Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Овен – характеристика, характер

Published

on

Овен характеристика знака

Овен – знак, який відкриває зодіакальний гороскоп. Своєю впертістю і гарячою вдачею. Представник вогняної стихії вражає. Він завжди йде напролом, не замислюючись про наслідки. Сила і цілеспрямованість цього знака дозволяє йому досягати своєї мети навіть за дуже несприятливих обставин.  Овен має непохитний характер.

Період знака: 21 березня – 20 квітня
Планета: Марс
Стихія: Вогонь
Властивість знака: авторитарний, цілеспрямований, кардинальний

Повний опис знака Овен: основні характеристики, загальна інформація та детальний опис характеру за датами народження. Овен – знак Зодіаку, що символізує безневинну жертву (ягня), принесену комусь на благо. Одночасно з цим, баран означає наступ, рішучість, ініціативність та фізичний потяг. Латинська назва – Aries, основна зірка – Гамаль, найближчі сузір’я – Малий та Великий Трикутник, Муха, Телець, Персей, Риба, час кульмінації – північ, початок листопада.

Загальна інформація про Овнів

Овен починає ланцюжок зодіакального кола і є першим вогненним знаком. Ці люди здатні чинити великі відносини, творити, творити, починати нове. Енергійні Овни завжди дивляться у майбутнє, вірять своїй ідеї, прагнуть досягнення мети і домагаються її різними шляхами.

Ключові властивості

 • Камені Овна
 • Планети Овна
 • Стихія Овна
 • Талісмани Овна
 • Подарунки для Овна

Кохання та стосунки

 • Сексуальний гороскоп
 • Сумісність Овна
 • Чоловік Овен
 • Жінка Овен
 • Дитина Овен

Бізнес та кар’єра

 • Професії Овна

Здоров’я та харчування

 • Харчування Овна

Сумісність Овна з іншими знаками зодіаку

 • Сумісність Овен та Лев
 • Сумісність Овен і Діва
 • Сумісність Овен та Терези
 • Сумісність Овен та Скорпіон
 • Сумісність Овен та Стрілець
 • Сумісність Овен та Козеріг
 • Сумісність Овен та Водолій
 • Сумісність Овен та Риби

Інші знаки зодіаку – дивіться в центральному розділі.

Коротка характеристика знака зодіаку Овен

Гліф: роги барана та його довгий ніс. Деякі астрологи вважають, що зображення, крім того, означає людський ніс і брови, а отже, знак управляє головою та обличчям. Таким чином, гліф поєднує в собі ідеалізм і прагнення влади.
Стихія: вогонь, перший вогняний знак.
Планета-управитель: Марс.
Талісмани: молот, золоте руно.
Камені: алмаз, аметист.
Кольори: червоний, червоний, малиновий, пурпуровий, бузковий, помаранчевий, золотистий, блакитний, всі блискучі.
Метал: сталь, залізо.
Сприятливі дні: вівторок та четвер.
Несприятливі дні: п’ятниця та субота.
Щасливі числа та цифри: 4, 7, 9 та всі числа, які діляться на 9.
Головні роки у житті: ті, що діляться на 9 та 15.
Найкраще поєднання за східним гороскопом: Вівця, Кролик, Кабан.
Протилежний знак: Терези. Люди, народжені під знаком Овна, хочуть завжди бути лідерами, вони виявляють свій егоїзм у різних життєвих ситуаціях. Полярний їм знак – Терези, вони символізують партнерство і завжди потребують допомоги інших людей.
Подання у світі рослин: усі дерева, що мають шипи. Кропива, мак, олива, часник, алое, жимолість, запашний горошок, волошка, герань, фіалка.
Подання у тварин: баран, олень, козел.
Країни та міста, які під управлінням: Корея, Мала Азія, Сирія, Аляска, Німеччина, Італія, Данія, Великобританія, Польща, Неаполь, Верона, Марсель, Флоренція.
Підходящий клімат для життя: холодний сухий або спекотний сухий.
Найкраще місце для життя: велике місто, мегаполіс.
Небезпека для знаку: гострі предмети, що колють, пожежа, вогонь, а також ситуації, пов’язані з великою швидкістю або ті, в яких застосовується груба фізична сила.
Знамениті представники знаку: Леонардо да Вінчі, Адольф Гітлер, Лаврентій Берія, Микита Хрущов, Вінсент Ван Гог, Микола Гоголь, Джакомо Казанова, Франциско де Гойя, Чарлі Чаплін, Максим Горький, Ханс Крістіан Андерсен, Мстислав Ростропович, Іоанн фон Бісмарк, Катерина I, Алла Пугачова, Клавдія Шульженко, Монсеррат Кабальє, Белла Ахмадуліна.

Сексуальна сумісність знаку Овен

Юнацький максималізм Овна відмінно поєднується з нестримною енергією вогняних знаків – Лева та Стрільця . Після 30 років Овен стає більш приземленим і потребує практичного партнера – такого, як Телець чи Діва . У цей період він набуває навички концентрування енергії на по-справжньому важливих речах, прояви характеру Овна стають менш рвучкими та стихійними. Після сорока років Овни можуть скласти непогану партію Терезам або Близнюкам , оскільки настає період духовного та інтелектуального самовдосконалення.

Advertisement

Ключові риси Овнів

Овен знак зодіакуЯк правило, Овни дуже цілеспрямовані люди, які прагнуть виконати все задумано. Їхня активна життєва позиція допомагає усувати всі бар’єри на шляху до мети. У душі ці люди завжди юні, не люблять дотримуватися правил, не вірять у упередження.

Не люблять програвати, тому вони ніколи не відступлять від наміченого шляху. Їхній розум спочатку має на увазі перемогу, як щось само собою зрозуміле. Після досягнення чергової мети їм потрібна пауза, щоб осмислити зроблене та поставити нове завдання.
Овни ніколи не дивляться «на всі боки» у складних життєвих ситуаціях, вони вільні від забобонів і думки оточуючих. Це є одночасно головною перевагою та труднощами. Їм складно навчатись на помилках оточуючих, тому доводиться перевіряти все на собі.
Такі люди зазвичай виділяються з натовпу і не поводяться шаблонно. Серед них бувають геніальні та цікаві люди, які генерують нестандартні ідеї та відкривають щось нове.

Особливості за датами народження

При першій зустрічі неможливо зрозуміти, яка людина перед вами. Дати однозначну характеристику цього знака дуже складно. Часом вони здаються сором’язливими і порядними, але частіше бувають дуже енергійними, яскравими, зі своїм поглядом з усіх питань і готові ділитися цією думкою, часом недоречно. Деяка сором’язливість лише прикриття, характер у Овна міцний він звик домагатися всього, що забажає.

 • Перша декада (21.03 – 30.03). Люди, народжені в першій декаді, це «чисті» Овни. Марс нагородив найяскравішими рисами характеру: енергійність, ініціативність, відвага, безрозсудність. Овни першої декади відрізняються харизмою та чарівністю. Їх можна помітити в центрі уваги в оточенні галасливої ​​компанії, вони буквально закохують усіх оточуючих. Однак перше сприятливе враження може легко зникнути, якщо застати Овна не в кращому настрої. Серед людей, народжених у перший період, часто зустрічаються талановиті музиканти і композитори.
 • Друга декада (31.03-9.04). Люди, що народилися в другій декаді, чудово поєднуються зі знаком Лева. Вплив планети Марс – грізної та енергійної пом’якшується Сонцем, яка є покровителькою Львів. Цей союз пом’якшує Овнів, роблячи їх поступливими. Хоча їхнє прагнення панувати ніколи не дрімає і якщо хтось сумнівається в їхній честі та гідності, то зможе на собі дізнатися про всі сильні сторони характеру Овна. Найчастіше ці люди приділяють величезну увагу спортивній формі та фізичному здоров’ю.
 • Третя декада (10.04 – 20.04). Овни, що народилися в третю декаду, мають явні навички лідера. Вони не тільки беруть на себе відповідальність у будь-якій ситуації, але й готові повести за собою команди однодумців, яку створять самі. Ці люди чудові оратори, вони можуть спричинити мільйони шанувальників. Такі якості характеру дістаються від Юпітера, яка керує знаком після Марса. Крім цього, Юпітер подарував своїм підопічним: допитливість, живий інтерес до всього, що непосідливе і енергійне. 20 квітня – особливий день, коли знак Овна зливається зі знаком Тельця, поєднуючи якості двох характерів. Іноді через сильний авторитарний характер представники цієї декади стають диктаторами та тиранами.

Характер Овнів

Власна думка у Овна є абсолютно на будь-яку тему. І він завжди щиро і гаряче його озвучує, не зважаючи на почуття інших. Овни часом настільки відверто і прямо діють, що змушують вас червоніти і відчувати себе в безвиході. Іноді їх навіть можна назвати нетактовними, це лише наслідок їх імпульсивності та гарячості, а ніяк не підступність. Щодо них самих така поведінка не пройде, Овни не зазнають грубої нетактовності на свою адресу. На чужі помилки вони не заплющують очі, легко ображаються, бувають примхливими, як діти, і не намагаються приховати свої емоції.

Заради того, щоб не впасти в очах суспільства, він здатний приховати деталі або навпаки прикрасити дійсність, але на великий обман нездатний. Овни зовсім не відрізняють людей добрих від підступних. У цьому вони схожі на дітей: наївні та вірячі, що всі довкола хороші, але за підсумками часто розчаровуються.

Позитивні риси

Овни створюють геніальні плани і ставлять кілька цілей, яких починають прагнути відразу, як поставлять їх собі. Але є одна риса, яка заважає їм бути по-справжньому успішними — вони кидають справу на півдорозі, переключаючись на щось нове, особливо це проявляється в довгострокових справах. Тому вони, маючи сильну мотивацію та міцний дух, часто залишаються на одному місці, починаючи знову та знову реалізувати задумане. Овен може робити кілька різних справ одночасно, це навіть подобається.

 • Овну життєво важливо привертати себе увагу і бути лідером. Найчастіше має поставлений голос, вміє гарно говорити та грати інтонаціями. Йому важливо відчувати своє лідерство, а не керуватися зізнанням з боку інших, він йде до цієї мети сліпо, не звертаючи уваги на перешкоди.
 • Народжений під знаком Овна має невичерпний запас енергії. Ніколи не лінується братися за справу, не відкладає на потім, до найкращих часів. Овни впевнені, що така поведінка єдина вірна з усіх, тому чекають від оточуючих такого ж прагнення до здійснення своїх ідей.
 • Люблять перешкоди, на шляху до мети роблять процес підкорення вершин ще цікавішим, додають впевненості та сили. Овен здатний на ризик, легко вступає в суперечки, але робить це розумно і може відступити, якщо вважатиме за потрібне.
 • Овни мають схильність бути головними та панувати, необхідність підкорятися і підлаштовуватися їх дратує та душить. Бажають домінувати у всьому, і, навіть якщо не виходить цього в якійсь сфері, вони неодмінно знаходять інший напрямок, у якому можуть виявитися свою самодостатність.
 • Позитивним і життєрадісним Овнам властиво іноді бути гнівними і роздратованими, але їх позитивні риси характеру набагато сильніші за негативні, тому людям вони симпатичні. Овнам невластива помста, вони добрі всім, швидко прощають кривдників. Вони здатні налагодити відносини між парою, що розлаялася, розрядити обстановку в колективі, вирішити конфлікт. З гордістю визнають свою неправоту у суперечках, не втрачаючи обличчя, адже вони за правду.
 • Часто роблять благородні вчинки, завдяки яким зростають у своїх і чужих очах, роблять їх не з користі, а лише за добротою душевної та чуйності серця. У вчинках Овнів немає бажання отримати подяку та вдячність від інших, але якщо той, кому допомогли, залишився абсолютно байдужим, вони відчувають невдоволення та гіркоту.
 • Вірять у свою неповторність і допомогу вищих сил, тому успіх буквально переслідує їх. Головна гідність Овна – він здатний дарувати впевненість та позитив усім, з ким спілкується. Це перетворюється на вічний двигун, адже Овен, який відчуває свою корисність, стає ще більш позитивним і надихає великих справ.
 • Народжені під цим знаком вміють жити справжнім і цінують кожен момент життя. Вони не застряють у минулому, спокійно відпускаючи ситуації та людей. Овни рідко коли вдаються до ностальгії. Також вони не дбають і про завтрашній день, адже він ще не настав.

Негативні риси

Так, на вигляд Овни – це уособлення ідеалу, але вони знають, що таке апатія і депресія, і бувають не впевнені в собі, хоч і не покажуть вигляду. Щоправда, у такому стані вони перебувають недовго, їхній оптимізм та харизма допомагає їм перейти з «чорної смуги» на білу. Своїм оптимізмом вони здатні зарядити і оточуючих людей.

 • Овни настільки впевнені в собі і самолюбні, що їх не хвилює думка інших людей щодо їхнього прагнення потрапити до центру колективу. Але завдяки своїй твердолобості, сильному бажанню і амбіціям, вони й справді домагаються поставленої мети, але швидко перестають радіти результатам.
 • Після чергової невдачі Овни можуть піти у себе, але швидко виходять із цього стану. Природа наділила їх нетерплячим характером, але іноді вони можуть придушити такий стан і бути напрочуд спокійними. Зазвичай це відбувається у новому їм суспільстві.
 • Овни бувають до жахів непослідовні і суперечливі, оточуючі люди часом спантеличено стежать за ними, не розуміючи який наступний крок вони зроблять. Іноді Овни переграють з лідерством у компанії і ставляться до людей, як до тла, що відтіняє їх переваги, не зважаючи на них ні краплі.
 • Вони дуже самолюбні і можуть надто багато говорити про власну персону. Схильні ділити людей на стандартні категорії на кшталт «поганих» і «хороших», не вдаючись докладно їх сутність.
 • Овни можуть виступити як пограничні егоїсти, не цікавлячись життям, перемогами та проблемами інших людей.
 • Представників цього знаку Зодіаку цілком точно можна назвати норовливими, вільними та конфліктними. Свою незадоволеність і неприязнь до когось вони можуть виражати через неприкриту запальність, задиристість.
 • Алкоголь — справжній ворог Овна, він перетворює його на грубого і похабного розгильдяя, що руйнує все навколо, з вуст сиплеться лайка і мат… Іншого непривабливого стану Овен досягає своїм занудством і сліпотою свідомості, часом він не бачить рішень, що лежать на поверхні.
 • У борг Овну краще не давати, може не захотіти його повернути. Вони не збирають гроші на чорний день, дотримуючись теорії, що якщо на нього відкладати – він обов’язково настане. Вони не люблять відмовляти собі в чомусь, часто, навпаки, витрачають більше, ніж потрібно, але фарт і успіх у фінансових питаннях допомагає їм залишатися на плаву.

Характеристика жінок

 • Дитинство. Овен дівчинка любить бути в центрі уваги і тане від компліментів, але не варто користуватися цим і лести, це їй не до смаку. За поведінкою вона – пацанка, любить дружити з хлопчиками та розбійничати. Вона волелюбна, не любить жорсткого контролю. У її голові рано формуються ідеали, і намагається підходити під їх опис. У віці приблизно 5-9 років їй потрібно приділяти увагу дещо більше, ніж звичайно. Дівчинка буде дуже активна, варто убезпечити її від небезпек, але не забороняти бути енергійною та жадібною до нових справ.
 • Юність. Дівчата Овни люблять робити дорогі подарунки, не проти дати в борг. Під час хвороби чи труднощів у ній з радістю прийме він частина турбот. У суперечці чекає захисту та підтримки від близьких, навіть якщо не зовсім має рацію. Їм властиво ламати стереотипи, йти проти натовпу, не зупиняють її і різниця у статусі та віці, на рівних вступає у суперечку з учителем у школі чи бабусею. Дівчина Овен змусить вас чимало понервувати за неї. Хоча на вигляд вона самовпевнена, непохитна і сильна, всередині вона — справжнісінька тендітна дівчина. Іноді вона навіть здається стороннім жорсткішою, ніж насправді. Пізнати свою приховану жіночність Овен дозволяє лише своєму по-справжньому улюбленому супутникові. Овни часто бувають довірливі, ніж користуються підступні люди. Під видимою сталевою оболонкою вона приховує вразливу душу, яку неодноразово зачіпали за живе.
 • Кохання. Овни приписують любовним відносинам величезну значимість, стверджуючи, що кохання їм – це все. Але насправді її цікавлять тисячі навколишніх дрібниць, і вона не здатна повністю віддатися цьому коханню. Овен не потребує друзів, самотність її не гнітить, а гріють мрії. Часом вона навіть здатна мріяти про вигаданий персонаж. На всі руки майстер, де не впорається чоловік, вона все зробить сама. Вона незалежна і сильна, тому слабкий чоловік поруч із нею буде пригнічений. Тиран і деспот дівчину Овна не приваблює, зайво зніжений партнер їй теж не до серця. Їй потрібен сильний духом партнер, з якоюсь загадковістю, і тоді вона вигадуватиме план із захоплення такого дива. Байдужість з боку хлопця кидає їй виклик, вона одразу намагається довести власну значущість, навіть якщо чоловік їй зовсім не цікавий.
 • Навчання. Вчитися чогось нового Овна неважко, але концентрації уваги і терпіння явно не вистачає. Важливо привчити її в дитинстві любити книги, тоді, підростаючи, вона захопиться історіями про подвиги та великих особистостей, полюбить пригоди та історію. Овну необхідно здобути гідну освіту, важливо, щоб при цьому дістався талановитий учитель.
 • Справи та робота. Дівчата Овни люблять свою роботу. Практично завжди вони займають лідируючі позиції, за що б не взялися. Вважають за краще бути керівниками, вести за собою натовп і спрямовувати людей. Зазвичай вони не затримуються на одному місці надовго, їм це набридає. Легко знаходять нові можливості непогано заробити, але вони марнотратні, тому не наживають великого багатства. Для жінок Овнів немає чоловічих і жіночих справ, їм по плечу абсолютно все. Вони просто домагаються всього, чого захочуть. Серед них зустрічається багато банкірів та підприємців. Готувати вона вміє, але не любить цієї справи. Їй непросто бути дружиною – домогосподаркою, душа рватиметься з ув’язнення у чотирьох стінах. Якщо вже довелося приміряти на себе цю роль, то вона не стане тихою хранителькою вогнища, а буде владною та сильною господаркою будинку.

Характеристика чоловіків

 • Дитинство. З самого народження Овен хлопчик покаже всім, що він не любить чекати, хоче бути в центрі уваги і не готовий задовольнятися малим. Він любить відбирати іграшки в інших дітей, він бажає, щоб усе довкола було його. Іноді дитина буває забудькуватою. Втім, переважають у його характері такі риси, як сміливість, нерозсудливість, відвага. Часто є учасником дворових бійок. У хлопчиків Овнів повно енергії, варто тільки направити її в потрібний бік, і ви не перестанете їм захоплюватися, інакше вона знайде застосування в поганих справах. Ваш син Овен – лідер у всіх своїх компаніях, адже він творча натура, наповнена життєвою енергією та оригінальними ідеями. Своїм спілкуванням він може втомити, але нудно з ним не буває. Не треба губити його ентузіазм, глушити харизму, придушувати енергійність. Командування собою він не визнає,
 • Юність. Підліток Овен любить гуляти вільно, як кіт, йти з дому, коли йому заманеться. Щоб заспокоїти юнака, що розбушевався, варто набратися терпіння і проявити максимум любові і турботи, не прогинаючись під нього. Не можна використовувати у вихованні Овна прийоми, що принижують його гідність, бити його. Покарання має бути чесним, а не аморальним. Не підходять і нудні лекції про хорошу поведінку, і емоційна лайка. Варто використати позитивні методи виховання, хвалити щедро, але лише за справу. Щоб бути авторитетом і лідером для хлопчика Овна, батьки повинні виявляти силу духу та виконувати свої обіцянки. Найчастіше ближче такі діти ближче спілкуються із татом.
 • Кохання. У підлітковому віці Овен дозріває раніше за інших, тому його потреби швидше переростають у дорослі, до чого часто не готові батьки. Овни рано заводять перші стосунки, також рано мають перший сексуальний зв’язок. Потрібно врахувати, що в підлітковому віці хлопчик ще більш «твердолобий», ніж зазвичай, і здатний знехтувати всіма правилами та нормами суспільства, діючи за власним бажанням. Коли Овна не приймають і відштовхують, його кохання перероджується у люту ненависть. Однак цей стан швидко минає, і вони стають спокійними, як ні в чому не бувало. Овен любить зміни, не відмовиться від раптової подорожі та спокус. Але варто йому помітити хоч маленьку непривабливу рисочку у своїй обраниці, він миттю втрачає будь-який інтерес і охолоне. Овен – невиправний романтик, любить наївно і сліпо, як дитина, адже він вірить у вічне кохання.
 • Родина, сім’я. Обранка Овна для нього — принцеса, він готовий на руках носити та обсипати її компліментами. Не терпить скандалів та істерик, він вважає, що грубість та зрушені брови дозволені лише чоловікам. Овну необхідна справжня дівчина, чуттєва і романтична, інакше на нього чекає розчарування, що змінюється злістю та обуренням. Зрештою, він просто залишить неугодну йому панночку і змінить статус на «в активному пошуку». Йому не властиво дурити голови декільком дівчатам одночасно, це не в його правилах. Ніколи він не спробує зобразити помилкових почуттів, кохання для нього – святе почуття, якщо він її висловлює, будьте певні, він справді любить. Не підійде Овну надто правильна та нудна, з монотонним життям дівчина. Зайве скромничати теж не варто, його це відштовхує. Він буде вірний і не подумає навіть про зраду, якщо ви для нього – найкраща у світі. Для цього дівчині завжди варто бути при параді, стежити за собою, бути красунею і всередині, і зовні. Не варто намагатися зайняти домінантне місце, нав’язуватися і робити перші кроки.

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве