Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Рак – Повна характеристика, опис

Published

on

Рак знак зодіаку

Зі статті ви дізнаєтеся, як виглядає символ знака Зодіаку Рак, які характерні риси є у жінок, чоловіків і дітей, народжених у різні дні червня та липня. Ми розповімо цікаві факти про Раки, як вони виявляють себе в коханні, стосунках та дружбі, чим захоплюються та які професії їм підходять.

Планета: Місяць
Колір: світлі відтінки рожевого, блакитного, зеленого, білий, сріблястий
Камінь: сапфір, смарагд, котяче око, аквамарин, перли, гірський кришталь
Дерево/квітка: береза, яблуня, ялиця, в’яз, лілія, фіалка, незабудка, латаття
Стихія: вода
Модальність: кардинальний
Ключова фраза: я відчуваю
Талісман/оберіг: зображення конюшини та серця, вироби зі срібла
Вдалі дні та числа: 2, 4, 5, 8, дні тижня – понеділок та четвер
Період знаку: 22 червня – 23 липня
Властивість знака: авторитарний, цілеспрямованийРак і дати народження знак значок

Рак – водний кардинальний знак. Це знак інстинктів, емоцій, материнства та турботи. Його період випадає на літні місяці – починається 22 червня та закінчується 22 липня. У астрології Рак позначається спеціальним символом. Він пишеться як число 69, перевернуте праворуч, і виглядає як дві клешні, тобто вказує на бажання вхопитися за щось цінне і міцно триматися. Він також нагадує коло Інь-ян, оскільки цей зодіакальний знак символізує єднання чоловічої та жіночої енергії.

Далі ми дамо повну інформацію про людей, які народилися в зазначені дати, та розповімо про їхні особливості.

Люди за знаком Зодіаку Рак – які вони?

Рак – це один із найбільш загадкових та суперечливих знаків. Люди, народжені під знаком Рака, – це м’які, сентиментальні, чутливі натури з тонкою душевною організацією. Вони мають особливу інтуїцію, яка допомагає їм передчувати небезпеку. У такі моменти вони замикаються, намагаються втекти, сховатися у своєму “панцирі”.

З іншого боку, рак – кардинальний знак: вони можуть бути наполегливими, йдучи до своєї мети. Раки допитливі, енергійні, неспокійні і мають активну життєву позицію. Заради своїх інтересів вони готові виявляти завзятість, долати перешкоди та ризикувати.

Advertisement

Представники цього знака мають такі негативні риси характеру, як підозрілість, уразливість, надмірна емоційність. У них нерідко відбуваються раптові перепади настрою, через які вони бувають примхливими, упертими та дратівливими.

Раки довіряють лише своїм близьким, тому малознайомим людям можуть здаватися замкнутими, потайливими і навіть похмурими. Вони вкрай болісно реагують на критику, не люблять нахабства та хамства на свою адресу. Варто пам’ятати, що справжні Раки ніколи не прощають обману та зради, можуть роками носити в душі образу.

Що Рак вміє робити краще за інших?

Одна з визначних якостей цього знака – працездатність та працьовитість. Рак ніколи не кидає справу незавершеною, виявляє завзятість, докладає максимум зусиль. Тільки Рак може досягти ідеального результату.

Ще одна здатність представників цього знаку – грамотне ведення побуту. Вони вміють складати сімейний бюджет, планувати свої доходи та витрати, а також знаходити серед безлічі варіантів найвигідніший.

Опис жінки-Раку

При описі жінки, народженої під знаком Зодіаку Рак, насамперед варто згадати її чутливість, яка ховається за зовнішнім спокоєм. Вона може виглядати скромною, стриманою та незворушною. Тому оточуючі навіть не здогадуються, які пристрасті вирують у її душі.

Advertisement

Насправді дівчина-Рак є темпераментною, мрійливою, романтичною натурою. Вона представляє собою той тип особистості, якому складно зберігати контроль над емоціями. Такі перепади нерідко викликають подив у її партнера: з веселої та лагідної вона може різко перетворитися на мовчазну та пригнічену.

Незважаючи на свої особливості, жінка-Рак  – це прекрасна дружина, мати та господиня, яка на перше місце ставить інтереси близьких і найкраще почувається вдома у сім’ї. Вона також відрізняється великим терпінням, тому на глобальні зміни вирішується лише у крайньому випадку.

Як типовий представник Раків, вона досить байдужа до матеріальних благ, тому замість дорогих подарунків віддає перевагу яскравим емоціям. Наприклад, романтична прогулянка справить на неї більше враження, аніж величезний букет. У побуті поводиться практично, раціонально, не любить виставляти напоказ свій достаток.

Опис чоловіків-раку

Якщо давати загальну характеристику чоловікові-Раку , його можна назвати відповідальним, працелюбним і цілеспрямованим. Він може здаватися повільним, спокійним, але у потрібні моменти завжди виявляє рішучість та завзятість.

Представнику цього знака важливо знайти своє покликання, професію до душі. За відсутності самореалізації він може проявитися пристрасть до згубним звичкам. Рак особливо добрий тим, що на нього можна покластися. Він може довго приймати рішення, але ніколи не відмовиться від своїх слів та обіцянок.

Advertisement

У спілкуванні із протилежною статтю у нього можуть виникати складності. Він намагається приховати свою вразливість та чутливість під маскою байдужості, егоїзму та навіть грубості. Може заводити швидкоплинні зв’язки та швидко розривати стосунки. Але поряд з дівчиною, що сподобалася, Рак кардинально змінюється: похмура, незадоволена людина перетворюється на романтика, ніжного і дбайливого шанувальника.

Навіть у дорослому віці він зберігає близькі та довірчі стосунки з матір’ю. Нерідко його супутницею життя стає жінка, що нагадує йому маму. Йому важливо отримувати від коханої або дружини турботу, ласку та увагу.

Східний знак – Рак

Висхідний знак настільки ж важливий, наскільки і сонячний, адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка та перше враження, яке виробляється на оточуючих. Асцендент (куспід Першого Дому) визначається за годиною народження.

Асцендент у Раку показує боязку і чутливу людину. Такі люди, як правило, наділені здатністю до емпатії, у них розвинена інтуїція, вони чуйні та сприйнятливі до потреб інших. Висхідні Раки можуть виявляти занепокоєння, часті зміни настрою. Образи пам’ятають довго, їм важко відпустити ситуацію.

Асцендент у Раку допомагає орієнтуватися у громадській думці та встановлювати зв’язок з людьми, такі люди успішні у цивільному та суспільному житті.

Advertisement

Характер у дітей-Раків

Маленький Рак  – це ніжна, ласкава, емоційна та вразлива дитина, яка має багату уяву. Він більше за інших дітей потребує піклування батьків. Через нестачу уваги у нього можуть виникати необґрунтовані страхи, а також капризи та образи на близьких. Але у сприятливих умовах він стає слухняним і чуйним, наприклад, із задоволенням допомагає з домашніми справами, проводить час із молодшими братами та сестрами.

Дитина-Рак має сильний характер, тому до неї не можна застосовувати жорсткість та тиск. Найефективніший спосіб виховання – це особистий приклад. Шкільні роки та особливо підлітковий вік – непростий період для підростаючого Раку. Причинами для переживань стають комплекси через зовнішність, труднощі у спілкуванні з однолітками, страждання через нерозділене кохання. Найгірше, що можуть зробити батьки у цій ситуації – залишити його наодинці зі своїми проблемами.

Рак в дружбі

Люди, народжені під знаком Рак – це вірні, чуйні друзі, на яких можна покластися, з якими можна поділитися своїми проблемами, розповісти про особисту трагедію. Вони вміють підтримати у скрутну хвилину, не засуджують за помилки, нерідко дають цінні поради. Варто згадати їхню щедрість – вони ніколи не економлять на близьких і отримують щиру радість, роблячи подарунки.

Типовий Рак вибірково формує коло спілкування. Він підтримує зв’язок лише з тими родичами та друзями, яким довіряє, не сумнівається у їхній щирості. Потрібно пройти перевірку, перш ніж стати його другом. Представник цього знака має відмінне почуття гумору та багату фантазію. І якщо в незнайомих компаніях він поводиться замкнуто, відсторонено, то поряд з близькими розслаблюється, розповідає жарти та веселиться від душі.

Рак у коханні та стосунках

Перше, що потрібно знати про знак Зодіаку Рак – це його велика потреба у близькій людині. Він є сентиментальним романтиком, мрійником, який вірить у кохання.

Advertisement

Саме з цієї причини відповідально підходить до вибору супутника життя, може бути вимогливим та суперечливим. Наприклад, жінкам хочеться бачити поряд із собою сильного, але поступливого обранця. Раки схильні перебільшувати переваги партнера, приписувати йому неіснуючі якості, а потім розчаровуватися.

Чоловік-Рак не завжди виявляє ініціативу, хоча здатний на гарні залицяння та романтичні побачення. Він любить приносити радість і задоволення своїй обраниці, піклуватися про неї. Але водночас може довго сумніватися у правильності свого вибору, тому не поспішає робити пропозицію навіть у тривалих стосунках. Але якщо ухвалює рішення про весілля, то надалі цілком присвячує себе сім’ї, не шукає зв’язків на стороні.

Сім’я та шлюб для Раку

Відмінна риса представників цього знака – це відданість сімейним цінностям. Міцна сім’я та влаштований побут – невід’ємні атрибути їхнього щасливого життя. Раків можна назвати домосідами, які люблять проводити вільний час з близькими, спілкуватися з дітьми, займатися домашніми клопотами. Вони дбайливо ставляться до свого будинку, сприймають його як надійний притулок, тому не запрошують сторонніх.

Люди, народжені під знаком Рака, не виносять криків, скандалів, сварок та конфліктів. Найголовніше в їхньому житті – це гармонія та взаєморозуміння в сім’ї, довіра, ласка, увага з боку партнера. Жінка-Рак може виявляти материнську турботу стосовно чоловіка, наприклад, стежити за його здоров’ям, давати настанови. Близьким слід пам’ятати, що Рак схильний впадати в меланхолію, і в ці моменти особливо потребує підтримки та втіхи.

Якими батьками будуть Раки

І чоловік, і жінка відповідально підходять до своїх батьківських обов’язків. Вони не тільки щиро люблять своїх дітей, а й уважно стежать за успішністю, вкладаються в освіту, пишаються їхніми успіхами та досягненнями.

Advertisement

Характерна риса батьків-Раків – сильна емоційна прихильність до дитини. Тому вони не користуються послугами няні і рідко віддають малюків бабусям, вважаючи, що самі повинні займатися вихованням.

Розлука із дітьми – це стрес для Раків. Їм складно звикнути до того, що школяр все менше потребує їхньої допомоги, а підліток воліє проводити час із друзями.

Захоплення Раків

Раки віддають перевагу заняттям, які не вимагають великого фізичного навантаження. Вони можуть захоплюватися творчістю, флористикою, розведенням кімнатних рослин, колекціонуванням посуду.

Представники знаку Рак багато часу проводять удома, а це означає, що й хобі вони обирають такі, якими можна займатися в домашніх умовах: кулінарія, рукоділля, читання. Вони віддають перевагу спокійним видам спорту, наприклад, плаванню чи аеробіці.

Кар’єра, професія та заробіток Рака

Раки мають такі якості, як посидючість, завзятість, акуратність, уважність, тому вони легко справляються і з монотонною роботою, і з важливими завданнями, наприклад, пов’язаними з аналітикою. Вони відповідально і з самовіддачею підходять до своїх обов’язків, не потребують контролю над, не відмовляються від переробок, тому їх можна назвати ідеальними працівниками. Найкраще Раки працюють у невеликих колективах у тихій, спокійній обстановці. На керівній посаді вони виявляють доброзичливість, повагу, терпіння до підлеглих, але стежать за дотриманням дисципліни.

Advertisement

Типовий Рак відрізняється розумним та практичним підходом до життя, тому до фінансів ставиться серйозно. Він любить накопичувати гроші, але це не є ознакою жадібності, а говорить лише про його бажання мати заощадження, фінансову “подушку”. Тобто для цього знака Зодіаку більшого значення мають саме накопичення, а не прибуток від інвестицій. Навіть будучи забезпеченим, він виглядає скромно, а великі покупки здійснює обдумано, витрачається тільки на те, чого дійсно потребує. Основний принцип Раку: краще купити одну дорогу річ, ніж десяток дешевих дрібничок.

Здоров’я Раку

Найслабшим, уразливим місцем в організмі вважається нервова система. Емоційні Раки схильні до переживань, що проявляється у формі неврозу, депресії, підвищеного тиску чи безсоння. З цієї ж причини у них можуть виникати психосоматичні захворювання, наприклад, проблеми із ШКТ. Через перевтому, сильне фізичне чи моральне навантаження у них також нерідко страждає імунітет.

Тому людям, народженим під цим зодіакальним знаком, слід більше відпочивати, стежити за раціоном та вести правильний спосіб життя.

Характеристики Зодіаку за східним календарем

Щоб характеристика Раку була повною, ми склали опис даного знаку Зодіаку Східним (Китайським) гороскопом.

Пацюк Харизматичність, щирість
Бик Активність, витривалість
Тигр Доброта, оптимистичность
Кролик Мудрість, елегантність
Дракон Чарівність, добродушність
Змія Самовпевненість, спокій
Кінь Багата уява, ерудиція
Вівця Непередбачуваність, непостійність
Мавпа Енергійність, темпераментність
Півень Життєрадісність, довірливість
Собака Гнучкість у спілкуванні, відданість
Свиня Почуття гумору, велелюбність

Сильні та слабкі сторони Раків за датами народження

Ми склали таблицю, в якій вказали, які плюси та мінуси можуть мати знак Зодіаку Рак залежно від дати народження.

Advertisement
Дата Сильні сторони Слабкі сторони
22 червня Оптимізм, комунікабельність, активність Імпульсивність, образливість, підозрілість
23 червня Раціональність, підприємливість, доброта Надмірна емоційність, дратівливість, нестримність
24 червня Харизма, великі амбіції, відповідальність Завищені вимоги до партнера, прискіпливість, критика
25 червня Винахідливість, чуйність, люб’язність Вразливість, ранимість, безпорадність
26 червня Завзятість, витривалість, самовпевненість Легковажність, схильність до необдуманих вчинків, примхливість
27 червня Незалежність, наполегливість, сила волі Конфліктність, зарозумілість, гординя
28 червня Розважливість, активність, відповідальний підхід до справи Нервовість, хворобливе сприйняття критики, емоційна нестабільність
29 червня Добродушність, широке коло інтересів, почуття такту Слабка ініціатива, недовірливість, залежність від думки оточуючих
30 червня Ерудиція, життєрадісність, впевненість у собі Страх змін, страх майбутнього, замкнутість
1 липня Хороша інтуїція, великодушність, діяльність Прихованість, невміння захищати свої інтереси, відстоювати думку
2 липня Розсудливість, раціональність, практичність Перепади настрою, уразливість, зацикленість на собі
3 липня Організаторські здібності, винахідливість, діяльність Дрібність, вибагливість, впертість
4 липня Привітність, доброзичливість, самодостатність Егоїстичність, самозакоханість, гордовитість
5 липня Витривалість, сміливість, позитивне ставлення до життя Своєрідність, інфантилізм, нестійкість настрою
6 липня Ініціативність, наполегливість, витримка Нав’язливість, схильність до безпідставних образ, незговірливість
7 липня Високий інтелект, ерудованість, миролюбність Нерішучість, невпевненість у своїх силах, імпульсивні вчинки
8 липня Сильний внутрішній стрижень, дисциплінованість, завзятість Жорсткість, гордість, пихатість
9 липня Допитливість, відповідальність, надійність Емоційна нестабільність, песимістичність
10 липня Тактичність, стриманість, спокій Замкнутість, небажання йти на поступки, підвищена зарозумілість
11 липня Цілеспрямованість, винахідливість, амбітність Балакучість, невміння зберігати секрети, нарцисизм
12 липня Енергійність, активна життєва позиція, кмітливість Деспотичність, небажання приймати чужу точку зору
13 липня Вміння досягати цілей, долати перешкоди Схильність робити необдумані вчинки, поспішати з висновками
14 липня Комунікабельність, здатність знаходити спільну мову з людьми Побоювання близьких відносин, готовність на все заради отримання бажаного
15 липня Чесність, сміливість, рішучість Довірливість, наївність, сприйнятливість
16 липня Оптимістичний настрій, розвинена інтуїція, сміливість Зневажливе ставлення до правил, порядку, норм моралі
17 липня Готовність навчатися, відкритість нового досвіду, спокій Вразливість, замкнутість, уразливість
18 липня Доброзичливість, тактовність, проникливість Робість, сором’язливість, безініціативність
19 липня Комунікабельність, добродушність, миролюбність Демонстративна поведінка, нестримність, різкість
20 липня Активність, чуйність, надійність Запальність, непокірність, конфліктність
21 липня Прозорливість, цілеспрямованість, відповідальність Схильність до безглуздих суперечок, невміння вчасно зупинитися
22 липня Вміння відстоювати свою думку, доброта, готовність допомагати Безтурботність, легковажність, нездатність стримувати емоції

Цікаві факти про знак Зодіаку Рак

Серед усього різноманіття ми вибрали 3 найцікавіші факти про Раки:

 1. Рак надає великого значення своєму минулому, часто згадує моменти з дитинства і навіть може зберігати старі, непотрібні, але дорогі серцю речі.
 2. Представники цього знака перебувають під впливом Місяця, тому за бажання можна знайти зв’язок між місячними фазами та перепадами їх настрою.
 3. Раки дивним чином поєднують у собі раціональність, прискіпливість з тонкою інтуїцією та емпатією, тому можуть досягти великого успіху в бізнесі.

Знаменитості-Раки, народжені з 22 червня по 22 липня

Серед тих, хто народився під зодіакальним знаком Рака, зустрічається чимало визначних особистостей:

 • великий полководець Олександр Македонський;
 • Ілон Маск (Elon Musk)
 • Том Круз (Tom Cruise)
 • футболіст Ліонель Мессі.
 • Віктор Федорович Янукович (Viktor Yanukovych)
 • Джордж Буш – молодший (George W. Bush)

До списку відомих жінок-Раків входять:

 • поетеса Анна Ахматова;
 • принцеса Діана (Princess Diana)
 • Селена Гомес (Selena Gomez)
 • Ангела Меркель (Angela Merkel)
 • актриса Марго Роббі.
 • Лів Тайлер (Liv Tyler)

Як з’явився знак Зодіаку Рак

Історія походження назви цього знака Зодіаку досить проста. Він називається так, тому що на початку нашої ери цей сегмент зодіакального поясу збігався із астрологічним сузір’ям Раку.

Існує міф, який також пояснює виникнення раку. Згідно з легендою, в бій Геракла з Гідрою втрутилася богиня Гера, яка була вороже налаштована до незаконнонародженого сина Зевса. Вона покликала на допомогу весь водний світ. Але на її поклик відгукнувся лише сміливий рак, який ущипнув Геракла за ногу, через що і втратив життя. Як нагорода Гера помістила раку на небеса.

Рак характеристика знаку

Сексуальна сумісність знак Рак

Юнацькі роки Раку характеризує його позитивну сумісність з іншими представниками водної стихії – Скорпіоном та Рибами . Досягнувши більш зрілого віку, Раки знайдуть необхідну їм стабільність та розуміння в особі Тельців та Дів . Після сорока років Раки, що вже набули певної здатності до самоконтролю, знайдуть своє щастя в союзі з цілеспрямованим Козерогом .

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве