Connect with us

Імена

Руслан: значення імені, походження, доля та характер

Published

on

Руслан: значення імені, походження, доля та характер

Казка про Руслана та Людмилу зробила це красиве чоловіче ім’я популярним. Яку долю він готує власнику? Таємниця імені пояснить, що за людина Руслан.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь:

 1. Про походження та значення імені.
 2. Долю Руслана, хто із знаменитостей носить це ім’я.
 3. Характер Руслана та характеристику імені.
 4. Сумісність із іншими іменами.

Походження та значення імені Руслан

Проект The Meaning Of The Name повідомляє, що найбільшого поширення ім’я Руслан набуло у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Болгарії та Естонії. Воно зустрічається у Франції, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Росії, Україні та Узбекистані. Займає 4503 позицію серед найуживаніших імен у світі. На думку видання Nameberry , у 2022 році ім’я посідало 84 місце за популярністю.

Що означає ім’я Руслан? За версією видання Baby Names , воно означає “подібний до лева” і наділяє чоловіка силою царя звірів і безстрашністю воїна. Версії про походження імені свідчать:

 • Походить від тюркського і означає лев.
 • Сформувалося від імені Арслана.
 • Має давньоскандинавське коріння і перекладається як “російська земля”.
 • Пов’язано з ім’ям героя давньоруських казок та фольклору Єруслана Лазаревича. Особливості богатиря описала кандидат філологічних наук Наталія Степіна .

Ономаст Володимир Ніконов стверджує, що Руслан означає дикий звір. Олександра Суперанська, автор книги «Сучасний словник особистих імен: Порівняння. Походження. Написання», вважає, що цю форму імені вигадав Олександр Пушкін.

Як по-церковному ім’я Руслана? У церковних святцях Руслана немає, тож хлопчиків з таким ім’ям хрестять під іменами інших святих — Романа, Ростислава чи Рустика.

Як скорочено ім’я Руслана? Скорочена форма імені – Русік, Руся. Зменшувально-пестливі варіанти – Русланчик, Руська.

Advertisement

Доля Руслана, відомі люди з таким ім’ям

Доля Руслана залежить від розкриття талантів та здібностей, даних від природи. У імені потужна енергетика царя царів, переможця та хороброго воїна, яка не дозволить йому програти. Щоб досягти успіху, Руслану необхідно використовувати харизму і контролювати запальний характер.

Хорошим прикладом для вибору життєвого шляху стануть образи успішних чоловіків із цим ім’ям: Руслан Коган — відомий підприємець, найбагатша людина Австралії 2011–2012 років.

 • Руслан Аушев – перший президент Інгушетії.
 • Руслан Абдулгані – індонезійський політик, учасник боротьби за незалежність країни від Нідерландів.
 • Руслан Меджитов – американський імунобіолог, професор Єльського університету, член Національної Академії наук та Медичної академії США.
 • Руслан Чагаєв – професійний узбецький боксер-важкоатлет, дворазовий чемпіон світу серед любителів, чемпіон Азії та світу серед любителів.
 • Руслан Майнов – болгарський актор та співак.
 • Руслан Гончаров – український фігурист, бронзова призерка Олімпіади в Турині та бронзова призерка чемпіонату світу (2005).
 • Руслан Багінський – український дизайнер головних уборів та аксесуарів, засновник однойменного бренду.

Характеристика імені та характер Руслана

Характер людини з іменем РусланОсобистісні якості дозволяють чоловікові тверезо дивитися на себе та інших людей. Який характер імені Руслана? Видання Angels Name називає його прагматичним реалістом, видання Аstrologyk відзначає властиву Руслану миролюбність та комунікабельність. Йому властива терпимість, доброта і тверезий погляд на речі, цілеспрямованість та принциповість. Він уразливий від природи, при цьому ідеаліст, який прагне поліпшити світ. Йому дана велика фізична сила та спритність, швидкість і витривалість.

Щоб краще зрозуміти Руслана, необхідно знати езотеричні символи імені:

 • Число імені – 6. Журнал Marie Clair вважає, що Руслану необхідно вчитися смирення та підпорядкування.
 • Планета-покровитель – Сонце.
 • Камінь-талісман – яшма та агат .
 • Тотем – кульбаба і лев.

У дитинстві хлопчик відрізняється примхою, емоційністю. Стати впевненим йому допомагає підтримка та схвалення батьків. У ньому народжуються сміливість та розкутість, яка подобається людям і дозволяє швидко зближуватись. Ще в ранньому дитинстві Руслан вчиться бути справжнім другом, це знадобиться у дорослому житті.

У дорослого Руслана вибуховий темперамент, але він уміє ним керувати. У досягненні цілей проти маніпуляцій, та його доброта це згладжує. Має багато друзів, бо артистичний та щедрий, любить дарувати подарунки. Гарно проявляє себе у стосунках.

Йому підійде професія спортсмена, юриста, журналіста, фінансиста, дипломата, актора та телеведучого. Руслан успішно працює на себе, розвиваючи улюблену справу.

Advertisement

Сумісність з іншими іменами

У коханні Руслан почувається переможцем. Завдяки приємній зовнішності легко підкорює жіночі серця. Стежить за модою та стилем, акуратний, галантен та милий. Як обраниця йому підійде витончена особа, яка потребує турботи. Поки Руслан у пошуку, має безліч зв’язків і прихильниць.

Йому подобається холостяцьке життя, і він наважується перервати його лише заради найдостойнішої з жінок. Ефектна та успішна, вона повинна дбати про їхніх дітей та будинок, супроводжувати чоловіка на заходах. Більш успішним стає його другий шлюб. З дітьми Руслан суворий, але справедливий і дбайливий.

Найщасливіші спілки між ним і Анною, Валерією , Євою, Катериною та Діаною . Легко і приємно одружиться з Лілією, Маріанною, Мариною , Ніною, Ольгою. Духовний союз та світле майбутнє чекають з Поліною, Розою, Раїсою, Тамарою та Едітою.

Відносини стануть складними, якщо вступити до них з Олександрою, Аліною, Анжелою та Ангеліною, Варварою та Галиною. Не варто пов’язувати своє майбутнє з Євгенією, Жанною, Майєю, Ксенією, Юлією та Яною. Такі стосунки не дадуть ні щастя, ні успіху.

Руслан – вроджений воїн, серйозний і добрий до людей. Вибравши це ім’я синові, батьки пишатимуться ним, розуміючи, що вони виростили гідну і впевнену в собі людину.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве