Connect with us

Сонник

Сонник Алое (Столітник) – До чого сниться алое (столітник)?

Published

on

Сонник Алое

Ця колюча рослина, відома також як столітник, красується на підвіконнях багатьох квартир. Природне місце існування алое – Південна Африка, до посушливого клімату якої ця рослина дуже добре пристосувалося. Соковите зелене листя з колючками надійно зберігає вологу і містить велику кількість активних речовин, що допомагають при багатьох захворюваннях. Образ алое поєднує у собі різноманітну символіку. Він може відображати домашній уклад, стійкість, а також здоров’я або необхідність лікування, хоча колючки в загальному випадку здатні бути загрозою, а гіркий смак соку – якісь проблеми. Снотлумачі наводять різні трактування цієї рослини, але в більшості випадків вони є позитивними.


Сонник ХХІ сторіччя. Сно “Алое” – як його витлумачити?

Відламувати соковите листя цієї рослини – позитивний провісник, успішна реалізація планів та надій. Зрізати алое та поміщати його на голову собі чи комусь ще – до зміни діяльності чи місця роботи. Використовувати його для лікування когось із рідних та друзів – на радість та спокій, особливо для сновидиць.


Сонник Т. Радченко. Чому алое наснилося?

Столітник символізує собою набуття здоров’я, розрізати лист, віджимати сік – отримати спосіб зцілити себе чи рідних. Вирощувати алое вдома — відкривати нові таланти, але якщо воно засохло – це знак упущених можливостей. Якщо ви купуєте цю квітку – можливість по-новому осмислити своє існування, отримуєте у подарунок – вам допоможе той, хто приніс цей дар.


Сонник Мандрівника. Тлумачення сновидіння «Алое»

Ця рослина сниться до зміни роботи, можливо з підвищенням.


Сучасний сонник. Алое наснилося – чого чекати?

Вколотися об зелений соковитий лист — підозри, що вас турбують, не мають під собою грунту, їх потрібно забути. Відламувати алое – до здійснення надій, насамперед, відновлення здоров’я. Жувати ця рослина або пити її сік – приємна подія, яка буде незвичайною або екзотичною. Поливати колючу квітку – самотність і пов’язані з нею сумні думки можуть призвести до необдуманих вчинків, через які вам доведеться пройти через неприємні випробування, тому постарайтеся проводити час у суспільстві близьких людей.

Advertisement

Дитячий сонник. Що віщує сон про алое?

Побачити цю колючу зелену рослину – вийти переможцем із суперечки.


Бадабум

Як бачимо, в більшості випадків сновидіння про алое є сприятливим, особливо у разі захворювання. Насторожитися слід лише тоді, якщо стійка рослина виявилася засохлою, що передбачає розчарування, розбиті мрії, плани, що не відбулися, або серйозне захворювання. Попередженням є і сновидіння, в якому ви вкололися об аркуш – вам доведеться пройти через якісь випробування, проте в результаті зумієте досягти успіху. І навіть у тому випадку, якщо ви відчули гіркоту від його соку або м’якоті листа, не засмучуйтесь – витрачені зусилля та обмеження винагородять вас сторицею.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве