Connect with us

Сонник

Сонник Амулет – До чого сниться амулет?

Published

on

Сонник Амулет

Амулетом називають предмет, наділений особливою магічною силою, здатною захищати його власника або допомагати йому. Це можуть бути камені , фігурки людей та тварин, прикраси з металу та інших матеріалів. Традиція таких оберегів йде від первісних часів і продовжується до наших днів, хоча більшість релігій ставляться до цього несхвально. Цей образ нерідко виникає й у снах. Він безпосередньо пов’язаний із необхідністю захисту або її будь-якими проявами, при цьому точне тлумачення такого сновидіння залежатиме від деталей побаченого.


Сонник Нострадамуса. Чому амулет наснився?

Символіка амулета пов’язана з успіхом сновидця, заступництвом йому. Одягати оберіг уві сні – до щастя та приємного періоду у житті. Дарувати амулет – комусь знадобляться ваша підтримка та заступництво. Сон, в якому ви втрачаєте свій оберіг, віщує крах ваших надій.


Великий сучасний сонник. Що означає сновидіння «Амулет»?

Символіка цього образу є неоднозначною, вона може бути сприятливою чи негативною. Якщо амулет висить на шиї сновидця або розташовується на його грудях, він може віщувати проблеми або погіршення здоров’я, для чого йому знадобиться захист. Якщо ж сновидцю дарують амулет чи надягають його, це хороше передбачення. Він отримає правильну пораду, своєчасну підтримку, можливо, і грошову, його справи йдуть краще. Сон про втрату амулету тлумачиться по-різному для чоловіків та жінок. Для сновидиць така втрата говорить про необхідність вирішувати непрості завдання, йти на домовленості та компроміси з кимось, переглядати свою позицію, від чогось відмовлятися та приймати критику стосовно себе.

А ось сновидцям не варто турбуватися про втрату амулету – це означає звільнення від важкої ноші, непотрібних справ, які займали його довгий час . Якщо жінці здався незвичайний, екзотичний оберіг, на неї чекає подив з приводу того, що близька їй людина розкриє несподівані риси свого характеру. Заміжня сновидиця побачить свого чоловіка в таких обставинах, які розкриють його самовладання та силу, що поверне її охололі почуття і підніме їх на новий рівень.

Дівчина відкриє у своєму обранці такі риси характеру, які змусять її закохатися в нього з новою силою і дивуватися, чому вона раніше не помічала його визначних достоїнств. Для чоловіка поява у сні екзотичного амулету означає, що він має приємне знайомство, можливо, і нетривале, але запам’ятовується.

Advertisement

Велика енциклопедія снів. Амулет уві сні – чого чекати?

Отримати цей оберег у подарунок від когось незнайомого – цей сон говорить про те, що у важкі моменти ви можете розраховувати на підтримку долі та отримання допомоги, яка перевищить усі ваші очікування. Втрата амулету уві сні – це втрата і в реальному житті, проте вона буде абсолютно непомітною і безболісною, і буде повністю компенсована чимось більш істотним для вас. Якщо уві сні ви самі хотіли позбавитися цього магічного предмета — це знак бажання змінити своє життя і почати все заново.


Бадабум

Символіка амулета, що приснився, стосується, в першу чергу, отримання підтримки та допомоги ззовні. Взяти його в руки — це може означати несподіваний сюрприз, здобуття унікального шансу від долі, якого не можна упускати. Бережно амулет, що зберігається, може, навпаки, говорити про безліч турбот і проблем.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве