Connect with us

Гороскоп

Рік Щура – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Чим відрізняються люди, які народилися в рік Щура, в яких сферах їм супроводжує успіх, а чим краще не займатися. Ці та інші особливості особистості типового представника знака Китайського гороскопу розберемо у матеріалі.

Щури народилися в наступні роки: 1901, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020, 2032, 2044.

Рік Щура – перший у місячному циклі Східного гороскопу, після нього йдуть ще 11 періодів, кожен з яких знаходиться під заступництвом своєї зодіакальної тварини. Перший рік циклу відрізняється від інших певними особливостями. Так і люди, народжені в період Щура, відрізняються від представників інших знаків китайського гороскопу. Чим характерний цей відрізок 12-річного циклу і які якості мають ті, хто народився протягом цього часу, докладно розберемо далі.

Зміст статті

Що символізує Пацюк у китайському гороскопі

Пацюк у східній філософії – знак, що символізує природну хитрість, здатність максимально пристосовуватися до зовнішніх, часом дуже складних умов. Цей гризун має неординарні здібності і може досягти успіху в багатьох областях, не витає в хмарах, реально дивиться на життя, що допомагає менше розчаровуватися або майже не розчаровуватися в реальності.

Під цей опис майже повністю підходять ті, хто з’явився на світ у цей період. Всі ці люди так чи інакше наділені якостями-символами зодіакальної тварини. У списку їхніх переваг адекватна хитрість, неабиякий розум, зовнішня привабливість, що супроводжується особливим шармом. Щури люблять спілкування та компанії, з легкістю стають душею та центром будь-якого колективу, до них тягнуться, з ними хочуть дружити. Правда, буває, що їхня хитрість виходить за рамки і шкодить навіть близьким, а здатність пристосовуватися трансформується в байдужість до того, що відбувається навколо.

Advertisement
Тип особистості: ініціатор
Сильні якості: мудрість, інтелект, самобутність, хитрість, винахідливість, вразливість
Слабкості: жадібність, безсердечність, нервозність
Найкраща сумісність: Собака, Тигр
Камінь-талісман: гранат
Кольори (відтінки): синій, золотий, зелений
Квіти: африканська фіалка, лілія
Щасливе число: 2, 3, а також числа, в написання яких включені двійки і трійки – 22, 23, 32, 33 і т.д.

Які роки припадають на рік

Рік, символом якого є дана тварина, трапляється один раз на 12 років. Коли були роки Щура і коли ще будуть, перерахували в таблиці.

Період Стихія
31 січня 1900 – 18 лютого 1901 Металевий Пацюк
18 лютого 1912 – 5 лютого 1913 Водяний Щур
5 лютого 1924 – 23 січня 1925 Дерев’яний Пацюк
24 січня 1936 – 10 лютого 1937 Вогняний Пацюк
10 лютого 1948 – 28 січня 1949 Земляний Щур
28 січня 1960 – 14 лютого 1961 Металевий Пацюк
15 лютого 1972 – 2 лютого 1973 Водяний Щур
2 лютого 1984 – 19 лютого 1985 Дерев’яний Пацюк
19 лютого 1996 – 6 лютого 1997 Вогняний Пацюк
7 лютого 2008 – 25 січня 2009 Земляний Щур
25 січня 2020 – 11 лютого 2021 Металевий Пацюк
11 лютого 2032 – 30 січня 2033 Водяний Щур
30 січня 2044 – 17 лютого 2045 Дерев’яний Пацюк

Які щури бувають

Опис характеру людини, народженого у період, перебуває під впливом стихії, що супроводжує знак певного циклу.

Вогняний Пацюк

Люди, що народилися під заступництвом Вогняного чи Червоного Пацюка, мабуть, найемоційніші, імпульсивніші та непередбачуваніші з усіх представників цього знака. Вони активніші за інших, причому активність проявляється практично у всіх напрямках та сферах життя. Дуже практичні та заповзятливі, що допомагає досягти чималих успіхів у бізнесі. Вони обдаровані природною чарівністю та магнетизмом, є хорошими маніпуляторами та вміло користуються цими якостями, часто змушуючи страждати на інших.

Сильні сторони: приголомшлива харизма, небанальне почуття гумору, що з перших хвилин спілкування має в своєму розпорядженні оточуючих
Слабкі сторони: бажання маніпулювати людьми

Земляний Щур

Земляний або Жовтий Пацюк вкрай обережний. Вона більш обачна, ніж інші представники знака. Не така амбітна, як інші, але вкрай працьовита і її старання часто винагороджуються по заслугах. Достойно цінує досягнення — не лише свої, а й чужі. Надійна у справах та сім’ї.

Advertisement

Сильні сторони: надійність
Слабкі сторони: бажання страждати через нереалізовані амбіції

Металевий Пацюк

Люди, які з’явилися на світ у рік Металевого або Золотого Пацюка, дуже амбітні та самолюбні. Саме самолюбство і часто неадекватно завищена самооцінка може стати найвагомішою якістю характеру цієї людини, здатної відштовхнути від неї інших. Вони будують грандіозні плани та готові багато працювати для того, щоб втілити їх у життя. Працьовитість, здатна дійти рівня фанатизму, мабуть, одне з найбільш позитивних якостей цих людей.

Сильні сторони: зовнішня привабливість, приваблива енергетика, працьовитість
Слабкі сторони: нехтують особистим для соціальної реалізації

Водяний Щур

Цей вид знака часто щасливий і кар’єрі, й у особистому. Оскільки вони поєднуються романтичність з емоційністю і ділова цілеспрямованість з адекватним честолюбством.

Сильні сторони: стримані та вміють керувати своїми почуттями, ставлячи розум вище емоцій
Слабкі сторони: надмірна емоційність, яку вони погано контролюють

Advertisement

Дерев’яний Пацюк

Мабуть, найпостійніший і надійніший Пацюк. Менш легковажна і розважливіша, ніж інші. Будь-що прагне зберегти вірність — самій собі, сім’ї, традиціям, коханому, друзям.

Сильні сторони: хороші друзі
Слабкі сторони: гіпертрофована практичність, яка геть-чисто позбавляє цих людей мрійливості, фантазії та потягу до романтики

Характеристика чоловіка-Щури

Це консерватори, яких ще пошукати. При цьому цілком здатні знайти нестандартний підхід до вирішення поставленого завдання, що допомагає вирватися на лідерські позиції. Не терплять моралі і муштри. Відповідаючи на таке, можуть бути не просто брутальними, а навіть вкрай агресивними. Але коли їх не виводять із себе подібними діями, зовні можуть бути дуже спокійними. Майже ніколи не скаржаться на якісь проблеми, стійко переносячи їх.

Характеристика жінки-Щур

Серед представниць прекрасної статі, народжених під цим знаком, є і рідкісні красуні, і жінки, які, на перший погляд, мають цілком пересічну зовнішність. Тим не менш, для чоловіків виявляються привабливі і ті, й інші, адже всі вони мають неповторний шарм і якийсь природний магнетизм, який відчувається на підсвідомому рівні.

Щоправда, характер цих панянок не позбавлений чоловічих чорт. Вони здатні нарівні з представниками сильної статі змагатися у досягненні цілей у кар’єрі та бізнесі.

Advertisement

Дитина, народжена в рік Щура

Дитина-Щур досить довго прив’язана до батьків, про таких ще кажуть «домашній». Він постійно потребує підтримки найближчих людей. І лише з її допомогою їм вдається впоратися із внутрішньою невпевненістю у собі. Але якщо дитина знатиме, що мама та тато поряд, досить швидко навчиться брати від життя те, чого хоче.

Пацюк у різних сферах життя

Своєрідно Пацюк проявляється у різних сферах життя. Розглянемо основні, щоб якнайповніше розкрити характер цього знака.

Пацюк у коханні та шлюбі

Знайти своє кохання цим людям непросто. Вони вимогливі та ревниві, при цьому самі не проти завести інтрижку на стороні. Але з віком розуміють справжню цінність сім’ї та починають тримати себе в руках. Якщо їм з партнером вдасться пережити непрості часи, їх шлюб здатний протриматися довгі роки.

Як каже Андреас Нірковус, астролог, фахівець з ба-цзи та фен-шуй, у любовних відносинах та в сім’ї чоловіка та жінки, що народилися на рік Щура, за рисами та особливостями поведінки практично не відрізняються один від одного. Питання вибору партнера для життя стоїть дуже серйозно. На перший план тут можуть вийти не закоханість та кохання, а тверезий суворий розрахунок. Вони можуть дуже довго бути самотніми, але іноді пов’язують себе шлюбами з тими, хто, здається, їх недостойний. Але це лише здається.

— Жінка Пацюк може розгледіти майбутнього генія у непоказному очкарику-студенті. А чоловік, завдяки своїй проникливості, обере ту жінку, з якою можна прожити все життя, не стикаючись із фатальними пристрастями та поділом майна, — каже Андреас Нірковус.

Advertisement

Пацюк у дружбі

Часто Щур – це надійний друг, який готовий підтримати у будь-якій ситуації. Але буває, що представники знаку заздрять товаришам, які успішніші у житті. І тоді, щоби не страждати від негативних емоцій, вони припиняють дружбу самі.

Пацюк у роботі та кар’єрі

Вважається, що Пацюк здатний досягти успіху в будь-якій сфері. Завдяки своїм неабияким здібностям – розуму, заповзятливості, винахідливості – вони легко можуть реалізувати навіть складні бізнес-плани, стати керівниками компаній. Під силу їм стати лідерами й у творчих професіях.

За словами Андреас Нірковус, майже всі Щури в плані роботи дуже непогано влаштовуються. Рідкісний представник цього знака віддасть перевагу фізичній праці. Він пріоритет працю розумовий, творчий. А якщо і графік буде такий, що не треба буде стирчати в офісі від дзвінка до дзвінка, то це взагалі стане ідеальним варіантом.

І от якщо ніхто не поспішатиме, контролюватиме, стоятиме над душею, Щури здатні створювати воістину геніальні речі.

— Дуже багато щурів влаштовуються в житті так, що просто отримують дивіденди, відсотки від якихось вкладень, ренти або організовуючи своє підприємство, на якому всі працюватимуть на нього в поті чола. Тяжка фізична робота не для Щур, — коментує астролог Андреас Нірковус.

Пацюк та здоров’я

Представники цього знака відрізняються відмінним здоров’ям. І при мінімальній підтримці організму (помірному фізичному навантаженні, правильному харчуванні, загартовуванні) здатні зберегти здоров’я та привабливість до глибокої старості.

Advertisement

Сумісність Щура з іншими знаками

Розглянемо, з ким у людей, що народилися на рік Щура можливі довготривалі та теплі стосунки, а з ким співпраця буде проблематичною.

Пацюк-Бик

Непогано розвиватимуться події у відносинах любовних. Бик добре впливає на Щура, що значно зменшує його норовливість. Крім того, пацюк потребує надійного тилу, і саме Бик зможе повною мірою його забезпечити, створивши відчуття надійності, безпеки, спокою, захищеності.

А ось продуктивні ділові та теплі дружні стосунки між представниками цих знаків східного гороскопу є малоймовірними.

Пацюк-Тигр

Взявши шлюб один з одним, ці люди навряд чи будуть щасливі. Їхні характери заточені на те, щоб без кінця конкурувати, протистояти, з’ясовувати, хто головний, хто справжній лідер. Дружба між ними також, швидше за все, не складеться.

Але ділові відносини можливі, якщо Щур і Тигр будуть об’єднані однією метою, вони зможуть багато чого досягти, йдучи до її досягнення.

Advertisement

Пацюк-Кролик

Такий шлюбний союз не віщує нічого доброго. Так, починатися все буде добре і красиво: кохання-морква, квіти-цукерки. Тільки ось згодом любов Кролика до Щура ризикує перетворитися на справжню люту ненависть.

Погано виходять між цими людьми і дружба, і ділове співробітництво.

Пацюк-Дракон

Той самий випадок, коли східний гороскоп обіцяє двом цим людям високий рівень сумісності. Їхнє знайомство та стосунки легко переростають у міцну щасливу родину. Вони близькі один одному за духом — закоханий Пацюк постійно хвалитиме Дракона, засинатиме його компліментами, що він, безумовно, дуже любить. Дракон сміливий, енергійний, з добрим почуттям гумору і це подобається Щурі.

Між ними також можлива дружба. Щоправда, є ризик, що така дружба поступово все одно трансформується у любовні стосунки, оскільки цих людей тягне один до одного фізично, сексуально.

Продуктивні у Щур з Драконами та ділові відносини.

Advertisement

Пацюк-Змія

Любовну спілку цих людей щасливою назвати складно. Змія безперестанку жалуватиме своєю замкнутістю, а нерідко і невірністю. Через що Пацюк приречений на безпросвітні страждання. Але й винятки у цьому правилі цілком можуть статися. Вони можливі у разі, якщо Змія приборкає свою пристрасну натуру і перестане як ходити, а й дивитися «наліво».

Сумнівний успіх у дружніх і ділових відносинах, хоч би як намагалися ці люди дружити чи працювати разом.

Пацюк-Кінь

З Конем у Щура особисте життя складається складно. Хоча на перший погляд, на початку відносини може здатися, що це не так. Але немає. Медовий місяць закінчиться, почнеться бытовуха, яка витіснить любов цих людей, яка могла здаватися вічною.

Практично така сама історія і з дружбою. Спочатку люди можуть зійтися, але взаємна агресія здатна дуже швидко зруйнувати взаємну симпатію.

А ось ділове співробітництво можливе. Головне, щоб Кінь дозволив Щурі займати вищу керівну посаду, а Щур не зловживав своїми повноваженнями.

Advertisement

Пацюк-Коза

Ні, ці люди, звичайно, не полярні протилежності, але й точок дотику у них зовсім небагато. Коза здається Щурі занадто замкненої, і це, природно, не до вподоби емоційному гризуну. А у Кози щодо Щура суцільний розрахунок — йому буде поруч добре і комфортно тільки в тому випадку, якщо Щур повністю оточить його фінансовою турботою і візьме всі його витрати на себе. І ніяких вам «З милим рай та в курені» та «Бути разом не тільки в радості, а й у горі».

З дружбою у представників цих знаків теж досить складно — коли вони поряд, між ними виникає агресія та взаємне невдоволення, через що шляхи дуже швидко розходяться.

Шанс на плідну ділову співпрацю у тандемі Щура-Коза є. Тільки для того, щоб воно склалося, кожному з представників знаків доведеться стримувати свої емоційні пориви і якось домовитися, хто буде головним.

Пацюк-Мавпа

У цьому випадку фахівці зі Східної астрології запевняють: шлюб, найімовірніше, стане щасливим. Це саме той варіант, коли люди дивляться не один на одного, а в один бік. Коли їхні потреби, бажання та мрії збігаються, вони навіть готові прощати один одному швидкоплинні симпатії, що трапляються на стороні.

Але дружити цим людям буде проблематично — Мавпа без кінця підштовхуватиме пацюка до участі у всіляких авантюрах. І це нічого хорошого не приведе.

Advertisement

Ділові відносини у цьому союзі можливі, якщо Пацюк займе авторитетну для Мавпи позицію і дасть підкорити себе у всьому.

Пацюк-Півень

Любовний зв’язок тут будується за принципом: «Бачиш недоліки партнера, перетворюй їх на переваги». Ці люди, перебуваючи разом, майже не бачать того, що у коханому щось не так. А якщо й бачать, то обов’язково знайдуть у ньому те позитивне, що перекриє цей недолік із лишком. Вони по-справжньому близькі за духом, тому їхній шлюб цілком може бути довгим і щасливим.

Але з дружбою у Щура з Півнем все не так, як із коханням. Приятельські стосунки цих двох недовгочасні і вельми поверхові, якщо йдеться про чоловіка та жінку.

Будувати ділові відносини представникам цього знака не рекомендується, у них спостерігається повна розбіжність підходів до ведення бізнесу та роботи.

Пацюк-Собака

Їхня любов можлива, але не безумовна. Якщо Собака, що любить проводити час сама з собою і подалі від галасливих компаній, часто залишатиметься одна, а Пацюк по мінімуму буде вдома, в такому разі вони можуть стати ідеальною парою. Наприклад, якщо Пацюк багато працюватиме і зароблятиме, а Собака — господарюватиме. Усім буде щастя.

Advertisement

У дружбі вони все так благополучно, навіть за виконанні багатьох умов. Собака, ймовірно, знецінюватиме Щура, що йому доведеться не до вподоби. Вона грюкне дверима і піде назавжди.

Зі спільною трудовою діяльністю у них теж навряд чи складеться, тому, можливо, краще і не розпочинати жодних справ.

Пацюк-Свиня

Цей союз дуже гарний. У Щура і Свині багато спільного, вони непогано ладнають і практично з півслова розуміють один одного. Якщо нічого й ніхто не завадить, представники цього знаку стануть ідеальною парою, житимуть у шлюбі довгі та щасливі роки.

Подобається цим людям проводити час разом як друзі. Їхнє випадкове знайомство може перерости в приятельство, а потім і в таку дружбу, про яку говорять «не розлий вода».

Спільні справи у Щура та Свині також можуть бути успішними. Їхні якості, необхідні в роботі та бізнесі, доповнюють одна одну. Щоправда, все буде гаразд лише за умови, якщо гризун не почне хитрувати і не спробує залишити Кабана ні з чим.

Advertisement

Пацюк-Щур

Ця спілка буде ідеальною. Причому в якій сфері він не склався. Два Щури створять міцну та щасливу родину, проживуть душа в душу довгі роки. Якщо справа стосуватиметься дружби, то це стане саме тим випадком, коли люди — не розлий вода та один за одного горою. Бізнес-партнерство двох представників знака принесе чималий прибуток та успіх обом.

Пацюк по знаку зодіаку

Розглянемо характеристику сумісності гороскопів, що відрізняє людей, що народилися на рік Щура, але під різними знаками Зодіаку:

Пацюк-Овен

Сильні, незалежні, цілеспрямовані, часто навіть занадто, з домішкою агресії до тих, хто заважає йти до мети.

Пацюк-Телець

Працьовиті, привабливі, здатні привернути до себе кого завгодно, щоправда, часто демонструють пиху і страждають снобізмом.

Пацюк-Близнюки

Життєрадісні, активні, легкі, здатні йти до своєї мети, але при цьому жити на втіху.

Advertisement

Пацюк-Рак

Творчі, креативні, чуттєві, але вкрай навіть болісно невпевнені в собі, що часто вміло приховують від оточуючих.

Пацюк-Лев

Самолюбні, іноді страждають на завищену самооцінку, готові на все для досягнення своєї мети, навіть на не цілком порядні вчинки.

Пацюк-Діва

Педантичні, що люблять порядок у всьому — у справах, особистому житті, домашньому господарстві.

Пацюк-Терези

Дбайливі та тактовні, з них виходять дуже добрі сім’янини. Але часто бувають болісно уразливими, що ускладнює побудову з ними відносин.

Пацюк-Скорпіон

Головні маніпулятори, вміло плетуть інтриги, що легко втираються в довіру.

Advertisement

Пацюк-Стрілець

Найенергійніші представники знака. Найбільш товариські з усіх, здатні розмовляти і привернути до себе будь-кого.

Пацюк-Козеріг

Спокійні, розважливі, не приймають імпульсивних рішень, розумні, контролюючі емоції, сором’язливі і нерішучі, через що досить пізно будують стосунки і нешвидко просуваються в кар’єрі.

Пацюк-Водолій

Вважають головною справою життя освіту і саморозвиток, і чимало досягають цього. Розумні, цілеспрямовані, рахунок чого успішні у справах. Але непостійні у відносинах, через що часто нещасні в особистому житті.

Пацюк-Риби

Філантропи та альтруїсти, які поспішають рятувати всіх, навіть коли їх про це не просять. Таке ставлення до життя підкуповує оточуючих, тому мають багато друзів. А ось у коханні часто не складається через зайву вітряність.

Знаменитості, народжені на рік

У рік Щура народилося чимало людей, які згодом стали відомими – політиків, літераторів, музикантів, акторів. Перелічимо найяскравіших представників цього знака східного гороскопу:

Advertisement

Вільям Шекспір, Пьотр I, Жорж Санд, Вольфганг Амадей Моцарт, Михайло Глінка, Жуль Верн, Ів Сен-Лоран, Марлон Брандо, Принц Чарльз, Джордж Г. Буш, Кемерон Діаз, Емінем, Гвінет Пелтроу, Скарлет Йоханссон.

Популярні запитання та відповіді

У наступному розділі ми відповімо на популярні запитання читачів про роки, що пройшли під заступництвом Щура. Ця інформація допоможе скласти найбільш повну картину і про дані періоди, і про людей, які народилися під заступництвом цієї тварини.

Коли буде найближчий рік Щура?

— Найближчий рік Щура настане 11 лютого 2032 року. Цей період перебуватиме під владою Щура водяного.

Які знакові історичні події відбувалися на рік Щура?

  • 1900 – у Німеччині відбувся перший випробувальний політ дирижабля «Цепеллін».
  • 1912 – відбулися V Олімпійських ігор, що пройшли в Стокгольмі (Швеція), де вперше організували урочисті церемонії відкриття і закриття, що стали потім традиційними.
  • 1936 – Нільс Бор запропонував планетарну модель будови атома.
  • 1960 – совєцкий космічний корабель «Схід» з собаками Білкою і Стрілкою на борту здійснив добовий політ з поверненням на Землю.
  • 1972 – вперше введено в обіг поняття високосної секунди.
  • 1984 – відкриття унікальності ДНК людини.
  • 1996 – ООН затвердила Договір про всеосяжну заборону ядерних випробувань.
  • 2008 рік – позначилася масштабна світова економічна криза.
  • 2020 рік – початок пандемії COVID-19.

Що приносить удачу Щурові?

— Щурі приносить удачу все, що пов’язане з водою, оскільки вода — це її фіксована стихія. Найвдаліша пора року – зима, найвдаліший місяць – грудень.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве