Connect with us

Сонник

Сонник балкон – До чого сниться балкон?

Published

on

Сонник балкон

Балконом називають огороджений майданчик, що виступає зі стіни будівлі, зазвичай, на верхніх поверхах. З балконом пов’язано чимало романтичних асоціацій – під ним співали серенади, він надавав можливості для таємного побачення або був шляхом відступу для захопленого зненацька коханця.

У той же час балкон, як і будь-яка конструкція, розташована на висоті, є джерелом підвищеної небезпеки — падіння з нього може бути смертельним, а балкон, що обвалився, становить загрозу для багатьох людей. Як правило, балкон у сні розглядається, виходячи з його високого розташування, що може бути як відзнакою долі, так і попередженням про небезпеку.


Сонник Густава Хіндемана Міллера. Чому сниться балкон?

Балкон, побачений уві сні, говорить про те, що ви можете отримати сумні звістки про ваших відсутніх друзів. Якщо закохана пара довго прощається один з одним на балконі, їх чекає остаточна розлука.


Сонник Дмитра та Надії Зима. Що означає побачений уві сні балкон?

Сон, в якому ви стоїте на балконі, особливо не заскленому і не дуже міцному, говорить про те, що ви перебуваєте в небезпечній ситуації, і чим вище розташований балкон, тим хиткішим є ваше становище. Постарайтеся не робити необдуманих кроків і розшифрувати додаткові образи сну, наприклад, вид балконних дверей, які підкажуть вам вихід із небезпечної ситуації.


Сонник ХХІ сторіччя. Що віщує сновидіння про балкон?

Балкон власного будинку сниться до підвищення на роботі, поваги колег, успішного завершення справ. Чужий балкон – до любовної незадоволеності. Перебувати на балконі — до тривог, мабуть, марних. Багато балконів – до порожніх обіцянок. Забиратися на балкон через перила – до складного випробування, злазити з балкона вниз – до непередбачуваних обставин, стрибати – виявляти зайву самовпевненість.

Advertisement

Сонник Медея. Значення образу «Балкон»

Балкон символізує піднесеність погляду життя, і навіть здатність бачити далі інших. Боязнь висоти на балконі – страх відповідальності. Бачити балкон знизу — незадоволеність життям та відсутність кохання. Для закоханих сон про балкон — знак розлуки.


Дворянський сонник Н.Гришиної. Як зрозуміти сновидіння про балкон

Перебувати на високо розташованому балконі – честолюбство, тривоги за неміцність становища, страхи перед відповідальністю. Перелазити через балконну огорожу – ризиковане підприємство чи відповідальне випробування. Для жінки балкон уві сні означає груди і все, що відноситься до неї.


Езотеричний сонник. Тлумачення сну про балкон

Все, що відбувається на балконі, що приснився, висить у повітрі. Балкон, що обвалюється, — небезпека.


Бадабум

Сни про балкон дуже часто пов’язані з таким символом, як висота , який може трактуватися і в позитивному, і в несприятливому аспекті. Гарний балкон, з якого відкривається чудовий вигляд – щасливий сон; якщо ж ви почуваєтеся на балконі некомфортно, це є знак небезпеки.

Людина, яку ви бачите високо на балконі, швидше за все, скоро зникне з вашого життя. Балкон, що рухнув, – дуже погана ознака, але якщо це не балкон вашого будинку і вас не зачепило уламками, все незабаром налагодиться.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве