Connect with us

Сонник

Сонник Аптека – До чого сниться аптека?

Published

on

Сонник Аптека

Аптека — установа, яку ми відвідуємо, щоб виправити своє найдорожче надбання — здоров’я. У зв’язку з цим сни про аптеку можуть тлумачитися по-різному: і як попередження про те, що незабаром виникне потреба подбати про своє здоров’я, і ​​як провісник якогось цінного придбання.

Для молодих сновидиць такий сюжет сновидіння часто має любовний характер.


Сонник Міллера. Чому наснилася аптека?

Сновидіння про аптеку є знаком того, що в реальності ви захочете справити хороше враження на когось, і досягнете цього успіху. Побачити будівлю аптеки – до вигідного шлюбу з заможною людиною, перебувати всередині аптеки та купувати медикаменти – до грошових втрат.

Робити в аптеці якісь інші покупки – таке сновидіння говорить про те, що вам вдасться вирішити свої проблеми, можливо, просунутися у своїй професії за допомогою власних ідей. Сон, в якому ви працюєте в аптеці – провісник високооплачуваної роботи.


Сонник Медея. Аптека наснилася – як це зрозуміти?

Побачена уві сні аптека свідчить, що поліпшення вашого здоров’я чи бізнесу вимагатиме виконання чиїхось рекомендацій. Якщо уві сні ви купуєте ліки – побоюйтеся захворювання, продавати ліки комусь – виправляти чужі помилки, долати складні обставини.

Advertisement

Сонник від А до Я. Розшифровка сновидіння «Аптека»

Якщо сновидець здоровий, але побачив сон про аптеку, це передвісник захворювання. Якщо ж він хворий, такий сон – знак швидкого одужання. Для бізнесменів аптека уві сні може віщувати невдалу угоду, а якщо ви самі є уві сні фармацевтом — чекайте на додаткові турботи.

Купівля уві сні медичних препаратів – ускладнення, які, однак, обернуться на краще.


 Дворянський сонник Н.Гришиної. Що означає сон про аптеку?

Поява аптеки у сновидінні застерігає від захворювання, надмірного захоплення чи чужої скритності. Виготовляти лікарські препарати – до хвороби, набувати – до розладів у справах.


Езотеричний сонник. Символіка сну «Аптека»

Побачити себе всередині аптеки – побоюватися захворювання, що, своєю чергою, може спровокувати хворобу . Бути працівником аптеки – до планомірного лікування.


Сонаріум

Тлумачення сну про аптеку неоднозначно, і багато в чому залежить від реальної ситуації у житті сновидця. Характер такого сну багато в чому визначається видом аптеки, що приснилася – чим вона красивіша, тим сприятливіший такий сон, і тим більше позитивні зміни незабаром відбудуться у вашому житті.

Advertisement

Після такого сну не потрібно боятися робити рішучі кроки у будь-якому напрямку.

Якщо ж аптека розташована в старій, похмурій будівлі – такий сон, швидше за все, попереджає про можливі проблеми зі здоров’ям, і про те, що слід негайно зайнятися профілактикою та виявляти обачність у своїх вчинках.

Однак, якщо ви вже хворі, аптека, що приснилася, в будь-якому випадку означає одужання. Для самотніх сновидців, особливо дівчат, такий сон є провісником одруження, а тим, хто одружений, обіцяє вирішення сімейних проблем.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве