Connect with us

Сонник

Сонник Акорди – До чого сняться акорди?

Published

on

Сонник Акорди

Слово «акорд» є музичним терміном і означає співзвуччя з кількох (трьох і більше) звуків різної висоти. Акорд може братися на фортепіано (натисканням кількох клавіш), на гітарі (щипком кількох струн), кількома співаками тощо. Акорд уві сні може бути у вигляді звуків або як образи музичних інструментів або виконавців – у цьому разі при аналізі сновидіння необхідно враховувати відповідну символіку. Тлумачення сновидіння, у якому у тому чи іншому вигляді присутні акорди, виходить із його буквального перекладу, що означає як музичний термін, а й згоду для людей, ділову угоду, торгову угоду.


Сонник Густава Хіндемана Міллера. Що віщують приснилися акорди?

Якщо вам наснилися гарні та важкі співзвуччя – це віщує здоров’я та життєві успіхи. Якщо ж довелося почути безладні та дисоніруючі акорди – приготуйтеся до виконання важких та дратівливих справ. Якщо акорди звучать сумно і сумно – чекайте сумних звісток. Якщо молода жінка намагається взяти складні, але акорди, що гарно звучать – їй вдасться звернути на себе увагу старого друга і він стане їй відданим коханим.


Сонник міс Хассе. Що символізує акорди?

Якщо у сні ви чуєте акорди або самі їх виконуєте, це сприятливе передбачення, яке обіцяє лад у сім’ї та злагоду між усіма її членами. Бадьорі та мажорні співзвуччя обіцяють активний і не дуже спокійний відрізок життя, протягом якого вам доведеться докладати значних зусиль для досягнення своїх цілей. Негучні мінорні акорди, навпаки, говорять про розміреність, спокій, умиротворення, любов і гармонію в сім’ї.


Новий сімейний сонник. Як витлумачити сон про акорди?

Якщо ви підбираєте уві сні акорди, то рекомендується найближчим часом підбирати слова, оскільки є ймовірність, що ви скажете зайве або просто не встоїте перед спокусою розпускати плітки. Виконувати музику з милозвучними акордами – сприятливий сон, який віщує успіх у справах та просування по службі. Чути таку музику – до гармонії в душі та ближньому оточенні, а для дівчини – до зміни її іміджу на краще.


Український сонник. Що віщують акорди уві сні?

Музичні акорди означають згоду з близькими людьми чи діловими партнерами, гармонійні сімейні чи любовні стосунки.

Advertisement

Бадабум

Акорди, або узгоджені звуки, символізують і узгодження внутрішнього стану із зовнішнім оточенням. Акорди, що приходять ззовні, говорять про те, що згода між вами та оточенням відбуватиметься без ваших зусиль; якщо ж ви берете акорди самостійно, вам доведеться докласти певних зусиль для того, щоб досягти гармонії між собою та оточуючими.

Якщо акорди звучать фальшиво, бережіться фальші та зради. Дисонанс у музиці застерігає від розбіжностей, сварок та конфліктів у вашому оточенні.

Неможливо навчиться грати на гітарі, не взявши кілька фальшивих акордів на початку”   (Робін Шарма)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве