Connect with us

Сонник

Сонник Аборт – До чого сниться аборт?

Published

on

Сонник Аборт

Абортом називають мимовільне чи штучне переривання вагітності. Незалежно від причини аборту, він дуже травмує для психіки та фізичного стану жінки, а релігійні люди ставляться до штучного аборту як до страшного злочину. Символіка сновидіння про аборт прямо протилежна символіці сну «вагітність», що говорить про прибуток і процвітання. Аборт уві сні – провісник втрати чогось важливого, застереження про майбутні неприємності і втрати, неспроможність вжитих дій. Таке сновидіння розглядається переважно як жіноче, хоча може наснитися і чоловікові.

Сонник Густава Хіндемана Міллера. Навіщо наснився аборт?

Якщо жінці наснилося, що вона погоджується на аборт, це слід розглядати як застереження про те, що якісь її вчинки можуть призвести до великих неприємностей.

Якщо ж аборт сниться медику, це попередження у тому, що не слід нехтувати своїми професійними обов’язками.


Сучасний сонник. Що передбачає приснився аборт?

Побачити уві сні, що вам зробили аборт, означає, що насправді вам доведеться зіткнутися із ситуацією, яка стане для вас абсолютно неприйнятною, але ви будете змушені підкоритися обставинам.

Сновидіння, в якому незаміжня жінка планує зробити аборт, але потім відмовляється від цього означає, що вона ще не визначилася з вибором свого супутника життя і думки про це її дуже турбують.

Advertisement

Сон, в якому ви каєтесь у зробленому аборті, говорить про те, що потрібно не розмінюватися на дрібниці, а зосередитися на досягненні поставленої мети.


Сонник Медея. Чого очікувати від сновидіння «Аборт»

Аборт уві сні попереджає про аварію якихось планів і про неприпустимість прийняття поспішних рішень. Такий сон може віщувати загрозу руйнування вашого сімейного щастя.


Езотеричний сонник. Тлумачення сновидіння «Аборт»

Сновидіння, в якому жінка бачить, як їй роблять аборт, означає її страх перед небажаними наслідками вчинків, які вона планує зробити.

Для хірурга такий сон говорить про те, що він утомився і йому терміново потрібен відпочинок.


Коментар Бадабум

Переривання вагітності уві сні говорить про зниження вашого життєвого потенціалу, крах якихось планів, нездійснені надії, захворювання.

Advertisement

Якщо сновидиця справді вагітна, їй слід негайно піти до лікаря, оскільки такий сон може попереджати про загрозу викидня, а також побоюватися падінь і травм.

Приснився аборт може символізувати ваш внутрішній протест проти якоїсь ситуації.

Якщо у вас зараз у житті несприятливий період, такий сон може віщувати, що неприємності незабаром закінчаться і всі проблеми, що тяжіють вас, будуть кардинально вирішені. Таке сновидіння може бути також сигналом про те, що з якимись справами необхідно покінчити якнайшвидше.

Якщо чоловік побачить сон, в якому близька йому жінка зробила аборт – це попередження про небезпеку, що їй загрожує.

Якщо ж аборт роблять йому самому – задумані плани не реалізуються.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
2 коментарі

2 Comments

  1. avenue

    21.12.2022 at 11:12

    Вот этого я ждал! Огромное спасибо!

  2. Arthuraresy

    24.12.2022 at 20:04

    Вулкан

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве