Connect with us

Сонник

Сонник Ангел – До чого сниться ангел?

Published

on

Сонник Ангел

Ангел є посланцем вищих сил, покликаних попередити про небезпеку, а також уберегти її. Він є символом духовності, найвищого заступництва, провидіння. Поява ангела в сновидінні означає зіткнення з божественною сутністю і таке сновидіння є пророчим, якщо ангел щось говорить.


Сонник Густава Хіндемана Міллера. Наснився янгол – чого чекати?

Ангел, що приснився, є провісником подій, які збентежать вашу душу і змінять вашу долю. Якщо сновидіння було приємним, то ви незабаром отримаєте хороші звістки від своїх друзів або несподівану спадщину від дальньої рідні. Такий сон може також попереджати про плітки навколо вашого доброго імені, ділових чи серцевих стосунків. Добрим людям ангел уві сні приносить втіху, злих — закликає розкаятися.


Сонник Євгенія Цвєткова. Що віщує сновидіння «Ангел»?

Ангел уві сні є знаком благополуччя, пошани, несподіваної спадщини. Якщо ангел вам щось говорить – ви познайомитеся з незвичайною людиною, говорити що-небудь ангелу – до смерті друга. Ангели, що літають над будинком – до благих звісток.


Дворянський сонник М. Гришин. Тлумачення сну про ангела

Ангел уві сні – благословення згори, одужання, радість, шана. Ангел з трубою, що летить, — до важливих змін і необхідності мобілізуватися перед нещастями. Ангел з чашею – до випробувань, з палаючим серцем – до великої любові, з вогненним мечем – застереження проти слабкості та незрілості духу. Ангел, що розтинає груди сновидцю або цілує його, вінок, вогонь і т.п. – Велике призначення.

Ангел, що схилився над сновидцем, — до порятунку. Якщо ангел з’являється в непристойному сні, то сновидець має особливий шлях очищення від гріхів. Ангел, що розганяє пітьму або ведучий сновидця кудись, означає шлях до порятунку. Боротися з ангелом – подолати в собі лихе початок. Ангел, очищающий сновидцю вуха чи очі , означає, що слід бути уважним навіть до малозначущим речей, і навіть у тому, що з сновидця можуть проявитися незвичайні здібності.

Advertisement

Сонник Ванґі. Значення сну про ангела

Ангел уві сні обіцяє спокій та щастя. Ангел, що схилився над кимось із ваших близьких, незабаром забере його душу в інший світ. Ангел за спиною незнайомця — до близької кончини відомої та високопоставленої людини, яку ви знаєте.

Якщо сновидець сам побачив себе ангелом, це означає, що йому слід подбати про своїх близьких та допомогти їм, у тому числі своїми коштами, інакше доходи можуть зникнути. Ангел, який кличе вас на небо – знак тяжкої хвороби, після такого сновидіння потрібно звернутися до лікаря.


Бадабум

Сон про ангела відноситься до розряду незвичайних, проте слід пам’ятати, що нерідко вид ангелів набувають і бісів. Будьте дуже уважні до посланця небес і запам’ятайте його образ і все, що він говорить і робить – це буде важливими вказівками на те, як повестися в ситуаціях, які незабаром увійдуть у ваше життя. Як правило, ангел попереджає про небезпеку, яка поки не очевидна, або віщує, що лих незабаром настане кінець.

Найважливіший сон – це поява уві сні вашого ангела-охоронця.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве