Connect with us

Сонник

Сонник Амфітеатр – До чого сниться амфітеатр?

Published

on

Сонник Амфітеатр

За часів античності амфітеатром називали ряди сидінь, що розташовувалися півколом з поступовим підвищенням рівня. Цю назву зберіг і сучасний театр для позначення глядацьких місць, розташованих так само. Цей символ може мати різні асоціації, насамперед відвідування розважального заходу, спілкування з друзями.

Однак оскільки місця в амфітеатрі розташовані далеко від сцени, він несе символіку віддаленості. Не слід забувати також і про таке поширене тлумачення театру, як спотворене уявлення реальності, оманлива інформація. Тому такий образ заслуговує на пильну увагу, але його тлумачення вимагає повного обліку всіх деталей, побачених уві сні.


Великий сімейний сонник. Чому наснився амфітеатр?

Побачити себе на гарних оббитих оксамитом сидіннях амфітеатру – до вдалої подорожі за кордон, приємного спілкування з іншими людьми, а можливо, і любовні побачення. Однак якщо на сходах рядів ви зробили невірний крок, то краще відмовитись і від поїздки, і від інших планів.


Астрологічний сонник. Значення сновидіння «Амфітеатр»

Якщо уві сні ви побачили розкішні театральні ряди амфітеатру, то на вас чекає популярність, але вона буде недовгою. Якщо ж сидіння в ньому були порожні, то ви мали змогу добитися слави, але ви не зуміли нею скористатися.


Велика енциклопедія снів. Амфітеатр уві сні – як це розуміти?

Вважається, що цей образ існують два тлумачення. Перше з них говорить про перебування у великому суспільстві, веселі зустрічі, звістки, які вас порадують. Згідно з другим, на сновидця чекає тривала поїздка або відрядження за кордон.

Advertisement

Сонник Каратова. Амфітеатр уві сні – що тепер буде?

Таке сновидіння є провісником від’їзду до інших держав. Перебування там буде тривалим та приємним, воно збагатить вас новими враженнями.


Бадабум

Як бачимо, практично всі відомі сонники пропонують дві розшифровки снів про амфітеатр – поїздку чи спілкування. Однак для глибшого розуміння сну потрібно виходити з усієї побаченої в ньому картини. Любителі театру, швидше за все, побачать підняті один за одним ряди сидінь. Чим вище ви самі, тим краще такий сон. У цьому випадку слід звернути увагу, чи були там інші глядачі, чи показували уявлення, про що воно було? Безперечними позитивними аспектами такого образу стануть яскраве світло, веселий нарядний натовп, передчуття цікавого спектаклю. Однак при цьому зліт пам’ятати, що бути в ролі глядача – бачити те, що не зовсім відповідає реальності, тому такий сон є нагадуванням про критичне ставлення до подій та новин.

Тим, хто багато подорожує чи захоплюється історією, можуть побачити уві сні античний амфітеатр. Можливо, перед вами опиняться руїни – у цьому випадку таке сновидіння говорить про те, що якийсь цікавий період уже давно, і від нього залишилися одні спогади. Якщо ж ви бачите на ньому цікаву виставу – вдумайтеся у його зміст, можливо, воно містить попередження для вас.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве