Connect with us

Гороскоп

Рік Кролика – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Кролика – характеристика знака за східним календарем

Люди народжені в рік Кролика (ще називають рік Котамаютьпідвищенускромність,індивідуальність та доброту. В статті ми детальніше розкажемо про характер Кроликів, їх сильні та слабкі характеристики.

Мавпи народилися у наступні роки: 1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023, 2035.

Які роки припадають на рік Кролика (Рік Кота)

Дата Елемент
29 січня 1903 – 15 лютого 1904 Водяний Кролик
14 лютого 1915 – 2 лютого 1916 Дерев’яний Кролик
2 лютого 1927 – 22 січня 1928 Вогняний Кролик
19 лютого 1939 – 7 лютого 1940 Земляний Кролик
6 лютого 1951 – 26 січня 1952 Металевий Кролик
25 січня 1963 – 12 лютого 1964 Водяний Кролик
11 лютого 1975 – 30 січня 1976 Дерев’яний Кролик
29 січня 1987 – 16 лютого 1988 Вогняний Кролик
16 лютого 1999 – 4 лютого 2000 Земляний Кролик
3 лютого 2011 – 22 січня 2012 Металевий Кролик
22 січня 2023 – 9 лютого 2024 Водяний Кролик
8 лютого 2035 – 27 січня 2036 Дерев’яний Кролик

Які дати і коли буде рік Кролика (Кота)?

Згідно з китайським гороскопом, люди, народжені в 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011 роках, мають своїх покровителів Кролика (Зайця, Кішку). У цілому нині ця тварина уособлює скромне початок, добрий характер, чутливість, поєднує одночасно комунікабельність і настороженість. Якщо проводити аналогії народження за східним та західним гороскопом, то Кролику аналогічний Рак. Найближчий рік Кота буде 2023 року. Кролик розташувався у зодіакальному колі між Тігром та Драконом. Відповідно до теорії п’яти стихій, кожен знак отримує назву та властивості певного елемента раз на шістдесятиріччя.

 • 1963 пройшов під знаком Водяного Зайця. Тип людей, які народилися цього року, вміє завойовувати симпатії оточуючих. Крім того, вони завжди прийдуть на допомогу, проникливі та розумні. Втім, замкнутий характер не сприяє надмірному спілкуванню.
 • 1975 року був рік Дерев’яного Кролика. Ця істота дружелюбна, миролюбна і приваблива. Усі, хто народився під цим знаком, вміють спілкуватися з людьми, активні, чудово підлаштовуються під будь-які обставини. На жаль, такі люди не завжди відрізняються врівноваженістю, часто плачуть.
 • 1987 пройшов під заступництвом Вогняного Кролика. У цей час народилися люди, у яких чудово розвинений внутрішній голос, але надто розвинена емпатія. Вони відкриті та добродушні, довірливі, люблять спілкування. Часто перебувають у поганому настрої, але дуже терплячі.
 • 1999 пройшов під знаком Земляного Кролика. Народжені цього року вирізняються високим інтелектом, проникливі, працездатні та цілеспрямовані. Труднощів вони не бояться, хоча бувають уперті й нетерпимі.
 • 2011 рік ознаменувався роком Металевого Зайця. Інтуїція людей, що народилися під його знаком, дуже розвинена. Вони завжди домагаються своєї мети, розумні, швидко розуміють, люблять працювати. З них виходять справжні кар’єристи, при цьому замкнуті і не відкриті для людей.

Характер представників

Характеристика людей, народжених у ці роки, загалом, має деякі подібні риси. Наприклад, незалежно від статі та віку, люди-Кролики:

 • добродушні, емпатичні;
 • мають тонкий смак;
 • стримані, добре виховані;
 • люблять гостей, спілкування, не розпалюють конфліктів;
 • добре вміють переконувати і справляють приємне враження.

Є й загальні риси негативного характеру:

 • власники;
 • нетерплячі, часто вередують;
 • трусі, не люблять швидко приймати рішення;
 • педантичні та дріб’язкові;
 • плаксиви та схильні до депресій.

Характеристика Чоловіка-Кролика

Кролика чоловічої статі відрізняє вміння справляти приємне, навіть незабутнє враження. Причому як на жінок, так і чоловіків. Вони добре виховані, мають добрі манери, при цьому прості, не пафосні. Жінкам вони часто здаються дещо загадковими, тому їм так хочеться познайомитися ближче. Кролик чоловік не дуже добре почувається в сучасній цивілізації. Такі люди схильні до пристрастей, причому не бояться їх демонструвати. Визнати у своїх почуттях для них – цілком посильне завдання.

Цей тип чоловіків не схильний змінювати жінок, вони шукають свою єдину, яка відповість взаємністю. Для Котів-Кроликів дуже важливими є почуття, любов, щирість, повне прийняття. Як правило, вони рано одружуються. Незважаючи на значний список переваг, недоліків у них достатньо. Наприклад, Коти погано собі уявляють, що на світі може існувати думка, відмінна від їхньої власної. Ці знаки Зодіаку не вміють поступатися, часто бувають інфантильні, тож у стосунках із нею нелегко. При цьому у суспільстві такі люди мають чудову репутацію. Вони рідко сперечаються і сваряться, вміють поводитись, виражаються культурно.

У Кроликів-Котів непогано виходить вести бізнес, тому що ділове чуття та вміння добиватися свого у них на висоті. Якщо такий чоловік захоче, він обов’язково досягне бажаного рівня доходів. Коти вміють розташовувати себе людей, у міру авантюрні, але з азартні.

Advertisement

На жаль, не вважають за гріх обман, тому здатні на нього.

Характеристика жінки-Кролика

Кролик любить мріяти, досить романтична, хоч і схильна до меланхолії. Такі жінки нерідко плачуть, оскільки дуже чутливі і сентиментальні. Зате вони ніколи не промахуються ні у виборі образу, ні у виборі дизайну, дуже вишукані, харизматичні, завжди виглядають з голочки. Не надто вірять у логіку, часто надходять абсолютно нераціонально. Це надає їм особливої ​​жіночності. Серед плюсів – вміння розрулювати конфлікти, поводитися гідно в будь-якій ситуації. Вони не люблять тягатись із чоловіками, чим притягують їх ще сильніше.

Допитливі жінки Кролики завжди шукають нових знань та вражень. Цінують гарний жарт, часто грають на публіку. Можуть із задоволенням попліткувати, інтригують та фліртують однаково успішно. Навряд чи в когось вдасться передбачити, як дама надійде у тій чи іншій ситуації. Такі жінки завжди йдуть безперервно, рідко цікавляться думкою сторонніх. Але вроджене почуття такту та вміння вести себе не викликають вогонь негативу на свою адресу.

Обіцянкам жінки Кролика можна вірити, вони чудово влаштовують господарство, побут, у сім’ї з ними дуже комфортно. Гостинна господиня, жінка Кролик любить бувати в суспільстві, де завжди справляє приємне враження. Її стихія – пристрасть, дружба, стосунки. У цьому їй мало рівних, вона готова на все заради друзів та коханих. Якщо чоловік щиро її любить, вона знайде спосіб зробити його щасливим. У тому випадку, якщо її любов не взаємна, вона швидко втратить інтерес і не вкладатиметься у відносини.

Характеристика Дитини-Кролика

Діти Крольчата дуже добродушні та привабливі, вони слухаються батьків, мрійливі і можуть витати у хмарах. Батькам доведеться добре постаратися і повертати їх час від часу на землю. Навчання їм дається легко, вони комунікабельні, тому шкільне життя позбавлене стандартних проблем. Вони рідко стають ізгоями, тому що вміють залучати людей на свій бік, харизматичні, цікаві. З Крольчатами виховання не стає надто складним завданням.

Батькам не варто боятися викликів до школи та скарг вчителів, ця дитина чудово вміє ладнати з оточуючими та схоплює знання на льоту. Таким дітям можна довіряти. Головне – частіше висмикувати дитину з ілюзорного світу, які її вабить. Ці діти надзвичайно емоційні, прагнуть ідеальності.

Advertisement

У майбутньому вони часто виникають проблеми з грошима, тому з дитинства потрібно вчити дитину фінансової грамотності.

Талісмани Кролика

Перли

Східний гороскоп приписує перли магічні властивості щодо Кролика. Прикраси з перлами уособлюють сутність божества, життя як дар, відповідно, жіночий початок. Перли символізують і приносять Кроликам відданість і непорушність стосунків, красу, любов. Виключає зради та невірних людей із життя. Цей талісман прийнято дарувати нареченим і незаміжнім жінкам, оскільки він допомагає знайти кохання.

Фігурка Кролика (Зайця)

Ще один амулет, який приносить удачу не лише тим, хто народився на рік Кролика. Насамперед цінується фігурка місячного зайця зі ступкою.

Це символ міцної сім’ї, вірності, плодючості.

Кіт Манекі

Приносить успіх, фінансове благополуччя, багатство. Крім того, згідно з легендами, представникам цього року потрібно купувати амулети, пов’язані з морем, наприклад, з бурштину. Успіх також принесуть бірюза, рубін. Можна носити ювелірні прикраси, підвіски, брелоки, придбати в будинок фігурку з каменю. Вважається, що купити такий оберіг мало, потрібно, щоб його подарували від щирого серця з найщирішими намірами. Тоді він допоможе Кролику подолати будь-які проблеми.

Сумісність з іншими знаками

Люди, народжені під цим знаком, чудово ладнають із оточуючими, вони вміють вибудовувати стосунки та спілкуватися з різними типами людей. Однак слід врахувати, що панувати над Кроликами не вийде, оскільки вони не приймають жодного тиску. Помикати та змушувати їх щось робити – безперспективне заняття. Зате якщо ви добре вивчите характер Кролика, порозумітися з ним не важко. Більше того, можна навіть спробувати переконати його змінити думку, хоча це буває і важко.

З деякими знаками зодіакального циклу Кролику легше, з кимось важчим.

Advertisement
 • Дракон. Цей знак симпатизує Кролику-Коту, адже вони оптимістичні та не люблять конфліктів. Водночас не можна не врахувати, що прагнення Дракона до лідерства та єдиновладдя призводить до настороженості з боку Зайця. Вони не люблять людей, які намагаються ними керувати. Втім, не варто впадати у відчай, взаєморозуміння з цим знаком цілком реальне, за умови, що обидва цього захочуть.
 • Коза. У цих знаків чимало спільного, наприклад, багата уява, мрійливість, бажання осягати нове, вміння розумітися на мистецтві. Примхливість Кози мало відштовхує спокійного Зайця.
 • Кінь. Ці знаки непогано спілкуються між собою, обидва життєлюбні та гармонійні. Гонор Коня компенсується спокоєм та вмінням Зайця шанобливо спілкуватися. Ці знаки можуть і конфліктувати, якщо не знайдуть спільної мови.
 • Півень. Цим людям краще взагалі уникати контактів, тим більше близьких, вони лише дратуватимуть один одного. Порозумітися артисту Півню і витонченому Кролику буде надзвичайно складно.
 • Мавпа. Світогляд цих символів протилежний, але спілкуватися можуть без конфліктів. Найчастіше вони будуть задоволені один одним, тому що їх взаємні якості доповнюють одна одну.
 • Свиня. Взаємна повага між цими знаками дозволить їм непогано спілкуватися, крім того, вони обоє не конфліктні, спокійні. Якщо хтось і здатний у таких відносинах на поганий вчинок, то не Кролик.
 • Собака. Ці знаки обидва заряджені на вірність і комфорт у відносинах, тому непогано ладнають.
 • Пацюк. Цим знакам категорично забороняється вступати у будь-які відносини. Якщо є необхідність, спілкування потрібно зводити до мінімуму.
 • Тигр. Навряд це спілкування буде гармонійним, знаки погано сумісні, хоча Кіт і Тигр мають спорідненість.
 • Кролик. З собі подібним, попри переконання, Кролик спілкується без особливого захоплення. Але серйозних конфліктів між ними не буде.
 • Бик. Владолюбний Бик може дратувати Кролика, тому занадто тісного спілкування не вийде, але за певної частки бажання вони можуть спокійно спілкуватися в невеликих дозах.
 • Змія. Вони дуже схожі, але можуть спілкуватися без конфліктів. Близьких стосунків чекати не варто.

В дружбі

З Драконом Кролику краще не дружити, це будуть небезпечні та важкі стосунки, які періодично напружать обох. Дружба з Козою може стати дуже міцною на основі їхньої спільної пристрасті до витонченого, високого та витонченого. З Конем вони будуть дружити довго, можуть спілкуватися все життя, якщо на початку навчаться згладжувати розбіжності. Надто енергійний Півень зі своєю вічною театральністю та драматизмом – не найкращий друг для Кролика.

З Мавпою Кролик не скучить, це буде весела та легка дружба, тим більше, що Заєць обов’язково виручить у складній ситуації. Хороші стосунки зав’яжуться зі Свинею, дружба вийде досить міцною та довгою. З Собакою відносини складуться дуже вдало, тому що обидва ці знаки віддані і вміють цінувати людей, вони надійні, можуть пронести дружбу через все життя. Не вдасться створити цінних дружніх відносин із Щурою, Тигром, Биком.

Зі Змією дружити можна, але не дуже близько.

У коханні та шлюбі

Кролики не дуже часто залишаються одні в житті, тому що прагнуть шлюбу і дуже привабливі. Вони люблять стабільність і не кидають стосунки на півдорозі, намагаючись завжди виправити те, що є, а не шукати нового.

 • Союз із пацюком провальний, крім хаосу та вічних непорозумінь у ньому нічого не буде.
 • Досить непросто все складеться у дуеті з Биком, складності та непорозуміння йому забезпечені. Бик занадто любить панувати, так що навіть терпінню Кролика приходить кінець.
 • Варто кілька разів подумати, перш ніж розпочинати стосунки з Тигром. Кролику швидко набридне з’ясовувати стосунки, і він закінчить їх.
 • Кролячий тандем також не ідеальний, кожен із них прагнутиме довести свою винятковість і височину.
 • Шлюб з Драконом може бути дуже вдалим, якщо Кролик зможе впоратися зі своїм прагненням нікому не підкорятися.
 • Неспокійними будуть і стосунки зі Змією. Тим паче, що домоседство останньої не впаде в спосіб життя Кролика.
 • Відмінні шанси на довгу та міцну сім’ю має шлюб із Конем. Вони волелюбні, але в міру, тому в них вийде один одного утримувати в рамках.
 • Непоганий союз із Козою, вони цінують один одного за схожість та спільні інтереси.
 • Від Мавпи краще триматися подалі в плані стосунків, оскільки вона надто склочна і любить прикидатися.
 • Погана ідея – шлюб із Півнем. Заєць терпіти не може драматичності та пафосу.
 • Найкращий союз буде з Собакою – вірним та розумним. Ця сім’я може стати по-справжньому щасливою, а стосунки безхмарними.
 • Ще один успішний дует – Свиня та Кролик.

У кар’єрі

У бізнесі їм буде досить комфортно з Козою, особливо якщо сфера діяльності буде незалежною без підпорядкування один одному. З Драконом досягти реального успіху вийде лише за умови вибудовування правильних стосунків. Заєць має вміти обмежуватись рекомендаціями у справі та не намагатися все контролювати, віддавши Дракону права вирішувати все остаточно. Інакше їхній діловий союз приречений. З Конем вони вічно змагатимуться, але по-спортивному, без злості, з азартом. Тому обоє досягнуть успіху.

Бажання приховувати справжні наміри від партнерів зведуть нанівець діловий союз Кролика та Півня. Повний провал бізнесу очікує на Кролика в союзі з Мавпою. Хороші шанси розбагатіти у Кролика в тандемі зі Свинею, він спритний, вона щаслива.

Цілком приголомшливі перспективи відкриваються від ділового дуету з Собакою. Вона нізащо не зрадить Кролика, він зможе згладити всі кути і ставитися з повагою до партнера. Крім того, обидва знаки неймовірно працелюбні.

Знаменитості, народжені цього року

Не дивно, що під знаком Кролика-Кота народилося дуже багато популярних та талановитих особистостей. Інтелект, прагнення творчості, тонкий смак відрізняють багатьох дивовижних людей.

 • Навряд чи хтось засумнівається в успішності та розумі Альберта Ейнштейна чи Фіделя Кастро.
 • Неймовірно талановиті Стінг, Джордж Орвелл та Роджер Мур доповнять плеяду творчих чоловіків.
 • Кролики можуть посперечатися з представниками сильної статі. Чарівна Вітні Х’юстон, витончена Інгрід Бергман, талановита Джейн Сеймур, видатна Ева Перон – всі вони народилися під знаком Кролика-Кота.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве