Connect with us

Здоров'я

Як визначити розмір грудей: 1, 2, 3, 4, 5

Published

on

Як визначити розмір грудей: 1, 2, 3, 4, 5

Отже, розмір грудей – мабуть, один із тих параметрів, до яких жінки ставляться особливо трепетно. Вважається, що тут немає поняття «багато»: навпаки, чим більше, тим сексуальніше, привабливіше та бажаніше. Сьогодні ми докладно розповімо, як дізнатися розмір жіночих грудей, щоб правильно визначити маркування філіжанок бюстгальтера і радіти новій білизні.

Як виміряти розмір грудей

Перш ніж розповісти, як можна дізнатися розмір грудей, визначимося із самим параметром. Багато жінок помилково приймають його за обсяг чашок бюстгальтера, але це різні позначення.

Термін, синонімічний “розмір грудей” – “розмір бюста”. Традиційно він заміряється по найточніших точках молочних залоз, охоплюючи спину. При цьому сантиметр розташовується паралельно землі, щоб мірка виявилася максимально правильною. Тільки спираючись на такий показник, ви придбаєте дійсно зручний ліфчик, що комфортно сидить, який не приведе ні до яких неприємностей.

Якщо не провести такі виміри, зростає ризик купівлі бюстгальтера неправильного розміру. Що тоді? Насамперед, дискомфортні відчуття в ділянці грудей. Нижня білизна перетягуватиме або здавлюватиме, приводячи до болю. Не дивно, що у таких випадках виникають проблеми із кровотоком, а отже – і зі здоров’ям.

Якщо вибрана модель, навпаки, велика, тоді теж нічого хорошого не вийде. Це бретелі, що спадають, чашечки, які морщаться або зіпсуються. Ось чому завжди слід вибирати правильний ліфчик. Але як дізнатися, який у вас розмір грудей? Що ж, пояснимо докладніше.

Advertisement
  1. Приготуйте кравецький сантиметр, а якщо його немає – нееластична стрічка або звичайна в’язальна нитка.
  2. Роздягніться, встаньте рівно, випрямивши і розправивши плечі. Відмінно, якщо виміри проведе хтось другий, тоді результат буде об’єктивнішим.
  3. Вимірюйте сантиметром, пропускаючи його під пахвами, по найточніших точках молочних залоз з паралельним обхватом спини.
  4. Слідкуйте, щоб стрічка або нитка розташовувалась паралельно підлозі, нікуди не зрушуючи.

Подивіться, яке значення сантиметрі вийшло. Ця мірка називається «обхват грудей», і вона є визначальною для розміру. Якщо ж ви скористалися не сантиметром, а ниткою, тоді позначте на ній відміряну точку і скористайтеся звичайною лінійкою. Додайте до шкали стрічку та визначте значення.

Як визначати розмір грудей лінійкою

Але на цьому все не скінчилося. Тепер потрібно визначити розмірне значення “пояса ліфчика”. Для цього проведіть приблизно такі самі вимірювання, тільки стрічку пропустіть прямо під молочними залозами. Запишіть отриманий показник.

Відніміть з першого числа друге. Наприклад, якщо обхват грудей дорівнює 90, а пояси – 75, то результат обчислень буде 15.

Тепер, щоб встановити розмір грудей, потрібно подивитися на дані в таблиці.

Різниця при відніманні Відповідний розмір грудей
Менш або дорівнює 8 см Нульовий (АА)
Від 8 см до 12 см Перший, або “одиничка” (A)
Від 13 см до 16 см Другий, «двоєчка» (B)
Від 17 см до 18 см Третій, “трійка” (C)
Від 19 см до 21 см Четвертий, «четвірка» (D)
Від 22 см до 24 см П’ятий, “п’ятірочка” (DD)
Від 25 см до 26 см Шостий, «шісточка» €

Як визначити розмір грудей візуально

Звісно, ​​можна постаратися визначити розмір грудей візуально, але це приблизне значення.

Адже насправді все не зовсім так просто. Правильно підібраний одяг, вміло розставлені акценти та помітні аксесуари – і ось вже легко збитися з пантелику і визначити розмір грудей неправильно.

Advertisement

Крім того, багато залежить від природної форми бюста. Наприклад, круглі груди виглядають більше, ніж її справжній розмір, а вузькі або плоскі – менше. Тому, якщо ви хочете дізнатися, як можна визначити розмір жіночих грудей зовні, відповідь проста: з достовірною точністю ніяк. Але можна скористатися цікавою порадою: порівнювати із фруктами. Отже, якщо візуально груди нагадують:

  • Ківі, тоді розмір 0;
  • Середнє яблуко, тоді 1;
  • Апельсин, 2;
  • Грейпфрут, 3;
  • Кокос, 4;
  • Диню, 5.

Ось тільки навіть при такому «креативному» підході, результат буде дуже приблизним, тому найкраще покладатися на цифри, отримані при вимірі.

Визначаємо розмір грудей правильно

Ну а тепер поговоримо докладніше про кожний розмір.

Нульовий

Першим йде, звичайно ж, нульовий розмір жіночих грудей, або 0, “нульовочка”, “нульовка”. Як правило, він буває у дівчаток-підлітків, у яких тільки почали формуватися молочні залози, а також у дорослих жінок, що відрізняються тендітною, астенічною статурою.Розмір грудей нуль 0 фото

Йому відповідають філіжанки, об’єм яких позначений літерами AA.

Перший

Якщо говорити про перший розмір грудей (1, «одиничка», «однірка»), то це теж досить невеликий, акуратний бюст. Як правило, такий розмір характер для молодих дівчат та підлітків. Він виглядає дуже зворушливо та ніжно.Розмір грудей перший 1 фото

Дівчатам з грудьми першого розміру підходять легкі сукні та сарафани, які не обтягують, а лише злегка окреслюють цю частину тіла. Чашки A.

Другий розмір грудей

Якщо ж говорити про найпоширеніший показник, то це, напевно, груди другого розміру (2, «двійка», «двоєчка»). Виглядає дуже спокусливо, акуратно, привабливо. Багато чоловіків, відповідаючи на запитання, який розмір жіночих грудей їм найбільше подобається, називають саме другий.Розмір грудей другией 2 фото

Щасливі володарки таких молочних залоз можуть одягатися практично як завгодно. Їм йдуть і моделі, що обтягують, і легкі, що струмують. Другому розміру погруддя відповідає показник об’єму чашки B.

Третій розмір грудей

Розповідаючи про третій розмір грудей (3, “трійка”, “трійка”), зауважимо відразу, він виглядає розкішно. Спокуслива зона декольте, красиво піднятий ліф, але найголовніше, що такий бюст майже ідеальний: не маленький і не великий.Розмір грудей Третій 3 фото

Щоб уявити, як виглядають груди 3 розміри, достатньо згадати царські вбрання багатьох європейських королів. Як правило, вони мали саме цей показник. Таким дівчатам краще носити моделі, що облягають, з красиво оформленою лінією декольте. Чашечка C.

Четвертий розмір грудей

Часто царські особи мали і четвертий (4, «четвірочка») розмір грудей. Виглядає він дуже спокусливо, часом навіть зухвало. Молочні залози досить великі, тяжкі.

Власницям такого розміру, краще зупиняти вибір на легких моделях, що струмують. Таких, які не надто обтягуватимуть бюст, акцентуючи на ньому увагу. Інакше одяг і весь зовнішній вигляд здасться вульгарним. “Четвірочці” відповідає маркування чашок D.

Advertisement

П’ятий розмір грудей

Здавалося б, що може бути сексуальніше за п’ятий розмір грудей (5, «п’ятірочка»), але насправді його володарки часто стикаються з серйозними проблемами. Наприклад, не так просто знайти нижню білизну або підібрати одяг, який би красиво лягав на бюст, не обтягуючи і не перетискаючи.

Крім того, є ще одна проблема. Груди великого розміру швидше втрачають форму, стають непривабливими. Саме тому фахівці радять підбирати білизну, що підтримує, яка довше збереже красу. Маркування чашок DD.

Шостий

Шостий розмір жіночих грудей (6, «шістка») вважається одним із найбільших, створених самою природою. Він виглядає об’ємно, тяжко.

Часто таким погруддям володіють жінка, про яких прийнято говорити «пампушки», «в тілі». При правильному підборі одягу, такі груди виглядають дуже красиво. Чашечки маркуються літерою E.

Сьомий

Взагалі, розміри грудей, які вищі 6, у тому числі 7 («сімка»), зустрічаються досить рідко. Особливо, якщо говорити про природні дані, а не пластичні коригування.

Advertisement

Що ж, сьомий розмір погруддя виглядає велично. Він відразу зверне на себе увагу, навіть якщо буде захований за непомітний одяг. Цифрі 7 відповідають філіжанки F, але вони зустрічаються далеко не у всіх виробників.

Восьмий

На жаль, а може, на щастя, 8 розмір грудей – явище рідкісне і найчастіше є результатом хірургічних втручань. Зазвичай таку гідність мають великі жінки. Однак, відгукуючись про 8 розмір бюста, багато хто відзначає, що це швидше незручно, ніж красиво.

Підібрати відповідний одяг непросто, а спідньої білизни взагалі практично не знайдеш. Маркування філіжанок «вісімки» G.

Дев’ятий

Дев’ятий (9) розмір грудей також зустрічається, але набагато рідше, ніж описаний вище.

Йому відповідають чашки маркування H, яке знайти складно.

Десятий+

Нарешті, найбільшим розміром жіночих грудей можна назвати 10+. Він рідко буває натуральним, але все ж таки іноді зустрічається. Кубки маркуються як I.

Advertisement

Розмір грудей Десятий 10 фото

Однак існує ще один показник – J. Їм позначаються чашки для максимально великих бюстів. Подібні моделі шиють лише спеціалізовані виробники. На сьогоднішній день найбільшим розміром натурального погруддя вважають дванадцятий (12). Йому підходять чашки J. Однак зараз, з розвитком пластичної хірургії, можливі варіанти навіть більші за це.

Як визначити розмір грудей руками

Руками розмір грудей визначається приблизно так само, як і візуально, тобто дуже приблизно. І знову ж таки, можна скористатися асоціаціями із фруктами. Помацайте молочні залози та уявіть, який плід міг би їм відповідати. Спирайтеся на наведений вище список.

І все-таки, таке визначення маленького, середнього чи великого розміру грудей теж приблизно. Про це слід завжди пам’ятати.

Нюанси

Отже, щоб правильно підібрати модель бюстгальтера, потрібно точно знати, який розмір грудей у ​​вас. Тільки в такому разі помилок не буде, і білизна сяде ідеально. Ми вже докладно розповіли про те, як дізнатися та точно визначити свій розмір грудей. Тепер поговоримо про ліфчики, що підходять для нього.

Якщо бюст маленький, його можна взагалі не сковувати білизною. Такі груди красиво стоять і не видаються з боків, тому зазвичай бюстгальтера і не потребують. В принципі їй підходять будь-які ліфчики відповідного розміру.

Advertisement

Як визначати розмір грудей долонь

Для власниць «двієчки» або «трійки» теж все відносно просто. Форма таких грудей, як правило, кругла – найкрасивіша і найпривабливіша. Підходять будь-які бюстгальтери. А ось для широких грудей тих же розмірів ідеальний варіант – моделі, що мають горизонтальний шов, що облягає бюст по пояс і не дає йому “розвалюватися” в різні боки. Також можуть підійти модні зараз пуш-апи або ліфчики з т-подібним швом.

Великі бюсти вимагають особливої ​​уваги. Їм підійдуть бюстгальтери обов’язково з широкими бретельками та поясом. Такі моделі підтримають груди, нададуть їй спокусливу форму. Крім того, можна звернути увагу на спортивні ліфчики. Вони добре підтримують спину і самі груди.

Тепер ви точно знаєте, як можна визначити розмір грудей, у тому числі і по ліфчику. Купуйте правильну нижню білизну і завжди носіть її з комфортом та задоволенням!

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Здоров'я

Як позбутися чорних крапок на носі: способи, які можна застосувати вдома

Published

on

Як позбутися чорних крапок на носі: способи, які можна застосувати вдома

Проблема появи відкритих комедонів у так званій Т-зоні може почати турбувати ще у підлітковому віці, коли багато залежить від гормонів. Але якщо вона супроводжує тебе і в зрілості, варто подумати про її рішення. Для цього є багато дієвих способів, і ми підкажемо, як позбутися чорних крапок, щоб твоє обличчя завжди виглядало чистим і сяючим. (більше…)

Continue Reading

Здоров'я

Гречана дієта: меню на 14 днів

Published

on

Гречана дієта: меню на 14 днів

Гречана дієта на 14 днів – ефективний і здоровий спосіб схуднути. У цій статті ви знайдете готове меню на два тижні, яке допоможе вам скинути зайву вагу та покращити загальний стан організму. Спробуйте гречку в різних комбінаціях та насолоджуйтеся результатом! (більше…)

Continue Reading

Здоров'я

Абрикоси: користь та шкода для організму

Published

on

Абрикоси: користь та шкода для організму чоловіка та жінки

Ароматний фрукт не тільки дуже смачний, але також підтримує імунітет та покращує стан шкіри. Дізнаємося, яку користь організму приносять абрикоси. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве