Connect with us

Сонник

Сонник Бинт – До чого сниться бинт?

Published

on

Бинтом називають вузьку смугу тканини, зазвичай бавовняну чи еластичну. Її використовують переважно в медицині – для пов’язок на рани, фіксації суглобів, зменшення набряклості тощо. Бінти знаходять застосування також у палітурній справі та ремонті різних виробів. Основна символіка бинта у сновидіннях належить до його головного призначення – зв’язування, з’єднання. Також цей медичний засіб може попереджати про проблеми, у тому числі пов’язані з хворобами, та необхідність захисту від них.


Сонник від А до Я. Значення сновидіння про бинт

Сновидіння про медичний бинт є провісником життєвих проблем. Однак боятися цього не слід, оскільки подолати їх вдасться без особливих зусиль. Перев’язувати бинтом поранення або робити компрес – знак того, що всі заповітні мрії та побажання реалізуються, що принесе радість оточуючим. Бінтувати кінцівку після перелому чи вивиху – до несподіваної та великої удачі.


Сонник для сім’ї. Як розгадати сновидіння «Бинт»?

Побачити уві сні медичні чи інші бинти – до нових уподобань, ідей, зв’язків. Однак якщо вони були сплутаними, це говорить про складний стан справ і проблем, що вас хвилюють. Розбинтовувати щось – благополучно дозволити щось заплутане, яке пов’язувало вас і не дозволяло реалізувати свої можливості.


Сонник Медея. Символіка бинта уві сні

Цей образ показує, що сновидцю знадобиться захист всіх рівнях, можливо, що й від реальної травми. Закривавлений бинт – старі хвороби можуть нагадати про себе.


Сучасний сонник. “Бинт” – що очікувати від такого сну?

Сновидіння, у якому фігурує бинт, цілком сприятливе. Вони означає, що це життєві труднощі сновидця він зможе легко дозволити.

Advertisement

Сонник Нової Ери. Як зрозуміти сон “Бинт”?

Цей медичний засіб є загальним захищеністю.


Сонник ХХІ сторіччя. Бинт здався – що тепер буде?

Таке сновидіння застерігає про майбутні труднощі, та його подолання вимагатиме від сновидця багато зусиль і часу.


Сонник Мандрівника. “Бинт” – про що цей сон?

Побачити забинтовану людину — це віщує матеріальну втрату, нещасний випадок чи психологічну травму.


Бадабум

Образ приснився бинта може містити різноманітну символіку. Насамперед, процес його накладання говорить про поєднання, особливо якщо мова стосується побутових предметів. Бинтувати руку чи ногу – отримувати можливості для якихось дій, які, можливо, були втрачені, полегшувати стан чогось, покращувати стан здоров’я.

Розмотувати бинт – готуватися в дорогу або планувати довгі справи, розплутувати його – впорядковувати те, що вам заважає діяти. Якщо він чистий і білий – у вас все вийде якнайкраще. Проте забруднений бинт віщує невдачу. Кров на ньому може вказувати на когось із близьких родичів або вашу кровну зацікавленість у справах. Бінт із незвичайного матеріалу – щоб досягти успіху, вам доведеться закликати на допомогу всю свою винахідливість.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве