Connect with us

Сонник

Сонник басейн – До чого сниться басейн?

Published

on

Сонник басейн

Якщо не читати Сонник Басейн – це штучна водойма, призначена для відпочинку або заняття спортом. Є криті та відкриті басейни.

Криті знаходяться у будинках і в основному призначені для заняття різними видами водного спорту.

Як плавання стрибки у воду, синхронне плавання, водне поло.

Також багато хто встановлює басейни у ​​себе вдома під відкритим повітрям, для відпочинку та розваг.

І в тому, і в іншому випадку водні процедури дуже корисні для організму людини.

Advertisement

Сонник Густава Хіндмана Міллера. Тлумачення слова басейн

Для молодої дівчини плавати в басейні – добрий сон: вона набуде справжнього друга і зміцнить своє становище завдяки порядності та гідності.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Наснився басейн

Басейн, як будь-який обмежений водний простір, є символом запліднення, вагітності або народження дитини.

Купання в басейні символізує ласки коханої людини та прагнення завести дитину.

Падіння у басейн символізує несподівану вагітність.

Якщо Ви входите або виходите з басейну, пірнаєте або стрибаєте в нього, то це символізує статевий акт, який може завершитися заплідненням.

Advertisement

Якщо Ви тонете в басейні, то Ви лякаєтесь мати дітей.

Якщо Ви рятуєте когось у басейні, це символізує Ваше прагнення до сексуальних контактів з об’єктом, що рятується. Якщо ж рятують Вас, Ви можете стати об’єктом сексуальних домагань або переслідувань.


Сонник Лонґо. Бачити уві сні басейн

Плавали уві сні в басейні – будьте готові до важливої ​​зустрічі, яка відбудеться вже незабаром. Ймовірно, зустрінетеся зі старим знайомим, якого ви раніше відчували почуття. Ви плавали в басейні в сновидінні так само чудово, як умієте в житті, – вже скоро отримаєте пропозицію, яка здається настільки вигідною, що ви з радістю приймете її. Однак будьте максимально проникливими і постарайтеся достовірно визначити, наскільки воно заслуговує на довіру. Цілком можливо, що вас хочуть обдурити, тому не дайте цього зробити.

Якщо в сновидінні вам дуже подобалося плавати в басейні, це свідчить про те, що повсякденні турботи надто захопили вас, і ви не можете відірватися від повсякденної метушні і хоча б трохи відпочити. Будьте обережнішими, інакше ви повністю виснажите себе. Якщо вам з тієї чи іншої причини не сподобалося плавання в басейні, ви будете змушені на якийсь час розлучитися з близьким другом через поїздку до іншого міста у відрядження або відпустку. Хоча ви обоє сумуватимете, час розлуки пройде швидко і практично непомітно.

У сновидінні ви робили стрибки з вежі – це означає, що вам належить прийняти рішення, яке буде таким важливим і глобальним, що вплине на все подальше життя.

Advertisement

Бачити, як купається в басейні хтось із близьких, — сон сповіщає про наближення часу великих змін. Вони так захоплять вас, що після закінчення цього періоду ви відчуєте себе іншою людиною. Змінами будуть охоплені буквально всі сфери вашого життя – сімейна, професійна та ін.


Жіночий сонник. Значення слова басейн

Плавання в басейні уві сні – віщує сильне любовне почуття, яке змусить вас забути про свої обов’язки та справи. Втім, розчарування настане дуже швидко, і це станеться після того, як ви вступите в інтимні стосунки з вашим обранцем.

Порожній басейн – уособлює порожнечу, яка панує у вашій душі після розриву стосунків із партнером. Все ваше життя було зосереджено на ньому одному, і тепер ви просто не знаєте, чим зайняти себе, щоб не думати постійно про втрату. Повірте, ви заслуговуєте на краще.


Сучасний сонник. До чого сниться басейн

Любов у сні басейном віщує тривалі еротичні насолоди.

Плавати у чистій, гарній воді басейну – дуже добрий знак. Ви будете визнані у суспільстві, друзі будуть вам вірні; для молодої дівчини: її гідність і порядність допоможуть їй знайти справжнього друга.

Advertisement

Якщо в басейні брудна холодна вода, у вас будуть дрібні неприємності.


Коментар від Бадабум

У будь-якому випадку все що пов’язано з басейном приносить вам задоволення.

Якщо, звичайно, вас у ньому не топлять або ви не тонете самі.

Тонути в басейні означає, що ви можете потрапити в неприємну ситуацію.

Плавати і при цьому отримувати задоволення, можливо, чекає приємна зустріч.

Advertisement

Таким чином сон про Басейни – дуже актуальний та багато значущий.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве