Connect with us

Сонник

Сонник башня – До чого сниться вежа?

Published

on

Сонник башня

Спочатку вежа мала військове призначення – у ній ховалися від нападу та відбивали атаки нападників.

З появою артилерії вежі перетворилися на декоративний елемент, проте зберегли свою символіку як чогось важко досяжного і піднесеного над навколишньою дійсністю.

Як правило, сни про вежі несуть позитивний сенс, хоча іноді можуть вказувати і на відокремленість сновидця або цілі, що важко досягаються.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Як розуміти сновидіння «Вежа»?

Поява вежі уві сні свідчить про прагнення сновидця до життєвого успіху. Розумітися на неї – досягти своєї мети, опускатися донизу – до розчарувань.


Сонник міс Хассе. Сенс сну про вежу

Найчастіше сон про вежу віщує шлях, іноді буквально. Підйом на неї – до хвороби, вежа, що впала, – до позбавлення волі. Якщо ви побачили високу та красиву споруду – приготуйтеся до подолання проблем. Сторожова вежа – до чудових перспектив на майбутнє.

Advertisement

Сонник Ванґі. Наснилася вежа – що це означає?

З вежею пов’язані піднесені почуття, недосяжні бажання чи перепони, які потрібно буде долати, прагнучи своєї мети. Зруйнована вежа чи уламки від неї – знак того, що ви власними зусиллями створили своє нещастя.

Піщані вежі, які ви зводите біля краю води – розчарування від марних старань та безплідних фантазій. Зстрибнути з вершини вежі і залишитися неушкодженим – необхідність прийняти непросте рішення, здійснювати яке доведеться самотужки.

Спроби вийти з вежі, що розвалюється, – спостерігати соціальні катаклізми або брати в них безпосередню участь. Самостійно зводити високу споруду – домагатися мети, незважаючи на перепони та труднощі.


Сонник Нострадамуса. Що віщує сон «Вежа»?

Лазня несе у собі символіку верховної влади та її могутності. Наявність – знак того, що ця влада тримається на залякуванні та безумовному підпорядкуванні.

Високий гострий дах цієї споруди означає, що сновидець має величезні можливості, проте користується ними не зовсім успішно, тобто переоцінює себе і недооцінює противників, що призведе до погіршення його впливу та підтримки оточуючих.

Advertisement

Важкодоступна вежа – зустріч із політиком чи фінансистом найвищого рангу. Облога вежі — конфлікт інтересів, зіткнення між сторонами, що призведе до важливих наслідків.


Езотеричний сонник. Що символізує вежа, що приснилася?

Башня, що приснилася, свідчить про великі здібності сновидця. Якщо він бачить себе на її верху – це застереження від зайвого марнославства і зарозумілості. Піднесення до самої вершини – успішна реалізація поставлених планів.

Однак якщо при цьому сходи під вашими ногами обсипаються, і сама вежа починає руйнуватися – це віщує крах ваших очікувань.


Сонаріум

Тлумачення вежі, що приснилася, залежить від її зовнішнього вигляду, який позначає область, в якій ви намагаєтеся досягти успіху.

Витончена гарна споруда – романтичні плани, оборонна вежа – конфлікти та конкуренти, міські будівлі – ділова чи адміністративна діяльність.

Advertisement

Слід пам’ятати, що символ зруйнованої вежі є найнесприятливішим у картах Таро, і такий сон несе дуже погане передбачення.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве