Connect with us

Гороскоп

Рік Тигра – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Тигра – характеристика знака за східним календарем

Небезпечний хижак, який у східній філософії є ​​символом могутності та процвітання, благоволить змінам. Коли буде наступний рік тигра і які характеристики він має

Тигри народилися наступні роки: 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022.

Тигр стоїть третім у зодіакальному циклі з 12-ти шанованих тварин. Він завоював це місце в гонці, поступившись лише хитрому Щурові та Бику. Рік Тигра описується як час змін та руху вперед. Розглянемо докладніше характеристику цього періоду.

Зміст статті

Що символізує Тигр у китайському гороскопі

Сміливість, впевненість у собі, непередбачуваність — риси, якими наділяє Тигр, народжених у його рік. Такі люди рішучі, свавільні, не бояться ризикувати та прагнуть перемоги.

Тип особистості: ідеаліст
Сильні якості: впевнений, пристрасний, рішучий, відважний, темпераментний, щедрий, сміливий
Слабкості: егоїстичний, впертий, дратівливий, агресивний
Найкраща сумісність: Кінь, Собака, Свиня
Камінь-талісман: топаз, алмаз, аметист
Кольори (відтінки): синій, сірий, помаранчевий, білий
Квіти: жовта лілія, цинерарія
Щасливе число: 1, 3, 4 та числа, що їх містять

Які роки припадають на рік Тигра

Тварини-покровителі у китайському гороскопі повторюються кожні 12 років. Проте існує й великий 60-річний цикл, у якому враховується вплив п’яти елементів: води, дерева, вогню, землі та металу. Так, 2022 рік був роком Водяного Тигра. Наступний рік Тигра повториться через 12 років, у 2034 році, але він пройде під впливом дерева, а не води.

Advertisement
Період Стихія
08 лютого 1902 – 28 січня 1903 Водяний Тигр
26 січня 1914 – 13 лютого 1915 Дерев’яний тигр
13 лютого 1926 – 1 лютого 1927 Вогненний Тигр
31 січня 1938 – 18 лютого 1939 Земляний Тигр
7 лютого 1950 – 5 лютого 1951 Золотий (Металевий) Тигр
5 лютого 1962 – 24 січня 1963 Водяний Тигр
23 січня 1974 – 10 лютого 1975 Дерев’яний тигр
9 лютого 1986 – 28 січня 1987 Вогненний Тигр
28 січня 1998 – 15 лютого 1999 Земляний Тигр
14 лютого 2010 – 2 лютого 2011 Золотий (Металевий) Тигр
1 лютого 2022 – 21 січня 2023 Водяний Тигр
19 лютого 2034 – 7 лютого 2035 Дерев’яний тигр
6 лютого 2046 – 26 січня 2047 Вогненний Тигр
24 січня 2058 – 12 лютого 2059 Земляний Тигр

Які Тигри бувають

Кожен із елементів наділяє тварину своїми характеристиками. Народжені на рік Водяного Тигра відрізнятимуться від тих, кому заступається Золотий або Металевий звір.

Зелений дерев’яний тигр

Більш толерантний, ніж інші представники знака, здатний співпереживати, розважливий і відкритий. Доброзичливий, привабливий, артистичний, Зелений Дерев’яний вміє розташовувати до себе людей. Може бути талановитим керівником, проте не любить брати відповідальність. Дещо поверхневий і погано переносить критику.

Сильні сторони: дипломатичний, привабливий
Слабкі сторони: нетерпимий до критики

Червоний Вогняний Тигр

Енергійний, оптимістичний, чуттєвий. Любить нові враження, швидко втілює свої ідеї у життя. Йому потрібна мета, до якої треба йти, а підкоривши одну вершину, Червоний Вогненний Тигр кидається до наступної. Буває нестриманий.

Сильні сторони: цілеспрямованість, харизматичність, оптимізм
Слабкі сторони: нестриманість

Advertisement

Жовтий Земляний Тигр

Більш тихий та уважний до людей. Відповідальний, твердо стоїть на ногах. Він також прагне досягнень, але не схильний до поспішних рішень. Вважає за краще виявити обережність, прорахувати ризики і не піддаватися емоціям. Може бути надмірно гордий і байдужий.

Сильні сторони: уважність, ґрунтовність, раціональність
Слабкі сторони: гординя, байдужість

Білий Металевий (Золотий) Тигр

Активна, оптимістична, балакуча, але запальна і агресивна людина. Зациклений на собі і здатний йти головами заради досягнення своєї мети. Любить атмосферу суперництва, але воліє завжди здобувати гору.

Сильні сторони: оптимізм, впевненість у собі, незалежність
Слабкі сторони: агресивність, запальність, егоїзм

Чорний (синій) Водяний Тигр

Відкритий новим ідеям та досвіду. Уважний до оточуючих, людинолюбний. Водяний Тигр має чудову інтуїцію, відчуває брехню, здатний тримати свої емоції під контролем, прагне об’єктивності. Менш темпераментний, ніж інші знаки. Схильний відкладати справи потім.

Advertisement

Сильні сторони: уважність, чуйність, чудова інтуїція, самоконтроль
Слабкі сторони: схильність відкладати справи на потім

Характеристика чоловіка-Тигра

Народжений на рік Тигра чоловік може справляти враження спокійної, врівноваженої, надійної людини, але його справжня натура — лідер і бунтар. Він здатний вести у себе людей. Не переносить контролю та обмеження його свободи. Дещо агресивний, але не відмовиться допомогти, якщо це в його силах.

Активний, пристрасний, харизматичний, вміє розташовувати себе людей. Він має успіх у протилежної статі. До того ж Тигр не чужий широких жестів і здатний справити враження на жінку, що сподобалася. Не завжди його романи тривалі. Ранні шлюби не для нього, а якщо таке і відбувається, спілка часто закінчується розлученням. Дуже важко Тигр переживає відмову.

Характеристика жінки-Тигра

Тигриця має неймовірну природну чарівність, гостру мову, впевненість у собі. Яскрава та ефектна жінка часто оточена сонмом шанувальників. Щоправда, не всі наважуються зізнатися їй у своїх почуттях, побоюючись відмови.

Прямолінійна та відверта, що іноді може шокувати оточуючих. Вона любить пригоди та не виносить рутину. Іноді її темперамент призводить до неприємних і навіть небезпечних ситуацій. Партнер їй потрібен рівний, впевнений у собі і не схильний до ревнощів. А найголовніше, з ним не повинно бути нудно.

Advertisement

Дитина, народжена в рік Тигра

Тигренята — товариські, веселі, життєрадісні діти. Вони дуже активні і зовсім не переносять нудьгу, будують безліч планів і рідко сидять на одному місці. Не люблять брехні, приховування і самі намагаються не брехати. Образнику вони, скоріше, видадуть гнівну тираду, ніж прикидаються байдужими. Народжені на рік Тигра дуже допитливі, легко навчаються. Вони з інтересом «гризуть граніт науки», але якщо тема їм цікава. Схильні до конкуренції. Таким дітям може бракувати посидючості, обережності та обачності.

Тигр у різних сферах життя

Тигр у коханні та шлюбі

Представники цього знаку люблять бути в центрі уваги протилежної статі та вміють цього добиватися. Пристрасні та темпераментні, вони не зазнають нудьг у стосунках, а також спроб продавити, обмежити свободу. Їм потрібен партнер із не менш сильним характером, але при цьому більш терплячий та врівноважений. Тоді пара зможе подолати періоди бур у відносинах та зберегти союз.

Тигр у дружбі

Тигри дуже товариські, мають безліч знайомих та друзів. Людей притягує їхній оптимізм, з ними ніколи не нудно. Дещо егоїстичні вони, проте, ніколи не відмовляються допомогти.

Тигр у роботі та кар’єрі

Саме у роботі Тигри можуть у всій красі виявити свої лідерські якості. Для них важливі досягнення поставлених цілей та кар’єрне зростання. Атмосфера конкуренції лише спонукає їх. Перешкодою може стати схильність захоплюватися новою справою та закидати попереднє, не завершивши.

Тигр та здоров’я

У тих, хто народився на рік Тигра, як правило, досить міцний імунітет, але вони можуть підірвати його, ведучи надмірно активний спосіб життя, виснажуючи організм. Їхніми проблемами можуть стати безсоння та нервові розлади. Тигри рідко скаржаться на здоров’я та ігнорують легке нездужання, через це можуть пропустити початок серйозного захворювання та перетворити його на хронічне.

Advertisement

Сумісність Тигра з іншими знаками

Тигр-Щур

З них може вийти непогана пара, якщо вони зможуть знайти баланс між консервативністю Щура і тяги Тигра до змін і пригод. Щурі варто відмовитися від свого лукавства і дати Тигру можливість бути собою, а йому, у свою чергу, потрібно бути гнучкішим і йти на компроміси. Дружні стосунки між ними складаються рідко — Тигру не подобається матеріалізм Щура, а ось ділові контакти між ними можуть бути продуктивними.

Тигр-Бик

Їм важко порозумітися і побудувати гармонійні відносини. Бик давитиме, і Тигр цього не перенесе. Він також може боятися, зневажати або заздрити Бику, але не наважиться протистояти відкрито. Дружба та ділові відносини між ними практично неможливі.

Тигр-Тигр

Партнерам явно буде нудно один з одним, але обидва вони спрямовані в майбутнє, мало дбають про сьогодення і не хочуть брати зайву відповідальність. Для сімейних стосунків цього замало — вони регулярно боротимуться за першість, що може спричинити розлад. Натомість друзі з двох Тигрів виходять чудові.

Тигр-Кролик (Кіт)

Незалежні і горді, їм буде складно побудувати довгі міцні стосунки, але роман може бути досить незабутнім. Спочатку їм здаватиметься, що вони ідеально розуміють одне одного, а потім можуть початися конфлікти та стосунки стануть натягнутими. Та й дружба між цими знаками складається нечасто. Зате вони можуть стати непоганими діловими партнерами: обережність Кролика врівноважуватиме зухвалість Тигра.

Тигр-Дракон

Представники обох знаків – натури сильні, яскраві та активні. При цьому Дракон більш обережний та розважливий. Вони зможуть порозумітися, зрозуміти один одного і подолати складності. Союз багатообіцяючий і перспективний, чи то про шлюб, дружбу чи справи.

Advertisement

Тигр-Змія

Роман буде пристрасний, але швидше за все короткий. На відміну від Дракона, Змія зі своєю мудрістю не зможе достукатися до Тигра. Відносини цих знаків пронизує нерозуміння. Друзі або бізнес-партнери також виходять рідко.

Тигр-Кінь

І Тигр, і Кінь цінують незалежність і поважатимуть волю іншого. Але при цьому здатні дарувати турботу та ніжність. З них вийде досить гармонійний союз.

Тигр-Коза (Вівця)

Цій парі загрожують постійні конфлікти. Тигр маніпулюватиме м’якою та вразливою Козою, але довго вона не витримає і втече. Шлюб між ними навряд чи буде щасливим, але дружні чи ділові відносини можливі.

Тигр-Мавпа

Не найвдаліший союз. Товариська Мавпа не приділятиме Тигру необхідної йому уваги. Зберегти стосунки буде складно: великий ризик розчаруватись.

Тигр-Півень

Побудувати відносини цим знакам буде нелегко. Вони обидва самовпевнені, темпераментні та запальні. Тигр і Півень можуть захопитися боротьбою за владу, а це мало сприяє гармонійному союзу.

Advertisement

Тигр-Собака

У цій парі партнери допомагатимуть та підтримуватимуть один одного. Вони мають багато спільного і реалізація спільних планів стане міцним фундаментом. Такий союз обіцяє бути вдалим.

Тигр-Свиня (Кабан)

З них вийде непогана пара. Вони зможуть порозумітися і розділити ролі. Свиня зможе зрозуміти Тигра і гідно оцінити, головне, щоб той не втомлював її своїми пристрастями.

Тигр по знаку зодіаку

Коли буде найближчий рік Тигра?

Тигр-Овен

Справжня криниця оптимізму, винахідлива і енергійна, цей Тигр схильний до необдуманих і ризикованих вчинків. Доброзичливий, привабливий, позитивний, він швидко стає душею будь-якої компанії.

Тигр-Телець

Розважливі та обережні, народжені під знаком Тельця Тигри навіть недоліки здатні перетворити на переваги. Вони часто ходять на межі, але не переступають межу. Люблять подорожувати, дізнаватися про нове і не переносять рутину.

Тигр-Близнюки

Енергія у Тигрів-Близнюків б’є через край. Вони ненавидять сидіти вдома та погано переносять самотність. Залишатися наодинці зі своїми думками їм важко. Вважають за краще перебувати у веселих галасливих компаніях.

Advertisement

Тигр-Рак

Народжених у такому поєднанні знаків людей відрізняє подвійність натури. Вони можуть здаватися безтурботними, егоїстичними, самовпевненими, навіть самозакоханими, але при цьому в глибині душі вразливі та чутливі.

Тигр-Лев

Комбінація двох диких хижих кішок дарує своїм представникам сильний та владний характер. Уперті, вольові, великодушні, вони стають прикладом багатьом.

Тигр-Діва

Педантичність, запальність, жага до справедливості — ось відмінні риси Тигрів-Дев. Вони не бояться відстоювати свою думку і боротися за те, що вважають за правильне, іноді потрапляючи в незручні ситуації.

Тигр-Терези

Вкрай привабливі люди, але, на жаль, непостійні. Вони швидко загоряються якоюсь ідеєю або захоплюються кимось, але так само швидко втрачають інтерес. Часто змінюють хобі та любовних партнерів.

Тигр-Скорпіон

Самолюбні та впевнені у собі, вони не визнають чужої думки. З ними марно сперечатися: швидше наживеш ворога, ніж переконаєш. До ворогів Скорпіон нещадний, але друг добрий.

Advertisement

Тигр-Стрілець

Суперечливі, безстрашні, цілеспрямовані. Збити їх з обраного шляху неможливо, вони докладуть усіх сил, щоб довести справу до кінця.

Тигр-Козеріг

Як і будь-які Тигри, їм не чужі авантюри, але все ж таки Козеріг трохи врівноважує потяг до пригод, наділяє розважливістю і спокійною вдачею. У душі романтики.

Тигр-Водолій

Добрі та чуйні, вони оточені безліччю приятелів, але мало кого пускають у душу. Ховаються під маскою егоїстичної людини. Цікаві, люблять яскраві враження.

Тигр-Риби

Душевні, спокійні, романтичні, вони дуже відрізняються від звичних представників знака.

Тигри знаменитості

На рік Тигра народилися:

Advertisement
 • письменники Борис Пастернак, Агата Крісті, Джон Стейнбек, Туве Янссон, Герберт Уеллс;
 • актори Луї де Фюнес, Мерилін Монро, Леонардо ді Капріо, Демі Мур, Том Круз, Том Берінджер;
 • композитор Людвіг ван Бетховен;
 • танцівниця Айседора Дункан;
 • співаки та музиканти Стів Вандер;
 • політики Королева Єлизавета II, Шарль де Голль, Фідель Кастро.

Популярні запитання та відповіді

Що несе рік Тигра, коли буде наступний і що відбувалося у минулому в цей час? Ми запитали таролога Крістіну Дуплінську .

Коли буде найближчий рік Тигра?

— Східний гороскоп має дванадцятирічний цикл. 2022 – рік Блакитного Водяного Тигра. Таким чином, наступним роком Тигра буде 2034 (Зеленого Дерев’яного).

Які знакові історичні події відбувалися на рік Тигра?

— У всі роки під заступництвом Тигра відбувалися важливі історичні події. Ось лише кілька для прикладу:

 • 1926 – підписані Берлінський договір між СРСР і Німеччиною і договір про ненапад між СРСР і Литвою.
 • 1938 – у Саудівській Аравії виявили нафту, яка стала основним джерелом доходу країни. Також цього року був випадково синтезований політетрафторетилен, більш відомий як тефлон. Зараз він широко використовується у виробництві посуду з антипригарним покриттям.
 • 1950 – підписано Конвенцію про захист прав людини та основних свобод (Європейська конвенція з прав людини).
 • 1962 – запущений перший радянський супутник військово-прикладного призначення «Космос-1», здійснений перший у світі груповий політ двох космічних кораблів («Схід-3» і «Схід-4»).
 • 1986 – сталася аварія на Чорнобильській АЕС.
 • 1998 – Борис Єльцин і Нурсултан Назарбаєв підписали Декларацію про вічну дружбу та союзництво, а в США була зареєстрована компанія Google.
 • 2022 – вперше в історії зонд орбітальної місячної станції «Чан’е-5» виявив воду прямо на поверхні природного супутника Землі. Також вчені за допомогою телескопа «Хаббл» вперше зафіксували чорну дірку, яка створює зірки, а не поглинає їх.

Що приносить удачу Тигру?

– У рік Тигра щасливими вважаються числа – 1, 3, 4; кольори – блакитний, сірий, помаранчевий, плюс кольори, які відповідають стихії конкретного року. 2022 – чорний, синій, 2034 – зелений, коричневий. Прикраси та сувеніри з тигрового ока та перлів принесуть удачу.

Тигр – лідер і бунтар, таким людям він і вподобає. Його рік – це час для активних дій, проривів та звершень. Тигр сильний і пристрасний, це абсолютно янська енергія (швидка, різка, агресивна, чоловічий початок), так що не час для пасивного відпочинку.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве