Connect with us

Сонник

Сонник Берет – До чого сниться берет?

Published

on

Сонник Берет - до чого сниться?

Берет, цей національний убір басків, вже кілька століть присутній у гардеробі чоловіків та жінок усіх соціальних верств. Пишні прикрашені пір’ям берети на історичних портретах, кокетливі французькі берети модниць, формені берети військових, практичні та оригінальні в’язані берети рукоділниць – ці головні убори підходять усім і ніколи не виходять їхньої моди, в тому числі і чоловічої, тому не так вже й рідко є і сюжетом сновидінь. Такий сон розшифровується, виходячи із загальної символіки головного убору, як провісника зміни стану людини та її внутрішнього світу.


Сучасний сонник. Берет – до чого він наснився?

Сновидіння, в якому на вашій голові одягнений берет, говорить про те, що ви хочете щось приховати від оточуючих.

Якщо цей головний убір вам занадто малий і натирає чоло, це означає, що люди, що оточують, нецікаві для вас.

Сновидіння про портрет художника, на якому одягнений традиційний берет, є ознакою того, що ви віддаєте перевагу богемному стилю життя, але бачите в ньому тільки джерело задоволень, заперечуючи його непривабливу сторону.


Сонник Азара. Навіщо приснився бере?

Бере у сновидінні означає схильність до кокетства.

Advertisement

Езотеричний сонник. Що означає приснився берет?

Сон, в якому на вас одягнений простий гладкий берет неяскравого кольору, говорить про те, що ваші думки зараз надто примітивні та нецікаві; вам необхідно розширити свій кругозір та ерудицію.

Побачити себе в ефектному береті з пером та прикрасами – ви прагнете виглядати оригінальніше, ніж насправді, але ваші спроби бути дотепним не мають успіху.

Форменний берет в сновидінні говорить про те, що за складом розуму ви є прихильником чіткого розподілу обов’язків і неухильної дисципліни, і досягнете успіху, якщо працюватимете в структурі, де ці правила дотримуються.


Бадабум

Сновидіння про берет у загальному випадку є позитивним, особливо якщо він є частиною службової форми (такий сон говорить про вміння добиватися свого) або ошатного ансамблю одягу (ознака удачі та благополуччя). Якщо берет не був одягнений на голову – це говорить про невміння себе організувати і зібратися з думками.

Велике значення має колір головного убору, що приснився.

Advertisement
  • Тьмяний, невиразні відтінки – ознака депресії, періоду застою.
  • Чорний колір берета може віщувати захворювання, особливо пов’язані з головою.
  • Червоний берет (якщо він не є частиною форми) – надмірна активність, перенапруга, яка може призвести до зривів та захворювань.
  • Яскравий головний убір – ви прагнете виділитися серед оточуючих, що може бути сприйнято негативно.

Надмірні прикраси на береті – не варто виявляти зайвої самовпевненості, щоб не стати предметом глузувань оточуючих. Побачити себе в історичному пишному береті – бажання бути популярним та жити яскравим життям. Купувати бере – до приємної несподіванки, втратити його – до «даху зносу», закоханості; якщо у вас вкрали берет, бережіться пліткарів та заздрісників.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве