Connect with us

Сонник

Сонник Абрикоси – До чого сняться абрикоси?

Published

on

Сонник Абрикоси

Солодкі, запашні і невибагливі абрикоси – одна з найпоширеніших рослин у південних регіонах, хоча для жителів середньої смуги вони є екзотикою. Тлумачення сну про абрикоси виходить із основної символіки сновидіння «Фрукти», яке вважається дуже сприятливим, якщо плоди були стиглі, солодкі та красиві. Проте більшість сонників підкреслює недовговічність позитивних подій, які пов’язані з абрикосами, що приснилися, і вважають, що вони пов’язані з нездійсненними надіями і порожніми ілюзіями.

Важливою є й та обставина, що абрикоси, як і персики, зацвітають дуже рано, коли на деревах ще немає листя, і дуже часто їхнє цвітіння збігається з періодом сезонного похолодання (абрикосові холоди) за аналогією з «черемховими холодами» середньої смуги). квітучий абрикос вважається символом обману та непостійності.


Дворянський сонник Н.Гришиної. Що віщують побачені уві сні абрикоси?

Стиглі абрикоси – провісники благополуччя, сушені хвороба, старість, в’янення. Дерево абрикоса може позначати примхливу та непостійну жінку.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Наснилися абрикоси – навіщо це?

Побачені уві сні абрикосові сади – це знак того, що ви з надією дивитеся в майбутнє, хоча воно може виявитися зовсім не райдужним.

Їсти абрикоси — чекати неприємностей, бачити, як їх їсть хтось інший — ваше реальне оточення не зовсім відповідає вашим нахилам.

Advertisement

Езотеричний сонник. Що символізують абрикоси, побачені уві сні?

Збирати або купувати абрикоси — на радість та поліпшення здоров’я, є їх — на приємні події.


Сонник Дмитра та Надії Зима. Що позначають абрикоси уві сні?

Побачити уві сні абрикосові дерева — вдаватися до мрій, які навряд чи збудуться, і чекати щастя, яке триватиме недовго.

Їсти абрикоси — піддаватися спокусі та будувати повітряні замки замість того, щоб займатися реальними справами.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Тлумачення сновидіння «Абрикоси»

Їсти уві сні абрикоси — знак того, що ваші сексуальні стосунки знаходяться на початковій стадії, і ви поки що сповнені радісних очікувань.

Якщо чоловік уві сні зриває абрикос — його партнерка буде молодою і недосвідченою. що не завадить сновидцю зазнати радісних відчуттів і пережити позитивні емоції.

Advertisement

Для жінки такий сон означає короткочасну пригоду, яка буде абсолютно безперспективною.


Бадабум

Щоб правильно витлумачити абрикоси, що приснилися, слід об’єднати дві сторони такого сновидіння – радість і задоволення, пов’язане зі стиглими фруктами, і короткочасність цих ситуацій, обумовлене тим, що абрикоси дозрівають рано і зберігаються недовго. Сон про таке гарне видовище. як квітучі абрикоси – це попередження про ілюзорність ваших надій та недосяжність планів, а також про те, що ваша партнерка буде вітряною та примхливою.

Якщо ж уві сні абрикоси були зеленими, дрібними чи гнилими — на вас чекають нещастя та розчарування.

Сушені абрикоси (курага) – знак того, що все найкраще вже в минулому, але якщо ці сухофрукти гарні та смачні, це означає, що минуле працює на вас.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве