Connect with us

Сонник

Сонник Аметист – До чого сниться аметист?

Published

on

Сонник Аметист

Аметист – це гарний камінь фіолетового відтінку, якому здавна приписувалося містичне значення. Вважалося, що він оберігає від сп’яніння, просвітлює розум, відганяє темні сили. Аметистом прикрашали кубки, обручку з ним носили католицькі кардинали. Цей камінь використовували і для любовних чар, тому традиція наказує не дарувати його заміжнім жінкам, а їм заборонялося приймати такі подарунки від сторонніх. Снотлумачи розшифровують образ аметиста, виходячи з вірувань про нього. Зазвичай такий сон є позитивним, хоча багато залежить і від деталей побаченого.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. “Аметист” – до чого це сновидіння?

Побачити цей камінь – знак чесності у справах та задоволення від них. Якщо молода сновидиця втратить аметист, її заручини будуть розірвані, а любов’ю – знехтують.


Сонник для сім’ї. Аметист наснився – чого тепер чекати?

Якщо цей камінь є прикрасою ювелірного виробу, ви будете повністю задоволені своїми справами та їх результатом. Отримати цей камінь у подарунок від когось незнайомого – остерігайтеся появи особи, яка призведе до повного сум’яття у ваших справах. Побачити аметисти, розсипані по землі – чекайте на безліч справ, які в буквальному сенсі впадуть на вас. Побачити, як сонячне світло гарно переливається в цих каменях – приготуйтеся до повного контролю над усіма своїми діями. Якщо ж світла небагато, то розсип аметистів попереджає про небажане вторгнення сторонніх осіб у те, чим займаєтесь.


Сучасний сонник. Тлумачення сну «Аметист»

Побачити природний кристал цього каменю, можливо, в оточенні інших – до витрати грошей на цілі благодійності, що обов’язково зарахується вам. Будь-яка ювелірна прикраса, в якій використаний аметист – до хороших вчинків, які будуть оцінені оточуючими, і принесуть вас репутацію чесної і дуже чуйної людини. Якщо ж така прикраса вас хтось подарує – будьте обережнішими, вам зустрінеться дурна людина з роздутою зарозумілістю, яка зосереджена на своїх інтересах і може завдати вам образи. Для молодої сновидиці втрата виробу, прикрашеного аметистом – відкладені плани на створення сім’ї, а якщо вже була домовленість про весілля, вона буде скасована. Однак не слід засмучуватися, це було б не те спільне життя, про яке варто жалкувати.


Сонник Лофф. Символіка сновидіння «Аметист»

Цей камінь вважається магічним, його було прийнято розміщувати під подушкою для того, щоб приходили лише добрі сни. Аметист є уособленням спокою, благочестя, смирення, скромності. Він може говорити про романтичний настрій, здатність долати перепони, завойовувати взаємність у романтичних відносинах. У разі хвороби сон про цей камінь є провісником швидкого одужання.

Advertisement

Сонаріум

Сон про цей камінь символізує духовність, справедливість, чесність. Він віщує успішні справи і добрі вчинки – але тільки для щирих і щирих людей. Закоханим сон про цей камінь віщує щасливе спільне життя, засноване на спільних інтересах. Сприятливий такий сон і у разі проблем зі здоров’ям – вони будуть незабаром дозволені.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве