Connect with us

Сонник

Сонник Акваріум – До чого сниться акваріум?

Published

on

Сонник Акваріум

Акваріум з красивими рибками, химерними рослинами та різноманітними декоративними елементами є дуже поширеною деталлю інтер’єру і нерідко з’являється у сновидіннях. Проте більшість поширених сонників не виділяють акваріум як символ, що має самостійне значення. Таке сновидіння найкраще тлумачити, виходячи з деталей акваріума – вода , риба , рослини, раковини і т.п., в якому вони були стані, наскільки привабливими виглядали. У загальному випадку акваріум із чистою водою та красивими мешканцями – це сприятливе передбачення.


Сучасний сонник. Як витлумачити сон про акваріум?

Якщо сон про акваріум наснився молодій жінці, її чекає заміжжя та матеріальне благополуччя. Однак рибки, що переміщуються в обмеженому просторі, говорять про те, що можливості молодої дружини будуть обмежені, а її бажання не знайдуть розуміння. Сон, в якому ви міняєте воду в акваріумі, говорить про майбутні зміни, швидше за все, в сімейному житті, але турбуватися не слід – все обернеться на краще. Якщо вам наснився кіт, який намагається впіймати акваріумну рибку, і ви його не проганяєте – ваша необачність може завдати великих проблем і вам, і вашим близьким.


Сонник Лонґо. Що віщує сновидіння «Акваріум»?

Якщо в сновидінні ви годуєте акваріумних рибок – вам доведеться як мінімум тиждень монотонної роботи, яка дасть позитивний результат. Сон, в якому ви чистите акваріум і міняєте в ньому воду, говорить про те, що недоброзичливці намагаються завдати удару тишком-нишком, і знадобиться напружити інтуїцію і зібрати всі сили, щоб дати належну відсіч. Якщо уві сні хтось розглядає ваш акваріум – ви надто критично ставитеся до людини, з якою незабаром доведеться спілкуватися, спробуйте бути об’єктивнішим. Порожній акваріум – ваші близькі не нададуть вам підтримки, яку ви розраховуєте; не варто сприймати це надто драматично, складний період незабаром закінчиться. Купувати новий великий акваріум – невиправдані витрати; якщо ж куплений акваріум невеликий і красивий, це віщує виправданий відмова від ризикованого підприємства.


Сонник Мандрівника. Значення сну про акваріум

Побачений уві сні акваріум символізує ваш душевний стан – ви насолоджуєтеся відпочинком та спокоєм; водночас надмірна релаксація може призвести до руху за інерцією, уповільнення справ та загальмованості сприйняття.


Бадабум

Приснився акваріум символізує як ваш душевний стан, так і домашню обстановку. Гарні рибки та рослини, чиста вода – спокій у душі, мирні сімейні турботи; для молодої жінки – можлива вагітність, для чоловіка – ділова стабільність. Сон, у якому ви самі плаваєте в акваріумі – обмежені можливості, збитки та зникнення.

Advertisement

Мутна вода, хворі чи мертві рибки віщують неприємності, а порожній акваріум – криза у відносинах чи справах.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве