Connect with us

Сонник

Сонник Айстра – До чого сниться айстра?

Published

on

Сонник Айстра

Назва цих красивих махрових кольорів походить від грецького «зірка». Айстри мають різноманітне забарвлення та безліч різновидів, вони асоціюються з наближенням осені. Сновидіння, у яких вони виникають, можуть мати різноманітне трактування. У випадку астра несе символіку квітки, розквіту, удачі. Важливе значення має і її забарвлення, яке тлумачиться, як і будь-якого іншого предмета. І, нарешті, автори сонників дають цим кольорам свої тлумачення, часто дуже суперечливі.


Дворянський сонник М. Гришин. Навіщо здалися айстри?

Поява цієї квітки уві сні має містичний характер, вона означає душу, яку тягне до езотерики, таємничості, потойбічних світів.


Сімейний сонник. Як розгадати сновидіння «Айстра»?

Букет астр, подарований жінкою, віщує якесь непорозуміння у спілкуванні з нею, але його можна буде уникнути, виявивши увагу та поступливість. Отримати такий подарунок від друга чи партнера по бізнесу – до розладу та можливих збитків. Стояти серед квітучих айстр – дані вам обіцянки ніколи не будуть виконані, та й ви самі в глибині душі сумніватиметеся в щирості того, що було сказано.


Сонник ХХІ сторіччя. Айстри сняться – до чого це?

Поява цих квітів уві сні віщує похвалу керівництва та авторитет серед оточуючих. Якщо квітів дуже багато, на вас чекає службове зростання. Побачити зів’ялу астру – до нездійсненних надій та хибних обіцянок. Чорний колір айстри – до хвороби родича.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Символіка сновидіння «Айстра»

Астра уособлює скромність, ніжні почуття, простоту. Зривати його – вступити у щасливі та гармонійні стосунки з кимось, хто відрізняється ніжністю, скромністю та не несе в собі амбітності. Ваші інтимні стосунки будуть трепетними та попереджувальними, не виключено, що при цьому ви мріятимете про спалах пристрастей.

Advertisement

Сонник Оракула. Айстра – до чого такий сон?

Ця квітка говорить про простоту і скромність, а також ніжність і здатність глибоко любити. Проте такі риси особистості можуть сприяти як блискучим успіхам, і провалам. У той самий час , якщо сон стосується роботи сновидця, то поява у ньому айстр є знаком успіху, успішного завершення поставлених завдань, уваги керівництва, і навіть зайняттю вищої посади.


Бадабум

У загальному випадку буває непросто з’ясувати, чи несе сновидіння про астр позитивну або негативну символіку, тому при його розшифровці потрібно враховувати всі побачені деталі, а також реальні обставини життя сновидця. Як правило, ці квіти в руках жінки говорять про привабливі риси її характеру, тому при виборі коханої такий сон може дати дуже цінну підказку. Важливим є і колір айстри: біла означає чистоту думок, рожева – ніжні почуття, червона – сильне кохання , синя – спокій, іноді холодність, жовта – розлуку. Чорна квітка є поганою ознакою, вона може говорити про важку, можливо і смертельну хворобу.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве