Connect with us

Сонник

Сонник Ячмінь (злак) – До чого сниться ячмінь (злак)?

Published

on

Сонник Ячмінь

Вважається, що ячмінь був окультурений ще в неоліті, і є найдавнішим із посівних злаків. Він був основною хлібною культурою у Стародавньому Єгипті, саме там із нього почали виготовляти пиво. В даний час ячмінь використовується для виробництва круп, пивоваріння, а також для відгодівлі худоби. Зрозуміло, далеко не всякий городянин знає, як виглядає ця рослина, проте його вусаті колоски і округлі зерна можуть з’являтися уві сні з чітким знанням того, що це за рис.

Поряд із пшеницею, цей образ є дуже сприятливим. Ячмінь уві сні передбачає успіх у справах, прибуток, сімейний лад. Певний акцент у тлумаченнях робиться і його застосування у виготовленні пива, яке є атрибутом дружніх посиденьок. Єдиним негативним пророцтвом можуть бути розсипані зерна.


Дворянський сонник М. Гришин. Сон «Ячмінь» – до чого він?

Бачити ячмінне зерно чи берегти його — провісник сумних подій. Однак, якщо воно впало на землю, загубилося в одязі – це знак початку успішних справ або зачаття дитини. Достаток зерен, пересипання їх – знак задоволення, досягнення бажаної мети, удачі у всьому.


Сонник Морозової. Що пророкує приснився ячмінь?

Сіяти ячмінні зерна або збирати врожай – провісник радості, здійснення надій на все добре. Очікуючи на одружених сновидців такий сон означає появу дитини, а для неодружених – весілля. Продавати врожай ячменю – досягти успіху в торгівлі, тримати або пересипати його зерна – отримати прибуток. Сон про ячмінний хліб – знак високої протекції, є такий хліб – міцне здоров’я та задоволеність життям.


Сонник міс Хассе. Ячмінь уві сні – що це означає?

Такий сон віщує багатство.

Advertisement

Сонник Феншуй. Як витлумачити сновидіння «Ячмінь»?

Є ячмінь – провісник неблагополуччя та горя. Якщо це робить подорожуючий, на дорозі його чатує на небезпеку. Для зайнятих у сільському господарстві такий сон означає багатство, для торгуючих – прибуток, для хворих – швидке одужання. Займатися продажем ячменю – сновидця чатують на небезпеки та різні лиха. Якщо ячмінні зерна розкидані навколо вашого житла, домашні конфлікти можуть призвести до поділу сім’ї, тримати їх у руці – успіхи у купівлі та продажу.


Езотеричний сонник. Символіка сну про ячмінь.

Цей злак, що росте у полі, відображає велику та міцну сім’ю, життєвий добробут. Сон про збирання ячменю говорить про те, що ви не зможете створити сім’ю, хоча не раз зустрінете кохання на своєму життєвому шляху.


Коментар

Приснився ячмінь віщує гостей, зустріч зі старими знайомими, спілкування в дружньому колі. Збирати їх у полі – провісник грошових надходжень. Сіяти цей злак – велика праця, результати якої у багато разів перевершать витрачені зусилля, тиснути на його виконання всіх надій. Обмолот ячменю – фінансовий прибуток, молоть із нього борошно чи крупу – швидка дорога . Продаж ячменю – на вигідну пропозицію, придбання його – здійснювати свої бажання власними зусиллями.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве