Connect with us

Сонник

Сонник Акула – До чого сниться акула уві сні?

Published

on

Сонник акула

Акула, представник водного середовища, яке найчастіше викликає трепет і страх при несподіваній зустрічі. Так дійсно акула є хижаком, але це не означає, що вона нападає на все, що рухається, у тому числі і на людину. Всупереч поширеній думці, лише деякі види акул є небезпечними для людини. З усіх видів лише чотири помічені у значній кількості не спровокованих нападів на людей зі смертельним наслідком: біла, тигрова, тупорила та довгокрила акули. У кінематографі образ акули в основному негативний і представлений таким собі монстром, що звичайно далеко не так. У культурі Полінезії, особливо на Гавайських островах, до акул особливе ставлення. У полінезійських міфах 9 богів асоційовані з акулами, і вони вважалися охоронцями моря та захисниками гавайського народу. Також зустрічалися й розповіді про перевертню — людину-акулу, люту і жадібну до людського м’яса. В інших частинах Полінезії, як Тонга, існує повір’я, що акули – це їжа, посилана духами предків для підтримки населення.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Тлумачення слова акула

Акули, що приснилися, – це грізні і підступні вороги, з якими ви зустрінетеся в житті. Переслідувачі та нападники хижаки означають неминучі невдачі, через які ви впадете у відчай.

Акули, що пустували в чистій, прозорій воді, означають, що в той час , поки ви благоденствуете і насолоджуєтеся жіночим суспільством, якийсь заздрісник мріє позбавити вас спокою та щастя.

Мертва акула символізує повернення спокою та благополуччя.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Наснилася акула

Акула, що приснилася, — ваш партнер або партнерка. Вони являють собою справжніх хижаків, яким подобається поневолювати і безроздільно панувати над вами. Вони диктують свою волю у всьому, і в інтимних відносинах навряд чи це приносить вам задоволення. Спробуйте з ним поговорити і пояснити своє уявлення про якість вашого інтимного життя. Не треба цього боятися, соромитися або замовчувати, інакше проблема так і не буде вирішена, а ви залишитеся наодинці зі своїми муками. Акула, як будь-яка риба, означає пеніс. Звідси й випливає традиційне тлумачення цього символу.

Advertisement

Побачена у воді акула, або плавання в морі з акулою говорять про сексуальне здоров’я та гарну форму.
Поранена акула застерігає про можливі порушення у сексуальній сфері.

Напад акули говорить про страх майбутніх статевих контактів. Відрізання або придбання шматка акулячого м’яса говорять про експансивність, товариськість, б’ючий темперамент і здібності до творчої діяльності. Порятунок від акули віщує швидкий розрив зі своїм партнером.


Сімейний сонник. Наснилася акула

Акула уві сні означає лютого, небезпечного та жорстокого ворога. Іноді сон пророкує вам важку хворобу , від якої вам буде нелегко оговтатися. Якщо ви побачили акулу уві сні, то знайте, що такий ворог у вас є і вам дуже важко боротися з ним, тому що на світі взагалі є дуже мало способів зупинити його.

Якщо уві сні акула напала на вас і вам вдалося вціліти, то в реальному житті ви дивом вирветесь з рук підступних ворогів.

Якщо вам не вдалося врятуватися уві сні і ви прокинулися, то чекайте великих бід, які ось-ось обрушаться на вашу голову. Після такого сну щастя усміхнеться вам нескоро. Горе не приходить саме. На вас чекають підступи ворогів, наклеп друзів та втрата грошей.

Advertisement

Якщо уві сні ви побачите мертву акулу, то сама доля допоможе перемогти грізного ворога. Після такого сну на вас чекає успіх та благополуччя у всіх ваших справах.

Бачити, як акула спокійно пливе морем, – несприятливий сон, він попереджає вас про небезпеку, яка може нагрянути, якщо ви не будете обережні. Вам слід мати на увазі, що ваші вороги не сплять і готуються накинутися на вас за першої ж нагоди.


Сучасний сонник. Навіщо снитися акула

Акула сниться до появи проблем, вирішення яких вимагає від людини повної концентрації сил та підтримки друзів.


Коментар експерта

Багато тлумачень зводяться до того що, що акула уві сні несе у собі образ ворога чи якихось неприємностей. Як варіант акула може бути просто відображенням ваших страхів і не обов’язково пов’язаних з водою або конкретно акулою. Ще деякі сонники трактують акулу як образ будь-якої жінки. Це може бути хтось із вашої родини, а може людина з якою ви стикалися раніше і яка відклала відбиток у вашій долі. Здебільшого це авторитарні деспотичні жінки.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве