Connect with us

Гороскоп

Рік Свині (Кабана) – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Свині (Кабана) – характеристика знака за східним календарем

Недарма традиційні скарбнички роблять у вигляді свині: з часів Стародавнього Китаю свиня вважається символом достатку. Чи має це зв’язок з людьми, народженими в рік Свині, і що ще можна сказати про цей знак — розуміємо разом із професійним астрологом

Свині (Кабани) народилися у наступні роки: 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019.

Зміст статті

Що символізує Свиня у китайському гороскопі

Тип особистості: союзник
Сильні якості: благородство, працьовитість, дружелюбність, товариськість
Слабкості: меркантильність, скрупульозність, схильність драматизувати
Найкраща сумісність: Собака, Тигр
Камінь-талісман: агат, корал, місячний камінь, топаз
Кольори (відтінки): червоний, жовтий
Квіти: лаванда, гортензія
Щасливе число: 2, 5, 8

Які роки припадають на рік Свині (Кабана)

Існує кілька стихій, що дають певні характеристики народженим. Подивимося яка стихія правила у який рік.

Період Стихія
30 січня 1911 – 17 лютого 1912 Металева свиня
16 лютого 1923 – 4 лютого 1924 Водяна свиня
4 лютого 1935 – 23 січня 1936 Дерев’яна свиня
22 січня 1947 – 9 лютого 1948 Вогняна Свиня
8 лютого 1959 – 27 січня 1960 Земляна свиня
27 січня 1971 – 14 лютого 1972 Металева свиня
13 лютого 1983 – 1 лютого 1984 Водяна свиня
31 січня 1995 – 18 лютого 1996 Дерев’яна свиня
18 лютого 2007 – 6 лютого 2008 Вогняна Свиня
5 лютого 2019 – 24 січня 2020 Земляна свиня
23 січня 2031 – 10 лютого 2032 Металева свиня
10 лютого 2043 – 30 січня 2044 Водяна свиня

Які Свині (Кабани) бувають

Людей, народжених у рік Кабану, поєднує працьовитість, товариськість та прагнення жити на широку ногу. Але не можна сказати, що такі однакові всі люди цього знака. Розкажемо, які Кабани бувають, як впливає на їх характер та звички стихія, під символом якої вони народилися.

Водяна Свиня (Кабан)

Добродушний, спокійний, може бути мовчазний і непомітний – поки не прийде час побалакати і повеселитися. Людям приємно перебувати в компанії такої славної людини. Вони не чекають від нього неприємних несподіванок. Ображати, підставляти чи ще якось засмучувати оточуючих Водяний Кабан і справді не стане, але повести себе непередбачено, без шкоди для інших — може. Зате ось йому варто побоюватися людей із поганими помислами. Цей тип Кабанчиків схильний бачити в оточуючих тільки добрий і може не помічати, як їм маніпулюють. Тому Водяна Свинка дуже потребує вірних друзів та надійного партнера. А ще для цієї людини вкрай важливою є сім’я — це тил, де можна сховатися і пережити життєві негаразди.

Advertisement

Сильні сторони : товариськість, доброзичливість, безконфліктність, вміння відчувати, що потрібно іншим людям
Слабкі сторони : наївність, висока довірливість, може надмірно потурати своїм бажанням, неквапливість

Дерев’яна Свиня (Кабан)

Відповідальність, щирість та розвинений інтелект — завдяки цим своїм особливостям Дерев’яний Кабан стає незамінним фахівцем у будь-якій організації. Єдине, що може перешкодити командній роботі — його небажання приймати іншу думку, протилежну йому. Порадники цій людині не потрібні і вона наполягатиме на своїй — навіть якщо потім доведеться все переробити.

У дружніх та любовних стосунках цей персонаж також не завдасть проблем партнерам. На нього завжди можна покластися, він чесний і при цьому вміє співпереживати. Не ставитиме свої інтереси вище за інтереси дружини/чоловіка/приятеля, але є проблемка: він переконаний, що знає, як краще буде для інших. І доведеться постаратися, щоб переконати його у протилежному.

Сильні сторони : обов’язковість, уміння доводити все до кінця, дружелюбність, впевненість у собі, уміння співчувати іншому
Слабкі сторони : його складно переконати, авторитарність, не прислухається до чужої думки

Вогняна Свиня (Кабан)

Стихія вогню надає цим людям яскравості, аніж вони й відрізняються від інших побратимів, які частіше залишаються непомітними у великій компанії. Вогняні Кабанчики теж відповідально підходять до будь-якої справи і часом навіть занадто, перетворюючись на справжніх фанатиків. Їх не лякають труднощі, але якщо зникла зацікавленість у якійсь справі, пиши пропало: Кабан не посоромиться все кинути і почати щось інше.

Advertisement

Невичерпний оптимізм та енергія – найкращі помічники для цього знака. Для Вогняної Свинки, як і його побратимів, важлива матеріальна складова. Але ця людина дбає не так про себе, як про своїх улюблених людей. Для сім’ї, для партнера Вогненний Кабан готовий повертати гори. Але йому важливо, щоб це було гідно оцінено.

Сильні сторони : енергійність, оптимістичність, уміння бути лідером і гуртувати людей, відважність
Слабкі сторони : зарозумілість, марнославство, іноді агресія, нездатність вчасно зупинитися

Земляна Свиня (Кабан)

Один із найзрозуміліших знаків. Земляна Свиня знає, чого хоче і як цього досягти, вміє дати гарну пораду та допомогти іншому. У цієї людини все йде за планом, без якихось суттєвих стрибків. Він прагне неймовірних висот: тому якихось великих звершень чи казкового багатства не досягає, а й ризик провалитися на дно мінімальний. Стабільність – ось що важливе для Земляного Кабана.

Разом з тим, вони вміють справлятися зі стресом, швидко розуміти та знаходити вихід із будь-якої ситуації. І, по суті, Земляні Кабани — лідери. Навіть, якщо здається, що це не так. А ще це дбайливі та добродушні люди, вірні друзі та добрі сім’янини.

Сильні сторони: вміння все розпланувати, гнучкий розум, практичність, чуйність
Слабкі сторони: повільність, меланхолійність, нездатність діяти рішуче, йти на ризик

Advertisement

Металева свиня (Кабан)

Ще один екстраверт серед побратимів, як і Вогняна Свиня. Цей персонаж точно не залишиться поза увагою: він товариський і любить посміятися, діє сміливо, розмірковує голосно — часом йому можуть нарікати на грубість і неотесаність. Але Металевого Кабана нічого не може збентежити.

Цей знак рішучий, але обережний і послідовний у діях: він порахував і продумав. Тому будь-які справи у Металевої Свинки сперечаються.

Він — відкрита душа, при цьому важко розглянути мінуси в інших людях. Всі здаються йому кращими і простішими, ніж є насправді — через це він може отримувати проблеми від ворогів чи не найнадійніших «друзів». Однак вступати в конфлікт з ним загрожує: образившись, добра Свинка перетворюється на запеклого Кабана.

Сильні сторони : рішучість, практичність, вміння постояти за себе, товариськість
Слабкі сторони : надмірна довірливість, прямолінійність іноді перетворюється на грубість

Характеристика чоловіка-Свині (Кабана)

Сильна і відважна людина, вона ніколи не буде крутитись і брати участь в інтригах. Не приховує своїх планів навіть від ворогів та потенційних конкурентів. З одного боку, цим він наражається на ризик стати обдуреним, але з іншого — вороги можуть зовсім не чекати такої позиції. До того ж, Свиня має неабиякий розум і вміє грамотно скласти не тільки план А, а й план Б, плюс ще парочку про запас.

Advertisement

Цей чоловік нечасто стає зіркою в компанії, але він приємний у спілкуванні, ввічливий, вміє поспівчувати і дати добру пораду. Тому люди самі тягнуться до нього — із таким приятелем комфортно. І щастя тій жінці, яку обере Кабан у партнерки. Він намагатиметься зробити все, щоб його кохана була щаслива і не знала негараздів, у тому числі матеріального характеру.

Характеристика жінки-Свині (Кабана)

У цієї жінки зазвичай широке коло спілкування, що не дивно: вона вміє підтримати розмову, не любить пліткувати за спиною, безконфліктна, весела і доброзичлива. Жінці-Кабану не потрібно вдаватися до якихось хитрощів, щоб привернути до себе увагу: вона і так випромінює неймовірну чарівність.

Безліч різних інтересів та гарне почуття гумору — ці її відмінні риси стануть у нагоді жінці-Кабану не тільки в особистому спілкуванні, а й у становленні на професійній ниві. Начальники вподобають, колеги душі не сподіваються. А вільний час жінка-Кабан присвячуватиме своїй родині та створенню затишку в будинку.

Дитина, народжена в рік Свині (Кабана)

Допитливий та добрий. Він завжди поступиться іграшкою і підійде втішити малюка на дитячому майданчику. Маленькі Кабанчики не вміють розпізнавати зло, тому батькам важливо з самих пелюшок навчити їх основним правилам: наприклад, що не можна нікуди йти з незнайомою людиною.

Ці діти довірливі та наївні, тому оточуючі можуть думати, що вони дурні. Але тим приємніше спостерігатиме батькам, як відвисне щелепа у насмішників, коли вони дізнаються про успіхи вчорашнього скромного школяра-Кабана.

Advertisement

Свиня (Кабан) у різних сферах життя

Характеристика китайського знаку Свиня (Кабан) у різних сферах життя

Свиня в коханні та шлюбі

Може довго перебувати у пошуку своєї половинки. Але це нормально: адже Кабан шукає партнера на все життя. Це дбайлива і вірна своїй пасії людина, вона пеститиме і плекатиме свою любов, намагатиметься догоджати кожному примхові.

Свиня буде прекрасним чоловіком чи дружиною, це той самий випадок, коли “все в сім’ю”. Людина цього знака намагатиметься забезпечити комфорт та затишок у будинку, безбідне майбутнє дітям. Єдине, що може дещо псувати ідеальну картинку – це авторитарність Кабана та періодичні спалахи гніву. У такі моменти краще триматися якнайдалі, чекати недовго доведеться: Свиня швидко відходить.

Свиня у дружбі

Хороший друг: надійний, вірний, завжди прийде на виручку і прямо скаже – чи йде вам ця зачіска чи ні. Ця людина не проїде повз, якщо хтось встав на трасі з аварійками або якщо бабусі не вистачає 10 рублів на касі.

Свиня добродушна і не буде з вами сваритися через дрібниці. У разі наростання градуса конфлікту ця людина швидше просто уникатиме вас. І щоб дружба не розвалилася, вам, мабуть, доведеться зробити перший крок. Причому заздалегідь продумати тактику розмови: криків та образ миролюбний Кабан не зазнає.

Свиня в роботі та кар’єрі

Кабан виконавчий та відповідальний трудяга. Він готовий докласти чимало зусиль, щоб зробити план або закінчити проект у термін і, звичайно, більше заробити. Кабан не стане експериментувати: якщо він вирішив продавати смартфони, то він вивчить всю нішу, всі особливості і пройде шлях від продавця в салоні стільникового зв’язку до власника власної торгової мережі.

Але, звісно, ​​якщо він не втратить інтересу. А ще, якщо кар’єра чи бізнес віддалятиме Кабана від родини, він готовий буде стримати свої амбіції.

Advertisement

Свиня та здоров’я

Кабан часто не знає заходів — це може серйозно позначатися на здоров’ї, насамперед на функціонуванні ШКТ. Але в деяких випадках йдеться не тільки про непрохідне бажання поласувати смачненьким. Кабан може бути схильний і до інших пристрастей, тому йому краще знайти собі здорове хобі, яке задовольнятиме прагнення жити в задоволення.

Сумісність Свині (Кабана) з іншими знаками

Природна товариськість дозволяє Свині взаємодіяти з будь-якими людьми в різних ситуаціях. Але з кимось їй простіше, а з кимсь буде складно знайти точки дотику.

Свиня-Щур

Ці двоє можуть знайти один одного на вечірці у друзів: обидва мають безліч знайомих, обидва блищать чарівністю — як не «зачепити»? Але чи є перспектива у їхнього флірту? Не факт. Пацюк надто спритний і вже на цій же вечірці його увагою може заволодіти хтось інший. Але якщо відносини затягнуться, у пари може вийти чудовий союз. Вони обоє люблять комфорт, жити на широку ногу, товариські. А Пацюк зможе відвадити від свого надто довірливого партнера людей із нечистими помислами.

Свиня-Бик

Спокійна парочка, ніщо не порушить рівноваги в цих відносинах: за вікном може вирувати буря, а Свиня та Бик попиватимуть чайок. Щоправда, такі посиденьки рідкісні: обидва пропадають на роботі, намагаючись досягти успіхів, зокрема, звісно, ​​матеріальних. Адже запланували відпустку на Мальдівах, та й машину поміняти час — бо вже непристойно на цій їздити. Але часом Кабан повертається додому, розраховуючи поринути в обійми коханої людини, але зустрічає її лише голодний кіт. Так-так, Бик все ще на роботі. А ось і вечірку пропустили, бо Бику не хочеться вилазити з піжами: вдома ж краще! Чи довго витримає таке чуттєва та товариська Свиня? Зате обидва чесні один з одним — і це допоможе вести розумні діалоги та зберегти стосунки, якщо обидва справді хочуть.

Свиня-Тигр

Здавалося б: зубастий хижак та добродушна довірлива свинка. Але це у природі. А якщо ми говоримо про гороскоп, виходить чудове поєднання. Обидва – красені (у всіх сенсах), вміють отримувати задоволення від життя, обидва досить відверті.

Advertisement

Насамперед, вони нерозлучні друзі. А якщо обидва зачепили один одного ще чимось, цій амурній історії позаздрить будь-хто. Смугастий відповідатиме за пристрасть, організовуватиме спільні пригоди, а ніжна Свиня забезпечить улюбленому хижакові ласку та відчуття чарівництва у стосунках. До того ж, Тигр зможе вберегти свого партнера від ворогів та хитрунів, бо бачить людей наскрізь. За потреби і ікла покаже.

Свиня-Кролик

З боку цей альянс видається ідеальним: обидва такі культурні, усміхнені, привабливі. Вдома у пари постійно звучать голоси гостей — але це не галасливі тусовки, після яких місцевий дільничний подумує виїхати до санаторію. Це приємні посиденьки з домашньою випічкою та настали.

Але Кабану може бракувати веселощів. І якщо Кролик періодично складатиме компанію своєї пасії, причому без кислої міни, а часом відпускати Свиню повеселитися з друзями/подругами, їхні стосунки будуть тільки міцнішими.

А ще для цієї пари важлива інтимна складова: якщо у сексі їхні бажання та можливості зійдуться, то і… чергову вечірку Кабан може легко пропустити.

Свиня-Дракон

Занадто різні, щоб пережити разом не лише складні життєві перипетії, а й навіть простий шопінг. Дракон у цій парі тягтиме ковдру на себе, вимагатиме захоплення та сніданок у ліжко. Але якщо з останнім Свинці впоратися нескладно (тим більше, що вона із задоволенням приєднається), то в іншому їй може бути дискомфортно. А згодом і взагалі виведе з себе: Кабан знає собі ціну і не дозволить витирати ноги.

Advertisement

Але якщо обидва навчаться миритися з «заскоками» один одного, поважати партнера і зважати на його інтереси, вони доберуться і до РАГСу, і до рубінового ювілею весілля.

Свиня-Змія

Навіть якщо вони зможуть зачарувати один одного, згодом ставатиме все ясніше: щось не складається. Вони не схожі, і протилежні, щоб доповнювати одне одного. Вони просто різні.

Але, як ми знаємо, життя не приймає жодних правил. Тому є й ці два шанси. Якщо Кабан зможе примиритися з лідерською, навіть дещо «батьківською» манерою спілкування Змії, він буде винагороджений порцією її мудрості. З таким партнером дуже зручно рухатися вперед: Змія і в бізнесі підкаже, і в поході вихід із лісової хащі знайде без компасу.

Свиня-Кінь

У період зародження відносин це може бути гарний і пристрасний зв’язок: вони запально фліртуватимуть, а коли справа дійде до першого сексу, зможуть приємно здивувати один одного.

Однак пізніше, коли на перший план виходить взаємоповага, спільні цінності та прагнення, починаються проблеми. У Свині та Коні не лише темпераменти відрізняються, а й погляди на життя, думки про важливі її складові. Бесіди зриваються на суперечки (чого миролюбний Кабан старанно уникатиме і засмучуватиметься втихим). А ще великий ризик, що Кінь додаватиме перчинки, в цій ситуації зовсім не потрібна, розбещуючи партнерові душу надмірною ревнощами.

Advertisement

Свиня-Коза (Вівця)

При знайомстві вони справляють приємне враження один на одного, їм легко порозумітися, в процесі бесіди Свиня і Коза постійно підтакують один одному. А потім думають: є ж у світі люди, які мене розуміють із півслова. Із цього все і починається.

Парочка любить проводити час у компанії один одного, поважає думку партнера та його інтереси. Вони люблять будувати плани, обмірковувати новий інтер’єр для їхнього майбутнього «гніздечка» та вибирати на карті місця, в які вирушать. Ось тільки з часом Кабан починає розуміти: нічого не змінюється. Козу треба спонукати до звершень, а Свиня не завжди знаходить потрібні важелі, та й взагалі може зрозуміти, що не дуже їй це потрібно.

Свиня-Мавпа

Ці двоє можуть створити яскравий, але не без шорсткостей, альянс. Але тим цікавіше — надто ідеальні стосунки часом нудні.

Вони позитивні, товариські, Кабан знає, як зробити їхнє життя приємнішим, а Мавпа вміє легко знаходити вихід зі складних ситуацій. Наскільки міцним виявиться цей союз, залежатиме від того, чи готові партнери миритися з бажанням іншого маніпулювати та лідирувати. Крім того, у них трохи різна «температура горіння»: Свиня цінує теплоту, ніжність, а Мавпі потрібна палкість і вир пристрастей. Чи зможуть вони знайти баланс?

Свиня Півень

Півень легко може заволодіти увагою Свині за рахунок своєї привабливості, інтелекту, уміння подати і те, й інше. Чарівна Свиня теж може сподобатися Півню, але, що важливіше — зуміє вразити його своєю відвертістю. Чим звичайне коло спілкування Півня балує нечасто.

Advertisement

Їх союз може стати міцним і довговічним за умови, що обидва прагнуть одних цілей. Кабан працьовитий і виконавчий, Півень знає і вміє досягати цілей – справжня команда порятунку світу. Але якщо один, наприклад, хоче побудувати триповерховий будинок усім на заздрість, а інший мріє об’їздити весь світ і побувати на The Burning Man, на цей «корабель» напевно чекає швидка розстиковка.

Свиня-Собака

У цій парі немає місця підлості, маніпуляції чи зради. Чесні відкриті стосунки, партнерам нема чого приховувати один від одного, а тому їм легко і приємно бути вдвох. Кабан розбавить філософську палітру своєї пасії яскравими фарбами, навчить насолоджуватися життям, а Собака допоможе партнеру втілити в реальність усі його грандіозні задуми.

Це той випадок, коли може вийти і велике кохання, і міцна дружба на все життя.

Свиня-Свиня

Приємна, у всіх сенсах парочка: вони гармонійно виглядають разом, люблять посміятися і в їхньому житті немає місця сваркам. З ними оточуючим легко, тому у двох свинок може бути багато друзів.

Але важливо розуміти: слабкі сторони характеру у цьому союзі подвоюються. Кабани можуть багато фантазувати (особливо приємно робити це вдвох). Але хто допоможе реалізувати їм задумане, побачити дірки у планах, перевірити документи на кредит, зрештою.

Advertisement

Свиня (Кабан) за знаком зодіаку

Про те, як впливає знак Зодіаку на людей, народжених у рік Кабану, розповідає професійний астролог Аліса Голд .

Кабан-Овен

Безумовний лідер завжди йде вперед з девізом «бачу мету — не бачу перешкод». Занадто прямий для багатьох, деякі сприймають його як удар струмом. Дуже витривалий та цілеспрямований.

Кабан-Телець

Як і більшості людей цього знака, комфорт йому першому місці. Гроші в скарбничці (чи, швидше, на банківському рахунку), повний їжі холодильник — ось запорука успіху та щастя. Завжди активний та товариський. Щоб був матеріальний успіх, якого він так прагне, треба бути дуже активним у справах.

Кабан-Близнюки

Вітер у полі — так можна охарактеризувати цю людину. Він активний, рухливий і не постійний. Дуже цікавий і енергійний. Цій людині потрібна постійна зміна декорацій, інакше стане нудно.

Кабан-Рак

Безумовно, живе з великими амбіціями, але ніколи не демонструватиме їх у суспільстві. Він завжди тактовний і скромний, але темним залаштунком пробирається до своєї доріжки успіху. Раним, вимагає турботи та тепла.

Advertisement

Кабан-Лев

Величезна сила, воля і самовідданість. Він готовий заради своєї мети піти головами. І досягає найнеймовірніших вершин. Але ця людина сильно спантеличена життям інших і завжди готова прийти на допомогу.

Кабан-Дева

Відповідальність, багато деталей та зосередженості, а й душевне тепло – ось що характеризує цього Кабана. Працьовитий, але з усього прагне знайти користь. Уникає конфліктів, стабільний у відносинах та справах.

Кабан-Терези
Зовсім не соромиться висловлювати свою думку, а й чужу враховує. Тактовний і ввічливий. Може бути багато сумнівів, але якщо він вибрав шлях, то слідує йому до кінця. Легко налагоджує стосунки та завдяки партнерству досягає успіху.

Кабан-Скорпіон
На подив товариський, легко йде на контакт. Намагається більше бачити доброго і займатися самокопанням (на відміну багатьох Скорпіонів). Йому не можна залишатися одному, треба завжди бути в суспільстві. Уникає конфліктів, гнучкий, охоче йде на компроміс.

Кабан-Стрілець

Легкий, товариський, душевний. Чинить на людей як антидепресант. Великі амбіції, але ще важливіше для нього — отримувати задоволення від процесу. Спілкуватися з оточуючими йому треба щодня і бажано з представницькими людьми.

Advertisement

Кабан-Козеріг

Честолюбний і серйозний. Але всередині м’якший і чуттєвіший, ніж здається оточуючим. Ґрунтовно підходить до вирішення завдань. Чи не замикається на своїх проблемах і цікавиться життям інших. Має міцний внутрішній стрижень.

Кабан-Водолій

Більш серйозний та теплий душею, ніж багато представників цього знаку зодіаку. Йому дуже важливо займатися тим, що приносить задоволення. На цю людину не можна тиснути, але перейматися результатом справи не варто: Кабан-Водолій дуже обов’язковий і відповідальний.

Кабан-Риби

Бадьорий, енергійний та дбайливий для оточуючих. Іноді надто довірливий та відкритий. Його відрізняє дуже спокійна вдача, спалахи та перепади настрою виключені. Життя пристойне, без надмірностей, головне – комфортне для нього.

Знаменитості, народжені на рік Свині (Кабана)

Генрі Форд, Отто фон Бісмарк, Елтон Джон, Люк Бессон, Рональд Рейган, Вуді Аллен, Людмила Гурченко, Дік Адвокат, Девід Боуї, Емі Уайнхаус.

Популярні запитання та відповіді.

На запитання відповіла наш експерт-астролог Аліса Голд.

Advertisement

Коли буде найближчий рік Свині?

– 2031 рік пройде під цим знаком. Це буде час Металевої Свині: вона навчить нас рішуче діяти, втілюючи у життя свої бажання, відстоювати інтереси та права.

Які знакові історичні події відбувалися на рік Свині?

— Якщо згадати, чим було ознаменовано попередній, насамперед прийде на пам’ять ковід — саме у 2019 році виявили той штам, який приніс чимало бід, але також багато чого навчив.

Крім того, у різні роки Свині були і позитивні події. У 1911 році в московській імперії перевірили першу телевізійну передачу (ніякого шоу: на екрані можна було бачити лише ґрати – але сам факт!). У Китаї розпочалася революція, результатом якої стало проголошення республіки і країна матиме перший президент.

У 1935 році у США винайшли нейлон, а Філіппіни проголошені вільною державою. У 1947 році в СРСР скасували смертну кару, а голландські вчені вперше синтезували вітамін A. Цього ж року стався відомий «Розуельський інцидент»: біля американського міста виявили «НЛО», яке нібито зазнало краху (інформацію, звичайно, спростували, але різні чутки ходять досі).

У 1971 році створено організацію Greenpeace. У 2007 році вперше у світі досягли дна Північного Льодовитого океану на північному полюсі.

Advertisement

Що приносить удачу Свині?

— Насамперед згадаємо щасливі цифри: 2, 5, 8 та всі числа, які містять їх, наприклад, 258 чи 82. Найкраща пора року для Кабана — останній місяць осені. Якщо планується подорож або облаштування будинку/квартири, слід враховувати, що сприятливим вважається північний та північно-західний напрямок. А житло найкраще оздоблювати букетами гортензій.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве