Connect with us

Сонник

Сонник Бісер – До чого сниться бісер?

Published

on

Дрібні намистинки різної форми і кольору вміли виготовляти ще стародавні єгиптяни, і з того часу прикраси з нього не втрачали своєї популярності.

Бісер нанизують на нитку або дріт для декоративних виробів, їм обробляють нарядний одяг та різні аксесуари, а бісерна вишивка відноситься до однієї з найскладніших. Символіка цього образу дуже багатозначна і може нести у собі знаки заслуженої нагороди, копіткої праці, інколи ж нескінченних турбот, сліз і навіть конфліктів. Для правильного трактування такого сновидіння потрібно враховувати вид намистин, їх колір, дії, які з ними виробляли, а також вид та призначення виробу, зробленого з них та інші деталі.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Що означає бісер, що приснився?

Ці дрібні намистинки є знаком уваги увагу високопоставлених людей по відношенню до сновидця.

Перераховувати їх – провісник радості, нанизувати – заслужити на добре ставлення заможних і важливих осіб. Поганим провісником та знаком втрати поваги серед близьких людей є розсипаний бісер.


Сонник ХХІ сторіччя. «Бісер» — що чекати після такого сновидіння?

Такий образ неоднозначний і може віщувати як бажану підтримку з боку друзів та впливових осіб, так і сльози чи марні турботи. Хорошим провісником є ​​перерахунок намистин.

Advertisement

Якщо ж вони розсипалися, ваша репутація в очах друзів і співробітників може постраждати. Низати бісер – ви зможете впоратися з проблемами без особливих зусиль.


Сонник Зіґмунда Фрейд. Як зрозуміти побачений уві сні бісер?

Таке сновидіння – знак того, що ви маєте звичку розкидатися по дрібницях, не виявляючи широту натури, яка у коханні діє безвідмовно. Отримати радість від інтимних стосунків із вами зможе лише схильний до педантизму партнер.


Езотеричний сонник. Символіка сновидіння «Бісер»

Нанизування маленьких бусинок віщує безліч дрібних турбот.

Якщо вони розсипалися, приготуйтеся до «кидання бісеру», тобто марної втрати часу на тих, хто не здатний це оцінити. Якщо ж ви просто дивитеся на бісеринки, побоюйтеся грибка на стопах.


Сонник Кананіта. Бісер уві сні – до чого це?

Такий сон може віщувати смуток або депресивний стан.

Advertisement

Астрологічний сонник. Наснився бісер – що тепер буде?

Маленькі намистинки можуть віщувати тугу і самотність, а також поява гостей. Нашивати їх – навряд чи ви зможете досягти поставленої мети, розкидати – зробити велику помилку.


Бадабум

Розгадуючи сон про бісер, потрібно враховувати всі деталі побаченого. Дуже важливе значення має колір, якість, чи були бусинки нанизані, розсипані чи нашиті. У випадку вони означають якусь тривалу послідовність дій, результат якої залежить від цього, у якій формі наснився бісер. Ефектні прикраси, сумочка, одяг є дуже сприятливим провісником. Якщо ж намистинки розсипаються або ви не можете їх нанизати, це є закликом до обережності та перегляду намічених планів.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве