Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Риби – Повна характеристика

Published

on

Риби знак зодіаку

Зі статті ви дізнаєтеся, як виглядає символ знака зодіаку Риби, які характерні риси є у жінок, чоловіків і дітей, народжених у різні дні січня та лютого. Ми розповімо цікаві факти про Риби, як вони виявляють себе в коханні, стосунках та дружбі, чим захоплюються і які професії їм підходять.

Період знака: 20 лютого – 20 березня
Властивість знака: мінливий, непостійний
Планета: Нептун, Юпітер
Колір: зелений, синій, білий, фіолетовий
Камінь: хризоліт, сапфір, місячний камінь, аметист
Дерево/квітка: фіалки, лілії, незабудки, сосна, липа, верба, береза
Стихія: вода
Модальність: рухомий
Ключова фраза: я вірю
Талісман/оберіг: вузол або нарцис
Вдалі числа та дні: 3, 6, 7, 11, дні тижня – четвер та п’ятниця

Риб і дати народження символ знака

Риби – водяний рухомий знак. Вони замикають зодіакальне коло і є дванадцятим. Народжені під цим знаком вірять, що їхні мрії здійсняться. Це знак віри, найчутливіший з усіх.

Їхнє зображення виглядає як дві риби, що пливуть у протилежних напрямках. Символ позначається у вигляді двох вертикальних дужок, розкритих у різні боки, а між ними протягнуто коротку лінію, що зв’язує їх воєдино.

За інформацією з астрологічних джерел цей знак символізує двоїсту натуру. Риби по гороскопу – це найчастіше чуттєві, добрі, вразливі, меланхолійні та водночас пристрасні особистості. Дати народження Риб починаються у лютому, 20 числа, і закінчуються наступного місяця – 20 березня.

Народжені у лютому

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29

Народжені у березні

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Люди за знаком зодіаку Риби – які вони?

Риби характеристика знакуРиби тонко розуміють людську натуру. Це самий знак, що співпереживає. Навколишні часто плутають їхню доброту з м’якотілістю і намагаються цим скористатися. Представники цього знаку готові вислухати та поспівчувати, люблять давати поради. Тому Риб нерідко перетворюють на «чергову жилетку», виливаючи душу і виплескуючи негатив, що накопичився.

Люди, народжені під знаком Риб, погано переносять самотність. Але це не означає, що їхнє серце відчинене для всіх і кожного. З незнайомими людьми вони бувають замкнуті та погано йдуть на контакт.

Advertisement

Ранимість і недовірливість – типові якості Риб. Вони довго та болісно переживають критику. Їм може здаватися, що оточуючі незадоволені їх поведінкою, і це завдає Рибам багато негативних емоцій. Вони не з’ясовуватимуть стосунки, воліючи впасти в зневіру. Часом, відгороджуються від світу стіною показної байдужості, бувають зовні холодні та гордовиті. Але це лише спосіб захистити свою тонку душу.

Помічаючи несправедливість і жорстокість світу, типові Риби створюють свій ілюзорний світ, в якому ховаються від реальності.

Основні риси характеру представників цього знаку зодіаку:

 • вміння співчувати;
 • самопожертву;
 • замкнутість;
 • мрійливість;
 • ранимість;
 • непрактичність;
 • невпевненість в собі.

Будучи вразливими романтиками, багато риб мало значення надають матеріальній стороні життя, відмовляються від кар’єри та фінансового зростання. Домогтися високого становища в суспільстві їм заважає лінощі. Активним діям вони віддають перевагу спогляданню того, що відбувається. Типові Риби впевнені, що все найкраще в їхньому житті трапиться і без їхнього активного втручання.

Що Риби вміють робити краще за інших?

Від інших знаків зодіаку Риб вигідно відрізняє здатність співпереживати людям. Будь-який біль та неприємність близької людини вони сприймають як власний. Це дозволяє їм правильно оцінити ситуацію.

Вони вміють знайти потрібні слова, делікатно з’ясувати деталі і дати співрозмовнику правильну пораду. Їм допомагає як виняткова інтуїція, а й тонке знання людей. Риби – природжені психологи.

Advertisement

Опис жінок-Риб

Жінка-Риби є м’якою, вразливою і романтичною натурою. Це жінка-дитина. Вона любить, щоб дбали про неї, і для цього демонструє власну слабкість і навіть непристосованість до життя. Головна зброя – беззахисність.

При описі знака зодіаку Риби слід відзначити часту зміну настрою у жінок. Якщо їм не вдається подолати зневіру, це може вилитися у затяжну депресію.

У заміжжі ця жінка проявляє себе уважною, чуйною та ніжною дружиною та матір’ю. Ласкавістю та делікатністю може досягти набагато більшого, ніж інші домагаються криками.

Жінка-Риби – творча особистість. Вона наділена талантами і знаходить віддушину у малюванні, музиці чи танцях. Нерідко обирає творчу професію, в якій досягає добрих результатів.

Опис чоловіків-Риб

Чоловік-Риби мають м’який характер. Загальна характеристика полягає в словах: терпіння, співчуття, великодушність, романтизм, мрійливість та високий інтелект. У представників знака Риби часто змінюється настрій. Якщо щось їх ранить, вони можуть закритися в собі або стати дратівливими.

Advertisement

Наділені багатьма здібностями. Однак не поспішають реалізовувати свій потенціал, сподіваючись, що все влаштовується само собою. Часто витають у хмарах. Вони можуть яскраво описувати свої плани, але так ніколи і не приступити до їхньої реалізації. Підштовхнути чоловіка до активних дій може впливовий покровитель.

Чоловіки-Риби, як правило, пізно укладають барак і вибирають другорядну роль. Жінці з ним легко будувати сім’ю, але треба бути готовою взяти на себе турботу про матеріальну та побутову сторони життя.

Східний знак – Риби

Висхідний знак настільки ж важливий, наскільки і сонячний, адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка та перше враження, яке виробляється на оточуючих. Асцендент (куспід Першого Дому) визначається за годиною народження.

Асцендент у Рибах дає м’яку, споглядальну людину. У висхідних риб сильно розвинена інтуїція і бажання піклуватися про оточуючих. Ці люди сприйнятливі до почуттів та емоцій інших, тому, отримуючи занадто багато інформації, схильні до стресу. Час, проведений на самоті, допоможе відновити баланс внутрішніх сил.

Власник асцендента в Рибах досягне успіху в професіях, де потрібні терпіння, турбота, творчий підхід.

Advertisement

Характер у дітей-Риб

Дітей-Риб у колі однолітків можна відрізнити за схильністю до фантазій. З раннього дитинства Риби наділені тонкою інтуїцією та здатністю розуміти інших людей. Вони рідко роблять помилки, оскільки можуть передбачити наслідки своїх вчинків.

Це добрі, щедрі та ласкаві діти, здатні до співчуття. Вони ніколи не скривдять слабкого, тому що тонко відчувають чужий біль. Вразливі для критики та грубості на їхню адресу – можуть засмутитися через найменше зауваження.

У дітей-Риб без особливих причин миттєво змінюється настрій. Засмутила дитину буває складно розвеселити. Але минає час, і настрій знову стає радісним. У шкільні роки можуть виникнути проблеми з успішністю. Причина полягає у мрійливості.

Підлітки-риби, маючи м’який характер, можуть потрапити під негативний вплив ровесників. Важливо, щоб дитина мала власну думку, завдання батьків – пояснити, що не потрібно здаватися хорошим для кожного.

Риби у дружбі

Люди, народжені під знаком Риби, мають не дуже багато друзів. У їхнє коло потрапляють лише вірні та надійні люди. Заради них Риби здатні залишити свій ілюзорний, зручний світ і захопитися загальними інтересами. Більшість людей залишаються у званні простих знайомих.

Advertisement

Для друзів Риби є найкращими слухачами та порадниками. Їхня думка рідко буває помилковою. Негативні риси – дратівливість і уразливість. Через недовірливість можуть підозрювати друзів та приятелів у нечесності. Але їхня логіка і прозорливість допомагає зрозуміти справжній стан речей і заспокоїтися.

Риби у коханні та відносинах

У коханні Риби виявляють себе великими романтиками. Закохавшись, обсипають подарунками та іншими знаками уваги, із захопленням виконують будь-яке бажання. Виявляють ніжність та ласку та досить швидко домагаються взаємності.

Іноді їхня любов доходить до самопожертви, коли вони бачать сенс життя у служінні коханому. Риби ідеалізують об’єкт своєї уваги, приписують йому неіснуючі риси та вперто підтримують свої ілюзії. Коли ж переконуються, що обранець чи обраниця не такі ідеальні, як уявлялося, почуваються розчарованими та скривдженими.

Тим, хто має коханого-Риби, потрібно знати про цей знак зодіаку, що вони схильні до спалахів ревнощів. Через свою невпевненість часто порівнюють себе з іншими. Виявивши, що оточуючі представники його статі чимось краще, Риби можуть почати ревнувати до них свою другу половину.

Сім’я та шлюб для Риб

Риби пов’язують себе сімейними узами, коли відчувають потребу у повній стабільності. Нерідко віддають перевагу старшим за віком партнерам. Вони із задоволенням займають підлегле становище, надаючи партнеру керувати всіма справами.

Advertisement

Відмінні риси Риб в сім’ї – прагнення до спокою і максимального комфорту. Природжені миротворці, Риби не провокують свого подружжя на скандали і намагаються уникати будь-яких конфліктів. Якщо друга половина не поділяє їх ідеалів, можуть зануритися у свій світ комп’ютерних ігор, фільмів чи особистих фантазій.

Якими батьками будуть Риби

З Риб виходять уважні та дбайливі батьки. Вони прагнуть дати дітям усе те, чого не було у їхньому дитинстві. Але через надзвичайну щедрість і безвідмовність батьків-Риб діти можуть вирости егоїстами, які вважають, що їм усе дозволено. Тому іноді потрібно обмежувати себе у тому, щоб зробити все можливе для усмішки на обличчі малюка.

Характерні риси батьків-Риб:

 • прагнення завоювати довіру дітей;
 • бажання дружніх стосунків;
 • уникнення покарань;
 • підвищена опіка.

Суперечності з дітьми можуть виникнути через прагнення риб вникнути в будь-які їхні справи і бути в курсі всіх проблем.

Захоплення Риб

Вільний час Риби часто проводять за читанням книг або перегляд змістовних фільмів. Це дає їм нову їжу для розуму та розсуває рамки сприйняття світу. Їхні улюблені місця відпочинку — кінозали, театри, книгарні та відокремлені куточки природи.

Приналежність людини до знаку Риби означає, що його захоплення пов’язані з творчістю. Він знаходить самовираження у музиці, танцях та образотворчому мистецтві.

Advertisement

Значна частина представників знаку слідкує за фізичним здоров’ям. Наприклад, вони відвідують фітнес, басейн, а дехто захоплюється серфінгом або яхтингом.

Кар’єра, професія та заробіток Риб

Риби практично позбавлені амбітності та честолюбства, тому не прагнуть обійняти керівні посади та зробити блискучу кар’єру. Значення знака зодіаку Риби говорить про слабку ініціативу його володаря та невпевненість у своїх силах. Вони не займатимуться нечесною грою, щоб обійти конкурентів.

Якщо ж стають керівниками, то стосовно підлеглих дотримуються лояльної політики. Серед них не зустрінеш начальників-самодурів.

Рибам підійдуть професії:

 • психолог;
 • медик;
 • юрист;
 • педагог;
 • мистецтвознавець;
 • стиліст;
 • музикант.

Риб відрізняє непрактичність та невміння наживати капітал. Гроші для них, як правило, означають небагато і сприймаються лише як засіб для комфортного існування. У Риб відсутня інстинкт накопичення. Вони можуть розбагатіти через обставини або за сприяння інших, більш заповзятливих, покровителів.

Здоров’я Риб

Представники знаку Риби вражають, вони близько до серця сприймають найменші неприємності. А властива їм недовірливість змушує довго переживати негативні емоції. Це спричиняє розлад нервової системи. Серце також є вразливим органом. Є схильність до інфекційних захворювань і натомість переохолодження.

Advertisement

Для зміцнення здоров’я потрібно боротися зі стресами, спокійніше ставитися до того, що відбувається, і стати байдужими. А загартовування та плавання допоможуть зміцнити імунітет.

Характеристики знаку зодіаку за східним календарем

Найбільш повну характеристику знака дає його опис за східним календарем. З таблиці ви дізнаєтеся, чим відрізняються Риби, народжені у різні роки.

Пацюк Зовні це умиротворені та незворушні люди. Але через підвищену тривожність довго переживають найменшу неприємність. Їхній внутрішній світ багатий і різноманітний.
Бик Незламна воля поєднується із прагненням компромісів і згладжування конфліктів. Винятково порядні та шляхетні. Мають схильність до творчості.
Тигр Цілеспрямовані натури. Здатні щиро співпереживати оточуючим. Активність і рішучість доповнюються спокоєм та незворушністю.
Кролик Тонко відчуває ситуацію та вміє подобатися оточуючим. Гнучкий характер дозволяє уникати складнощів. Може прорахувати наслідки дій.
Дракон Характер набуває ноток владності. Бувають запальні та дратівливі. Сильна воля допомагає зайняти лідируючі позиції. З друзями та близькими добрі та поблажливі.
Змія Подвійна натура. Добродушність і наївність можуть виявитися лише маскою. У потрібній ситуації проявляється обачність. Цікаві співрозмовники та мудрі порадники.
Кінь Гармонійні та всебічно розвинені особи, наділені талантами. Уникають протиборства. Твердий внутрішній стрижень та цілеспрямованість допомагають досягти успіху.
Вівця Життєлюбні натури із серйозним ставленням до життя. Спокійні та розважливі. Консерватори прагнуть зберігати традиції і погано переносять зміни. Цінують родину та люблять домашній затишок.
Мавпа Вирізняються непередбачуваністю. Навколишнім важко передбачити їхню реакцію. А прорахувати вчинки Риб-Мавп практично неможливо. Вміють зачарувати та прив’язати до себе. Щирі у любовних стосунках.
Півень Вони поєднується ілюзорне сприйняття світу і виняткове завзятість під час руху до мети. Наділені талантами, які використовують для одержання матеріального прибутку. Працьовиті та самовпевнені.
Собака Мають розвинену інтуїцію, на яку спираються при прийнятті рішень. Легко заводять друзів, готові заради них на самопожертву. Мають занижену самооцінку та рідко заявляють про свої інтереси.
Свиня За вдачею — добрі та чуйні люди. Характер м’який і поступливий. Хороші слухачі та порадники. Мають велику працездатність. Цінують кохання та дружбу.

Сильні та слабкі сторони Риб за датами народження

Характер Риб пов’язані з точною датою народження. Від появи людини світ залежать сильні і слабкі боку знака зодіаку. Березневі Риби не такі, як лютневі. Навіть між людьми, що народилися з різницею на добу, можна побачити суттєві відмінності.

дата народження Сильні сторони Слабкі сторони
20 лютого Добродушність, правдивість, дипломатичність Зайва вразливість, відірваність від життя
21 лютого Романтичність, сердечність, весела вдача Непрактичність, відсутність критики
22 лютого Інтелігентність, увага до деталей, відкритість Крайня ідеалістичність, нераціональність вчинків
23 лютого Розвинена логіка, талановитість, раціональність Самоїдство, песимізм, схильність до депресій
24 лютого Правдивість, добросердя, комунікабельність, дбайливість Зайва самопожертва, недовірливість
25 лютого Здатність до аналізу, талановитість, доброта Невміння впоратися з емоціями, підвищена чутливість
26 лютого Щедрість, дипломатичність, чуйність Вразливість, нестриманість, жертовність
27 лютого Дбайливість, доброта, високий інтелект Нераціональне мислення, песимізм, підвищена емоційність
28 лютого М’якість, добродушність, розвинена фантазія, комунікабельність Невпевненість у собі, небажання конкурувати, скритність
29 лютого Чарівність, несхожість на інших, гарне виховання Нерозвинене почуття міри, відсутність підприємливості
1 березня Делікатність, стриманість, прагнення поставленої мети Ранимість, емоційна нестабільність, нераціональність
2 березня Добросердечність, чуйність, надійність Надмірна самокритика, невпевненість у собі
3 березня Висока працездатність, цілеспрямованість, доброта Болюче ставлення до критики, інфантильність
4 березня Бажання самовдосконалюватись, розвинена фантазія Закритість, сором’язливість, невпевненість у своїх силах
5 березня Глибокий розум, активність, гнучкість Імпульсивність, нерозвинена здатність концентруватися
6 березня Витонченість натури, динамізм, чарівність Пиха, песимізм, рвучкість
7 березня Сміливість, чуйність, позитивне ставлення до життя Недовірливість, безкомпромісність
8 березня Природна чарівність, ввічливість, працездатність Зайва прямодушність, розважливість
9 березня Потяг до знань, інтуїція, гнучкість Недовірливість, страх перед уподобаннями
10 березня Активність, товариськість, проникливість Емоційність, запальність, уразливість
11 березня Сила волі, інтуїція, оригінальність Пиха, спонтанність, деспотичні нахили
12 березня Оптимізм, висока працездатність, відвага Розсіяність і невміння зібратися, надмірне захоплення містикою
13 березня Глибокий розум, відповідальність, висока духовність Схильність до згубних уподобань, імпульсивність
14 березня Активність, вміння мріяти, м’якість, делікатність Відгородження від світу, відсутність сильних уподобань
15 березня Спокій, потяг до гармонії, дружелюбність Гординя, надмірна залежність від чужої думки
16 березня Душевність, увага до дрібниць, комунікабельність Потяг до ризику, необдуманість вчинків
17 березня Старанність, розвинене почуття прекрасного, жива уява Підвищена тривожність, схильність до зневіри
18 березня Інтуїція та здатність прийняти вірне рішення, висока духовність Сприйнятливість до критики, відсутність внутрішнього стрижня
19 березня Активність, самовпевненість, раціоналізм Егоцентризм, невміння розрахувати сили
20 березня Відвага, наявність талантів, доброта, незалежність від чужої думки Часта зміна настрою та схильність до депресій

Цікаві факти про знак зодіаку Риби

Риби – непростий для розуміння знак зодіаку, зі своїми особливостями та слабкостями. Ось кілька цікавих фактів про Риби:

 • Риби схильні до прокрастинації та лінощів. Вони люблять відкладати справи потім. У душі сподіваються, що приступати до них або не доведеться, або за них все зроблять інші. Іноді, щоб не тиснув вантаж невиконаної роботи, Риби намагаються зробити її швидко та неякісно.
 • Однією з характерних рис Риб є порожні обіцянки. Вони не переймаються тим, щоб стримати своє слово. А враховуючи їхню любов до фантазій, вони дають багато обіцянок. На всі претензії та вимоги Риби жартують.
 • Маючи нестабільне емоційне тло, Риби можуть бути залежними, наприклад, від алкоголю.
 • У будинку та на робочому місці у Риб, як правило, панує безлад, який вони називають творчим. Їм комфортно за таких умов. Ідеально розкладені речі навіюють їм тугу.

Знаменитості-Риби, народжені з 20 лютого до 20 березня

Під знаком Риб народилися відомі жінки:

 • Валентина Терешкова, нар. 6.03.1937 (перша у світі жінка-космонавт);
 • Елізабет Тейлор, рід. 28.02.1032 (англо-американська актриса);
 • Наталія Водянова, нар. 28.02.1982 (російська модель);
 • Надія Бабкіна, нар. 19.03.1950 (співачка, актриса та телеведуча);
 • Тетяна Васильєва, рід. 28.02.1947 (акторка театру та кіно).

Відомі чоловіки-Риби:

 • Альберт Ейнштейн, нар. 14.03.1979 (фізик-теоретик);
 • Брюс Вілліс, рід. 19.03.1955 (американський актор);
 • Курт Кобейн, нар. 20.02.1967 (американський рок-музикант);
 • Чак Норріс, рід. 10.03.1940 (американський актор);
 • Михайло Горбачов, рід. 2.03.1931 (політичний діяч).
 • Шерон Стоун (Sharon Stone)
 • Джастін Бібер (Justin Bieber)
 • Юрій Гагарін (Yuri Gagarin)
 • Брюс Вілліс (Bruce Willis)
 • Ізабель Юппер (Isabelle Huppert)
 • Джордж Вашингтон (George Washington)
 • Віктор Андрійович Ющенко (Viktor Yushchenko)
 • Альберт Ейнштейн (Albert Einstein)
 • Курт Рассел (Kurt Russell)

Сексуальна сумісність знака Риби

Молоді роки представників знака Риб сповнені пошуків чогось таємничого та таємного. У цьому їм цілком зможуть надати допомогу Раки та Скорпіони . Останні найбільш привабливі для Риб через своє прагнення влади і бажання взяти кермо влади у відносинах у свої руки. Більш зрілий вік характеризується досягненням гармонії в союзі з Терезами або Водолієм . Терези чудово врівноважують мрійливу натуру Риб, а Водолії для Риб дуже близькі за духом.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве