Connect with us

Гороскоп

Рік Півня – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Півня – характеристика знака за східним календарем

У Китаї півень справжній провісник добра. Разом із експертом розкриємо особливості цього знака у Китайському гороскопі.

Півні народилися у наступні роки: 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029.

Китайці звикли вважати, що своїм криком Півень відганяє злих духів темряви. Він уособлює собою світло та надію. Представник цього знаку Китайського гороскопу відрізняється кмітливістю, наполегливістю та серцевим складом характеру. Півню не властиво відступати, йому подобається бути першим і спрямовувати інших.

У статті шукайте опис року Півня — сумісність з іншими знаками, риси, притаманні жінкам та чоловікам-Півням, чим відрізняються люди, народжені цього року.

Зміст статті

Що символізує Півень у китайському гороскопі

Півні у Китайському гороскопі асоціюються з ранковим світлом та енергією сонця. Цей знак сильний, впевнений у собі, з надією на краще та вмінням йти вперед попри все. Півням властиво кидатися в бій раз-по-раз — вони войовничі і навіть насолоджуються процесом сутички. Дуже рідко бувають задоволені і люблять лестощі.

Advertisement
Тип особистості: адміністратор
Сильні якості: самовпевненість, наполегливість, відповідальність
Слабкості: марнославство, хвалькуватість
Найкраща сумісність: Пацюк, Дракон, Мавпа
Камінь-талісман: агат, аметист, рубін
Кольори (відтінки): жовтий, золотий
Квіти: гладіолус, пальма, апельсинове дерево
Щасливе число: 5, 7, 8

Які роки припадають на рік Півня

Характер людини залежить і від того, у який саме рік вона народилася. У 2017 році був рік Вогняного Півня. Представники цього знаку – яскраві особистості, які не терплять зволікань. Водяний Півень більш спокійний, але працьовитий і впевнений у собі.

Період Стихія
26 січня 1933 – 13 лютого 1934 Водяний Півень
13 лютого 1945 – 1 лютого 1946 Дерев’яний Півень
31 січня 1957 – 17 лютого 1958 Вогняний Півень
17 лютого 1969 – 5 лютого 1970 Земляний Півень
5 лютого 1981 – 24 січня 1982 Металевий Півень
23 січня 1993 – 9 лютого 1994 Водяний Півень
9 лютого 2005 – 28 січня 2006 Дерев’яний Півень
28 січня 2017 – 15 лютого 2018 Вогняний Півень
13 лютого 2029 – 2 лютого 2030 Земляний Півень

Наступний рік Півня відзначатиметься у 2029 — Земляний Півень розважливий і спокійніший за інших. Але зміни цього року все одно будуть.

Які Півні бувають

Вогняний Півень

Вогняний Півень – вроджений лідер. Йому подобається боротися за справедливість, шукати винних і домагатися бажаного за будь-яку ціну. Не завжди у цій боротьбі виходить приділяти увагу почуттям оточуючих. Вплив стихії Вогню робить з Півня ще барвистішої і яскравішої людини, наділяє його незрозумілою енергією. Зворотний бік медалі — надмірна нервозність та запальність. Також Вогняні Півні не звикли робити помилок, вони люблять ідеалізм у всьому.

Сильні сторони: організованість, активність, працьовитість.
Слабкі сторони : владність, нервозність, запальність.

Водяний Півень

Водяний Півень має свої джерела натхнення, найчастіше — це культура і мистецтво. Людині, народженій під цим знаком, властива щедрість, почуття гумору. Він має бажання допомагати оточуючим, він настільки критичний і прагматичний, як інші Півні. Вода дає Півню силу, яка здатна вести за собою велику кількість людей. Йому варто придивитися до позиції оратора, коуча, але не слід забувати про те, що контроль потоку думок — важлива річ.

Advertisement

Сильні сторони : щедрість, самоповагу, інтелектуальність.
Слабкі сторони: метушливість, різкість, відстороненість.

Земляний Півень

Земляний Півень схильний до аналізу, воліє спочатку думати, а вже потім робити. Він дуже любить працювати, а от відпочивати вміє не зовсім — звідси вигоряння та небажання щось змінювати у своєму житті. Стихія Ґрунту надає Півню додаткову акуратність та вміння концентруватися на важливому. Йому не страшно брати на себе відповідальність, приймати рішення і робити все, щоб досягти успіху.

Сильні сторони: проникливість, вірність, завзятість.
Слабкі сторони : вимогливість, критичність, несприйнятливість.

Дерев’яний Півень

Як і Земляний Півень, він любить працювати і частково бачить у цьому сенс свого життя. Дерев’яний Півень самовпевнений, вміє порозумітися з людьми, а ще душі не сподівається у своїй сім’ї. Іноді людині буває складно розриватися між роботою та сім’єю, внутрішній конфлікт може призвести до проблем зі здоров’ям. Саме тому Дерев’яному Півню важливо зрозуміти для себе, що саме ставити на перше місце. Людині, народженій під цим знаком, також властива турбота про інших і про суспільне благо.

Сильні сторони: чесність, самолюбство, ентузіазм.
Слабкі сторони: критичність, нетерплячість, вимогливість.

Advertisement

Металевий або Золотий Півень

Практичний і точний Металевий Півень рідко дає можливість трохи відпочити. Йому здається, що час біжить із нещадною швидкістю, а він нічого не встигає. Золотий Півень — сильна особистість, здатна вести у себе інших і бути помічником. Як і Дерев’яний Півень, він хоче змінити світ і правильно робить, що починає завжди з себе. Головна небезпека — загубитися в потоці справ і не помітити, як минули найкращі роки життя.

Сильні сторони: безкорисливість, зговірливість, завзятість.
Слабкі сторони: егоїзм, критичність, різкість.

Характеристика чоловіка-півня

Чоловік-півень любить роздавати команди та дивитися, як усі їх виконують. Він наполегливий, знає собі ціну і ніколи не дозволить керувати собою. Такій людині з легкістю вдається будувати кар’єру і просуватися вгору кар’єрними сходами. Незважаючи на те, що зовні Чоловік-Півень здається невразливим та самодостатнім, для нього важлива підтримка, любов та турбота.

Характеристика жінки-Півня

Як і Чоловік Півень, жінка, народжена під цим знаком, не бачить перед собою перешкод і завжди йде до кінця. Вона впевнена у своїх силах та знає, чого хоче. Жінка-Півень прониклива та кмітлива, інтелектуально розвинена та товариська. У любовних стосунках з іншими знаками найчастіше виступає у ролі домінуючого, не боїться висловлювати невдоволення і завжди рада допомогти ближньому.

Дитина, народжена на рік Півня

Півень має відмінну якість — напористість. У Китаї птаха вважають бойовим, здатним боротися до останнього. Такою є і дитина, народжена на рік Півня. Його мало що лякає, він не боїться робити перший крок, завжди може постояти за себе. За природою діти Півні індивідуалісти — вони можуть грати на самоті, вигадувати собі різні заняття. Але при цьому їм подобається взаємодіяти з однолітками. Вже в ранньому віці малюк може зіткнутися з проблемою у спілкуванні з друзями, адже йому властиве домінування.

Advertisement

Півень у різних сферах життя

Через схильність проводити вільний час за вирішенням робочих питань, Півень занурюється в цю сферу життя надто сильно. Йому подобається робити світ краще і допомагати іншим, але іноді він забуває про себе. Півні — добрі сім’янини та друзі, вони вміють підтримувати та готові завжди прийти на допомогу. Їм подобається розвиватися різнобічно і не боятися бути собою. Протягом життя Півні переживають безліч злетів і падінь, але саме це робить їхнє життя насиченим і справді цікавим.

Півень у коханні та шлюбі

Півню подобається бути предметом обожнювання, при цьому представник знака сам вміє любити і розуміє, наскільки для нього це важливо. Це пристрасна натура, яка всіляко намагається домогтися уваги свого партнера. Єдине — Півень насолоджується процесом боротьби за кохану людину, їй приносить задоволення завойовувати увагу майбутнього партнера. Але коли мети досягнуто, інтерес до людини, яка викликала такі трепетні почуття, різко зникає. Півню не так просто підтримувати тривалі стосунки, а у шлюбі він часто обмежує свободу партнера. Улюбленим людям важливо спілкуватися один з одним та запитувати про те, що саме турбує. Тільки так життя з Півнем у шлюбі може бути довгим і спокійним.

Півень у дружбі

Мати справжні дружні стосунки з Півнем не так і просто. Він не любить критику, хоча сам насолоджується, коли критикує. Іноді Півень буває надто різким у своїх висловлюваннях і часто дає поради без приводу. Але з іншого боку, він готовий на все заради своїх близьких друзів. У складних життєвих ситуаціях друзі Півня можуть розраховувати на повну підтримку та щире бажання допомогти з його боку.

Півень у роботі та кар’єрі

Півням подобається домагатися намічених цілей – він насолоджується, коли йому виходить все те, що задумано. Представники цього знаку Китайського гороскопу воістину люблять працю та готові працювати на благо суспільству. Їм притаманне як почуття прекрасного, тому з Півнів виходять чудові дизайнери, архітектори, візажисти та стилісти, так і вивіреність, чіткість, системність – таким співробітникам раді у сфері продажів, IT, digital.

Півень та здоров’я

Здоров’я у Півнів хороше — вони швидко одужують, якщо захворіли, і рідко страждають від серйозних захворювань. Імунітет Півня міцний, а здатність справлятися з вірусами ще міцніше. Єдине, що може похитнути здоров’я – нервова перенапруга, пов’язана з роботою. Півні все ж таки схильні до стресів і чутливі, коли справа стосується психологічної сторони питання.

Advertisement

Сумісність Півня з іншими знаками

Півень-Щур

Цим двом знакам не так просто досягти розуміння — доводиться постійно шукати компроміси. У відносинах Півня і Щура недостатньо глибини, вони бояться відкриватися і не можуть нічого з цим вдіяти. Якщо все ж таки виходить порозумітися, то досить складно перебувати в довгих відносинах. Півень і Пацюк – дві протилежності, які притягуються один до одного. Якщо Щуре близька систематичність, то Півень більше схильний до спонтанності. Два знаки дуже зближують бажання змінювати світ, пізнавати його, робити корисне.

Півень-Бик

Такий союз можна назвати міцним — Півень і Бик мають високу сумісність, вони розуміють один одного з півслова. Найчастіше Бик домінує у парі, але не насідає на Півня. Останній не боїться йти на компроміс і завжди довіряє Бику, навіть у найнезначніших питаннях. Обидва знаки не звикли витрачатися на швидкоплинні романи, вони цінують любов і готові віддавати партнерові все, що мають самі.

Півень-Тигр

Тигр часто спирається лише на свої бажання і іноді буває егоїстичним по відношенню до Півня. Що останнього не надто влаштовує. У знаків середня сумісність — вони завжди приймають одне одного. Але якщо Півень і Тигр прагнуть спільної мети, їм набагато простіше. У такій парі Тигр часто мовчить і приховує свої почуття, Півень навпаки. Тому й виникають непорозуміння та сварки.

Півень-Кролик

М’якому та пухнастому Кролику складно зрозуміти, чому Півень так часто робить помилки і не боїться бути імпульсивним. У парі також панує непорозуміння – партнери не можуть знайти підхід один до одного, іноді переходять особисті межі. Різниця в характері, темпераменті, філософії життя робить союз Півня та Кролика неміцним. Якщо дві людини і будують стосунки, то роблять це найчастіше з почуття обов’язку чи вигоди.

Півень-Дракон

Дракон, як і Півень, любить бути в центрі уваги, він насолоджується часом, проведеним у галасливій компанії. Обидва знаки схильні до трудоголізму, не бачать собі перешкод і точно знають, чого хочуть. Вони розуміють і приймають одне одного, а також захищають партнера та всіляко йому допомагають. Завадити союзу двох сердець може постійне бажання Півня сподобатися оточуючим. Дракон нерідко сприймає це як лицемірство і просить партнера бути вільнішим, бути собою.

Advertisement

Півень-Змія

Знаки мають різні характери, але вони доповнюють один одного і можуть утворити міцну пару. Змія розважлива, спокійна, вивірена, Півень же запальний, любить ексцентричність та яскравість. Незважаючи на бажання багато і старанно працювати, Півень та Змія ставлять у своєму союзі саме сім’ю на перше місце. Ця пара точно досягне бажаних висот і покаже, чого кожен з них вартий.

Півень-Кінь

Середня сумісність двох знаків не дає їм повністю насолодитися одне одним. Кінь схильний до впертості, любить стояти на своєму. Півень зберігає терпіння і розуміє, що нічого не вдієш з характером партнера. Між Півнем та Конем може різко виникнути тяжіння. Вони самі не завжди розуміють, як виходить, що кохання так сильно оволоділо ними. Небезпека в тому, що бажання бути поруч із людиною, яка сподобалася, може також різко пропасти, як воно і виникло.

Півень-Коза

Хоча Півень та Коза зовсім різні, це не заважає їм будувати стосунки. Звичайно, спочатку складно прийняти особливості характеру свого партнера. Але з часом вони звикають один до одного і утворюють міцний союз. Коза не завжди діє за планом, який вигадав Півень. Його рішення можуть змінитися за секунду, а коханій людині до відома поставити не завжди виходить. У парі важливо йти на поступки та багато розмовляти з партнером.

Півень-Мавпа

Хитрість Мавпи грає їй на руку в цьому союзі. Вона чудово доповнює Півня, який у моменті не може вигадати, як варто вчинити в конкретній ситуації. І Мавпа, і Півень схильні до імпульсивності. Ось тільки Півень уміє визнавати свої помилки, а Мавпа не завжди. Вона може сперечатися до останнього, боячись залишити Півня віч-на-віч зі своїми думками. Незважаючи на часті сварки та ревнощі, характери цих двох знаків схожі — вони можуть бути щасливі в парі.

Півень-Півень

Хоча Півень і Півень, начебто, повинні розуміти свого партнера — таке трапляється рідко. У парі занадто багато конфліктів і сварок, чоловік і жінка не йдуть на поступки і часто зриваються на дрібниці. Вони не готові змінюватись заради іншого і вважають, що простіше змінити партнера, ніж щось йому доводити. У двох людей, народжених під однаковим знаком, є низька сумісність. Теоретично вони можуть бути разом, але такий союз вимагає від обох сталевих нервів.

Advertisement

Півень-Собака

Собака з Півнем часто сходяться лише в одному – обидва знаки просто люблять критику. Тільки Собака, крім різких слів, хоче змінити волелюбного Півня. Це йому не подобається, у відповідь Півень виявляє невдоволення. Загальну мову представники двох знаків можуть знайти на ґрунті вродженого почуття справедливості. Разом вони можуть робити добрі справи, але будувати стосунки виходить рідко.

Півень-Свиня

Союз зазвичай заснований на спільності інтелекту та вмінні підтримати одне одного. Свиня не піддається на провокації Півня і приймає його норовливість, а Півень цінує доброту та спокій свого партнера. Представники цих знаків чудово розуміють один одного, їм легко піти на поступки і зробити будь-що для коханої людини. Турбота і повага завжди гідно цінуються, а найголовніше — обидва партнери довіряють один одному.

Півень по знаку зодіаку

Півень-Овен

Життя для Овна-Півня — постійна боротьба, що супроводжується затятими сутичками за справедливість. Така людина любить відстоювати свою думку, не боїться змін, усіма можливими та неможливими способами виявляє себе. По сполученому гороскопу цей знак точно знає чого хоче, він непередбачуваний і ексцентричний. Овни-Півні привабливі, люблять увагу та спілкування.

Півень-Телець

Тельцю не завжди просто йти на контакт з іншими, зазвичай він стоїть на своєму і іноді замикається у собі. Знак Півня ж дає йому додаткову сміливість і Тілець перестає бути настільки впертим. Людину можна охарактеризувати як стійку, спокійну, цілеспрямовану. Йому важливо брати участь в активних подіях та допомагати іншим. Важливу роль життя Півня-Тельця грає і сім’я.

Півень-Близнюки

Непостійність – одна з головних рис, властивих Півню-Близнюкам. Представники цих знаків трохи безтурботні, артистичні та вільні. Вони рідко звертають увагу на думку оточуючих і найчастіше не знають, чого хочуть від життя. Півень-Близнюк або не вміє прораховувати кроки, або просто вибирає таку тактику. Йому подобається жити саме так, а настрій, що постійно змінюється, — ще один привід, щоб знайти собі нове захоплення або переїхати в інше місто.

Advertisement

Півень-Рак

Рак чутливий, не любить критику. І Півень теж не здатний її виносити. Союз двох знаків робить людину абсолютно нетерпимою до критики. Він буквально не виносить, коли йому роблять зауваження, зате чудово вміє ладити з оточуючими. Рак допомагає пом’якшити затятий запал Півня, тому в людини є схильність до самопожертви, у ньому багато сили та завзятості.

Півень-Лев

Півень-Лев звик керувати іншими, і йому непогано виходить це робити. Йому притаманні такі якості, як впевненість, жвавість, душевна щедрість. У скрутній ситуації Півень-Лев завжди прийде на допомогу і нічого не попросить натомість. Йому важливо, щоб поряд були люди, що люблять, а справа життя приносила хороший дохід.

Півень-Діва

У Півня-Діви високорозвинений інтелект. Поєднання двох знаків робить людину більш терпимою, що поважає думку інших, життєрадісною та привабливою. Він любить поговорити, але при цьому вміє слухати. Цікавий Півень у союзі з не менш цікавою Дівою завжди прагне знань і навіть у зрілому віці продовжує вчитися. Знак точно потребує близьких людей поруч і не терпить брехні.

Півень-Терези

Промовистість і ввічливість відрізняють Півня-Терези. Представник двох знаків не засмучується через дрібниці і розуміє, як важливо в житті вміти дивитися на все з позитивної точки зору. Півень-Терези намагається справити на оточуючих враження, від спілкування отримує неймовірне задоволення. Люди цього поєднання завжди вірні, невибагливі та добрі. Вони готові допомагати іншим робити все для близьких.

Півень-Скорпіон

Півень-Скорпіон має бажання наставляти інших на істинний шлях. Їм властиво бути сильними особистостями, які ніколи не показують своїх слабкостей. З Півня-Скорпіона вийде добрий начальник, лідер, який веде всіх за собою. Його ще можна назвати стійким бійцем, який не зупиняється перед перешкодами та вірить у людей. Якщо хочете звернутися до такої людини за допомогою, не варто переживати – вона точно допоможе вам.

Advertisement

Півень-Стрілець

Самотність і одноманітність робить Півня-Стрільця сумним та сумним. Йому важливими є нові враження, емоції, драйв. Півень-Стрілець звик мандрувати, знайомитися з людьми та впізнавати нове. Він нікого не хоче образити, але при цьому завжди прямолінійний. Справа в тому, що людина не бачить потреби приховувати щось краще гірка правда, ніж солодка брехня.

Півень-Козеріг

Півень-Козеріг порядна і норовлива людина. Він любить, коли все роблять за правилами, коли є поставлені цілі та певний план дій. Можна сказати, що Півень-Козеріг певною мірою зразок для наслідування. Йому притаманні стійкість, спокій, розміреність, впевненість, відповідальність та завзятість. Людина не має на меті сподобатися оточуючим, вона з радістю допомагає, коли може це зробити і вважає, що життя — низка білих і чорних смуг.

Півень-Риби

Спілкування – головне джерело енергії для Півня-Риби. Поєднання двох знаків надає людині впевненість у собі та здатність співчувати іншим. Крім цього, Півень-Риба проникливий і має багату уяву. Саме тому йому так легко дається все, що пов’язане із творчістю, мистецтвом. Такі люди може бути як творцями, і творцями.

Знаменитості, народжені на рік Півня

Людина, народжена на рік Півня, стикається з несподіваними поворотами подій протягом усього життя. Але навіть коли все розвивається не на його користь, він не здається та дотримується позитивної точки зору. Зі знаменитих людей-Півнів можна виділити наступних особистостей: Борис Стругацький, Борис Ротенберг, Катерина II, Андре Моруа, Серена Вільямс, Джеймс Фенімор Купер, Юрій Нікулін, Конфуцій, Юрій Антонов, Брітні Спірс, Том Хіддлстон, Едвард Нортон, Роман Рогів, Джеймс Браун.

Популярні запитання та відповіді

Коли буде найближчий рік Півня, і що принесе йому успіх, розповів Андреас Нірковус, дипломований астролог, майстер фен-шуй.

Advertisement

Коли буде найближчий рік Півня?

– 2029 рік – рік Земляного Півня. Очікується, що цього року все буде стабільно, але конфліктів все ж таки уникнути не вийде. Бо Півень — і є Півень. Для цього птаха важливо проявляти себе і боротися за справедливість.

Які історичні події відбувалися на рік Півня?

— Події світової історії підтверджують, що Півень — запальний, любить боротися та перемагати. У 1945 році відбулася перемога у Великій Вітчизняній війні, а в 1789 р. Велика Французька революція. 1825 теж рік Півня, і, як ми знаємо, цього року було повстання декабристів. Півень любить як сутички, а й відкриття. 1957 року зі станції Байконур було запущено першого штучного супутника Землі, а 1861 року німецький винахідник Філіп Рейс вперше продемонстрував свій винахід — телефон.

Що приносить удачу Півню?

— Вміння презентувати себе. Не можна сидіти в тіні, треба виступати на сцені життя, частіше показувати себе перед начальством, щоб бачили твої заслуги та винагороджували потім премією чи підвищенням на посаді. Публічність – один із критеріїв успіху. Хочете здобути славу? Значить, треба частіше «світити» в соціальних мережах, проводити прямі ефіри, активно вести свої соціальні сторінки, частіше залишати коментарі на будь-яку тему, якщо вам є що сказати. Це період розквіту хейту, але це і ключ до успіху — чим сильніша провокація, тим більший ваш успіх. Скандали теж фактор успіху. Саме в рік Півня найчастіше бувають заздалегідь сплановані суспільні скандали, особливо в середовищі політиків та шоу-бізнесу.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве