Connect with us

Гороскоп

Рік Кози – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Кози – характеристика знака за східним календарем

Люди, народжені в рік Кози, чудові актори. Відмінною рисою є готовність прийти на допомогу всім нужденним. Шляхетна Коза чудовий співрозмовник, оскільки вона дуже начитана та освічена. Розберемо повну характеристику знака у цій статті

Кози народилися у наступні роки: 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027.

Коза — символ гармонії та миролюбності, тому люди, народжені на рік Кози, щедро наділені цими якостями. В силу своєї поступливості, людина-Коза не прагне набуття влади та просування кар’єрними сходами.

Любов до людини заповнює прогалину любові до роботи, тому у відносинах представники цього знака дуже чуттєві та романтичні.

Зміст статті

Що символізує Коза у китайському гороскопі

У китайському зодіаку 12 знаків – Коза посідає серед них 8 місце. Люди, народжені цього року, мають низку відмінних рис. Розглянемо які характеристики притаманні Козі.

Advertisement
Тип особистості: миротворець
Сильні якості: чуйність, добродушність, чуйність
Слабкості: сором, споглядання
Найкраща сумісність: Кролик, Коза та Свиня
Камінь-талісман: смарагд, місячний камінь, сапфір
Кольори (відтінки): червоний, коричневий, фіолетовий
Квіти: первоцвіт, гвоздика
Щасливе число: 2 та 7 (як окремо, так і в поєднанні)

Які роки припадають на рік Кози

За китайським гороскопом цикл триває 12 років, і щороку належить свій знак зодіаку, представлений тваринам.

На відміну від звичного нам календаря, зміна тварини-покровителя настає за місячним. Хочеться відзначити, що ця подія ніколи не випадає на 1 січня, яку ми звикли вважати початком року. Варто зважати на ці тонкощі, щоб точно визначити свій знак по китайському гороскопу. Наприклад: якщо ви народилися 30 січня 2003 року, то знаком року буде Водяний Кінь, а починаючи з 1 лютого 2003 року, йде знак китайського зодіаку — Водяна коза.

Щоб визначити свій знак року, рекомендуємо звернутися до таблиці, яку ми підготували для вас.

Період Стихія
13 лютого 1907 – 1 лютого 1908 Вогняна Коза
1 лютого 1919 – 19 лютого 1920 Земляна Коза
17 лютого 1931 – 5 лютого 1932 Металева коза
 5 лютого 1943 – 24 січня 1944 Водяна Коза
24 січня 1955 – 11 лютого 1956 Дерев’яна Коза
14 лютого 1967 – 2 лютого 1968 Вогняна Коза
2 лютого 1979 – 21 січня 1980 Земляна Коза
15 лютого 1991 – 3 лютого 1992 Металева коза
1 лютого 2003 – 21 січня 2004 Водяна Коза
19 лютого 2015 – 7 лютого 2016 Дерев’яна Коза
 6 лютого 2027 – 25 січня 2028 Вогняна Коза
24 лютого 2039 – 11 лютого 2040 Земляна Коза

Які Кози бувають

Кожна тварина китайського гороскопа має стихію, до якої належить. Усього їх п’ять – Вогонь, Земля, Метал, Вода, Дерево. Розглянемо сильні та слабкі сторони представників кожної з них.

Вогняна Коза

Різнобічність та високий рівень інтелекту – відмінна риса Вогняної Кози. Представники цього знака добре виховані і мають світські манери. Поруч із відповідною людиною здатні розкрити свій потенціал на 100%.

Advertisement

Сильні сторони: високий рівень інтелекту, доброзичливість
Слабкі сторони: замкнутість

Земляна Коза

Земляна Коза – людина слова, завжди готова прийти на допомогу. Акуратність у словах та діях допомагають бути на хорошому рахунку у оточуючих. Завдяки статусу надійної людини, Коза – ідеальний партнер для ділових та любовних стосунків.

Сильні сторони: стабільність, чуйність
Слабкі сторони: пасивність

Металева коза

Серед усіх представників знаку Металева Коза найкомунікабельніша. Відрізняється своєю творчою натурою та оптимізмом. Вірна у відносинах і не має наміру терпіти зрад з боку партнера.

Сильні сторони: комунікабельність, оптимізм
Слабкі сторони: не враховує чужої думки

Advertisement

Водяна Коза

Водяна Коза – найпотайніша, у її голові зберігається багато секретів. Людина, народжена під заступництвом Води, абсолютно безкорислива в будь-яких відносинах. Однак у разі потреби здатний застосувати свої маніпуляторські навички.

Сильні сторони: чистота душі, вміння підкоряти оточуючих
Слабкі сторони: скритність

Дерев’яна Коза

Представник знака Дерев’яної Кози – домашня людина, що чітко позначає свої особисті межі. Не женеться за статусом лідера, легко приймає поразки. Незважаючи на зайву велелюбність, дуже вірний партнеру в любовній сфері.

Сильні сторони: мудрість, вірність
Слабкі сторони: велелюбність, пасивність

Характеристика чоловіка-Кози

Чоловік, народжений на рік Кози, досить мінлива натура. Він може перетерпіти погане себе ставлення, але, коли терпіння вичерпається, вибухне спалахами гніву. Не варто цього боятися, адже від природи чоловік Коза наділений добрим серцем.

Advertisement

Іноді представник цього знака любить вередувати. Потрібно дати можливість випустити назовні всі емоції і поганий настрій швидко пройде.

У любовних відносинах чоловік-Коза боязкий і романтичний. Цікаві побачення, несподівані сюрпризи, приємні подарунки — все це чекає на його супутницю. Однак у парі лідерську позицію займатиме жінка, оскільки партнер потребує постійного підживлення натхненням, яке сам не здатний знайти.

Коза нетерпима до зрад союзника, але сама цим грішить. Чоловік у такий спосіб намагається впоратися з невпевненістю у собі.

Характеристика жінки-Кози

Жінка-Коза — спокійна та товариська, відрізняється своєю артистичністю. Намагається уникати конфліктних ситуацій, контролюючи свої емоції, але може впасти в депресію.

Природа наділила представницю цього знаку потужною жіночою енергетикою та здатністю залучати чоловіків. Але за образом наївної кокетки ховається сильна мудра леді, яка не підпустить до себе будь-кого.

Advertisement

Головний плюс жінки-Кози – вміння надати допомогу. Чуйність цієї дами завжди добре винагороджується і сама вона відчуває задоволення, здійснюючи подвиги.

Призначення Кози – сім’я. Представниця цього знака чудова мати та господиня. У її будинку завжди панує чистота та затишок.

Жінку-Козу, через свою неконфліктність, вважають слабкою. Але не тут було, підступність і навички маніпуляції дадуть себе знати в потрібний момент, тому будьте напоготові.

Дитина, народжена в рік Кози

Дитина, народжена в рік Кози, може здатися слабкою і беззахисною. Малюк потребує підтримки та захисту дорослих.

Сором’язлива дитина вражає оточуючих своєю чистотою та щирістю, тому з дитинства має багато друзів.

Advertisement

Якщо дитина-Коза не може отримати бажане, наприклад іграшку, що сподобалася, то батькам варто бути готовим до довгої істерики.

Дітям, народженим під цим знакам, навчання дається легко, завдяки природному розуму та кмітливості.

Коза у різних сферах життя

Східний знак Коза у різних сферах життя

Коза — розумна допитлива тварина, здатна виявляти впертість. Так і представник знака Кози в китайському зодіаку має ідентичні якості.

Чуттєва натура людини-Кози робить його романтиком у стосунках і ледарем у роботі. На першому місці для Кози завжди буде сім’я, а друзі та кар’єра почекають.

Коза в коханні та шлюбі

Людина-Коза – сім’янин. Тому партнера вибирає, виходячи з матеріальних потреб, іноді їх можна назвати меркантильними.

Advertisement

До вибору союзника підходить відповідально і коли знайдено того, хто відповідає всім критеріям, Коза робитиме все, щоб зберегти відносини.

Романтична натура дається взнаки — регулярні побачення, різноманітність у ліжку та багата на сюрпризи фантазія. Все це Коза буде рада робити для коханої людини.

Коза у дружбі

Завдяки вродженій чуйності Коза стане бажаним другом для всіх. У неї широке коло спілкування, яке живить та надихає її на нові звершення.

Коза в роботі та кар’єрі

Кар’єра – не головна мета в житті людини-Кози. Оскільки він більше налаштований створення сім’ї, немає прагнення до досягнення деяких висот у роботі. За матеріальну складову у житті відповідатиме партнер Кози.

Коза та здоров’я

Людина, народжена в рік Кози, має міцне здоров’я як фізичне, так і ментальне. Для підтримки здорового тіла та духу рекомендується займатися спортом, читанням книг, медитацією.

Advertisement

Сумісність Кози з іншими знаками

Найбільш сприятлива сумісність у Кози з такими знаками як Кролик, Коза та Свиня.

Коза та Кролик

Відмінна сумісність. Іскра в цій парі ніколи не пропаде, вони завжди підніматимуть один одному настрій і підтримуватимуть у важкі моменти. Загальні цілі, інтереси та погляди на життя сприяють добрим взаєминам.

Коза та Коза

Ідеальна пара. Це чисте єднання душ. Їм добре удвох, без конфліктів та з’ясування стосунків.

Коза та Свиня

Прекрасний союз. Зразковий приклад взаємодоповнення партнерів. Коза надихає Свиню, а друга здійснює її мрії. Як результат — усі щасливі.

Коза та Півень

Пристрасть, що швидко спалахнула, з часом почне згасати. У ході вивчення один одного партнери зрозуміють, що їхні погляди на життя зовсім не сходяться, тому шанс на тривалі відносини мінімальний.

Advertisement

Коза та Собака

Ця пара зможе існувати вдало, якщо Коза підкориться партнеру. Але таке відбувається вкрай рідко, оскільки людина Коза цінує свій особистий простір і навряд чи захоче зрушувати межі.

Коза та Дракон

Сумнівна спілка. Дракон вимагає багато уваги, але Коза не готова приділяти йому більше часу, ніж собі.

Коза та Мавпа

Повні протилежності. Це люди з різними інтересами та цілями в житті. Але якщо їм вдасться знайти точки дотику, то тривалі стосунки мають місце.

Коза та Кінь

Не найкращий варіант сумісності. Відносини можливі лише в тому випадку, якщо Коза матиме у них вигоду, а партнер-Кінь готовий її надати. Найчастіше між ними відбувається такий обмін — фінанси на позитивні емоції та навпаки.

Коза та Пацюк

Рідко їх стосунки тривають довго. Але якщо вони разом готові переживати навіть не позитивні емоції, то міцний зв’язок забезпечений.

Advertisement

Коза та Бик

Союз протилежностей. Впертий Бик та покірна Коза. У цій парі не вистачає пристрасті людині-Бику, а лагідну Козочку все влаштовує.

Коза та Тигр

Не найвдаліший союз. Тигр надто запальний для Кози, яка звикла до спокою. Відносини можливі, але, цілком імовірно, будуть у тягар обом.

Коза та Змія

У цій парі Коза не влаштує Змію своїм небажанням підкорятися. Друга звикла все контролювати і брати до уваги лише свою думку, але для Кози порушення особистих кордонів – табу.

Коза по знаку зодіаку

М’який та ніжний характер Кози може змінюватись в залежності від знаку зодіаку по східному гороскопу. Розберемо кожен із них.

Коза-Овен

Коза-Овен поєднує в собі спокій та емоційність одночасно. Через це мінливий настрій. У відносинах оточує партнера теплом та турботою.

Advertisement

Коза-Телець

Коза-Телець відрізняється особливою привабливістю, як зовнішньою, так і внутрішньою. Комунікабельність цього знака допомагає знайти підхід до будь-якої людини та вихід із найскладнішої ситуації.

Коза-Близнюки

Коза-Близнюк найактивніший із знаків. Їй необхідне безперервне спілкування та улюблена справа, в яку можна буде вкладати всю енергію. Представники цього знака дуже мінливі, навіть у коханні. Їм швидко набридає одноманітність, тому потрібна часта зміна партнера.

Коза-Рак

Коза-Рак – дуже м’який і “лагідний” знак. Добра душа, тому часті переживання ранять його зсередини. Серед усіх знаків найдомашніший: не може без підтримки близьких, важко переживає розриви та втрати, але не поспішає укласти шлюб.

Коза-Лев

Коза і Лев гармонійне поєднання – ніжність Кози заглушає запальність і вогонь Лева. Представники цього знака відрізняються своєю серйозністю та відповідальністю. У відносинах цінують щирість і не зазнають зради.

Коза-Дева

Коза-Дева гарний актор. Людина, народжена під цим знаком, може грати роль ангела, пригнічуючи в собі агресію і агресію стосовно людини чи ситуації. У порівнянні з рештою знаків Діва-Коза відрізняється сталістю.

Advertisement

Коза-Терези

Коза-Терези не може жити без уваги оточуючих. Величезна любов до себе має бути доповнена думкою збоку. Люди цього знаку не виносять самотності, тож завжди намагаються бути корисними суспільству. Терези дарують Козі тверду рішучість, тому, на відміну від інших, вона не страждає від зайвої сором’язливості.

Коза-Скорпіон

Коза-Скорпіон має важкий характер. Вибухова і вперта натура перебуває у постійному пошуку емоцій, тому участь у суперечках приносить їй задоволення. Як і всі Скорпіони, цей знак має привабливість і ніби магнітом притягує до себе протилежну стать.

Коза-Стрілець

Коза-Стрілець – пуста особистість. Не любить напружуватися з прийняттям рішень, внаслідок чого часто робить помилки. За своєю натурою чудовий сім’янин.

Коза-Козеріг

Знак Козерога додає Козі зібраності та організованості. Головна відмінність від інших представників знака – можливість самостійно побудувати кар’єру.

Коза-Водолій

Коза-Водолій — непересічна особистість. Описати цю різнобічну людину просто неможливо, з нею треба познайомитися. Любов до науки, прагнення винаходу чогось нового, математичний склад розуму — ось чим наділила природа представників цього знака.

Advertisement

Коза-Риби

Коза-Риби найвразливіший знак. Це дуже мрійлива натура, яка іноді сама не може відокремити свої фантазії від дійсності. У відносинах досить ініціативна, не дає партнеру нудьгувати.

Знаменитості, народжені на рік Кози

  • Гай Юлій Цезар – давньоримський державний та політичний діяч;
  • Стів Джобс – американський підприємець;
  • Мікеланджело Буонаротті – італійський скульптор, художник, архітектор поет та мислитель;
  • Астрід Ліндгрен – шведська письменниця, автор книг для дітей;
  • Джонатан Свіфт – англо-ірландський письменник-сатирик;
  • Оноре де Бальзак – французький письменник;
  • Марк Твен – американський письменник, журналіст та громадський діяч;
  • Роберт де Ніро – американський актор, продюсер і режисер;
  • Він Дізель – американський актор, кінорежисер, сценарист та продюсер.

Популярні запитання та відповіді

Відповідями на найпопулярніші питання з нами поділився Андреас Нірковус, професійний астролог, практик:

Коли буде найближчий рік Кози?

— У 2027 році настане рік Кози чи Вівці — найпрацьовитішої, жіночної та скромної представниці китайського гороскопу. Якщо бути точніше, 06.02.2027 червоною вогненною кулею Коза покотиться за річним циклом.

Які знакові історичні події відбувалися на рік Кози?

— У роки Кози укладалося безліч мирних договорів і союзів, країни фінансово допомагали одна одній, вживалися заходів щодо боротьби з алкоголізмом і безграмотністю, стимулювалася працьовитість та освіта, винаходили нові засоби для догляду за зовнішністю та здоров’ям, відбувалася маса культурних подій.

Наприклад, 1919 року у Британії вперше депутатом стала жінка, у Парижі проходить мирна конференція, в Америці приймається сухий закон.

У 1931 році випускають перші електробритви та телепередачі.

Advertisement

У 1943 році виходять кінокартини «Слабка стать» і «Джейн Ейр», безробіття в США ліквідовано, а радянські війська здобувають перемогу в Сталінградській битві.

1955 року укладено Варшавський договір.

1967 року винайшли мамографію і здійснили запуск «Венери-4» з космодрому Байконур.

У 1979 створено міністерство освіти в США, а Маргарет Тетчер стає першою жінкою, яка обійняла посаду прем’єр-міністра Великобританії.

1991 року те саме відбувається у Франції — жінка вперше очолює уряд, багато країн проголошують свою незалежність.

Advertisement

Подивимося, що ж на нас чекає у 2027 році.

Що приносить успіх Козі?

— У рік Кози удачу приносять фіолетові, червоні та коричневі кольори, а от чорного, синього та зеленого краще уникати.

Серед чисел слід дотримуватися тих, що містять 2 та 7.

Знаки зодіаку, які нададуть найбільшу підтримку – Рак та Лев.

Якщо не знаєте, який напрямок вибрати для подорожей чи міграції, у рік Кози фортуну можна знайти на півночі. І просіть дарувати вам гвоздики, вони точно зроблять рік приємнішим.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве