Connect with us

Сонник

Сонник Бегемот – До чого сниться бегемот?

Published

on

Сонник Бегемот

Хоча бегемот є мешканцем спекотних країн, його можна побачити у багатьох зоопарках. Часто уявлення про цю велику тварину, що мешкає і у воді, і на суші, складається ще в дитинстві за мультфільмами і казками, де найчастіше його представляють добродушним, ледачим і навіть дурним. Однак насправді ця тварина дуже небезпечна для людини.

У Біблії його згадують поряд із чудовиськом Левіафаном і трактують як демона, що уособлює тілесні бажання, насамперед, обжерливість. У більшості сонників бегемот, як і всі великі звірі, уособлює силу та впливовість. Іноді, виходячи зі своїх реальних особливостей, він може символізувати надмірну вагу або «товстошкірість», тобто несприйнятливість до чогось, у тому числі й образ.

Сонник ХХІ сторіччя. Що означає сновидіння «Бегемот»?

Сон про цю велику екзотичну тварину є провісником спілкування з впливовою та доброзичливо налаштованою до вас особистістю. Однак якщо бегемот веде себе вороже, переслідує вас – приготуйтеся протистояти серйозному супротивнику.


Міфологічний сонник. Що символізує бегемот, що приснився?

Згідно з біблійними міфами, цей величезний звір має величезну силу, і сни про нього є відображенням сили колективного несвідомого, найчастіше її негативного аспекту. У окремому випадку такий образ може означати зустріч з кимось, що має великий вплив.


Старовинний сонник. Тлумачення сну «Бегемот»

Поява уві сні цього образу віщує багатство, успіх, щастя, однак у ньому можуть виявлятися сили і добра, і зла.

Advertisement

Сонник від А до Я. Чому бегемот наснився?

Якщо побачена тварина поводиться спокійно, зайнята собою і не реагує на сновидця, це передбачає його знайомство з важливою людиною, схильність і вплив якого виявляться дуже корисними. Агресивний звір, від якого походять загрози або бажання напасти, є застереженням про сильного і нещадного супротивника. Розумніше ухилитися від протидії йому.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Символіка сну «Бегемот»

В образі бегемота зазвичай виступає сексуальний партнер, який відрізняється товстошкірістю, несприйнятливий до чужих бажань і не збирається дарувати приємні відчуття через лінощі. Краще розірвати стосунки з ним, оскільки є загроза стати його копією.

Сонник Мандрівника. Бегемот сниться – чого це?

Ця тварина може означати велику силу чи вплив, а також надмірну вагу.


Комента експерта Бадабум

Правильне трактування сну про бегемота має враховувати його зовнішній вигляд, заняття, особливості поведінки, а також дії сновидця у цьому сні.

  • Симпатичний благодушний звір, особливо білого кольору, уособлює удачу, підтримку, сильних покровителів.
  • Грізна тварина, яка раптово з’являється з води – несподівана небезпека.
  • Атакуючий бегемот – чекайте лиха, проте якщо вам вдалося від нього врятуватися, все буде добре.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве