Connect with us

Гороскоп

Рік Мавпи – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Мавпи – характеристика знака за східним календарем

Люди, народжені на рік Мавпи, мають експресивний характер. У статті розповімо про сильні та слабкі сторони цього знака та інші властиві йому характеристики

Мавпи народилися у наступні роки: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028.

У китайському гороскопі Мавпа — хитрий звір, який завжди кидає виклик тому, хто сильніший, і не боїться перешкод. Наступний рік Мавпи буде у 2028: він пройде під заступництвом Земляної Мавпи. На Сході вважається, що все складається з 5 речовин: води, дерева, вогню, землі та металу. Тому знак зодіаку відповідає певній речовині та наділяється його характеристиками. Разом з астрологом ми з’ясували, чим відрізняються люди, народжені в рік Мавпи, що приносить їм успіх і з якими знаками мають високу сумісність.

Зміст статті

Що символізує Мавпа у китайському гороскопі

Представники цього знаку дотепні, товариські та впевнені в собі. У Мавп добре розвинена інтуїція і почуття гумору, їм властиво самолюбство і винахідливість. Людям, народженим під знаком Мавпи, легко орієнтуватися у новій обстановці. До того ж, вони не бояться змін і намагаються сприймати життя як подарунок долі, нагороди. Незважаючи на свою запальність та ексцентричність, Мавпи поважають оточуючих і дуже люблять спілкування.

Тип особистості: новатор
Сильні якості: винахідливість, наполегливість, розсудливість, відвага, артистичність, щирість
Слабкості: запальність, зарозумілість, недовіра
Найкраща сумісність: Кінь, Тигр, Собака
Камінь-талісман: опал, аквамарин, гіацинт
Кольори (відтінки): білий, синій, золотий
Квіти: хризантема
Щасливе число: 4 та 9

Які роки припадають на рік Мавпи

Характеристики людини за Китайським гороскопом залежать і від того, який саме рік він народився. Наприклад, у 2016 та 1956 був рік Вогняної Мавпи. Цей знак найсильніший і найвладніший серед усіх Мавп.

Advertisement
Період Стихія
6 лютого 1932 – 25 січня 1933 Водяна Мавпа
25 січня 1944 – 12 лютого 1945 Дерев’яна Мавпа
12 лютого 1956 – 30 січня 1957 Вогняна Мавпа
30 січня 1968 – 16 лютого 1969 Земляна Мавпа
16 лютого 1980 – 4 лютого 1981 Металева Мавпа
4 лютого 1992 – 22 січня 1993 Водяна Мавпа
22 січня 2004 – 8 лютого 2005 Дерев’яна Мавпа
8 лютого 2016 – 27 січня 2017 Вогняна Мавпа
28 лютого 2028 – 12 лютого 2029 Земляна Мавпа

Мавпа, народжена в кожний рік, відрізняється властивим їй характером і вдачею — за це відповідає стихія вогню, води, землі, дерева та металу.

Які Мавпи бувають

Які Мавпи бувають. Характеристика Мавп

Вогняна Мавпа

Енергійна та активна Вогненна Мавпа не бачить перед собою перешкод. Серед усіх Мавп вона найнепередбачуваніша і найзапальніша. За характером люди, народжені під знаком Вогняної Мавпи, товариські, рішучі та самовпевнені. Їм хочеться отримати від життя все та ще трохи. Як і в інших Мавп, особливо розвинена у неї уява. Є бажання змінити не лише себе, людей довкола, а й увесь світ. Вогонь усередині та зовні робить цю Мавпу наполегливою та владною, що допомагає досягти бажаних результатів у житті та роботі.

Сильні сторони : товариськість, рішучість, винахідливість.
Слабкі сторони : впертість, наполегливість, владність.

Водяна Мавпа

Водяна Мавпа має проблеми зі сприйняттям критики. Вода, як протилежність вогню, наділила знак сором’язливістю, скромністю та вмінням оцінювати ситуацію. У діях Водяної мавпи завжди є прямолінійність, вона не любить брехні та скритності, хоча сама іноді приховує деталі особистого життя, щоб убезпечити себе від думки оточуючих. У знаку розвинене почуття мети, розуміння того, що людина хоче від життя, і як цього досягти. У своїх діях Водяна Мавпа не різка, але, якщо потрібно, завжди вибирає себе, а не когось ще.

Сильні сторони : відданість, дисциплінованість, спокій.
Слабкі сторони : примхливість, недбалість, дріб’язковість.

Земляна Мавпа

Наближеність до Землі робить із цієї Мавпи спокійну, врівноважену, зібрану людину. Земляна Мавпа важлива і має погляди на все. До того ж вона часто занурюється у власні думки і потопає в них — оточуючі сприймають це як відхід у себе. Але саме так Земляна Мавпа наповнюється енергією для життя. Любить спілкування з людьми і намагається оточувати себе лише тими, хто поділяє її погляди. Земляна Мавпа відкрита цьому світу — у представників знака часто виникає бажання допомагати безкорисливо, віддаючи свої сили на благо іншим.

Advertisement

Сильні сторони : освіченість, розважливість, проникливість.
Слабкі сторони : зарозумілість, вимогливість, зарозумілість.

Дерев’яна Мавпа

Невичерпний інтерес до нового, розвинена фантазія, цілеспрямованість — все це про дерев’яну мавпу. Їй властива неймовірна працездатність та бажання змінювати світ. Ось тільки це не завжди виходить, адже Дерев’яна Мавпа нетерпляча, а результати з’являються не відразу. Взаємини з людьми Дерев’яна Мавпа будує на відкритості та чесності, не боїться вразливості та болю. Її ще можна назвати першовідкривачем чи дослідником. Найчастіше Дерев’яні Мавпи зберігають дитячі риси — їм властиво бажання ставити багато запитань і бути щирими як із собою, так і оточуючими.

Сильні сторони: працьовитість, чесність, відвертість.
Слабкі сторони: занепокоєння, нетерплячість, марнотратство.

Металева або Золота Мавпа

Металева Мавпа має схильність до трудоголізму. Сильна любов до роботи і бажання постійно стає кращим може призвести до того, що інші сфери життя «встають на стоп». Золота Мавпа має сильний дух, незалежний характер і високі вимоги до себе. Такі люди уважні до інших, ставляться до людей з добротою та розумінням. Але спілкуванню найчастіше воліють роботу. Праця приваблює їх із матеріального боку. У грошах Металеві Мавпи бачать захищеність та можливість проявитися.

Сильні сторони : незалежність, відвага, життєлюбність.
Слабкі сторони : гордовитість, зарозумілість, зарозумілість.

Advertisement

Характеристика чоловіка-Мавпи

Чоловік-Мавпа має активний характер, йому властиво життєлюбство та віра в краще. Він не любить сидіти на місці, воліє рухатися — це стосується роботи, життя, відпочинку. Чоловік-Мавпа переконаний, що повинен допомагати людям — робить він це від щирого серця. Йому властива прямолінійність. Часто чоловіки, народжені на рік Мавпи, люблять публічність. У них добре виходить виступати на публіці, давати коментарі та навчати інших.

Характеристика жінки-Мавпи

Дівчата та жінки, які народилися під знаком Мавпи, також активні та цікаві. Навколо себе вони створюють приємну атмосферу, їм подобається спілкуватися та шукати для себе нові хобі. Через свою привабливість жінки-Мавпи не обділені увагою з боку чоловіків – вони насолоджуються цією можливістю, але зберігають вірність партнеру. У роботі представниці цього знаку успішні, цінують свій час та час інших. У них гарне почуття гумору та стабільна самооцінка.

Дитина, народжена в рік Мавпи

Вже в юному віці дитина виявляє інтерес до різних сфер життя. Йому подобається пробувати нове і шукати те, що найбільше сподобається. Маля, народжене в рік Мавпи, спокійне, але в моменті може роздратуватися навіть на близьких. Оптимізм, властивий дитині, спонукає її на нові звершення. Часто діти-Мавпи не звертають увагу на думку оточуючих, а чинять так, як їм цього хочеться. Батькам таких хлопців варто звернути увагу на поведінку дитини – якщо вона маніпулює і стає в позицію дорослої, варто спокійно поговорити з нею на цю тему.

Мавпа у різних сферах життя

Мавпа у різних сферах життяБаланс у різних сферах притаманний людині-мавпі. Завдяки вмінню спілкуватися з людьми та налагоджувати контакт, Мавпа добре почувається і вдома, і на роботі, і у стосунках із друзями. Цьому знаку властиво шукати себе та пробувати нове — риса, яка не дає занудьгувати та провести життя одноманітно. Мавпа любить виявлятися і при цьому розуміє, наскільки важливо допомагати іншим. Буває, що бажання врятувати когось не дає насолодитися часом наодинці із собою. Таке ж іноді трапляється і з роботою.

Мавпа в коханні та шлюбі

Любовні стосунки Мавп насичені так само, як і решта. Їм подобається, коли в любові та шлюбі є наповненість, партнери не соромляться прояви почуттів і раді проводити час один з одним. На початку стосунків не всі Мавпи розкриваються на 100% — вони оцінюють партнера, вивчають його поведінку та обирають, довіряти йому чи ні. Незважаючи на це представники знаку можуть закохатися дуже швидко, спонтанно. Їхня енергія не дає їм можливості для роздумів. Так само різким може бути і розрив відносин. Буває, що Мавпи швидко втрачають інтерес до партнера і зникають.

У шлюбі Мавпи вимогливі та хочуть, щоб партнер їх розумів та приймав. Іноді людині складно впоратися з поривами почуттів і шлюб виглядає йому випробуванням. Самотність не лякає Мавпу, адже їй легко знайти партнера через товариськість, легко переключитися на іншу людину і жити так — час від часу змінюючи одного на іншого.

Advertisement

Мавпа у дружбі

Дружні стосунки для мавп найчастіше не мають вигоди. Вони не хочуть поранити друзів та не розуміють, як можна грати на почуттях інших. Завдяки своїй відкритості та бажанню допомагати, людина-Мавпа знаходить собі справжніх друзів. Йому легко спілкуватися з ними. Мавпа любить виявляти інтерес до життя друзів, проводити з ними час і не забуває, наскільки важливо розмовляти наживо.

Мавпа в роботі та кар’єрі

Амбітність та цілеспрямованість роблять із Мавпи гарного співробітника, який вміє і хоче виконувати свою роботу. Часто представники знака стикаються з тим, що хочуть більшого та перестають звертати увагу на інші сфери життя. У роботі для них важливо бути не стільки успішними, скільки корисними. Мавпи впевнено будують кар’єру та розуміють, чого хочуть. З них виходять чудові начальники, які вміють налагодити контакт — вони впевнені у собі, дисципліновані та зібрані.

Мавпа та здоров’я

Активність приносить Мавпа щастя – це відбивається і на здоров’я. Вона рідко хворіє, стежить за своїм станом і може похвалитися визначними фізичними показниками. Якщо Мавпу і турбують захворювання, то найчастіше вони пов’язані з роботою серця та нервової системи. Уважно варто представникам знака ставитись до перевантажень на роботі – це може призвести до розвитку ускладнень або загострення хронічних хвороб.

Сумісність Мавпи з іншими знаками

Мавпа-Щур

Сумісність цих знаків висока, якщо перед партнерами стоять спільні цілі. І Мавпа, і Пацюк люблять спілкуватися, легко знаходять спільну мову з іншими. Їх поєднує енергійність, ініціативність. Важливо, щоб Щур і Мавпа бачили одне в одному споріднену душу, тоді їхній союз буде міцним. У любовних відносинах пара розкривається поетапно — обидва партнери яскраві та емоційні, але при цьому можуть контролювати один одного. Важливо приймати імпульсивність і запальність і довіряти партнеру, не висувати до нього нездійсненних вимог.

Мавпа-Бик

У представників цих знаків різні темпераменти та життєві цілі. Але саме це і притягує їх одне до одного. Протилежності стикаються і буває, що виникає іскра, яка робить відносини наповненими, щирими та вільними. Все ж таки астрологи радять Бику та Мавпі співпрацювати по роботі або дружити. У коханні перші часто недоотримують уваги, адже Мавпа буває сконцентрована лише на собі.

Advertisement

Мавпа-Тигр

Тигр, як і Мавпа, вміє підлаштовуватись під життєві обставини. Його не лякає невідомість, а авантюризм в очах надає прагнення і бажання змінюватися на краще. У союзі з Мавпою він дає партнеру повну свободу і набуває всіх складнощів характеру цього знака. Тигр і Мавпа люблять пригоди, їм подобається дізнаватися про нове і вивчати цей світ. У відносинах вони поважають одне одного і прагнуть зрозуміти партнера.

Мавпа-Кролик

Мавпа цікавиться Кроликом, як і він їй — цього союзу партнери не потребують більше ні в кого. Єдине — Мавпа іноді хоче відволіктися від побуту та любовних стосунків у компанії друзів чи колег, а Кролик не завжди розуміє цього. Він хоче, щоб партнер приділяв більше уваги і знаходився поряд завжди, коли має можливість. В інтелектуальному плані знаки також сумісні — їм є про що поговорити, що розповісти другові. У такому союзі панує розуміння та спокій, якщо обидва партнери хочуть бути поруч один з одним.

Мавпа-Дракон

Глибині відносин Мавпи та Дракона можна лише позаздрити. У знаків висока сумісність – їм легко віч-на-віч, хочеться частіше проводити час разом і домагатися намічених цілей. І Дракон, і Мавпа у такому союзі ростуть як особи. Вогняні темпераменти партнерів роблять відносини ідеальними з погляду конфліктності. Цього точно не уникнути. Важливо лише навчитися заспокоюватись і розуміти, що кохана людина також схильна до запальності.

Мавпа-Змія

Вони доповнюють один одного і розуміють із півслова — Мавпа і Змія добре ладнають, можуть годинами говорити на абстрактні теми і завжди поважають партнера. Любовні стосунки багато в чому залежать від того, чого від них хочуть чоловік та жінка. Конфлікти на першому етапі виникають через дрібниці, натомість згодом партнери намагаються згладжувати їх максимально спокійно. Терпіння і вдумливість роблять Змію розуміє і приймає стосовно Мавпі. Такий союз призведе до духовного зростання та розвитку як Змії, так і Мавпи.

Мавпа-Кінь

У Мавпи та Коня не завжди трапляється міцний внутрішній зв’язок. Усі тому, що вони різні. Мавпа захоплена і активна, любить зміни, а Кінь налаштований на здоровий глузд, не приймає ситуацій, коли все йде не за планом. Ці знаки можуть бути щасливими у шлюбі, якщо однаково до нього ставляться, бачать у партнері союзника і сторону, що розуміє. Коні непросто зрозуміти Мавпу, «налаштуватися на її хвилю». Довгі стосунки можливі лише при повному прийнятті партнера та розумінні, що його не варто міняти під свої вимоги.

Advertisement

Мавпа-Коза

У такому союзі партнери часто виявляються однодумцями — їм подобається проводити час разом, вони розуміють жарти одне одного та поділяють філософію життя. Коза вимагає кохання, яке Мавпа не завжди готова їй дати. Тому відповідальність за довговічність стосунків лежить на обох плечах. Загалом сумісність у пари середня. Ці знаки схожі між собою, але трапляється, що в любовних стосунках Кози залишаються розчарованими — їм не вистачає ласки та кохання від Мавп, захоплених роботою чи друзями.

Мавпа-Мавпа

Ніхто інший не розуміє Мавпу так само добре, як Мавпа. Відносини двох однакових знаків наповнені довірою, пристрастю, енергією та драйвом. Їм ніколи не нудно один з одним, хочеться вивчати та відкривати нове. Висока сумісність заснована не тільки на схожих рисах характеру, а й на вмінні відчувати настрій партнера — Мавпа розуміє, що може порадувати, а що засмутити кохану людину. Єдиний момент — у відносинах нерідко є місце маніпуляціям та удавання. Звідси випливає неповна довіра.

Мавпа-Півень

Найчастіше — поверховий союз двох знаків, де один слухає чи дивиться, а інший — намагається щось зобразити. Півень потрапляє під вплив Мавпи і не знає, як поводитись у такій ситуації. Він захоплюється енергією та грайливістю цього знака, але нічого не може запропонувати натомість. Мавпі та Півню дуже складно домовитися, вони часто змагаються між собою і не розуміють один одного.

Мавпа-Собака

Собака відірваний від реального світу — він не уявляє, як можна хитрувати та обманювати інших. Мавпа в цьому плані зовсім не розуміє її, адже хитрість одна з головних рис її характеру. У такому союзі Мавпі буде надто нудно, а Собаці тривожно. Енергія та запальність Мавпи штовхає її на необдумані вчинки, веде вперед. Коли партнер не розуміє цього, складно будувати стосунки на довірі та прийнятті.

Мавпа-Свиня

З усіх знаків тільки Свині під силу приборкати різкий і стрімкий темперамент Мавпи. Вона врівноважена та спокійна, у стосунках любить комфорт та довіру. Від Мавпи Свиня ніколи не вимагатиме пояснень, їй не потрібно повністю занурюватися у партнера. Обидві особи сильні, як і тяжіння між ними. рівноваги допомагає досягти розуміння особливостей друг друга. Мавпа зовні і внутрішньо енергійна, а Свиня не любить поспіху, їй подобається спокій.

Advertisement

Мавпа за знаком зодіаку

Мавпа-Овен

Невгамовні Мавпи-Овни погано переносять самотність — їм обов’язково потрібна хороша компанія. Активність і бажання бути в центрі уваги часто наводить Мавпу-Овну на сцену. Це можуть бути виступи як експерт або ж гра в театрі. До речі, людина цього знака має схильність до творчості і прояву себе в різних сферах життя. Мавпа-Овен вміє підтримувати баланс усіх сфер, не жертвує сім’єю для роботи і навпаки. Такі люди емоційні, наполегливі та точно знають, чого хочуть.

Мавпа-Телець

У Мавпи-Тельця немає бажання марнувати час, він любить пригоди, пробувати нове і приймати виклики від долі. Йому не подобається суєта, Мавпа-Телець за спокій та розміреність. Обачна людина звертає увагу на оточуючих її людей і намагається не підпускати до себе незнайомців. Він добре ладнає з іншими і завжди радий допомогти, якщо його про це попросять. Головна риса Мавпи-Тельця — незворушність, людину практично неможливо вивести із себе.

Мавпа-Близнюки

Як і Мавпа-Овен, Мавпа-Близнюки любить азарт і не може сидіти на місці. Їй хочеться пробувати нове та нести у світ свій позитив. Остання в них не відібрати — Мавпи-Близнюки вдячні за своє життя і з радістю дивляться на світ. Їм подобається проводити час у компанії інших, але при цьому представники знаку непостійні. Так Мавпа-Близнюк може на якийсь час пропасти і не повідомити про це, ще в людини є схильність постійно змінювати рід діяльності.

Мавпа-Рак

Раку-Мавпу часто називають великою дитиною. Людині, народженій під двома цими знаками, властива доброта, наївність, щирість. Деколи здається, що він не хоче дорослішати. При цьому Рак-Мавпа розвинений емоційно та інтелектуально – він спокійно може підтримати розмову на будь-яку тему, завжди намагається допомагати людям і дуже емпатично ставиться до них. Представник знаків поважає свої особисті межі та іноді хоче побути на самоті, щоб відновити енергію.

Мавпа-Лев

У Мавпи-Льва горять очі, він цікавиться всім поспіль і не зупиняється на досягнутому. Такій людині хочеться все й одразу, а ще вона схильна до щедрості, яка не знає кордонів. Мавпа-Лев — не просто сильна духом людина, а справжній мудрець, який нічого не вимагає натомість. Йому радісно просто бути собою та творити історію.

Advertisement

Мавпа-Діва

Головна відмінність Мавпи-Діви – багатогранний характер. Йому властива як відповідальність, і вміння бути слабким, ексцентричним і спокійним. Мавпа-Діва вміє і любить дивувати інших, до того ж людина, народжена під цими знаками, любить спілкуватися і жити без цього не може. Мавпі-Діві хочеться бути коханим і любити у відповідь — щирість з боку людини не завжди сприймається правильно. Зі свого боку, Мавпа-Дева часто так страждає і занадто драматизує події, що відбуваються.

Мавпа-Терези

Мавпа-Терези не звикла сидіти на одному місці – їй хочеться пізнавати себе і цей світ. Такі люди жадібні до пригод, їх ніхто й нічого не зупинить. Тому Мавпа-Терези схильна до невиправданого ризику і нерідко потрапляє в проблемні ситуації, з яких не так легко знайти вихід. При цьому Мавпа-Терези не втрачає оптимізму і розуміє, що поганий день — не погане життя.

Мавпа-Скорпіон

Амбітна людина, яка прагне на вершину п’єдесталу. Перед ним завжди є намічені цілі, яких потрібно досягти у будь-який спосіб. Мавпа-Скорпіон любить інтриги, а також використовує лестощі та хитрість у своїх цілях. Поєднання двох цих знаків призводить до непередбачуваності та імпульсивності. Хоч Мавпа-Скорпіон і схильна до ризику, їй завжди виходить прораховувати ходи і звертати ситуацію на свою користь.

Мавпа-Стрілець

Незалежна Мавпа-Стрілець не потребує порад і знає, як розібратися у всьому самостійно. Вона має невичерпний потік енергії, оптимізму і віра в себе. Цей набір робить людину душею компанії, вона відкрита до нового і любить спілкування. Мавпа-Стрілець любить увагу, але не витрачає свого часу даремно, знає ціну кожній хвилині.

Мавпа-Козеріг

Козероги, як і Раки, замкнуті у собі. Поєднання двох протилежностей дає людині можливість проявити себе, але залишитися вірним принципам. Мавпа-Козеріг не любить метушню, робить все вивірено і чітко, дотримуючись плану. Це радісні люди, яким властиво логічне мислення та мінливість у настрої.

Advertisement

Мавпа-Риби

Мавпа-Риби винахідлива і знає, що вихід є з будь-якого становища. Вона не завжди показує свої емоції та почуття, адже розуміє, що люди можуть використати це заради своєї вигоди. У Мавпі-Риби поєднується вміння приймати виважені рішення і часом надмірна імпульсивність. Представники двох знаків завжди залишаються у виграші і вміють використовувати на благо свою сором’язливість і сором’язливість.

Знаменитості, народжені на рік Мавпи

Мавпа любить бути в курсі подій, їй подобається визнання та спілкування. Також представники знака відрізняються потягом до популярності, публічності. Серед знаменитостей, народжених у рік Мавпи, можна виділити таких як:

  • Джека Лондона;
  • Наомі Воттс;
  • Селін Діон;
  • Вілл Сміт – відомий коноактор;
  • Міхаеля Шумахера – багаторазовий чемпіон світу з Формули 1;
  • Джанні Родарі
  • Рей Бредбері – письменник, автор книги “451 градус за фаренгейтом”.

Популярні запитання та відповіді

Про те, що Мавпі приносить удачу, які знакові історичні події відбувалися в рік Мавпи і коли буде найближчий рік під цим знаком, розповіла Олена Демидова, дипломований астролог, майстер фен-шуй.

Коли буде найближчий рік Мавпи?

— Рік Земляної Мавпи настане 2028 року. Помисли Земляної Мавпи глибокі, вона зібрана і прямолінійна. Цей рік не повинен спричинити потрясінь, але зміни будуть і до них потрібно навчитися пристосовуватися.

Які знакові історичні події відбувалися на рік Мавпи?

— Минули роки Мавпи — 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016. Найзнаковіші події на рік Мавпи відбуваються у лютому, травні та серпні, саме ці місяці є поворотними точками року. Найчастіше ці періоди провокують природні пожежі чи авто/авіа катастрофи, оскільки Мавпа завжди несе у собі руйнівну енергію Вогню. Можуть відбуватися і будь-які протести чи заколоти, тому що в цей період люди легко «спалахують» емоційно і будь-яка ідея може розпалити бунт в умах людей. Наприклад, у 1968 році була Соціальна криза у Франції, а 1980 – Олімпійські ігри.

Найчастіше в такі періоди загострюються серцево-судинні захворювання, особливо у період серпня може бути більше інфарктів та інсультів.

Advertisement

Що приносить успіх Мавпі?

— Мавпі не можна сидіти на місці, потрібен рух. Реалізація потенціалу приходить тільки через подорожі та пересування. Успіх приходить до тих, хто вигадує якісь нові нестандартні рішення. Креативність та новаторство – основа для вдалого року. Не можна відкладати рішення у такий рік, швидкі та спонтанні дії вдаліші, ніж довгі міркування та обмірковування ситуації.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве