Connect with us

Гороскоп

Рік Собаки – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Собаки – характеристика знака за східним календарем

«Мати в оточенні багато Собак» буде гарним побажанням на китайський Новий рік. Адже ці люди вирізняються відданістю, вони надійні друзі. Ще більше про Рік Собаки розповімо у статті разом із професійним астрологом

Собаки народилися наступні роки: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030, 2042.

Зміст статті

З дитинства нас навчають: собака – друг людини. Прийнято вихваляти їхню вірність, готовність захистити господаря ціною власного життя. І до речі, помітили, що в дитячих мультиках та літературі цю тварину ніколи не позиціонують як лиходія чи негідника?

У китайському гороскопі цьому знаку притаманні ті самі риси, що ми приписуємо нашим чотирилапим братам: дружелюбність, відданість. А що ще можна сказати про людей, народжених у рік Собаки?

Що символізує Собака у китайському гороскопі

Тип особистості: захисник
Сильні якості: чесність, відданість, вірність, готовність прийти на допомогу та подбати про ближнього
Слабкості: песимістичність, надмірна консервативність, нестача гнучкості
Найкраща сумісність: Кролик, Кінь, Тигр
Камінь-талісман: агат, тигрове око, сердолік
Кольори (відтінки): фіолетовий, червоний
Квіти: червоні троянди
Щаслива кількість: 3, 4, 9

Які роки припадають на рік Собаки

Період Стихія
10 лютого 1910 – 29 січня 1911 Металевий Собака
28 січня 1922 – 15 лютого 1923 Водяний Собака
14 лютого 1934 – 3 лютого 1935 Дерев’яний Собака
2 лютого 1946 – 21 січня 1947 Вогняний Собака
18 лютого 1958 – 7 лютого 1959 Земляний Собака
6 лютого 1970 – 26 січня 1971 Металевий Собака
25 січня 1982 – 12 лютого 1983 Водяний Собака
10 лютого 1994 – 30 січня 1995 Дерев’яний Собака
29 січня 2006 – 17 лютого 2007 Вогняний Собака
16 лютого 2018 – 4 лютого 2019 Земляний Собака
3 лютого 2030 – 22 січня 2031 Металевий Собака
22 лютого 2042 – 9 лютого 2043 Водяний Собака

Які Собаки бувають

Так, у китайців все непросто: мало того, що знаків 12, то ще вони відрізняються за стихіями. Докладніше розповімо нижче.

Advertisement

Металевий Собака

Надійний захисник та вірний друг. Для цього вкрай важливо все, що відбувається з його близькими людьми. Найвища цінність — дім, Батьківщина та все, що з ними пов’язано. Вміє відстоювати свої межі. Поставивши мету, зробить усе, щоб її досягти. Але якщо щось не зрослося, може впасти у депресію.

Незважаючи на те, що Металевий Собака виглядає сильною і самодостатньою особистістю (так і є), часом і вона потребує підтримки.

Сильні сторони: цілеспрямованість , чесність, вірність друзям, рішучість і завзятість при досягненні цілей.

Водяний Собака

Цьому персонажу не завадило б трохи ґрунтовності, притаманної її металевому побратиму. Водяний Собака — добрий друг, чуйний слухач і добрий порадник. Але ухвалювати рішення за вас вона не буде. Та й коли це необхідно їй самій спробує перекласти відповідальність на сусіда.

Розвинена інтуїція, творче мислення, але в пару їй добре було б когось раціонального та серйозного. У колективі Водяний Собака показує себе як спритний виконавець, але тільки за суворого і справедливого начальника. Інакше відливатиме — як пити дати.

Advertisement

Сильні сторони: співчуття та розуміння до оточуючих, привабливість, товариськість, спокій
Слабі сторони: буває безвідповідальна, змінює свою думку, може стати залежною від когось чи чогось

Дерев’яний Собака

Баланс у всьому – це про Дерев’яний Собаку. Вона вміє міркувати здорово, все розкладає по поличках і завжди отримує правильну відповідь. Для досягнення неймовірних висот не вистачає хіба що впевненості у собі. Натомість вона ідеальний командний гравець. Зробить свою роботу, підкаже колезі, розрядить обстановку жартом та заварить усім чай із чебрецем. Обіймеш таку людину, і здається, що всі хмари розвіялися.

Вміє знаходити контакт із різними людьми, але дружити по-справжньому буде лише з обраними. Любить природу, мистецтво та усамітнення.

Сильні сторони: добродушна, товариська, вміє вислухати всі думки і все зважити, вміє знаходити компроміси
Слабкі сторони: не в змозі зробити крок уперед без підказки та підтримки, ухвалити вольове рішення

Вогняний Собака

Якби ця людина була реальним собакою, це був би лабрадор. Веселий, доброзичливий, душа компанії. Відкритий до світу і оточуючим, не сумує і тримає носа за вітром — за це його люблять близькі та колеги. Якщо роботі з’явився якийсь великий проект, Вогненну Собаку обов’язково туди приваблять, щоб веселіше працювалося колективу безсонними ночами. А ще її обов’язково треба покликати у подорож — Собака зможе перетворити його на справжню пригоду.

Advertisement

Незалежна, чесна (іноді навіть надмірно), прямолінійна. Через це можуть бути проблеми. Але якщо на Вогненну Собаку нападають, вона дасть відсіч.

Сильні сторони: чесність , відкритість, дружелюбність, гарне почуття гумору, товариськість, сміливість, цілеспрямованість .

Земляний Собака

Спокійна, впевнена у собі особистість. У будь-якому колективі, вдома чи роботі до неї прислухаються. Знає, що треба робити, щоби все склалося ідеально. Але діє поволі: сім разів відміряй, один раз відріж — це про Земляний Собаку.

Сильні сторони: практичний розум, добра душа, профі у своїй справі, є власна думка, якій вірна
Слабкі сторони: занадто консервативний, не схильний приймати інші думки, нові віяння. Навколишні можуть відзначати певну обмеженість

Характеристика чоловіка-Собаки

Надійне плече для коханої, добрий друг для оточуючих. На роботі його цінують, але найчастіше це грамотний виконавець. Керівну роль який завжди готовий прийняти. Кар’єра — не найголовніше в його житті, тому працювати цілодобово, щоб досягти успіхів на заздрість маминим подругам, не буде. Але йому важливо зуміти забезпечити своїй сім’ї та близьким все необхідне. Цінує комфорт, стабільність та добру компанію. Зазвичай цей чоловік ідеально вписується у сімейне життя, він не бігатиме за спідницями. Вірність йому само собою зрозуміле.

Advertisement

Багато залежить від стихії. Чоловік, народжений на рік Металевого Собаки, буде більш рішучий, важливий і відважний. Земля та Дерево дарують спокій, врівноваженість, а й деяку флегматичність. Вогонь же надає імпульсивності, цілеспрямованості та активності. Земляні Собаки не надто романтичні, близькі часом навіть докоряють їх за черствість та байдужість. А ось Водяні — дуже чуйні та уважні чоловіки, романтики та приємні компаньйони. Але їм не вистачає твердості характеру.

Характеристика жінки-Собаки

Така особа приваблює незалежністю своїх поглядів та висловлювань, вміє підтримати розмову та пожартувати до місця. Комунікабельна і приваблива. Здається часом, що їй ніхто не потрібен і вона самодостатня особистість. Все так, проте цій жінці потрібен партнер. Причому сильна, вольова людина, яка вміє приймати рішення та позначити перспективи.

Для чоловіка жінка-Собака стане вірним другом, коханою дружиною, дбайливою матір’ю дітям та ідеальною господаркою. Втім, сховати її на кухні назавжди не вийде: Собаці потрібно чимось займатися, наприклад, розводити кактуси або періодично вибиратися в гори з клубом альпіністів. Якщо вдасться зберігати баланс, жінка-Собака буде щасливою.

Дитина, народжена на рік Собаки

Зазвичай чужі люди радіють цьому малюкові: який слухняний, розумниця. Але вдома ця дитина може перевертати все з ніг на голову. Тому батькам варто виявляти суворість, але не карати малюка марно.

З пелюшок Собака має бачити в батьках певний стандарт поведінки. Ось так робити правильно і добре, а так ми робити не будемо, бо це шкідливо для здоров’я, природи чи оточуючих.

Advertisement

Батьки повинні показувати, що вони точно знають чого хочуть від життя і знають, як цього добиватися. Демонструючи це дитині-Собаці, не потрібно нав’язувати їй свої бажання. Корисно запитувати, чого він хоче, як планує цього домагатися. Хочеш танцювати, як показують по телевізору? Тоді сходимо на пробний урок у сусідньому дитячому клубі. Чи не сподобалися латиноамериканські танці? Можемо скуштувати хіп-хоп.

Якщо не надавати дитині можливостей і не розповідати про світ, їй буде важче пізнати себе та свої інтереси, розкрити таланти.

Собака у різних сферах життя

Китайський знак Собака у різних сферах життя

Усі гороскопи оспівують Собаку у ролі надійного друга. Але для когось Собака — коханий, а для когось — суворий шеф. Пройдемося по різних сферах, щоб подивитися, як поводиться людина цього знака в різних ситуаціях.

Собака в коханні та шлюбі

Цим людям навіть найяскравіша тусовка ніколи не замінить теплоти домашнього вогнища. Тому Собака – прекрасний, дбайливий, люблячий та вірний партнер. Але якщо вам важливо, щоб кохана людина постійно дивувала, була готова до експериментів і подвигів, Собака — не найкращий варіант. Вона більше цінує стабільність та спокій.

Собака у дружбі

Недарма у світі стільки книг і фільмів, що оспівують собачу відданість. Людина, народжена в рік Собаки, справді добрий друг, готовий завжди прийти на допомогу. І не важливо, що треба зробити: привезти вночі каністру з бензином на трасу, забрати дитину з садка чи допомогти доїсти торт від дня народження, — Собака обов’язково відгукнеться.

Advertisement

Собака в роботі та кар’єрі

Відповідальний підхід, старанність та підтримка командного духу — за це Собаку цінує керівництво та поважають у колективі. Собака не готова гризти горлянки конкурентам за тепле місце, у неї інший підхід. Щодня демонструючи добрі результати, ігноруючи скандали та інтриги та не ігноруючи травневі суботники, Собака поступово завойовує довіру начальства. І одного чудового дня може очолити відділ. Напрочуд іншим співробітникам.

Періодично Собаку можуть відвідувати ідеї все кинути та розпочати власний бізнес. Все можливе, але потрібна потужна підтримка близьких. А якщо ні, то всі геніальні ідеї ризикують залишитися на папері або в голові.

Відмінні перспективи для Собаки можуть відкритися у сфері здоров’я та медицини, а також у сфері юриспруденції та політики.

Собака та здоров’я

Зазвичай собака не скаржиться на здоров’я. По-перше, нити і скаржитися їй нехтує, а по-друге, у неї дуже багато різних справ, щоб страждати ще якимись болячками.

Як правило, у Собак міцний імунітет, він добре переносить застуди, якщо вони раптом трапляються. Але може уникнути професійних «болячок». Не варто надто старатися на службі. Якщо сидяча робота, важливо періодично влаштовувати собі розминку. Якщо доводиться щось робити руками – не забувайте про масаж та корисні процедури. Не нехтуйте повноцінними обідами у перервах та вітамінно-мінеральною підтримкою організму в періоди здачі звітів.

Advertisement

Рекомендаціями для Собак поділилася професійний астролог Андреас Нірковус:

Насамперед, Собакам слід подбати про свої нерви та психіку. Менше переживати і злитися, відвідувати психолога, якщо накопичилося багато приводів для занепокоєння, пити заспокійливі трав’яні чаї та настоянки. Тільки самим без фахівця краще нічого собі не призначати, оскільки шлунково-кишковий тракт — досить вразлива зона та її здоров’я легко підірвати.

Можливо, слід споживати менше м’яса, особливо не натуральні варіанти на кшталт ковбаси. Краще перейти на дієтичне – курку та індичку. А якщо мучить зайву вагу, не тягніть із зверненням до дієтолога. Собаці важливо берегти нюх, зір і слух, тому намагайтеся не застуджуватись і тримати тіло в теплі. Не читайте у темряві чи на ходу. І з’їжджайте подалі від сусідів із перфоратором, галасливих трас та гучних родичів, які також нехило підривають нервову систему. Проводьте більше часу у спокої на природі.

Сумісність Собаки з іншими знаками

Собака – ідеальний друг і партнер. А хто відіграє цю роль у її житті? Теж Собака чи краще звернути увагу на інші знаки?

Найкомфортніше Собаці буде, на диво, з Котом (він же Кролик). Замість того, щоб жити як кішка із собакою, ці двоє зрозуміють один одного не гірше, ніж герої мультфільму «Кошеня на ім’я гав», — зазначає астролог Андреас Нірковус. — На другому місці прекрасний незалежний Кінь, яким Собака зможе стати відданим другом, як у коханні, так і в роботі. І, нарешті, Тигр. Він ніколи не залишається байдужим до представників цього чудового знака і мають хороший шанс побудувати гармонійні стосунки.

Advertisement

А тепер розглянемо усі можливі варіанти.

Собака-Щур

Для обох знаків важливі сім’я, будинок, близька за духом людина поруч. Якщо при першому спілкуванні їм вдасться знайти точки дотику, зійтися в якихось важливих речах, ставлення до життя, у парочки все може вийти. Пацюк цінуватиме відданість Собаки та відкриє свою душу, а партнер буде зачарований її живим розумом та здатністю створювати затишок удома.

Єдине, що може завадити їм — деяке суперництво. Обидва знаки мають потужну енергію, яка може бути і агресивною. Якщо і Собака, і Пацюк живуть повноцінним життям, днями безперервно пропадають на роботі, в спортзалі і кожен захоплений якимсь хобі, їм не залишиться сил сперечатися і лаятися вдома. Та й не люблять вони роздмухувати конфлікти на порожньому місці. Навіщо, якщо можна розпалити вогник у затишній спальні?

Собака-Бик

Як це буває: закохався, а потім наче пелена з очей — і що мене зачепило? Історія про цих двох. Навіть якщо Собака і Бик зачарують один одного при знайомстві, подальші стосунки будуть будуватися зі скрипом. І то виключно за великого бажання один одного. Незважаючи на те, що Собака цінує сімейні зв’язки, у цьому їй далеко до Бика. Ну, правда, які грядки, якщо там другу треба допомогти новий телевізор до дому донести?

Але якщо Бик не намагатиметься тримати Собаку на прив’язі, а зверне увагу на більш цікаві речі, може вийти рівний стабільний союз.

Advertisement

Собака-Тигр

Хороша сумісність. Малоймовірно, що це буде кохання з першого погляду, але коли ці хлопці «розсмакують» один одного, оцінять переваги партнера повною мірою і в усіх ситуаціях, їх вибір буде більш ніж обґрунтований.

Між іншим, Тигр — один із найкращих варіантів «половинки» для Собаки. Він буде провідним у цій парі та не обов’язково явним лідером. Можливо, «смугастий» підспудно спонукатиме Собаку до подвигів, відкриватиме перед нею горизонти і подаватиме позитивний приклад.

Цей союз будується на взаємоповазі та компромісах, підтримці та чесності. Це, в першу чергу, добрі друзі, але на такому ґрунті може вирости найміцніше кохання.

Собака-Кролик

Блики багаття, ароматний чай та задушевні розмови – найкращий антураж для цієї парочки. Кожен з них може скласти приємну компанію для іншого, може навіть вийти цілком вдалий дружній союз або творчий дует на роботі. Але бурхливий роман із широкими перспективами — не їхній випадок. Ні, пристрасні почуття між Собакою та Кроликом цілком можуть спалахнути. Але вогник, як ми знаємо, треба підтримувати, а ці двоє забули подбати про дрова та вогнів.

Тим не менш, Собаці, яка любить спокій та стабільність, для сімейного життя найкраще підійде Кролик.

Advertisement

Собака-Дракон

Пам’ятаєте цю драматичну історію зі шкільних уроків геометрії про дві прямі, які ніколи-ніколи не перетнуться? Так схематично можна зобразити історію Собаки та Дракона. Перший — практична і навіть дещо приземлена людина, друга — прагне вгору, подивитися, що за обрієм і, звісно, ​​показати себе у всій красі. Дракону потрібний успіх, софіти, захоплення оточуючих. Собака втомиться весь час підстрибувати, прямуючи за партнером, і рано чи пізно зрозуміє: не для нього в духовці рум’яниться шарлотка.

Собака-Змія

І тут може скластися гармонійний тандем. Змія чесна та готова ділитися з близькими житейською мудрістю. Собака це цінує і платить своєю відданістю та щирим інтересом до справ та думок партнера.

Головне – не втратити баланс. Підтримувати один одного Собака та Змія вміють, але все може зіпсувати банальне ревнощі. Якщо двоє, особливо Змія, довірятимуть один одному і навчаться не влаштовувати сцен на порожньому місці, бабусі на лавочках зворушливо складатимуть долоні, дивлячись на цю пару.

Собака-Кінь

Це може здатися дивним, але Кінь вважається родинним знаком Собаки. Вони різні, але при цьому не дратують одна одну цією «схожістю». Кінь у цій парі відповідає за романтику та ласку, і навіть якщо їй бракуватиме тепла від партнера, її власного вистачить на двох із головою. Собака цінує, що нею не намагаються зневажати і командувати, при цьому Кінь може якось ненав’язливо підштовхувати Собаку до розвитку і додає оптимізму в її життя.

Собака-Вівця

Один із найкращих варіантів для союзу. Собака та Вівця схожі темпераментом, розуміють один одного з півслова і щоб почуватися чудово, їм не потрібно постійно про щось говорити.

Advertisement

Єдине, що яскравим цей тандем не назвеш. Навколишні люблять цю пару за вміння створювати приємну, спокійну та доброзичливу атмосферу, тому вони можуть мати велику компанію «друзів сім’ї».

Але все не так вже й ідеально: партнери часто роблять дрібні словесні сварки і лайки. Але це додає лише різноманітності в їх спокійне розмірене життя.

Собака-Мавпа

Вони такі різні, що нікому й на думку не спаде поставити цих хлопців у пару. Проте може вийти яскравий і неординарний дует. Собака подарує Мавпі пару добрих слів, допоможе порадою та вкриє теплим пледом. А Мавпа додасть яскравих барв у врівноважене життя Собаки. Звичайно, великого кохання може і не статися, але кожен з них не проти мати такого приятеля, сусіда чи колегу на роботі.

Собака-Півень

Відносини із серії «приборкання норовливого». При цьому роль приборкувача (або краще вихователя) бере на себе Собака. Проте Півень, хоч і може здатися податливим матеріалом для ліплення, але не так простий. І його теж можуть виводити з себе характерні риси Собаки: надмірна практичність, любов до моралі, часом песимістичність.

Однак якщо обидва перестануть чіплятися один до одного, а приймуть усі плюси та мінуси партнера, ці стосунки можуть зрости до знаменної ювілейної дати.

Advertisement

Собака-Собака

Два Собаки — це вже зграя. Вони цінують один одного, між ними панує порозуміння, легкість у стосунках. Але якщо справа не торкнеться особистих інтересів один одного. Можете собі уявити, що буде, якщо дві собачки знайдуть одну кісточку? Втім, вони незлобиві і швидко забувають про свої дріб’язкові чвари. Адже все-таки куди краще жити у світі, а особливо якщо поруч такий затишний теплий бочок.

Собака-Кабан

Відносини у цій парі будуються на чесності та безкорисливості. Кабану легко зачарувати Собаку, розважити її та додати позитиву, а натомість вона подарує йому відчуття безпеки та повної довіри. Це хоч і незвичайні, але цікаві для кожного. І навіть якщо вони продовжаться недовго, у кожного залишаться теплі спогади один про одного.

Собака по знаку зодіаку

Зрозуміло, що всі народжені у Рік Собаки не будуть однакові. Адже не можна забувати про знаки Зодіаку. Пройдемося всім разом з нашим експертом. Астролог Катерина Дятлова розповіла, чим примітний Собака-Телець, а про що варто потурбуватися Собаці-Деві. Шукайте свій знак нижче.

Собака-Овен

Цей відважний добувач не бояться будь-якої роботи, яка могла б привести його до поставленої мети. Спортивний, амбітний, завжди сміливо заявляє про себе і зазвичай знає, чого хоче. Але нерідко поспішає, через що робить непоправні помилки.

Собака-Телець

Незважаючи на харизму, чарівність, помітну породисту зовнішність та яскраво виражений артистизм, у цих людей рідко виходить пробиватися до вершин самостійно, тому що їх не завжди сприймають всерйоз. Тому Собаки-Тільці потребують партнерства з успішними людьми. Вони можуть стати музами, компаньйонами та натхненниками — в обмін на власний поступ за допомогою такого партнера, який вимагає від них відповідати потрібному образу.

Advertisement

Собака-Близнюки

Така людина завжди знайде привід для обговорення, суперечки чи захоплюючої розповіді. У нього в загашнику безліч незабутніх історій і прекрасна харизма, щоб співрозмовник із задоволенням слухав і всерйоз захоплювався його ідеями. Але з подібними людьми буває складно дискутувати — вони перегавкають будь-кого. Зате до безпам’ятства закохані у свою справу, якщо вона дозволяє подорожувати і робити різноманітніше їхнє життя.

Собака-Рак

Відданий родині, корінням, Батьківщині. Бере від них максимум можливостей та талантів. Намагається багато в чому радитись із близькими. Прагне бути центром подій і прославляти свій рід, який його живить. Любить увагу і похвалу, заради них готовий багато на що. Творча особистість, має гарний смак. Чого б не торкнувся — все вмить стає популярним. Але до старості цей собака завжди щеня, в сенсі залишиться трохи дитиною.

Собака-Лев

Любить привертати увагу та розбурхувати громадськість своїм нестандартним креативом. Не боїться здатися смішним, тому що плює на чужу думку і часом ходить у цьому питанні вістря ножа. Може жорстко самостверджуватись за рахунок інших. Зазвичай любить дітей, оскільки сам у житті залишається дитиною.

Дитячі травми позначаються на його поведінці та у дорослому віці. Величезний вплив на розвиток такої особистості надає сім’я, в якій він ріс. Легко стає центром у будь-якій зграї.

Собака-Діва

Компанейська, товариська і добра людина, яка прагне опікуватися та підтримувати всіх членів своєї команди, сім’ї чи братства. Вибрана ним справа нерідко стає успішною та прибутковою завдяки вродженій працьовитості та бажанню нести користь. Правда, часом він так багато на себе бере, що може нашкодити своєму здоров’ю або розпорошитися, не виконавши обіцяне. Може зазнатись, почати діяти з розрахунку і тим самим привернути до себе неприємності. Навколо нього завжди багато дивних чуток та небилиць.

Advertisement

Собака-Терези

Вміє подобатися людям, бо волелюбність та незалежність не заважають йому прислухатися до чужої думки. Справжній друг та надійний компаньйон. З такою миролюбною людиною легко йти по життю сміючись. У біді ніколи не покине, бо принциповий та милосердний. При цьому економний та раціональний. Великий любитель та колекціонер приємних запахів. А ось у їжі аристократична порода цього Собаки зі своїм ніжним шлунком вкрай перебірлива.

Собака-Скорпіон

Досить важка за характером людина, здатна йти головами заради своїх цілей, не думаючи про почуття інших людей. Він не любить програвати, багато трудиться заради перемоги і заслужено її здобуває. Навколишнім видається дуже правильним, доброзичливим та благородним. Здібним та інших навчити, як жити правильно. Любить роздавати поради та служити прикладом. Однак під білим пальто святої овечки може ховатися вовча паща.

Собака-Стрілець

Той тип людей, який добре розуміє, що чим важче у навчанні, тим легше буде у бою. Тому старанно навчається багатьом речам одразу і поважає наставників, які завжди виділяють його. За вдачею — вимогливий перфекціоніст, боїться помилятися, тому що оточуючі справді не пробачають йому помилок чи слабкості, довго нагадуючи фіаско. А чужа думка йому важлива.

Собака-Козеріг

Талановита і віддана своїй справі людина з добре розвиненим слухом. Серед таких багато кар’єристів, які досягають успіхів завдяки природному чуття та посидючості, а також передчуванню актуальних тенденцій. Ці люди часто випереджають свій час.

Собака-Водолій

Доля рідко сюсюкається з цими людьми — зазвичай одразу кидає на свавілля без жодної допомоги, щоб ті самі навчилися нести відповідальність за себе та своїх близьких. Це змушує їх швидко подорослішати, розкріпачитися, стати дуже хоробрими та самостійними. Вони часто опиняються у потрібний час у потрібному місці та охоче приймають подарунки долі. Не можуть сидіти без соціальної реалізації.

Advertisement

Собака-Риби

Трохи Хатіко — як і всі собаки, віддані своїй справі, але й дуже відомі. Іноді настільки сильно віддається ідеї, що буквально жертвує собою в ім’я найвищих цілей та колективних завдань. Але якщо його вкладення не цінують настільки високо, наскільки він очікував, починає впадати в депресивний стан.

Знаменитості, народжені на рік Собаки

Дерев’яні Собаки: Юрій Гагарін.

Металеві Собаки: Ума Турман, Наомі Кемпбелл, Метт Деймон, Дмитро Брекоткін.

Земляні Собаки: Мадонна, Шерон Стоун, Майкл Джексон.

Водяні собаки: Джек Керуак, Чарльз Браун.

Advertisement

Вогняні Собаки: Фредді Мерк’юрі, Джордж Буш, Стівен Спілберг, Лайза Мінеллі, Сільвестр Сталлоне.

Популярні запитання та відповіді

Відповіли на найпопулярніші запитання про Рік Собаки.

Коли буде найближчий рік собаки?

— Чекати ще довго: наступного року Собаки розпочнеться у лютому (ми ж говоримо про китайський календар) 2030 року. А ось попередній рік Собаки запам’ятали багато шанувальників спорту: у 2018 році відбувся Чемпіонат світу з футболу.

Які знакові історичні події відбувалися за рік Собаки?

— 1910 року в Китаї заборонили рабство, а Чорногорія проголосила свій суверенітет. 1922 року відбулася знакова для нашої країни подія — утворився СРСР. 1946 року пройшло перше засідання ООН, де представили 51 країну-учасника. У 1970 році набув чинності Договір про нерозповсюдження ядерної зброї, а у Великій Британії розвалилася легендарна група The Beatles. А у 2018 році Росія вперше приймала у себе Чемпіонат світу з футболу.

Що приносить удачу Собаці?

Успіх Собаці приносить червоний, зелений та фіолетовий кольори, серед чисел варто звертати увагу та вибирати 3, 4 та 9, а кавалерів просіть дарувати вам троянди, — каже астролог Андреас Нірковус. — І якщо бажаєте вирушити кудись у подорож, то схід чи північний схід є найбільш вдалими напрямками, де можна і любов зустріти, і робочі процеси налагодити, а найголовніше — упорядкувати своє здоров’я, ментальне, фізичне та духовне. Серед тварин слід віддавати перевагу кроликам і для спільного життя за китайським гороскопом вибирати цей же знак.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве