Connect with us

Імена

Значення імені Оксана: характер та доля його володаря

Published

on

Оксана значення імені

У імен Оксана, Ксенія, Ксенія – загальне походження, але значення імені Оксана – вулканічне з них. Що ж воно у собі несе?

Доля імені Оксана

Хоч ім’я Оксана і є українською розмовною формою імені Ксенія, але за значенням воно дуже відрізняється.

Оксана завжди перебуває у центрі уваги, вона — природжений лідер, щоправда, із задатками диктатора. Ця жінка легко дратується, тому будь-який диспут може перетворитися на словесну суперечку.

Ім’я наділяє його володарку непростою, але цікавою долею. Оксану не приваблює стабільність, порядок та спокій. Пройти вогонь, воду та мідні труби? Легко, навіть мало цього! Життя навколо Оксани має бити ключем, а ще краще – гейзером. Якщо цього немає, туга здатна довести жінку до хвороби.

Коли Оксана відзначає іменини

У червні 6 червня

Advertisement

Значення імені за Менделєвим

Хороше, гучне, велике та просте ім’я. Зрозуміло, чому воно, будучи українською формою імені Ксенія, популярне далеко за межами України, ставши цілком самостійним ім’ям.

Оксана також наділена глибокою інтуїцією, але тільки, можливо, трохи меншою мірою. Натура сильна, активна, рішуча, не зупиняється на півдорозі і прагне обов’язково досягти поставленої собі мети. Дуже приваблива і сексуальна, хоча залишається, як не дивно, «мужньої» та «холодної». Знайде вихід із будь-якого скрутного становища, винахідлива і винахідлива, перед перешкодами не спасує, а намагатиметься їх подолати. Майже завжди їй це вдається.

З оточуючими людьми, колегами, подругами конфліктує рідко, привітно та доброзичливо. Але переконати її в чомусь завдання практично нерозв’язне. Навіть зовні погоджуючись із опонентом у суперечці, Оксана залишиться за своєї думки.

Має сильну волю і стійку психіку. Намагається нікого не образити, але й себе образити не дасть. При спілкуванні з нею багато хто відчуває її якусь невловиму перевагу.

У сім’ї — вона голова та незаперечний авторитет. Господарські обов’язки виконувати не любить, але, якщо доводиться, робить це швидко та розмашисто, по-чоловічому.

Advertisement

Колір Оксани – пронизливий яскраво-рожевий.

Сексуальний портрет імені (за Хігіром)

Вона шукає у коханні опори. Кохання Оксани може бути безмежним, але їй потрібно постійно відчувати поруч плече партнера. Вона розумна, горда, наполеглива у досягненні мети, знає про свої переваги і хоче отримати від життя за заслугами. На жаль, Оксана рідко почувається задоволеною у коханні, її вимоги до чоловіка дуже високі, а характер її не відрізняється зговірливістю. Легкого успіху над Оксаною чоловік не здобуває, вона не з тих, хто після першого знайомства йде на сексуальний контакт. Для неї дуже важливий елемент звикання, щоб віддатися чоловікові, вона має відчути його рідним. Інтимна близькість приносить їй задоволення, тільки якщо усунуті всі обставини, що заважають, якщо перебування наодинці безтурботно, якийсь сторонній звук може геть-чисто позбавити її еротичного настрою.

Її сексуальна поведінка відрізняється самостійністю: вона любить брати ініціативу на себе і не терпить, коли партнер керує нею. Оксана досить спокушена в сексі та грамотна, їй небайдужі розповіді знайомих на цю тему, не залишає вона без своєї уваги та еротичну літературу. З чоловіком, з яким вона близька, Оксана може обговорювати найінтимніші теми, у її сексуальному задоволенні взагалі велике значення має довіра до неї партнера. Вона віддає перевагу чоловікам ласкавим, податливим, які чуйно відгукуються на її ласки, приймають її еротичну програму. Оксана любить тривалі любовні ігри і дає своєму партнерові повну свободу дій. Вона ревнива, якщо отримає докази невірності свого коханого, реагує гостро, почувається глибоко ображеною, зради не прощає.

За Хігіром

Українська розмовна форма імені Ксенія. Імовірно походить від слова “ксеніа” – гостинність або “ксенос” – чужий, чужоземний (грец.)

У жінок з ім’ям Оксана не дуже легка, але цікава доля. У дитинстві вона залишає враження похмурої та впертої дівчинки. Вона самостійна, наполеглива у задоволенні бажань, якщо цьому перешкоджати може влаштувати істерику. Гучні ігри з однолітками мало приваблюють її, вона віддає перевагу іграм, що потребують посидючості. Навчається без особливого ентузіазму, хоча частіше значиться в учнях, що добре встигають. У дружбі віддає перевагу дівчаткам, але навіть найближчій подрузі не довірить своїх секретів. А плани її завжди грандіозні, про що можна здогадатися з несподіваних вчинків Оксани, які дивують оточуючих.

Advertisement

У ранньому дитинстві Оксани часто хворіють на простудні захворювання, слабке здоров’я – бич багатьох Оксан протягом їх подальшого життя.

Не схильна тверезо оцінювати себе і у своїх невдачах частіше звинувачує оточуючих або вважає, що їй просто не пощастило. У її вчинках майже завжди є розрахунок, вона економна і скуповата.

Чоловікові Оксани треба знати, що вранці її краще не будити. Вона прокинеться незадоволеною, і через цей день буде безнадійно зіпсовано. Оксана ґрунтовна людина, цілими днями, виявляючи дивовижне терпіння, може, наприклад, готувати уроки з дітьми. Вона, як і в дитинстві колись, залишається багато в чому непередбачуваною. Може, наприклад, заявити, що з сьогоднішнього вечора почне відвідувати секцію карате. Відмовляти її марно, вона все одно зробить по-своєму. Однолюбка, ревнива, але, отримавши привід для ревнощів, замикається у собі.

Робить спроби перевиховати чоловіка, належну відсіч, щоправда, дещо охолоджує її. Прагне жити окремо від свекрухи.

Сумісність імені Оксана

Впоратися з імпульсивним, незалежним, цілеспрямованим характером Оксани під силу Олексію, Аркадію, Арсенію, Вадиму, Всеволоду, Давиду, Максиму, Михайлу, Павлу, Сергію, Тимофію, Родіону, Ельдару та Еріку.

Advertisement

А ось відносини з Адамом, Віталієм, Володимиром, Германом, Денисом, Іваном, Костянтином, Марком, Петром, Русланом, Семеном, Степаном, Філіпом, Юрієм та Яном навряд чи переростуть у міцний шлюб.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве