Connect with us

Гороскоп

Рік Змії – характеристика знака за східним календарем

Published

on

Рік Змії Опис характеристика

Змія Народилися 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025

Роки: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025
Тип особистості: стратег
Девіз: “я планую!”
Енергія: інь
Сильні якості: вдумлива, мудра, розважлива, обережна, цілеспрямована, відповідальна, приваблива.
Слабкості: недовірлива, брехлива, холодна.
Трикутник спорідненої сумісності: Бик, Змія, Півень
Тип трикутника: мислитель
Найкраща сумісність: Кролик, Свиня

Порядок років Змії відповідно до стихій

Вогняна Змія Народилися 15 лютого 2037 – 3 лютого 2038
Дерев’яна Змія Народилися 29 січня 2025 – 16 лютого 2026
Водяна Змія Народилися 10 лютого 2013 – 30 січня 2014
Металева Змія Народилися 24 січня 2001 – 11 лютого 2002
Земляна Змія Народилися 6 лютого 1989 – 26 січня 1990

Змія змалку має мудрість, прекрасну інтуїцію, високий рівень самосвідомості та самоповаги. Тому Змія вважається незговірливою, з нею важко встановити поверхневий контакт. Віддає перевагу обдуманим рішенням, у всьому покладається тільки на особистий досвід і відчуття. Зовні вона елегантна, приділяє увагу іміджу та збирає дорогий гардероб. У житті Змія схильна до епікурейства, вона справжній знавець у сфері насолод та задоволень. Попри це вона досить наївна на перший погляд, її легко здивувати, шокувати, привабити. Як хобі або професія може захопитися вигадуванням, тяжіє до мистецтва і колекціонування.

Багато залежить від того, в яких умовах народилася Змія. Зимові Змії схильні до страхів і мало ініціативні. Якщо Змія народилася у спеку року, то не зможе працювати в холодному кліматі. Якщо її народження супроводжувалося незвичайними ситуаціями, наприклад, грозою, то Змія буде схильна до містики, потраплятиме у неймовірні ситуації, перебіг подій може різко змінювати свій напрямок. Змія не розмінюватиметься на дрібниці і невеликий заробіток, Змія може жертвувати багатьом заради воістину великих цілей.

Позитивні сторони знаку

Вдумливий підхід до всіх сфер життя характеризує Змію як глибокого мислителя, мудрого та містично налаштованого першовідкривача. Розважливість допомагає їй досягти успіху. Обережність та відповідальність допомагає у партнерських відносинах. Змія – дуже цілеспрямована та сильна натура. Чуттєва і розумна в коханні, вона постійна у своїх уподобаннях. Приваблива, має особливий магнетизм і вплив на інших людей.

Негативні сторони знаку

Змія задоволення та розваги можуть стати для Змії повсякденністю, вона може загрузнути в них із головою. Недовіра до людей заважає партнерським відносинам. У розпачі, далеко від близького кола Змія може бути брехливою і холодною, надто обачливою, що втягує інших у сумнівні авантюри. Не боїться самотності, яскравий індивідуаліст.

Advertisement

У рік Змії добре втілювати мрії в реальність, займатися духовною роботою, філософськи дивитися на пристрасть і життєві неприємності. Усі проблеми вирішуються легше, з’являється легкість та глибина у спілкуванні. Всі розваги та задоволення добре споживати в розумних межах. Значний рік для Кролика, Дракона, Змії, Вівці (Кози), Мавпи та Собаки. Непростий рік для Щура, Бика та Тигра. Позитивний для Півня, Коня та Свині.

Характеристика чоловіка-змії

Чоловіки, народжені цього року, мають мінливий характер. Настрій може змінюватись у них кардинально протягом дня. За вдачею вони досить економні, але для коханої жінки готові витратити чималі гроші. При цьому чоловікові-Змії потрібна жінка не лише гарна, а й розумна, гарна господиня, а заробіток у сім’ї він візьме на себе.

Характеристика жінки-Змії

Ефектна та стильна, дама-Змія завжди оточена шанувальниками і не нудьгує на самоті. При цьому вона знає собі ціну, меркантильна і заводить стосунки тільки з тим чоловіком, який готовий її забезпечувати. Як тільки він не матиме цієї можливості, вона втрачає до нього інтерес.

Дитина, народжена на рік Змії

Юний Змійки з дитинства мають мудрість і високий інтелект. Батькам слід різнобічно розвивати дітей, народжених цього року. Дитина-Змія не любить критики на свою адресу, у колективі прагне лідерства.

Змія у коханні та шлюбі

Якщо Змію хтось зацікавив, вона пустить у хід усі свої чари, щоб добитися уваги цієї людини. Але якщо об’єкт зітхання не звертає на Змію довгий час, вона легко забуде про нього. Цей знак не можна назвати емоційним у коханні.

Advertisement

До шлюбу та народження дітей Змії особливо не прагнуть. Їм частіше важливі особисті інтереси, що є неприйнятним у сімейному житті. Партнера вони можуть звинувачувати в невірності, хоч самі не бездоганні. Як і в житті, в сексі Змія воліє панувати.

Змія у дружбі

За вдачею представники цього року народження одинаки, не люблять ділитися з оточуючими своїми думками. Але у дружбі Змія надійний та вірний соратник, і на неї можна розраховувати у скрутній ситуації.

Робота та кар’єра

У професійній діяльності Змії розважливі, не кидаються у вир із головою в момент, коли потрібно прийняти важливе рішення, розважливі та послідовні. З них виходять непогані філософи, юристи. Щодо фінансів Змія не марнотратна, не поспішає витрачати зароблене. Іноді ця риса характеру переростає у скупердяйство.

Відомості цього знака

Федір Достоєвський, Пабло Пікассо, Анрі Матіс, Авраам Лінкольн, Мао Цзедун, Генрі Форд III, Джон Ф. Кеннеді, Жаклін Онассіс, Гюстав Флобер, Генріх Гейне, Микола Некрасов, Едгар Алан По, Йоганн Брамс, Франц Шуберт, Махатма Ганді, Тоні Блер, Борис Гребінників. Актори: Грета Гарбо, Одрі Хепберн, Роберт Дауні мл., Сара Джесіка Паркер, Чарлі Шин, Том Харді, Майкл Фассбіндер, Орландо Блум, Ігор Петренко, Сергій Світлаков.

Характер символу за стихіями

Чорна (синя) Водяна Змія

Творча багатообіцяюча комбінація знака та стихії дає Водяній Змії перевагу у вигляді глибокої душі, здатної до співчуття та великої мудрості. Насилу підкоряється суворій дисципліні та розпорядку, зневажає чітке планування і часто порушує правила. Це робить її привабливою у питаннях кохання. Змія розуміється на чуттєвих задоволеннях, які віддасть перевагу будь-якому іншому виду дозвілля. Водна Змія готова жертвувати своїми інтересами та часом на користь близьких для неї людей.

Advertisement

Зелена дерев’яна змія

Дерев’яна Змія діє безпомилково. Це відбувається за рахунок того, що вона схильна концентруватися на одній проблемі, обережно продумує свої кроки до успіху, уникає неперевірених методів і зв’язків у справах. Любить відпочинок та задоволення життя, романтику, спокійний розвиток любовного сюжету в особистому житті. Вона некваплива, педантична та вдумлива у всьому.

Жовта Земляна Змія

Відрізняється повільністю, неквапливістю та скритністю. Здатна побудувати блискучу кар’єру, неквапливо підкорюючи кожен ступінь. Земляна Змія з любов’ю облаштовують будинок, гостинна та великодушна. Не любить зміни та сюрпризи. Вона пасивна, потребує схвалення. Її необхідно закликати до допомоги, адже для Земляної Змії особливо важливо бути потрібним іншим людям.

Біла металева змія

Металева Змія відрізняється точністю реакцій та гостротою сприйняття. Це дуже пристрасна в коханні Змія, яка тяжіє до складних заплутаних відносин, з часткою ризику, розрахунку та справжнього кохання. Вміє стати гарним здобувачем та подбати про сім’ю. Має задарма точно висловлювати свої думки та бажання, коли їй це необхідно. Найсхильніша до ризику Змія.

Червона Вогненна Змія

Вогняна Змія – найбойовіша серед представників свого знака. Не схильна виявляти агресію першою. Любить змагатися, має чудову пам’ять, тверезий і правильний розрахунок майбутніх подій. Стає вкрай цілеспрямованою, коли обрала свою справу життя. Добивається великих висот завдяки розуму та вражаючій працездатності. В особистому житті виявляє відданість і готова на жертви заради стосунків. Не любить організовувати свій домашній уклад, покладається у всьому на свого партнера.

Змії по знаку зодіаку

Рік народження наділяє різних людей подібними рисами, але індивідуальність також залежить від місяця появи світ.

Advertisement

Змія-Овен

Овен Народилися 21 березня – 20 квітня

Стихія Вогонь

Сильна натура, як морально, так і фізично. Квітневий Овен реаліст і практик, що допомагає йому досягати значних висот.

Змія-Телець

Телець Народилися 21 квітня – 20 травня

Стихія Земля

Advertisement

Стихія Тельця — Земля, що накладає відбиток з його сутність. Стабільність, спокій, впевненість у собі – основні риси характеру цього знака. Основні події в його житті протікають досить розмірено, без колотнеч.

Змія-Близнюки

Близнюки Народилися 21 травня – 21 червня
Стихія Повітря
Певна легковажність Близнюків у поєднанні з розважливістю Змії – гарне поєднання, оскільки дозволяє досягти правильного балансу. Близнюки не любителі коротких романів, вони шукають партнерів для тривалих стосунків, створення сім’ї.

Змія-Рак

Рак Народилися 22 червня – 22 липня
Стихія Вода
Проникливий і схильний до глибокого аналізу, Рак добре розуміється на людях і ситуації. У житті він більше розраховує на себе, а друзі можуть бути впевнені у його підтримці. Любить займатися домашнім господарством, високо цінує чудове.

Змія-Лев

Лев Народилися 23 липня – 22 серпня
Стихія Вогонь

Цар звірів виявляє свої царські замашки у всіх сферах життя. Він любить керувати і на роботі, і в ліжку, і в сім’ї, найчастіше слухаючи лише свої бажання. Вважає за краще знаходити супутника життя відразу на все життя. У шлюбі здатний забезпечити міцний тил.

Advertisement

Змія-Діва

Діва Народилися 23 серпня – 23 вересня
Стихія Земля

Найвідкритіший знак із усіх, народжених у рік Змії. Має легку вдачу, гарне почуття гумору. Діва-Змія завжди добре одягнена та приваблива для протилежної статі. У житті більше звертає увагу на кар’єру, ніж любовні стосунки.

Змія-Терези

Терези Народилися 24 вересня – 23 жовтня
Стихія Повітря

Має нестандартне мислення, свою цікаву картину світу. Змія-Терези воліє діяти, а не витрачати час на розмови. Вміє ставити цілі та добиватися їх, не збиваючись зі шляху.

Змія-Скорпіон

Скорпіон Народилися 24 жовтня – 22 листопада
Стихія Вода

Advertisement

Представників цього знака можна назвати магнетичними натурами, їхня чарівність відчувається навіть на відстані. Змія-Скорпіон егоїстична і любить жити на втіху. У відносинах ревнива, виявляє власницькі замашки. При цьому вміє порозумітися і досягти компромісу з партнером.

Змія-Стрілець

Стрілець Народилися 23 листопада – 21 грудня
Стихія Вогонь

Зміїна мудрість переплітається з харизмою та розумом Стрільця, утворюючи дуже привабливе поєднання. При цьому Стрільці схильні до перепадів настрою, і емоції часом перемагають здоровий глузд. Його партнер має бути готовим до непередбачуваності у відносинах.

Змія-Козеріг

Козеріг Народилися 22 грудня – 20 січня
Стихія Земля

Цьому знаку дуже важлива думка оточуючих, і він намагається приховати свої справжні емоції та настрій. Прагматичному та земному Козерогові не вистачає пристрасності та романтичності. При цьому він не марнуватиме час на марних йому людей. При виборі партнера Козеріг дивиться на майбутнє та перспективи з цією людиною.

Advertisement

Змія-Водолій

Водолій Народилися 21 січня – 18 лютого
Стихія Повітря

Дуже чутлива натура, що сприймає близько до серця будь-які ситуації. З цієї причини Водолії зазнають нервових навантажень, нудьгують, впадають у тугу. Часто знаходять собі завдання не під силу, куди йому не вистачає ресурсів для реалізації. Мають гарну інтуїцію, не позбавлені творчих здібностей.

Змія-Риби

Риби Народилися 19 лютого – 20 березня
Стихія Вода

Представники цього знака мають схильність до глибокого аналізу, проникливі — як то кажуть, бачать наскрізь. Їх нелегко провести у відносинах та бізнесі. Зовні вони відкриті та добродушні, але стати по-справжньому близьким Рибам, народженим на рік Змії, непросто. Якщо ж вони когось по-справжньому полюблять, подарують йому всю свою любов і ніжність.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве