Connect with us

Сонник

Сонник Банка – До чого сниться банка?

Published

on

Сонник Банка

Скляні банки використовують для зберігання сипких або рідких продуктів. Банки, заповнені домашньою консервацією, говорять про старанну господиню і про те, що в сім’ї не бракує продуктів. Ця символіка знайшла своє відображення і в жартівливому вираженні «зберігай гроші в банку, тільки закопай її глибше», яке безпосередньо пов’язує цю посудину з матеріальним статком.

Такий поширений побутовий предмет, як банку, часто з’являється у снах, яке значення залежить від того, чи є банку наповненою, порожньою або розбитою. Медичні банки нині застосовуються досить рідко, але їх у сні завжди стосується здоров’я сновидця, й у залежність від деталей сну то, можливо як сприятливим, і негативним.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Як розуміти сновидіння «Банки»?

Сон, у якому фігурують порожні банки, дуже несприятливий, він віщує потребу та злидні. Повні банки – знак успіху, розбиті – глибоке розчарування чи хвороба . Купівля банок уві сні говорить про те, що ваш успіх буде недовгим, а розчарування довгим і важким.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Тлумачення сну про банки

Банку, як і будь-яку посудину, є символом жіночого початку, а також жіночих статевих органів. Якщо жінка бачить уві сні порожню або розбиту банку, це говорить про незадоволеність своїм особистим життям і бажання розірвати стосунки, але якщо сновидиця збирає уламки і підмітає підлогу, це означає страх остаточного розриву.

Якщо ж уві сні розбилася банка разом із вмістом — розлучення з партнером слід зробити якнайшвидше. Якщо сновидиця щось кладе або наливає у банку, це відображення її бажань зустрічі з коханим та сексуальних стосунків.

Advertisement

Якщо ж вона бачить, як це робить хтось інший, це означає невдоволення своїм інтимним життям та заздрість до чужих сексуальних стосунків. Для чоловіка такий сон відбиває його сексуальні бажання. Мити банку – виявляти обережність у своїх інтимних контактах.


Сонник Дмитра та Надії Зима. Як розуміти банки, що приснилися?

Банки означають запаси на зиму, і їхня поява уві сні є нагадуванням того, що слід подбати про своє майбутнє, поки ситуація не погіршилася. Повні або банки, що наповнюються, — успіх у справах, порожні — занепад справ, потреба. Розбиті банки – до великих невдач або хвороби, те ж значення мають і медичні банки, що приснилися.


Сонник Євгенія Цвєткова. Як пояснити банку, що наснилася?

Банки сняться до неприємностей.


Бадабум

Сон про порожні або розбиті банки має однозначну інтерпретацію – порожнеча, розбиті надії, відсутність матеріальних ресурсів. Проте не будь-яка наповнена банка несе в собі позитивний аспект — придивіться уважніше до її вмісту. Безумовно, добрими знаками є мед, молоко, цукор і навіть чиста вода. Домашній достаток віщують банки з звичайними закрутками на зиму. Але при цьому зіпсований чи дивний вміст банки — тривожне застереження.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве