Connect with us

Імена

Поліна: значення імені, походження, характер та доля

Published

on

Поліна значення відео

Мелодичне ім’я розкриває особливий шарм, природну жіночність та доброту Поліни. Яка доля на неї чекає? Розібратися у секретах майбутнього Поліни допоможе таємниця імені.

Походження та значення імені Поліна

The Bump , проект для батьків, називає його популярним ім’ям латинського, грецького та російського походження. Рік Галіт , творець сайту My First Name Rocks, зазначає, що в США ім’я Поліна вперше з’явилося в 1991 році і було дано восьми новонародженим.

Що означає ім’я Поліна? Воно означає ‘маленька’, підкреслюючи природну делікатність, м’якість та крихкість дівчини. Існує кілька версій про те, яке його коріння:

  • Жіноча форма французького чоловічого імені Паулюс чи Поль.
  • Походить від латинського «paulus», що означає «малюк».
  • Жіноча форма грецького чоловічого імені Аполлінаріс, що походить від імені бога сонця та світла Аполлона. Ономаст Володимир Ніконов називає його стислою формою імені Аполлінарія.

На думку Олександри Суперанської, автор книги «Словник особистих імен. Понад 300 одиниць», воно відповідає російським іменам Павла та Павліна.

Коли день ангела на ім’я Поліна? Вона святкує день ангела кілька разів на рік, у тому числі 18 та 5 січня, 4 квітня, 17 травня, 13 та 20 жовтня. У православних святцях ім’я звучить як Аполлінарія. Деяких Полін хрестять під ім’ям Пелагея. Її святими покровителями вважають Аполлінарію Єгипетську , антиохійську Аполлінарію-мученицю та Аполлінарію Тупіцину.

Як можна називати Поліну? Зменшувально-пестливі форми імені: Поля, Полюшка, Полінка, Поляша, Поліночка. Там зустрічаються такі форми імені, як Паула, Поллі, Аполлонія, Пола.

Advertisement

Доля Поліни, відомі люди з таким ім’ям

Поліна здатна стати не лише успішною особистістю, а й щасливою домогосподаркою. Її діти та чоловік — привід для гордості, оскільки вона вкладає в їх комфорт, розвиток та просування масу сил та енергії. Поліна вміє подарувати дітям відчуття самодостатності, захищеності, безпеки. На чоловіка не давить, а мудро радить.

Серед знаменитостей є чимало Полін:

  • Поліна Астахова – українська гімнастка, десятиразова медалістка та п’ятиразова олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту СРСР (1960).
  • Поліна Байвель – британський інженер та науковець, професор кафедри університетського коледжу в Лондоні.
  • Поліна Віардо – іспано-французька співачка, композитор та вокальний педагог. Мати скрипаля, диригента та композитора Поля Віардо, дружина письменника, мистецтвознавця та театрального діяча Луї Віардо та муза письменника Івана Тургенєва.
  • Поліна Бонапарт – молодша сестра Наполеона Бонапарта, принцеса Французької імперії та прообраз відомої статуї відомого італійського скульптора Антоніо Канова . Поліна Місаїліду – популярна грецька співачка.
  • Поліна Неня – український дизайнер, телеведуча та журналіст, засновник громадянського руху за права жінок.

Поліні уготоване насичене та яскраве життя. Якщо ця дівчина реалізує свій уроджений потенціал, проживе щасливу долю. Їй необхідно трансформувати будь-які розчарування у позитивний досвід, продовжуючи вірити людям та довіряти чоловікам.

Характеристика імені та характер Поліни

Який характер має ім’я Поліна? Вона активна, непосидюча, нетерпляча, потребує яскравих емоцій. Здатна досягти висот у кар’єрі шляхом прориву. Здобути все і відразу їй допомагає гострий розум, ідеалізм, прагнення до досконалості, енергія, волелюбність, щирість і безстрашність.

Видання Angels Name , яке розкриває таємниці популярних імен з усього світу, пропонує наступні езотеричні параметри Поліни:

Число імені 4, воно дарує практичність. Журнал Marie Clair вважає, що такі люди прив’язані до роду
Планета-покровитель Уран
Камінь-талісман селеніт і топаз
Тотеми лебідь, кит, лотос і тополя

Юна Поля відрізняється привітністю, чуйністю, безкорисливістю і поступливим характером. Вона гарно малює, співає, музикує та займається хореографією. Її люблять діти, а батьки пишаються талантами доньки.

Advertisement

У дорослому віці Поліна успішна як і точних, і у гуманітарних науках. Не женеться за оцінками, глибоко занурюється у кожну тему. У роботі далека від інтриг, чим викликає повагу колег та керівництва. Найбільшого успіху досягає у сфері аналітики, адміністрування та режисури. З неї вийде талановитий продюсер, бухгалтер, юрист, спеціаліст з персоналу, адвокат.

Її вразливі місця – неприйняття критики, індивідуалізм. Вона не рядовий гравець, рветься до лідерів, любить посперечатися і для досягнення мети готова йти до кінця. Поліна часто ідеалізує людей і гірко розчаровується, дізнавшись про їх суть.

Сумісність імені з іншими

Поліна ніколи не нудьгує на самоті. Грайливий характер, товариськість та приваблива зовнішність забезпечують їй увагу шанувальників. Вона може не тільки зустрічатися, а й дружити з хлопцями. Її ім’я співзвучне з багатьма популярними чоловічими іменами, створює з ними потужний резонанс, який сприятливо впливає на долю партнерів. Її характер підкреслить такий самий яскравий, цілеспрямований і самодостатній чоловік, здатний прийняти всі таланти Поліни та пишатися ними.

Для неї важливо перестати ідеалізувати шанувальників та знайти того, з ким можна побудувати міцні та довірчі стосунки. У щасливому шлюбі Поліна стане прекрасною дружиною та матір’ю. Найбільш гармонійні союзи складаються з Анатолієм, Єгором, Миколою, Русланом , Родіоном, Матвієм та Ельдаром.

Хороші стосунки у Поліни з Андрієм, Олександром, Данилом, Дмитром, Іваном, Олегом та Сергієм. Є й обмеження щодо сумісності, які потрібно врахувати. Наприклад, будь-яке зближення з Дем’яном, Федором та Ярославом небажане. Цей зв’язок не принесе радості ні самій Поліні, ні її обранцеві негативно позначитися на їхній подальшій долі.

Advertisement

Поліна — м’яке та жіночне ім’я, але його господиня — сильна та самодостатня особистість. Якщо вона повністю реалізує таланти і зустріне кохання, то здобуде щасливу та цікаву долю.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве