Connect with us

Сонник

Сонник Бита – До чого сниться бита?

Published

on

Битою називають снаряд для різноманітних спортивних ігор. Це досить довга і важка палиця, призначення якої – удари по м’ячу, містечкам або іншим об’єктам гри, і залежно від цього біти можуть мати різний розмір, вагу та конфігурацію. Слід зазначити, що, незважаючи на те, що ігри з битою в нашій країні не дуже поширені, цей предмет добре знайомий усім за кримінальними хроніками.

Фактично найчастіше биту використовують як аналог давньої холодної зброї — кийки. Її застосовують як для нападу, так і для самооборони. Удари битої дуже болючі і небезпечні, може бути навіть знаряддям вбивства. Тому сновидіння , у яких утворюється біта, мають різний сенс для спортсменів чи любителів відповідних ігор, тим, хто застосовує її як холодну зброю, й у сновидців, знайомих з битою з чуток.


Значення сну “Бита” для гравців

Біта, як елемент сновидіння, пов’язаного з тією чи іншою грою, говорить про роль випадковостей у вашому житті та мінливості удачі. Однак, оскільки ігри з битою не є азартними, і перемога в них визначається, перш за все, зусиллями самого гравця, такий сон говорить про виконання ваших планів і перспективи найближчого майбутнього, які залежатимуть тільки від ваших власних зусиль.

Якщо ви наносите точний удар битою — на вас чекає виграш у реальному житті. Промах, що вирвалася з рук або бита, що ламається – вам доведеться пережити гіркоту невдачі. Якщо ви тримаєте в руках биту, але жодного разу не нанесли нею удару – ваша власна пасивність стане причиною того, що ви не зможете досягти бажаного результату.


Бита уві сні як знак загрози

Нерідко образ біти у сновидінні пов’язані з передчуттям небезпеки — реальної чи існуючої лише уяві сновидця. У будь-якому випадку бита уві сні говорить про психологічну напругу, яка будь-якої миті може перейти в конфлікти та агресію. якщо ви уві сні наносите удари битою, це говорить про те, що ви зможете досягти успіху, позбутися загроз і недоброзичливості, швидко досягти поставленої мети та здійснити бажане.

Advertisement

Однак якщо при ударах ви відчували злість – це говорить про накопичений негатив, який може проявитися в реальному житті небажаним чином, нерідко ознакою цього є руйнування битою якогось предмета з позитивною символікою.

Якщо ж уві сні удари наносять вам — приготуйтеся до нелегкого періоду у своєму житті, вам доведеться захищатися від нападок, пережити період невдач, серйозність яких визначається ступенем пошкоджень, які вас завдали. Якщо ж ви просто бачите біту, це попередження про те, що конфліктна ситуація може виникнути будь-якої миті.


Що віщує бита, що приснилася, для особистого життя?

Як і будь-який довгастий предмет, біта може бути витлумачена як фалічний знак. Якщо жінка бачить уві сні биту, для неї це найчастіше позначає сильного та мужнього партнера, а можливо, і одруження. Удари битої у разі символізують інтимне життя.


Бадабум

Біта уві сні може нести як агресивне. так і творче начало. Це залежить насамперед від самого сновидця і від реальних обставин його життя.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве