Connect with us

Сонник

Сонник Балерина – До чого сниться балерина?

Published

on

Сонник Балерина

Балерина – це танцівниця найвищої кваліфікації, яка починає навчання в дитинстві і постійно займається виснажливими тренінгами та репетиціями, щоб потім легко пурхати по сцені.

Проте традиційне ставлення до танцівниць не надто добре – вони вважаються легковажними жінками. Тому багато сонників трактують такий образ як подружню зраду та вітряну поведінку, що, зрозуміло, не завжди правда.


Сонник Менеґетті. Як трактувати сновидіння «Балерина»?

Балетний спектакль і приймальна балерина, що бере участь у ньому, – провісник знайомства з незвичайною особистістю, яка буде одночасно незрозумілою та привабливою.

Захоплюватися балетною постановкою та балетними партіями – приділяти надто багато уваги якимось дрібницям, можливо, надто високо оцінювати когось із нових знайомих, хто так і не зіграє важливої ​​ролі у вашому житті. Танцювати разом із балеринами — провісник веселощів, радісних дружніх зустрічей.


Дворянський сонник М. Гришин. Що означає балерина уві сні?

Бачити танець балерини – до зміни настрою. Розмовляти з нею – долати свою мінливість. Балерина, що спіткнулася, – провісник невдач, що вмирає під час танцю – тяжка душевна криза.

Advertisement

Дитячий сонник. Чого очікувати від сну «Балерина»

Сон про балерину, що танцює, показує, що ваша душа прагне до краси, всього світлого, хоче любові.


Сонник Мандрівника. Балерина наснилася – чого чекати?

Балерина у сновидінні є уособленням активної, енергійної іпостасі сновидця. Її танець означає тяжкий період життя. Якщо вона танцює красиво – на вас чекають успіхи та досягнення. Незграбний танець віщує смугу невдач.


Сонник Симона Каннаніта. Як зрозуміти сон про балерину?

Балерина віщує захворювання ніг.


Бадабум

Сновидіння, у якому утворюється балерина, належить до багатоплановим. Якщо сновидець чи сновидиця професійно займаються хореографією, такий сюжет сну, швидше за все, має відношення до їхньої професійної діяльності. В інших випадках такий сон може віщувати якусь роботу, у тому числі й душевну, яку сновидцю найближчим часом належить зробити.

Чим краще виконується партія, яку ви бачите на сцені, тим успішніше ви пройдете через усі випробування. Складні стрибки, піруети, незвичайні рухи вам знадобиться вся ваша винахідливість, щоб досягти бажаного. Падіння балерини – дуже поганий знак, ваші плани завершаться крахом.

Advertisement

Іноді такий сон попереджає про хвороби, пов’язані з опорно-руховим апаратом. Для чоловіка сон про молоду гарну балерину може віщувати зустріч із легковажною незнайомкою, стосунки з якою продовжаться недовго, незважаючи на всю її чарівність.

Особливу групу складають сни, у яких на сцені танцює сам сновидець чи сновидиця. Дуже важливими в цьому випадку є сюжет постановки, костюм , музика, а також те, наскільки легко та красиво ви рухаєтеся.

Такий сон є прогнозом найближчих подій у вашому житті. Якщо ви танцюєте легко та красиво – у вас все вийде. Танцювати соло – справлятися зі своїми справами поодинці, танцювати в ансамблі – вас підтримають друзі.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве