Connect with us

Сонник

Сонник Аварія – До чого сниться аварія?

Published

on

Сонник Аварія

Аварія – це несподівана подія, яка різко змінює наші плани та нерідко має дуже тяжкі наслідки. Побачивши аварію уві сні, ми прокидаємося в холодному поті і з полегшенням усвідомлюємо, що це був лише сон. Тим не менш, аварія – це сновидіння, тяжке у всіх відношеннях. Вважається, що джерелом появи такого образу уві сні може бути невпевненість у своїх силах і підсвідома очікування неблагополучного результату будь-яких дій. Другою причиною аварії, що приснилася, є передчуття того, що може статися насправді. Непоодинокі випадки, коли уві сні з’являються предмети та ситуації, які потім виявляються на місці реальної катастрофи. Також сновидіння про аварію може попереджати про майбутні фінансові втрати, зіткнення з недоброзичливцями, конфлікти в сім’ї.


Сонник Густава Хіндемана Міллера. Тлумачення слова аварія

Відповідно до сонника Міллера, сновидіння про аварію – дуже несприятливе передбачення. Автомобільна аварія за участю віщує непередбачені обставини в найближчому майбутньому. Якщо наснилася аварія з декількома розбитими машинами, то найближчим часом необхідно в жодному разі не покладатися на інших та повністю контролювати ситуацію. Якщо в аварії, що приснилася, вдалося не постраждати, всі проблеми вирішаться благополучно.


Сонник Євгенія Цвєткова. Тлумачення сновидіння «Аварія»

Якщо наснилася аварія на суші, слід готуватися до невдачі у справах. Аварія на морі – розчарування у коханні.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Що віщує приснилася аварія?

Побачити уві сні аварію – пережити бурхливий і всепоглинаючий роман з неординарною, можливо, не вписується в рамки соціальних шаблонів особистості. Спогади про ці стосунки збережуться на все життя. Вид транспорту та місце аварії підкажуть обставини зустрічі.


Езотеричний сонник. Наснилася аварія – чого чекати?

Аварія – це не лише руйнування, а й подолання його наслідків. Аварія на дорозі – до влаштування справ після тимчасових невдач. Бачити аварію з боку – ваші справи улаштовуються із сторонньою допомогою. Самому потрапити в аварію – все доведеться робити самостійно.

Advertisement

Бадабум

Образ аварії уві сні – це, перш за все, відображення внутрішнього занепокоєння, і, можливо, усвідомлення провини за якісь колишні провини. Наведіть справи, думки та почуття в порядок.

Якщо в аварії, що приснилася, гине близька людина – це неоднозначна вказівка ​​на необхідність терміново усвідомити всі приховані проблеми відносин з ним, налагодити їх, а можливо, навіть і розлучитися.

Незалежно від результату сновидіння , аварія – це знак того, що потрібно «пригальмувати», бути «легше на поворотах», уважно стежити як за дорогою, так і станом машини (і в буквальному, і в переносному сенсі).

Якщо у сновидінні фігурували реально існуючі обставини аварії – конкретну ділянку дороги чи пункт призначення – необхідно змінити їх у дійсності, наприклад, поїхати громадським транспортом чи інший дорогою.

Сни застерігають, а чи не прирікають.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве