Connect with us

Uncategorized

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Published

on

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Що означає цифри 1488? Хто використовує ці цифри? Навіщо використовують ці цифри? Чому цифри 1488 року входять до списку екстремістських матеріалів.

1488, або 14/88 – це числова комбінація, яка з точки зору російського законодавства відноситься до націоналістичної та екстремістської символіки, використання якої переслідується за законом.

1488: що це означає

Кандидат філологічних наук, доцент педуніверситету Ворошилова Марія Борисівна у своєму навчальному посібнику з експертизи конфліктного тексту вважає поєднання 1488 р. «найвідомішим і найактуальнішим цифровим символом сучасних націоналістів».

1488: розшифровка

У тому джерелі наводиться трактування цифрової комбінації «в сучасному націоналістичному молодіжному дискурсі». Згідно з висновками вченого-лінгвіста, перша частина поєднання, 14 – це позначення кількості слів в англомовній тезі Девіда Лейна, якого автор називає “неонацистським ідеологом”.

Оригінал твердження виглядає наступним чином: «Ви повинні захистити себе людей і майбутніх для White Children». У роботі наводиться авторський переклад наведеної пропозиції: «Ми маємо захистити саме існування нашого народу та майбутнє для білих дітей».

Advertisement

В інших джерелах згадується альтернативний і менш розповсюджений варіант вихідної пропозиції з чотирнадцяти слів: “Because beauty of the white aryan woman must not perish from the earth” (у перекладі: “Щоб краса Білої арійської жінки ніколи не зникла з лику землі!”) .

Доцент висуває припущення, що повна комбінація є числову абревіатуру.

Передбачається, що друга частина зашифрованого послання Лейна, а саме подвійна вісімка, об’єднує в собі два смислові компоненти:

аналогію двох латинських літер «H», які займають восьму позицію в алфавіті: можливо, таке сусідство використовувалося ідеологом білого нацизму для позначення партійного привітання «Heil Hitler!». («Хайль, Гітлер!»);

88 заповідей Девіда Лейна ― своєрідний маніфест, написаний членом терористичного угрупування білих нацистів «The Order» під час відбування тюремного терміну в Терре-Хоті (Лейна засудили на 190 років за вбивство єврея Алана Берга, рекет і співучасть).

Advertisement

1488 та скінхеди

З подібними трактуваннями погоджується і доктор історичних наук, головний науковий співробітник Інституту етнології Шнірельман Віктор Олександрович. У своїй книзі «Поріг толерантності: Ідеологія і практика нового расизму» автор вказує, що 88 служить «важливим символом для скінхедів» і являє собою виражене в цифрах вітання Гітлеру.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Uncategorized

22 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 22 жовтня

Published

on

Ви мрійливі, наділені багатою уявою і прагнете втілити в реальність свої найзаповітніші мрії та цілі. Точно знаєте, чого хочете, але перед тим, як зробити перший крок, довго обмірковуватимете свої цілі і зважуватимете всі «за» і «проти». (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Published

on

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Тест, заснований на оптичній ілюзії, поширений спосіб дізнатися трохи про себе в ігровій формі. Незважаючи на те, що можна ставитися до подібних описів упереджено, у них все одно є частка правди. Адже образи, які приходять першими, і справді підказує нам нашу підсвідомість. (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

31 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 31 жовтня

Published

on

Ваш характер складно назвати легким – ви безкомпромісні, відважні та здатні будь-якими шляхами долати перешкоди та все, що заважає вам досягати успіху чи просто спокійного та благополучного життя. Не сидіть на місці і намагаєтесь у всьому брати активну участь. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве