Connect with us

Сонник

Сонник Апельсин -До чого сниться апельсин?

Published

on

Сонник Апельсин

Якщо не читати Сонник Апельсин – рослина теплого клімату. За формою його плоди нагадують сонце , мають приємний смак та аромат, а також дуже корисні для здоров’я. Можливо, тому до апельсинів ставляться по-особливому. Апельсин вважався символом щасливого кохання, квітами апельсинового дерева прикрашали наречену на весіллі, а саме дерево з плодами уособлювало достаток та процвітання. Апельсин несе в собі позитивну символіку і сни про нього переважно сприятливі.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Що означає побачений уві сні апельсин?

Апельсин несе у собі символіку насолоди, спокуси. Поява цього плоду уві сні говорить про вашу схильність до сексуальних фантазій, у тому числі і по відношенню до незнайомих людей.

Сновидіння, в якому ви їсте апельсин, віщує те, що незабаром вам доведеться випробувати величезне задоволення, причому його доставить партнер, від якого ви цього ніяк не очікували.

Знімати шкірку з апельсинового плоду означає, що випадковий секс для вас є неприйнятним, проте не виключено, що в цьому ви не завжди маєте рацію.


Сонник міс Хассе. Про що говорить сновидіння «Апельсин»?

Апельсин, що росте на дереві, говорить про любовні тривоги.

Advertisement

Дозрілий плід – до виконання надій.

Дивитися на апельсини — невгамовні бажання, їсти їх — марна праця, чистити — любовні радощі,

Купувати апельсини — до взаємного кохання, продавати — до нового знайомства.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Що символізує побачений уві сні апельсин?

Міцні дерева, усипані стиглими апельсинами, символізують сприятливу обстановку та здоров’я. Сон, в якому ви їсте апельсини – поганий провісник, він може передбачати хворобу близької людини, ділові проблеми, а для молодих сновидиць – втрату коханого, але якщо ви насолоджуєтеся смаком та ароматом апельсинів, все буде добре. Для жінки сон про апельсин, який росте на вершині дерева, означає обережність у виборі супутника життя. Посковзнутися на шкірці апельсина — смерть рідної людини. Якщо дружина сновидця уві сні просить купити їй апельсин і потім їсть його, це означає, що всі ділові проблеми легко вирішаться, і прибуток не забариться.


Сонник ХХІ сторіччя. Тлумачення сновидіння «Апельсин»

Сон про апельсин віщує радість і щастя попереду, отримання хороших звісток або прибутку в бізнесі, а також говорять про бажання кудись вирушити.

Advertisement

Якщо ви купуєте апельсини, це означає несподівані грошові надходження, наприклад, виграш у лотерею, отримання спадщини або якісь інші незаплановані надходження, продавати їх уві сні — нове цікаве знайомство.

Апельсинове дерево – до приємних новин, зривати з нього плоди – до звісток чи роману.

Якщо плоди апельсина стиглі та солодкі, це символ того, що всі ваші плани успішно реалізуються.

Пригощати когось апельсинами — до конфліктів та сварок.


Езотеричний сонник. Апельсин наснився — навіщо б це?

Апельсин – провісник недовгого кохання, купувати його – розраховувати на любовні стосунки. Солодкий апельсин – приємні стосунки, кислий – небезпечні.

Advertisement

Бадабум

Апельсин у сні зазвичай пов’язаний з любов’ю, радістю, хорошими новинами та успіхом у справах. Чим він більший, яскравіший і солодший на смак, тим сприятливішим є таке сновидіння.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве