Connect with us

Гороскоп

Рік Коня: Що буде в році Коня? Характеристика конів

Published

on

Рік Коня: Що буде в році Коня? Характеристика конів

Люди, народжені в рік Коня – активісти та авантюристи. Вони мають широке коло спілкування та завжди перебувають у центрі уваги. Завдяки вродженій працьовитості легко займають лідерські позиції та керівні посади. Розкажемо докладніше про цей знак китайського зодіаку

Кінь є сьомою твариною в 12-річному циклі китайського Зодіаку. Дізнайтеся більше про те, чому Кінь посіла сьоме місце, які особливості року Коня та які відомі особистості народжені під знаком Зодіаку Коня.

Коні народилися наступні роки: 1906, 1918, 1926, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026, 2038, 2050.

Знак коня в китайському гороскопі — символ незалежності та руху. Представникам цього знака зручніше працювати поодинці, ніж у групі. І виходячи із прагнення до свободи, з’являється величезний потяг до подорожей.

Говорячи про Коня, як про любовного партнера, слід відзначити такі якості, як вірність та турботу. Тому, перебуваючи у відносинах із ними, можна бути впевненим у завтрашньому дні.

Advertisement

Що несе із собою рік Коня і які характерні риси притаманні людям, народженим під цим знаком. Запитали експертну думку у професійного астролога Катерини Дятлової.

Зміст статті

Що символізує Кінь у китайському гороскопі

У китайському зодіаку 12 знаків — Кінь посідає серед них 7 місце. Розглянемо всі аспекти особи представників цього знака.

Тип особистості: авантюрист
Сильні якості: цілеспрямованість, працелюбність, незалежність, проникливість
Слабкості: азарт, егоїстичність, грубість, надмірна довірливість
Найкраща сумісність: Тигр, Собака, Коза (Вівця)
Камінь-талісман: аметист, аквамарин, агат
Кольори (відтінки): зелений та жовтий
Квіти: жасмин та калла (білокрильник)
Щасливі числа: 2, 3, 7 (як окремо, так і в поєднанні)

Які роки припадають на рік Коня

Які роки припадають на рік Коня

Для європейців буде здивуванням, що зміна тварини-покровителя того чи іншого року за китайським календарем настає не 1 січня, а у певні дні за місячним календарем. Таким чином, якщо ви народилися 17 січня 2002 року, то знаком року буде Металева Змія, а починаючи з 12 лютого 2002 року, йде знак китайського зодіаку — Водяний Кінь.

Для зручності визначення вашого знака року достатньо звернутися до таблиці, яку ми вам підготували.

Advertisement
Період Стихія
25 січня 1906 – 12 лютого 1907 Вогняний Кінь
11 лютого 1918 – 31 січня 1919 Земляний Кінь
30 січня 1930 – 16 лютого 1931 Металевий кінь
15 лютого 1942 – 4 лютого 1943 Водяний Кінь
3 лютого 1954 – 23 січня 1955 Дерев’яний Кінь
21 січня 1966 – 8 лютого 1967 Вогняний Кінь
7 лютого 1978 – 14 лютого 1979 Земляний Кінь
27 січня 1990 – 14 лютого 1991 Металевий кінь
12 лютого 2002 – 31 січня 2003 Водяний Кінь
31 січня 2014 – 18 лютого 2015 Дерев’яний Кінь
17 лютого 2026 – 5 лютого 2027 Вогняний Кінь
4 лютого 2038 – 23 лютого 2039 Земляний Кінь
23 січня 2050 – 11 лютого 2051 Металевий кінь

Які Коні бувають

Рік Коня буває під заступництвом п’яти стихій: Вогонь, Земля, Метал, Вода, Дерево. Розглянемо сильні та слабкі сторони кожної з них.

Вогняний Кінь

Представник знаку Вогняного коня – природжений оратор. Енергії цієї людини вистачить на всіх. Перебуваючи у безперервному русі, він готовий йти напролом, незважаючи на перепони та заборони.

Сильні сторони: наполегливість, впевненість
Слабкі сторони: непостійність, надмірна наполегливість

Земляний Кінь

Представники знака Земляного Коня відрізняються спокоєм та розважливістю. Але іноді через невпевненість у собі та своїх силах їм властиво опускати руки.

Сильні сторони: оптимізм, розсудливість, мобільність
Слабкі сторони: невпевненість у собі, прихильність

Advertisement

Металевий кінь

Металевій Коні вдається поєднати у собі несумісне: розваги та кар’єру. Все завдяки чудовій самодисципліні. Чого не скажеш про любовну сферу. Через любов до вечірок представнику цього знака важко знайти другу половинку.

Сильні сторони: самодисципліна, товариськість
Слабкі сторони: непостійність у відносинах

Водяний Кінь

Представник знаку Водяного Коня – природжений психолог. Життя з такою людиною буде максимально комфортним і в будинку пануватиме емоційна гармонія.

Сильні сторони: незалежність, самостійність
Слабкі сторони: волелюбність

Дерев’яний Кінь

Дерево – це змішання Металу та Землі. Представник знака Дерев’яного Коня, завдяки вмінню слухати, може досить успішно йти вгору кар’єрними сходами, використовуючи при цьому свій софізм. Але у відносинах він не відрізняється сталістю.

Advertisement

Сильні сторони: високий інтелект, уміння слухати
Слабкі сторони: хитрість, непостійність

Характеристика чоловіка-Коня

Чоловік, народжений у рік Коня – яскрава особистість, яка завжди знаходиться у центрі уваги. Відмінний стиль в одязі, гарні зовнішні дані, легкість у спілкуванні та гострий розум допомагають йому мати гідне становище у суспільстві.

Чоловік-Кінь відрізняється самовпевненістю та заповзятливістю. Йому вдається легко брати ініціативу до рук і впливати на розум оточуючих, підпорядковуючи їх собі.

Але, найчастіше, за переліченими вище якостями ховається вразлива людина. Будь-яка критика на його адресу здатна привести до утворення комплексів, тому чоловік-Кінь потребує слів підтримки і залежить від думки близьких.

До позитивних якостей чоловіка під знаком Коня можна віднести гарне почуття гумору, харизму, ораторські здібності та відмінну пам’ять. Усе це допомагає як завоювати, а й утримати увагу оточуючих.

Advertisement

Прямолінійність і запальність чоловіка-Коні говорить про те, що він не має наміру терпіти до себе погане ставлення, тому рішення про припинення спілкування приймається їм безповоротно.

Характеристика жінки-Коня

Жінка, народжена в рік Коня — найнепокірніша з усіх знаків китайського зодіаку. Вона завжди впевнена у собі, не залежить від чужої думки і не здатна терпіти обмеження. Цю даму неможливо підкорити, адже вона чітко позначає свої межі.

Жінка-Кінь не терпить обману та зради, їй нічого не варто обірвати спілкування з будь-ким, хто спробував дорікнути її чимось. Завдяки вродженій інтуїції, ошуканців біля себе Кінь відчуває одразу. А жіноча спритність допомагає маніпулювати соціумом.

Такі позитивні якості, як шляхетність, харизматичність та чесність роблять жінку-Кінь бажаною подругою. Незважаючи на це, близьких друзів вона може перерахувати на пальцях через свій характер. Через прямолінійність Кінь не терпить суперечок, небажаної чужої думки, а також зайвих інтриг.

З дитинства дівчина-Кінь мріє подорожами, потребуючи пригод і повної свободи дій. Свободи вона бажає й у розкладі дня, тому часто спізнюється на заплановані зустрічі.

Advertisement

Дитина, народжена в рік Коня

Кінь — символ благородства та мужності. З дитинства малюки, народжені під цим знаком, відрізняються активністю, кмітливістю та міцним здоров’ям.

Дитина-Кінь дуже комунікативна, тому батькам потрібно виховувати її виключно словами, не застосовуючи фізичних покарань.

Кінь у різних сферах життя

У різних сферах життя людина-Кінь однаково не може без волі. І в роботі, і у відносинах йому потрібно давати волю та можливість побути наодинці зі своїми думками.

Завдяки вмінню зосереджуватися на поставленій меті Коні запросто вдається досягти позитивного результату.

Любов до активного способу життя живить представників цього знаку та надихає на підкорення нових горизонтів.

Advertisement

Кінь у коханні та шлюбі

Невзаємне кохання — найсильніший удар по самолюбству Коня, через який людина може замкнутися у собі.

У відносинах людина під знаком Коня оточує партнера турботою та ласкою. Не поспішає одружитися через небажання позбутися волі. З тієї ж причини перший досвід серйозних стосунків може виявитися невдалим.

Кінь – постійна людина, яка воліє зберегти вірність своєму партнеру. Тому думки про зраду не спливають навіть під час сварок та розбіжностей.

Кінь у дружбі

Незважаючи на запальний характер, Кінь – чудовий друг. Маючи мале коло близьких друзів, представник цього знака завжди готовий допомогти кожному з них.

Кінь у роботі та кар’єрі

У роботі людина, народжена під знаком Коня, працює як справжній кінь, щоб забезпечити себе комфортом.

Advertisement

Основа успіху в роботі – відсутність обмежень. Нічого не повинно сковувати людину-Кінь, щоб уникнути зниження працездатності.

Професії, що підійдуть Коню: журналіст, підприємець, пілот, фінансист, архітектор, дизайнер, артист, екскурсовод.

Кінь та здоров’я

Природа наділила Кінь міцним здоров’ям. Важливо його підтримувати. Людина-Кінь має давати собі відпочити, щоб уникнути перевтоми.

Сумісність Коня з іншими знаками

Найбільш сприятлива сумісність у Коня з такими знаками як Собака, Тигр та Коза (Вівця).

Кінь-Собака

У цій парі панує гармонія. Собака не вимагає надмірної уваги, а Кінь, своєю чергою, намагається розкріпачити партнера. Вони ідеально доповнюють один одного: Кінь — зосереджений на кар’єрі, а Собака — підтримує домівку.

Advertisement

Кінь-Тигр

У цій парі є спільна мета, до якої вони впевнено рухаються. Партнери завжди здатні знайти компроміс, тому сварки швидко зводяться нанівець. Взаємне міцне кохання та захоплення один одним — ось їхні головні союзники.

Кінь-Коза (Вівця)

Відмінна сумісність. У цьому випадку протилежності притягуються. Кінь допомагає Козі почуватися впевнено та вчить довіряти близьким. Коза ж наділяє Кінь дипломатичними здібностями та вмінням йти на поступки.

Кінь-Кролик

Прекрасний союз. Кролик займається побутовими питаннями, а Кінь фінансовим забезпеченням пари.

Кінь-Дракон

Палаюча сумісність. Егоїстичний кінь і спраглий уваги дракон. Незважаючи на часті суперечки та сварки, їм вдасться зберегти стосунки завдяки сильним почуттям.

Кінь-Змія

Допустима сумісність. Відносини цієї пари мають шанс на існування в тому випадку, якщо Кінь утихомирить свій егоїзм і цінуватиме свого партнера, оточуючи його турботою.

Advertisement

Кінь-Кінь

Така спілка веде до боротьби за лідерство. Обидва партнери мають упертий характер і у разі зіткнення інтересів комусь одному важко буде поступитися. Якщо ж їм вдасться вирішити питання лідерства — відносини будуть довгими і міцними.

Кінь-Бик

Непроста спілка. Цим двом знакам важко буде впоратися з натиском один одного. Кінь має волелюбну вдачу і не терпить непроханих порад, а Бик звик домінувати над партнером.

Кінь-Свиня

Вони повні протилежності. Але союз все ж таки можливий, якщо обидва в парі готові працювати над собою заради відносин.

Кінь-Мавпа

Подразники один для одного. Кінь — людина, яка не терпить брехню і говорить правду в обличчя, а Мавпа — хитра та спритна. Часті обмани та недомовки призведуть до швидкого розпаду стосунків.

Кінь-Півень

У цій парі Півень буде ініціатором розбрату. Кінь не зазнає поганого ставлення до себе, але натура партнера дуже конфліктна. Незважаючи на це, Півень сам піде зі відносин, оскільки не зможе здолати перевагу союзника.

Advertisement

Кінь та Пацюк

Не найкращий варіант сумісності. Представники цих знаків не мають точок дотику. Різний характер, погляди життя і моральні принципи призведуть до сварок і з великою ймовірністю до розриву відносин. Однак, завжди варто пам’ятати про те, що стосунки – безперервна робота над собою.

Кінь за знаком зодіаку

Характер людини, народженої під знаком Коня, може бути різним залежно від знаку зодіаку. Розглянемо кожен із них:

Кінь-Овен

Стихія Вогню наділяє людину-Кінь неміряною кількістю навичок і збільшує її силу в рази. Кінь-Овен відрізняється палкістю та злістю, яку не вміє стримувати навіть по відношенню до близьких людей. Свою свободу завжди ставить перше місце, не роблячи виняток для рідних.

Кінь-Телець

Стихія Землі дарує людині-Коні любов до праці, тверезість розуму і бажання досягти успіху. Остання йому легко дається. Вроджені лідерські якості не дадуть Коні-Тельцю підкорятися будь-кому і він завжди до останнього стоятиме на своєму.

Кінь-Близнюки

Кінь-Близнюк вельми непередбачуваний. Причому як для оточуючих, а й собі. Людина, народжена під цим знаком, завжди знаходиться в пошуку покликання, у вічній потягу до самовдосконалення.

Advertisement

Кінь-Рак

Кінь у сумі зі знаком Рака – гарне поєднання, що наділяє людину особливою вразливістю та широкою фантазією. Рак уміє відстоювати свої межі, але при цьому дослухається думки опонента.

Кінь-Лев

Кінь-Лев – справжній бунтар. У ньому невичерпний запас енергії, завдяки якому він завжди готовий бути попереду всіх. Як в особистому житті, так і в професійній діяльності, Лев прислухається тільки до себе, не беручи до уваги чужу думку.

Кінь-Діва

Кінь-Діва має глибоку, чуттєву душу. Досить стабільна, не страждає на невизначеність. Завдяки досвіду та розважливості легко вирішує конфліктні ситуації.

Кінь-Терези

У Коні-Терезах поєднані велелюбність і розум. Як і всі Коні, він не готовий жертвувати своїм комфортом, навіть якщо це потрібно.

Кінь-Скорпіон

Кінь-Скорпіон відрізняється азартом та аналітичним складом розуму. Природна впертість разом із умінням приймати правильні рішення допомагають цій людині досягти успіху. Кар’єра – найважливіше для Скорпіона, тому він готовий на багато чого задля досягнення своїх цілей.

Advertisement

Кінь-Стрілець

Кінь-Стрільця, у зв’язку з його непостійністю, протягом життя чекатимуть на різні повороти долі. З тієї ж причини може бути безліч проблем, впоратися з якими допоможе вроджене везіння.

Кінь-Козеріг

Кінь-Козеріг – поєднання знаків, що відрізняється стабільністю у всіх сферах життя. Але, незважаючи на розумність, ця людина має надемоційний характер.

Кінь-Водолій

Кінь-Водолій досить вітряна натура. Мінливий настрій заважає побудувати своє життя належним чином. Щоб реалізувати задумане Водолію варто бути зосередженим.

Кінь-Риби

Кінь-Риби цінує не лише свої, а й чужі особисті межі. Тому представників цього знака можна сміливо вважати найдобрішими та чуйними. Завдяки перерахованим якостям легко досягає поставленої мети.

Знаменитості, народжені на рік Коні

  • Володимир Ілліч Ленін – совєцкий політичний та державний діяч;
  • Ісаак Ньютон – англійський фізик, математик, механік та астроном, один із творців класичної фізики та математичного аналізу;
  • Ніл Армстронг – американський астронавт, авіаційний інженер;
  • Рембрандт Харменс ван Рейн – голландський художник;
  • Антоніо Вівальді – італійський композитор, скрипаль-віртуоз;
  • Фредерік Шопен – польський композитор та піаніст;
  • Пол Маккартні – британський музикант;
  • Патрісія Каас – французька естрадна співачка та актриса;
  • Джекі Чан – гонконгський актор, каскадер, режисер, майстер бойових мистецтв;
  • Майк Тайсон – американська зірка боксу.

Популярні запитання та відповіді

Відповідями на найпопулярніші питання з нами поділилася Катерина Дятлова, професійний астролог, практик:

Коли буде найближчий рік Коня?

— Найближчий рік найграціознішого, волелюбного та неприборканого знаку — Коня, розпочнеться 2026 року. У китайській традиції Новий рік починається з першого молодика лютого, тому, якщо бути точним, офіційно Червоний Вогняний Кінь розпочне свій забіг 17 лютого 2026 року.

Advertisement

Які знакові історичні події відбувалися на рік Коня?

— Роки коня характеризуються прагненням людей до незалежності та свободи. У цей час багато хто занурюється у боротьбу за відстоювання свого суверенітету та кордонів. Цю міць неможливо зупинити, неможливо чинити опір змінам, у які несе Кінь.

Перший значний рік коня в 20 столітті припав на 1918-й, коли трапилася велика Жовтнева революція, повалення колишнього ладу та влади. 1930 року відкрили планету Плутон — як відомо, цей бог приїжджав у наш світ лише на колісниці, запряженій кіньми.

Також роки граційного та швидкого коня багаті на прориви у сфері мистецтва та спорту. Того ж 30-го року було проведено чемпіонат світу з футболу.

У 1954 році громадяни Радянського Союзу вступали в нове життя з надією на зміни і Кінь знову їх не обдурив, принісши з собою масу нових свобод: відкрився ГУМ із достатком товарів, з’явилося кольорове телебачення, вільний продаж автомобілів.

У 1990 знову Конячка сприяла змінам, а потім труснула гривою і побігла далі.

Advertisement

На підставі цих подій у минулі роки Коня, можна зробити висновок, що 2026 також ознаменується новими змінами.

Що приносить успіх Коню?

— Щасливі числа року Коні 2, 3 та 7 — використовуйте їх якнайчастіше, щоб удача вас супроводжувала. Обов’язково повісьте вдома підкову.

Також носіння золота, перлів, срібла та діамантів, вибір всього найякіснішого та породистішого, обіцяють у 2026 році поглиблення та розширення у багатьох сферах життя.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве