Connect with us

Сонник

Сонник Бал – До чого сниться бал?

Published

on

Сонник Бал

Захід, у якому поєднуються офіційне та соціальне спілкування, музичні номери, танці та легка вечеря, прийнято називати балом. При його проведенні дотримуються певних правил етикету, вибору нарядів, порядку танців та правил їх виконання. Традиція устрою балів йде від середньовіччя, і особливо поширеною вона була в XIX столітті. Нині їх найчастіше проводять під Новий рік, після закінчення навчального закладу чи іншого знаменного приводу . У символіці балу є урочистість, веселе спілкування, радість. Однак у класичній літературі нерідко зустрічається і критика цих заходів, яка пов’язує їх з марною тратою часу та непотрібними заняттями. Тому трактування такого образу може бути і позитивним, і несприятливим – залежно від деталей сну.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Чому наснився бал?

Побачити бальний зал, заповнений ошатними гарними людьми, які злагоджено танцюють під гарну музику, є дуже сприятливим знаком. Однак якщо ця картина не тішить, або присутні не помічають вас, можливо, хтось із ваших рідних перейде у найкращий світ.


Сонник ХХІ сторіччя. Що означає сновидіння «Бал»?

Дивитися з боку на бальний натовп – до перешкод і труднощів у справах. Танцювати самому – безрезультатний клопіт і непотрібні справи.


Сонник Цвєтков. Бал уві сні – що тепер буде?

Бачити бал – поганий знак, погіршення справ, хвороба . Присутня на ньому – до розмов, пересудів, спілкування з хворим.


Сонник Зіґмунда Фрейда. “Бал” – символіка цього сну

Перебування на балу уві сні означає романтизацію ваших стосунків. Ви приділяєте багато уваги урочистим атрибутам – розкішній білизні, шампанському, музиці тощо. Однак не слід забувати, що постійне свято перетворюється на рутину і набридає.

Advertisement

Сонник Ю. Лонг. Трактування приснився балу

Танцювати на балу – знак незадоволеності життям та власною особистістю, усвідомлення сірості буден, неможливості блищати. Однак замість скорбот з цього приводу слід докласти зусиль і змінити себе на краще. Бути на самоті серед натовпу, що веселиться, – нагадування про необхідність перегляду своєї життєвої позиції. Приготування до відвідування балу – бажання зробити щось значне за рахунок інших. Відмовлятися від допомоги, звичайно, не варто, але найкраще покладатися лише на себе. Повертатися з балу – кінець напруженого періоду, після якого вам потрібен відпочинок.


Езотеричний сонник. Чого чекати про бал, що приснився?

Бути на дискотеці – приготуйтеся до нудьги, розважатися доведеться не скоро. Бал у найвищому світі – бажання підвищити свій статус. Танцювати на балу – виконання бажань. Спостерігати присутніх на балу збоку – зміни вашого життя настануть не скоро. Історичний чи казковий бал – не відволікайтеся на порожні мрії, коли треба діяти.


Бадабум

Тлумачення приснився балу залежить, перш за все, від ставлення сновидця до таких заходів. Тим, хто любить веселе спілкування, танці, гарний одяг, такий сон віщує приємний період життя. Для тих же, хто почувається в суспільстві сором’язливо, перебування на балу означає заміну реальних цінностей надуманими, а також марно виконану роботу або нездійснені мрії.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве