Connect with us

Сонник

До чого сниться береза? Сонник Береза

Published

on

Сонник Береза

Струнка дерево з білою корою здавна користується любов’ю в народі. Про березу складено багато пісень, загадок, приказок. Найчастіше її асоціюють із молодою дівчиною. Езотерики стверджують, що це дерево має світлу, «жіночу» енергетику. Сни про березу, як правило, несуть позитивне передбачення. Єдиний негатив пов’язаний з тим, що колись поширене знаряддя покарання – різки – виготовлялися з гілок. Цей мотив присутній у кількох популярних сонниках.


Сімейний сонник. Що означає сновидіння про березу?

Таке сон може снитися перед знайомством із чарівною дівчиною. Побачити його у вівторок чи четвер – нова знайома довго буде присутня у вашому житті, а у понеділок чи четвер – стосунки продовжуватимуться недовго і пройдуть безслідно.

Березове листя, що обсипається, або дерево з голими гілками – до розлуки і розчарування. Гуляти в гаю серед берез – хороші стосунки з оточуючими, на чию чесність ви можете покластися, а на допомогу – розраховувати. Зламане березове дерево – до серйозного захворювання сновидця чи трагічна пригода з кимось із його близьких. Якщо ж ви самі ламаєте його, а також рубаєте або викопуєте – ви побоюєтеся за добробут та здоров’я рідних людей.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Трактування сновидіння «Береза»

Це дерево міцно асоціюється з чистотою та невинністю. Поява його в чоловічому сні говорить про бажання стосунків із невинною дівчиною. Для дівчини таке сновидіння є провісником майбутньої любовної пригоди і пробудженні досі незвіданих відчуттів і переживань. Для зрілої сновидиці березка, що приснилася, обіцяє роман з не має достатнього досвіду і недосвідченим хлопцем.


Український сонник. Берізка – як розуміти такий сон?

Це дерево сниться до ненавмисної радості. Побачити її гілки – до неприємності, вилазити на неї – до якихось добрих переживань. Зелене дерево – обіцянка здоров’я та щастя, засохле – лиха, прикрості, смуток.

Advertisement

Сонник ХХІ сторіччя. Значення берези, що приснилася

Таке сновидіння означає ворогів, що є в реальності, але ви досить сильні, щоб з ними впоратися і зберегти свою репутацію в непростих обставинах. Самотня береза ​​часто позначає жінку, що має свої плани на сновидця, а також несподіваний дохід або раптове придбання. Сидіти під березою, що самотньо стоїть, – ваші устремління поки що безрезультатні.


Сонник міс Хассе. Чому здалася береза?

Побачити уві сні такий образ – до покарання, підніматися на неї – переживати неприємності.


Езотеричний сонник. Символіка берези, що приснилася.

Сон про це дерево говорить про хороші сімейні стосунки, якісь вироби з його деревини чи кори – сімейні турботи, які вас лише порадують. Поламана береза ​​- з’явиться нова сім’я .


Бадабум

Відповідно до більшості сонників, береза ​​символізує собою духовну чистоту, невинність помислів, добрі наміри. Для дівчини такий сон означає, що їй час підібрати собі пару і почати серйозні стосунки. Для недосвідченої молодої людини таке сновидіння віщує приємне романтичне знайомство. Ламати березу – до несподіваної хвороби чи дрібних службових проблем через власну необачність. Якщо ж дерево зламане і хворіє без вашої участі в цьому – комусь із близьких знадобиться догляд чи важлива допомога.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве