Connect with us

Гороскоп

Рік Дракона – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Дракона – характеристика знака за східним календарем

Яка вона, людина, народжена в рік Дракона? Які його сильні сторони та життєве призначення? У чому його таланти та де криється Ахіллесова п’ята? Дізнаємось у матеріалі

Дракони народилися у наступні роки: 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012.

Для того, щоб краще розбиратися в особливостях людини, у світі існує безліч класифікацій за тими чи іншими ознаками. Століття спостережень показали загальне у характері та поведінці у власників одного кольору очей, однакової групи крові та ідентичного періоду появи на світ. Один з найпоширеніших та вивчених класифікаторів – астрологія.

Так, у популярній сьогодні астрології Бацзи використовується сонячний календар — система датування, заснована на зміні пір року. Щороку, у свою чергу, панує якась тварина. Таких лише дванадцять. З точки зору Базци, зміна року зазвичай відбувається не у звичну нам святкову ніч з 31 грудня на 1 січня, а в період із 3 по 5 лютого кожного року. Відповідно, навіть якщо Новий рік у традиційному для нас розумінні настав, то рік нової тварини, фігурки якої активно використовуються в подарунковій індустрії та святковому новорічному декоруванні, прийде лише через місяць. І ті люди, хто народився в період з 1 січня до перших числа лютого, все ще належать до тварини минулого року. Тут часто відбувається плутанина, але це важливо враховувати під час аналізу свого року народження у китайському гороскопі.

Зміст статті

Що символізує Дракон у китайському гороскопі

Що ви уявляєте, коли чуєте слово «Дракон»? Силу? Незламність? Сміливість? Масштаб? Все це про нього. Опис року Дракона дуже відповідає першому враженню. Дракон змушує тремтіти та боятися. Знаючи це, він любить керувати, а також благоговіє від людської уваги.

Advertisement
Тип особистості: керівник, управлінець
Сильні якості: сила, яскравість, артистичність, оригінальність, ораторство
Слабкості: нетерпимість, дратівливість, критичність
Найкраща сумісність: Мавпа та Пацюк
Камінь-талісман: аметист, сапфір, зелений хризоліт
Кольори (відтінки): жовтий, золотий, чорний
Квіти: лотос, шавлія, мандрагора
Щаслива кількість: 1, 6, 7

Які роки припадають на рік Дракона

Рік Дракона настає кожні 12 років. Розглянемо період із 1900 до 2050 — у які роки Дракон відвідував нас?

У нашому та минулому столітті ці роки були або будуть наступними:

Період Стихія
16 лютого 1904 – 3 лютого 1905 Дерев’яний дракон
3 лютого 1916 – 22 січня 1917 Вогняний дракон
23 січня 1928 – 9 лютого 1929 Земляний Дракон
8 лютого 1940 – 26 січня 1941 Металевий дракон
27 січня 1952 – 13 лютого 1953 Водяний Дракон
13 лютого 1964 – 1 лютого 1965 Дерев’яний дракон
31 січня 1976 – 17 лютого 1977 Вогняний дракон
17 лютого 1988 – 5 лютого 1989 Земляний Дракон
5 лютого 2000 – 23 січня 2001 Металевий дракон
23 січня 2012 – 9 лютого 2013 Водяний Дракон
10 лютого 2024 – 28 січня 2025 Дерев’яний дракон
28 січня 2036 – 14 лютого 2037 Вогняний дракон
14 лютого 2048 – 31 січня 2037 Земляний Дракон

Які Дракони бувають

Характеристика року Дракона буде неповною без невеликих уточнень. Китайська астрологія бере за основу п’ять елементів – вогонь, дерево, вода, земля та метал. Інакше їх називають ще стихіями. Кожна з них впливає на рік і, як наслідок, на тварину китайського гороскопа. Давайте докладніше розглянемо особливості.

Вогняний дракон

Інакше його називають Червоний Дракон. Вогняні Дракони – наші сучасники, були народжені у 1916 та 1976 роках.

Сильні сторони: працьовитість, жага до успіху, чесність, сила волі та лідерство.
Слабкі сторони: замкнутість, першочерговість своєї думки, безкомпромісність.

Advertisement

Дерев’яний дракон

Також дерев’яного Дракона називають Синьо-зеленим. Представники цього виду Драконів народилися у 1904 та 1964 роках.

Сильні сторони: допитливий розум, увага до деталей, ідейність, заточеність під бізнес, щедрість.
Слабкі сторони: зайва великодушність, якою можуть користуватися оточуючі.

Водяний Дракон

Інакше його ще можна зустріти, як Чорного Дракона. До нього належать люди, народжені у 1952 та 2012 році.

Сильні сторони: дружелюбність, дотепність, душа компанії.
Слабкі сторони: відсутність концентрації та перескакування зі справи на справу.

Земляний Дракон

У минулому столітті 1928 і 1988 року подарували нам цей різновид Дракона. Інакше його ще називають Жовтим.

Advertisement

Сильні сторони: різнобічні, вміють добре заробляти, хороші у веденні бізнес-справ.
Слабкі сторони: довірливі.

Металевий дракон

Він же Білий Дракон, народжений 1940 чи 2000 року.

Сильні сторони – яскравість, сила волі, енергія, високі моральні принципи.
Слабкі сторони: марнославство, надмірна різкість.

Характеристика чоловіка-Дракона

Чоловіки-Дракони дуже дбають про ближніх, але при цьому самі вони досить егоїстичні. Натомість харизматичні, за що їм багато прощається. Мають багато шанувальниць. А також безліч планів настільки, що нерідко розпорошуються і не доводять розпочате до кінця.

Чоловіки-Дракони можуть ставити далекі від реального життя цілі та наполегливо їх добиватися. Що не завжди добре позначається на їхньому сімейному житті.

Advertisement

Характеристика жінки-Дракона

Жінки-Дракони цінують себе. Вони трохи зарозумілі, люблять увагу і часто опиняються в самому його центрі. Мають відмінний смак. Дракони дбайливо дбають про себе і стежать за своєю зовнішньою красою, в якій, до того ж, є внутрішня чарівність. Зрозуміло, це робить жінок-драконів дуже привабливими для шанувальників.

Дитина, народжена в рік Дракона

Діти-Дракони енергійні, життєрадісні та оптимістичні. Вони люблять привертати себе увагу батьків, вихователів, сторонніх людей. Часто Драконята досягають успіхів за рахунок своєї вродженої харизми. Батькам корисно спрямовувати здібності маленьких Драконів у творчість, акторство, виступ на публіці – це допоможе їм у дорослому житті, а й розкриє їх потенціал.

Дракон у різних сферах життя

Китайський знак Дракон у різних сферах життя

Кожен знак виявляє себе у різних сферах життя по-своєму. Чого чекати від Дракона, розповіла Наталія Зарубіна, астролог.

Дракон у коханні та шлюбі

— Не варто обмежувати свободу та незалежність Дракона. Правильніше буде допомогти у розвитку його творчих, ораторських та лідерських якостей. А також знайти або обзавестися спільними інтересами та хобі. Займаючись чимось захоплюючим разом із Драконом максимальну кількість вільного часу разом, і ви самі не помітите, як у вашій парі оселиться гармонія.

Дракон у дружбі

— У дружбі Дракони прямолінійні, не терплять інтриг, пліток і воліють діяти прямо. Це не завжди може сподобатися на перший погляд. Особливо, якщо взяти до уваги, що часом Драконам не вистачає почуття такту. Але це виявиться просто золотою якістю з часом, адже щирість, за підсумком, цінується набагато більше лицемірної похвали.

Advertisement

Дракон у роботі, кар’єрі

— Люди, народжені в рік Дракона, — це лідери та оратори. Їм чудово підійдуть якісь творчі професії, де вони могли б максимально проявити себе та зайнятися самовираженням. Дракону підійде фріланс. Він віддає перевагу вільному графіку, без жорстких розкладів і обмежень.

Дракон та здоров’я

— Дракони дуже рухливі та активні. Настільки, що часом не вистачає часу підзарядитися, побути з собою і відновити сили. Основні хвороби Дракон отримує від заробленого та невиплесненого стресу. Тому, для підтримки здоров’я та доброго самопочуття, Драконам варто дивитися в цьому напрямі: їм корисні тривалі прогулянки, медитації, йога, пілатес.

Сумісність Дракона з іншими знаками

Дракон, хоч і владний, але досить добрий за сумісністю партнер та один для інших одинадцяти знаків. Але з кимось ближче, з кимось далі. Астролог Андреас Нірковус розповіла нам про специфіку взаємин Дракона з рештою знаків.

— Характеристика року народження — те, як люди бачать нас за першого знайомства. Це те враження, яке ми справляємо один на одного. І через якийсь час воно може змінитися. Наприклад, коли люди починають жити разом або одружуються. За сімейне життя відповідають вже інші показники у гороскопі. Однак, перше враження – важливий фактор. Адже зустрічають по одязі.

Дракон-Щур

– Відмінна пара. Ці двоє відчувають потреби одне одного. Обидва шукають безпеки, надійності, бажають створювати комфорт довкола себе. Дракон та Щур завжди підтримують один одного.

Advertisement

Дракон-Бик

– Спокій тільки спокій. Дракон шукає замилування, шанувальників, творчу діяльність. У приземленого Бика це може викликати ревнощі та лють. Якщо вдасться домовитись, то все вийде.

Дракон-Тигр

— У цій парі панують стабільні стосунки. Обидва знаки мають силу і енергію, здатні втілювати в життя найнереальніші плани. Вони мають достатньо можливостей і здібностей пройти разом через життєві випробування. І на цьому шляху вони часто діють як добрі друзі.

Дракон-Кролик

— Часто ці двоє приховують одна від одної свої думки, мотиви та цілі. Через це в парі відбуваються приховані зіткнення, що, у свою чергу, нерідко призводить до зрад і зрад. Дракон різкий та прямолінійний. Кролик не завжди радий, коли лізуть у його думки. У такій парі необхідно бути пильнішими, не завжди варто вірити на слово.

Дракон-Дракон

— Дві яскраві, товариські, творчі особи, здатні розширити свій потенціал. Тут спілку можна порівняти з двома акторами, які постійно змагаються хто краще. Що, звісно, ​​може зашкодити стосункам. Якщо двоє дозволять одне одному розвиватися у своїх талантах та здібностях, не обмежуючи партнера, і знайдуть у цьому компроміс, то гармонія гарантована.

Дракон-Змія

— Успішна пара з високим потенціалом та рівнем енергії у відносинах. Кожному з партнерів бажано займатися своєю особистою справою, але при цьому чути та поважати іншого.

Advertisement

Дракон-Кінь

— У цій парі панує одвічна боротьба за лідерство. Амбіційний і яскравий Дракон проти Коня, що швидко біжить — хто ж переможе? Адже кожен чудовий по-своєму. Незважаючи на це, парі складно знайти контакт та побудувати глибокі відносини. Але все можливе, якщо прислухатися один до одного.

Дракон-Коза

— У цих двох сильне внутрішнє тяжіння. Коза вразлива, але якщо Дракон проявлятиме такт у спілкуванні і не «душитиме» своєю яскравістю, союз може стати довготривалим.

Дракон-Мавпа

— Обидва люблять спонтанність, непередбачуваність та різноманітність у житті. Наприклад, зірватися і поїхати кудись. Вищеописане іноді може створювати їм труднощі у житті. Але вони успішно їх вирішують разом.

Дракон-Півень

— У парі гармонійні стосунки, адже ці люди залучаються на глибокому рівні. Вміють домовлятися та зберігати врівноваженість у парі. Партнери намагаються залишатися індивідуальними особистостями, але при цьому підтримують один одного в починаннях.

Дракон-Собака

— У відносинах між цими людьми може виявлятися підвищена конфліктність та зіткнення. Вони можуть або летіти вниз, або підштовхувати один одного до дій і разом зростати. Дракон любить спонтанність, Собака ж консервативніша. І від того, наскільки люди готові враховувати особливості один одного, залежить їхнє подальше спілкування.

Advertisement

Дракон-Свиня

— Свиня добродушна. Дракону з нею зручно. Тепло, ситно, та й романтика теж є. Благополучний розвиток відносин дуже ймовірний.

Дракон по знаку зодіаку

Як ми вже розповідали на початку, на комплексну картину особистості впливає безліч факторів. Сам собою астрологічний Бацзи-знак може сказати хоч і багато, але далеко ще не все. Картина стає ясніше та цікавіше, якщо ми оцінимо особистість через поєднання Китайського та Зодіакального гороскопів.

Дракон-Овен

Дракон-Овен — темпераментна і палка людина, для якої все життя нескінченна боротьба. Втім, вона дається йому легко, адже він розумний, кмітливий, винахідливий і знає про це. Ця людина не бачить приводу дослухатися до інших і робить все по-своєму. Іноді Дракон-Овен може рухати норми моралі. Головне для нього – дійти до поставленої мети. А якими шляхами та засобами — питання другорядне.

Дракон-Телець

Цей різновид Дракона спокійний і врівноважений. Ці якості дарує Телець. Хоч дракона сила і вогонь іноді прослизає, все ж таки Дракон-Телець не імпульсивний. Зате дуже витривалий. Життя цієї людини дуже захоплююче та щасливе. По праву його можна назвати справжнім улюбленцем долі. І фортуні, що його супроводжує, він вміє бути вдячний.

Дракон-Близнюк

Цей вид Дракона дуже щасливий, якщо зможе прислухатися до голосу долі та інтуїції. Він талановитий і при цьому вкрай логічний. Допитливий розум допомагає Дракону-Близнюку досягати успіхів у будь-яких життєвих сферах. Він цілеспрямований, а дії його завжди вивірені та логічні. Ще він чудово жартує, тому легко стає душею будь-якої компанії.

Advertisement

Дракон-Рак

Цей вид дракона взяв дружелюбність та добру душу Рака. Звичайно, він також може покапризувати і пошкодувати. Але в екстреній ситуації збирається і здатна дати серйозну відсіч. Дракон-Рак — чудовий друг і порадник, який переживає за близьких усім серцем і готовий будь-якої миті зірватися на допомогу. З нього виходить чудовий батько.

Дракон-Лев

Благородний, сильний, владний. Дракон-Лев – це поєднання справжнього лідера. Він ні на секунду не сумнівається у своїй могутності, тому життя дається йому досить легко. Людям подобається суспільство цього Дракона. Він вселяє впевненість та повагу. Але має прекрасне почуття гумору і може бути досить поблажливим до всього, крім брехні. Дракон-Лев не терпить обману, це розлючує його, з якою краще б не стикатися.

Дракон-Діва

Дракон-Діва обирає конкретику. Це матеріаліст, який не надто любить літати в хмарах. Але цей дракон не приземлений. Навпаки, фантазер та винахідник, який просто стійко стоїть на ногах. Може здатися тихонею, але насправді жвавий і впорається з будь-якою, навіть найскладнішою ситуацією.

Дракон-Терези

М’який та добродушний Дракон. Доброзичливий до людей, але досить сильний, щоб цим не користувалися. Дракон-Терези неконфліктний. Він надасть перевагу зам’яти суперечку, ніж бажатися до переможного. Але завжди залишається за своєї думки. Це людина, яка цінує самотність та вузьке сімейне коло. Незважаючи на те, що він дуже приємний і легко вливається в будь-яку компанію, галасливі та людні заходи втомлюють його.

Дракон-Скорпіон

Цей Дракон завзятий. Має сильний характер і величезну енергію. Він завжди вірний собі та ніколи не опускає руки. За життям це оптиміст, який не звертає увагу на дрібні проблеми. По-справжньому зіпсувати йому настрій можуть тільки справді великі неприємності. Дракон-Скорпіон вселяє довіру і створює враження людини, яка багато пізнала в цьому житті. За ним готові йти, його ладні слухати.

Advertisement

Дракон-Стрілець

Два ці зодіакальні поєднання народжують лідера. Причому не жорсткого та деспотичного, а харизматичного, розуміючого, душевного. Дракон-Стрілець добре ладнає з людьми, допомагає тим, хто потребує його участі. Така людина сміливо йде до мети. Він може терпіти слабкості та примхи інших, але до певної межі. Гнів Дракона-Стрільця рідкісний, але страшний. Краще до нього не доводити.

Дракон-Козеріг

На перший погляд представник цього суміщеного гороскопа може здатися пихатим і зарозумілим. Але зовнішність оманлива. Насправді ж Дракон-Козеріг — врівноважена і душевна людина, яка здатна тонко відчувати та переживати проблеми оточуючих. Просто він не бачить необхідності оголювати перед усіма душу та демонструвати свої почуття. Ця людина гордовита. Його сила — у його будинку, надійному оплоті та затишному притулку.

Дракон-Водолій

Дивовижна, творча та непересічна особистість. Дракон-Водолій ніби ширяє над цим світом. Часто витає в мріях, бажає реалізувати найсміливіші і навіжені ідеї. А ось вирішення побутових питань, навпаки, змушують його нудьгувати і відчувати зневіру. Тим не менш, у себе вірить не завжди, до талантів своїх ставиться зі скепсисом і, як і властиво будь-якій творчій особистості, часом буває зайве примхливий.

Дракон-Риби

М’яка та гнучка людина. Він дуже тягнеться до людей, але часом сам буває недовірливий та закритий. Люди приймають це за риб’яче вміння вислизати. Незважаючи на свою добродушність, яка візуально часом межує зі слабкістю, у період бою Дракон-Риба не побоїться діяти жорстко і стояти до кінця, а під час прийняття важливого рішення взяти всю відповідальність за нього на себе. У особистих відносинах така людина шукає стабільність та довговічність. Йому не цікаві випадкові зв’язки. Він не згоден витрачати на це ресурси своєї тонкої душі.

Моє спільне побажання для всіх Драконів – направити свою харизму, ораторську майстерність, яскравість, сценічність та вміння керувати у розвиток будь-якого виду творчості та особистих проектів. Виявляти себе в них через наявні якості, тим самим залучаючи клієнтів та отримуючи дохід.

Advertisement

Дракони знаменитості

У відомому історичному зрізі серед Драконів можна зустріти багато непересічних особистостей: полководців, правителів, творчих діячів, учених. Серед них:

 • Жан-Жак Руссо
 • Сальвадор Далі
 • Жанна д’Арк
 • Ернесто Че Гевара
 • Джон Леннон
 • Бернард Шоу
 • Сара Бернар
 • Зігмунд Фрейд
 • Марлен Дітріх
 • Іммануїл Кант
 • Едуард Мане
 • Наполеон III
 • Шарль Луї Монтеск’є
 • Фрід
 • Франческо Петрарка
 • Марчелло Мастрояні
 • Едсон Пеле
 • Гійом Аполлінер та інші.

Популярні запитання та відповіді

Ми відповіли на найпопулярніші запитання читачів про рік Дракона.

Коли буде найближчий рік Дракона?

— Він уже на носі, це 2024 рік.

Які знакові історичні події відбувалися на рік Дракона?

— У рік Дракона пройшла Олімпіада в Токіо, було відкрито театр на Таганці та пройшли ядерні випробування у КНР. Всі ці події, до речі, припали на 1940 рік – час Металевого Дракона.

Що приносить успіх Дракону?

— Дракон посідає у Китайському гороскопі п’яте місце. Вдалий сезон для Дракона – весна. Особливо добрий місяць квітень.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве