Connect with us

Сонник

Сонник Афіша – До чого сниться афіша?

Published

on

Сонник Афіша

Афішами називають художньо оформлені оголошення про різні заходи, з обов’язковою вказівкою часу та місця їх проведення. Традиційна афіша є великим аркушом паперу, який розміщується в людних місцях, в даний час їх часто створюють за допомогою електронних та комп’ютерних технологій. Слід зазначити, що дієслово «афішувати» має негативний відтінок, що говорить про демонстративність, надмірне привернення до чогось уваги. Слід також пам’ятати, що афіші найчастіше пов’язані з кінофільмами, спектаклями, уявленнями тощо. Ці заходи несуть у собі символіку обману, тому майже всі пояснювачі снів трактують цей образ як несприятливий.


Дворянський сонник М. Гришин. Чому наснилася афіша?

Наклеювати афішу – знак підвищення, але іноді й скандалу. Ретельно вчитуватись у неї – бережіться обману. Яскраві різнокольорові афіші – до веселощів і сміху, якщо вони чорні, чекайте сумних звісток.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Символіка сновидіння «Афіша»

Такий образ говорить про те, що сновидець схильний до афішування та виставляння напоказ своїх почуттів, що може зашкодити його особистому життю. Для гідних та гармонійних стосунків у парі потрібно виявляти більше скромності.


Сонник ХХІ сторіччя. Афіша уві сні – що це означає?

Афіша, що приснилася, – знак несподіваної новини або хибних чуток, читати її – до раптової події. Різнобарвне зображення на ній – до сміху, чорно-біле – до смутку чи неприємностей. Займатися наклейкою афіші – ви станете об’єктами розмов, можливо, через службове підвищення, але не виключено, що й через скандал, зривати їх — конфліктувати з владними або сильними конкурентами.


Сонник Тихомирова. “Афіша” – як зрозуміти таке сновидіння?

Друковані оголошення та реклама в сновидіннях мають таку саму односторонню спрямованість, як і в реальному житті. Якщо сенс написаного на них вам незрозумілий, чекайте на обман або сумні звістки. Якщо ж ви чітко прочитали написане, то незабаром у реальному житті відбудеться аналогічна подія.

Advertisement

Сонник міс Хассе. Значення афіші уві сні

Бачити афіші – до новин, розклеювати їх – про вас будуть пліткувати, зривати – конфліктувати з владою.


Езотеричний сонник. Як витлумачити сновидіння «Афіша»?

Побачити на афішах власне ім’я – до неприємностей, пов’язаних із суспільним засудженням. Якщо на ній написано щось незрозуміле або відсторонене від реальності – будьте уважні, щоб не пропустити важливу для вас інформацію.


Бадабум

Основною символікою, яку несе в собі сон про афішу, є привернення уваги до якоїсь події чи інформації. При цьому побачене зображення або прочитаний текст зовсім не обов’язково відображатимуть реальне майбутнє, швидше за все, вони стосуватимуться чуток або пліток, яким, однак, багато хто повірить. Тому, побачивши такий сон, а особливо власне ім’я на афіші, слід приховувати свої плани, а також пов’язані з ними надії та очікування, а можливо і відкласти їх реалізацію на деякий час.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве