Connect with us

Tech

Що таке вірт?

Published

on

Що таке вірт? Словник сленгу

Поняття «вірт» можна розуміти по-різному. У будь-якому випадку, воно безпосередньо пов’язане з Інтернетом та спілкуванням у ньому.

Зміст

  1. Що таке вірт?
  2. Що таке вірт спілкування?
  3. Вірт у широкому значенні
  4. Як розпочати віртуальний флірт?

Існує також кілька інших трактувань. Якщо людина хоче дізнатися, що таке вірт, він повинен приділити увагу всім наявним значенням.

Що таке вірт?

Набравши в пошуковій системі слово «вірт», людина, найімовірніше, отримає інформацію про літературний твір. Вірт, або, мовою оригіналу, ” Vurt” – це книга, створена Джеффом Нуном.

 

Він народився наприкінці п’ятдесятих у Великій Британії. Закінчивши університет і пропрацювавши в книгарні протягом п’яти років, він почав писати книжки, першою з яких стала «Вірт». Твори Джеффа Нуна багато хто називає фантастикою, проте офіційно жанром є кіберпанк.

Advertisement

У цій книзі «віртом» називаються тріп-сни. Потрапляючи до них, людина хіба що отримує наркотик, видів яких є чимало. Цей світ виглядає як альтернативний Манчестер, наповнений тіньовими людьми, робо-собаками та іншими схожими істотами.

Сюжет ґрунтується на тому, що Скріббл втратив у вірті свою сестру Дездемону. Замість неї у світ потрапив прибулець із щупальцями. Головний герой має пробратися в глибини вірта і здійснити зворотний обмін.

Що таке вірт спілкування?

Зрозуміти, що таке вірт у сфері спілкування, зовсім неважко, якщо звернути увагу, що це слово є скороченням від поняття віртуальний. Таким чином, під словом «вірт» можна розуміти спілкування в Інтернеті .

Звичайно, якщо двоє людей просто переписуються електронною поштою або в соціальній мережі, обговорюючи робочі чи нейтральні питання, то це не може вважатися віртом. Найчастіше це поняття використовується, якщо розмови носять сексуальний характер . Простіше кажучи, віртом можна вважати секс в інтернеті, який здійснюється за рахунок відповідного листування.

Існують так звані вірт-чати, в яких людині випадково підбирається співрозмовник, готовий для спілкування такого роду. Як правило, все робиться анонімно. Справа може відбуватися і на будь-яких інших ресурсах, наприклад, що забезпечують відеозв’язок із випадковим співрозмовником, а також у соціальних мережах.

Advertisement

Вірт у широкому значенні

Іноді під словом «вірт» розуміють не сексуальні описи дій із певною метою, а щось абстрактніше. Віртом можна називати флірт в інтернеті або своєрідні стосунки на відстані .

У такому розумінні питання стає дуже важким. Ставлення до подібного спілкування у людей різне. Дехто вважає, що знайти кохання в інтернеті неможливо, інші ж особисто знайомі з ситуаціями, коли двоє людей подолали відстань, щоб бути разом.

Нерідко метою вірта зовсім не є знаходження собі супутника життя. Люди можуть просто розважатись подібним чином, віддаляючись від повсякденних проблем. З одного боку, це добре, тому що немає хибних надій, з іншого боку, це спілкування може легко сприйматися лише одним його учасником, тоді як інший уже впевнений у теплих почуттях.

Як розпочати віртуальний флірт?

Сьогодні існує чимало ресурсів, у яких можна анонімно (чи ні) завести розмову з людиною. Якщо хочеться досягти віртуального флірту (для будь-якої мети), варто звернути увагу на кілька факторів.

  • По-перше, потрібно привернути увагу співрозмовника та спровокувати його на діалог. Якщо справа відбувається у соціальній мережі, можна відштовхуватися від інформації, що є у профілі, і з її допомогою сформулювати тему для розмови. У чатах такої проблеми немає – досить просто написати людині «привіт».
  • Другий крок складніший – необхідно підтримувати інтерес у співрозмовника та привернути його до себе. Не варто оперувати банальними фразами на кшталт «як справи» та «що робиш». Найкраще розпитати про інтереси та мрії . Через кілька днів, у разі зупинки спілкування, можна заговорити про себе.

Зрештою, без спільних інтересів навряд чи вдасться обійтися. На щастя, можна знайти точки дотику хоча б у кіно, якщо не знайшлося схожих хобі або, наприклад, музичних уподобань.

До чого призведе віртуальний флірт, важко передбачити. Нехай у подібне спілкування з метою просто розважитися, людина ніяк не може бути впевнена в тому, що, зрештою, не годинами сидітиме перед монітором в очікуванні заповітних повідомлень.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Tech

Найкращі додатки для йоги 2024

Published

on

Найкращі додатки для йоги 2023

Yoga Studio від Gaiam — наш вибір найкращого додатка для йоги завдяки тематичним заняттям, простоті використання та доступності. (більше…)

Continue Reading

Tech

Найкращий безкоштовний VPN 2024 року

Published

on

Найкращий безкоштовний VPN 2023 року

Наші експерти порівнюють найкращі безкоштовні VPN і перевіряють, чи справді вони такі хороші, як здаються. (більше…)

Continue Reading

Tech

Найкращі додатки для вивчення іноземних мов у 2024 році

Published

on

Найкращі додатки для вивчення іноземних мов у 2023 році
HOLA, BONJOUR, KONNICHIWA, assalamu alaikum, і привіт!

Яку б мову ви не намагалися вивчити, додатки для вивчення іноземних мов можуть допомогти вам збільшити словниковий запас і покращити розуміння культури та звичаїв країни. Ми протестували кілька програм і курсів, щоб вивчити іноземну мову, і хоча якість може відрізнятися залежно від вибраної мови, ці мої улюблені. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве