Connect with us

Сонник

Сонник Арешт – До чого сниться арешт?

Published

on

Сонник Арешт

Арештом називають позбавлення волі пересування чи можливості розпоряджатися своїм майном, яке провадиться за вироком суду. При цьому заарештований може бути або у призначеному для такого покарання ізольованому приміщенні або за місцем проживання, яке не може залишати. Як правило, метою такого запобіжного заходу є попередження можливих перешкод слідству. У деяких країнах арешт може бути застосований як покарання за незначні злочини. У сновидіннях цей образ рідко буває буквальним, однак у деяких випадках він є неприємним пророцтвом.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Чому наснився Арешт?

Побачити, як заарештовують незнайомих вам, але добропорядних людей означає бажання змін. Якщо вони опираються, всі ваші справи успішно завершаться.


 Сонник ХХІ сторіччя. Що означає «Арешт»?

Зазнавати арешту, усвідомлюючи власну невинність – потрапити у складне становище через підступ заздрісників та недоброзичливців, але потім здобути перемогу над ними. Арешт знайомих означає отримання від них необхідної вам допомоги, а якщо заарештовані люди вам невідомі, то заплановані справи не будуть завершені з вашої вини. Втікати при спробі арешту – до добрих повідомлень про близьких та швидку зустріч із ними. Хорошу новину може віщувати і людина , яка перебуває під арештом. Якщо ж вас переслідує заарештований, який виглядає як каторжник – побоюйтеся захворювання. Молодій сновидиці сон про арешт свого коханого може віщувати сумніви в його вірності, однак, вивчивши ситуацію до кінця, вона зазнає радості.


Сонник Цвєткова. Арешт – до чого це наснилося?

Бути заарештованим – несподівана ситуація, можливо, й ділова пропозиція.


Інтимний сонник. Символіка сновидіння “Арешт”.

Для закоханих арешт уві сні означає крах стосунків, а арешт вашого партнера – його чи її невірність. Однак якщо вони чинять опір, то сторона, що суперничає, зазнає фіаско, і ви знову возз’єднаєтеся.

Advertisement

Езотеричний сонник. На що чекати від сну «Арешт»?

Сон, в якому заарештовують вас, збувається «навпаки» і передбачає звільнення, звільнення від страхів. Однак якщо арешт робите ви, це говорить про сильний вплив на когось, можливості змусити його робити все, що завгодно.


Сонаріум

Можна стверджувати, що сновидіння про арешт здійснюється буквально тільки для тих, хто не в ладах із законом. В інших випадках обмеження волі може говорити про сильну зайнятість справами або якимись обов’язками, про закоханість або одруження (найчастіше для жінок). Уточнити сенс побаченого допоможе обстановка сну – будинок , офіс, установа тощо. Виробляти арешт може і сам сновидець. У цьому випадку він матиме дуже великий вплив на когось – ділове чи споріднене, і керуватиме його діями. Звільнення з-під арешту може означати кінець стомлюючої, але необхідно роботи, а іноді й розрив відносин.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве