Connect with us

Сонник

Сонник Янтар – до чого сниться бурштин уві сні?

Published

on

Сонник Янтар

Бурштином називають застиглу смолу стародавніх хвойних лісів, нерідко з різними включеннями. Він вважається дуже сприятливим каменем, символом сонячної енергії, приємних спогадів про минуле, а знайти бурштин на морському березі – на превелику удачу.

У той же час символіка жовтого кольору не надто сприятлива і говорить про смуток, хворобу, розлуку. Також негативним є значення дрібних фрагментів (наприклад, бурштинових намистин) – вони позначають сльози , неприємності.

Тому не дивно, що автори різних сонників дають сну про бурштин абсолютно протилежні значення.


Жіночий сонник. Що означає сновидіння «Янтар»?

Якщо сновидиця побачить подароване їй намисто з бурштином – у неї буде уважний чоловік і прекрасні діти.

Уві сні втратити бурштин, потім знайти його – провісник удачі та постійного везіння.

Advertisement

Сонник Зіґмунда Фрейда. Наснився янтар – що тепер буде?

Поява бурштину у снах – ознака швидкоплинних, «курортних» відносин.

Якщо сновидиці насниться, що вона отримала як подарунок бурштин в прикрасі – це говорить про те, що її згадує хтось, пов’язаний з нею багаторічною дружбою, але якого вона насправді зустрічає нечасто.


Спільний сонник. Сновидіння про бурштин — як його витлумачити?

Шматочки бурштину або будь-яку прикрасу з нього – знак нещастя.

Якщо ж уві сні ви продаєте або даруєте комусь шматок бурштину або бурштиновий виріб — вам вдасться відвести від себе лихо, яке вже готове було обрушитися на вас.

Купити бурштин або бурштинову прикрасу або знайти її уві сні – ви самі накличете лихо на себе.

Advertisement

Отримати щось бурштинове в подарунок від рідних чи близьких – ці люди, можливо, опосередковано, будуть замішані в нещастях, які невдовзі з вами відбудуться. Викинути в море бурштинову прикрасу або шматок бурштину – позбутися небезпечного супротивника.

Якщо ж у вас вкрали бурштин або бурштинові вироби — ви зумієте після чималих зусиль узяти гору над своїм ворогом.


Коментар

Насправді бурштин відноситься до щасливого каміння. Вважалося, що він допомагає при деяких хворобах, відводить пристріт і темні чари, захищає немовлят і матерів, проганяє погані сни. Властивість бурштину електризуватися заслужила йому на репутацію енергетичного, «притягуючого» каменю.

Тому в більшості випадків сновидіння про бурштин носить позитивний характер, це знак удачі, позитиву, а іноді й подорожі. Однак це відноситься до великих золотистих шматків бурштину або красивих прикрас, особливо оправлених в золото .

Особливо сприятливо, якщо бурштин був винесений морськими хвилями – це удача, яка сама прийде до вас у руки. Слід уважно придивитися і до людини, яка подарує вам великі бурштини – ймовірно, вона вплине на ваше життя.

Advertisement

Якщо ж ви побачили багато дрібних жовтих шматочків або довгі тонкі намисто з бурштину, швидше за все, вам доведеться зіткнутися з низкою неприємностей або тривалим захворюванням. Значення такого сну визначається його конкретними деталями, а також тим, наскільки позитивними були почуття, які ви відчували, побачивши бурштин.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве